Προσέγγιση του άλλου φύλου

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Πολυ μου τη σπανε αυτοι οι χαρακτηρισμοι "αντρας" και "γυναίκα" λές και ειναι κατόρθωμα να είσαι ενα απο τα 2. Αντικειμενικα και σύμφωνα με οποιοδήποτε ελληνικό λεξικο αντρας ειναι αυτός που έχει πεος και γυναίκα αυτη που έχει αιδοίο. Ελεος πια.

:whatever:

Τα δυο σέντς μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Dark_kronos δεν υπάρχει ένας τρόπος για να προσεγγίσεις μια γυναίκα αλλα αρκετοί και πάντα αλλάζουν ανάλογα με το άτομο. Σε κάποιες μπορεί να αρέσει η ευθήτητα σε άλλες να τις διεκδηκήσεις κτλ. Μάθε τι της αρέσει και τι όχι όλα φυσικά διακριτικά και μετά πλησιάσε την, μόνος σου. Δεν νομίζω ότι σε τέτοια πράγματα χρειάζονται μεσολαβητές γιατί στην τελική μπορεί και να σου χαλάσουν την δουλειά. Υπάρχουν και πράγματα τα οποία θα εκτιμήσει και πάντα κερδίζουν πόντους όπως το να την ακούς και να συζητάς μαζί της διάφορα πράγματα. Πολύ βασικό να την προσέχεις όταν μιλάει και να δείξεις ενδιαφέρον για αυτό που θα σου πεί. Κάντην να καταλάβει ότι θές να βγείς μαζί της γιατί σε ενδιαφέρει να την γνωρίσεις σαν χαρακτήρα και όχι γιατί έχει ωραίο κολ#$#@#. Αυτά για αρχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Ευχαριστω, βοηθισατε... καπως...

Ελα δω ρε, δε θέλω απογοήτευση! Λοιπόν καταρχήν θα σου πω ενα "κακό" χαρακτηριστικό μου. Εδω και αρκετά χρόνια με τις παρέες μου οι συζητήσεις είναι κατεξοχήν στα γκομενικά. Συμβουλεύω μιά ζωη τους φίλους μου και μια ζωη όλα τους πάνε καλά. :) Όταν έρχεται η ώρα να εφαρμόσω τις διδασκαλίες μου για μένα, ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν πιάνουν :redface: Είχα αρκετές και καλές σχέσεις και τις κέρδισα με εντελώς αυθόρμητη συμπεριφορά.... :wacko:

Ενα θα σου πω λοιπόν: Μη μασάς, μη σκέφτεσαι τίποτα. Όποιον και να θέλει, όποιον και να έχει, όποιος και να την επηρρεάζει (ναι γίνεται κι αυτό απο φίλες), όσο σπαγγοραμμένη να είναι, ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ! Πες ότι σου βγει εκείνη την ώρα, πες αλήθειες, πες όσα νιώθεις... :inlove:

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ: Πηγαίνετε για καφέ και άρχισε με κάτι κουλό, πχ τα μαθήματα για να της το φέρεις λάου λάου....

(Μετά θα σου πω παρόμοια φάση με εμένα)

Εγω: Και ναι μπλα μπλα και τα παιδιά στην τάξη είναι συμπαθέστατα και μπλα μπλα
Εκείνη: Ναι όντως αν και δεν εχω επαφές κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα

Εγω: Αυτο δε νομίζω να είναι τραγικό. θα βρείς παρέες. Ηδη έμαθα έχεις συμπάθειες
Εκείνη: Απο ποιούς;

Εγω: Να ενα αγορι που τυχαίνει να είναι καλός μου φίλος και να τα λέμε όλα μου ειπε οτι νιώθει έτσι κι ετσι κι ετσι για σένα
Εκείνη: Γιατί δεν έρχεται να μου τα πει στα ίσα;

Εγω: Αυτό κάνει τώρα! :hehe: (κάφρος)

Η κοπέλα κόκκαλο..... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Ελα δω ρε, δε θέλω απογοήτευση! Λοιπόν καταρχήν θα σου πω ενα "κακό" χαρακτηριστικό μου. Εδω και αρκετά χρόνια με τις παρέες μου οι συζητήσεις είναι κατεξοχήν στα γκομενικά. Συμβουλεύω μιά ζωη τους φίλους μου και μια ζωη όλα τους πάνε καλά. :) Όταν έρχεται η ώρα να εφαρμόσω τις διδασκαλίες μου για μένα, ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν πιάνουν :redface: Είχα αρκετές και καλές σχέσεις και τις κέρδισα με εντελώς αυθόρμητη συμπεριφορά.... :wacko:

Ενα θα σου πω λοιπόν: Μη μασάς, μη σκέφτεσαι τίποτα. Όποιον και να θέλει, όποιον και να έχει, όποιος και να την επηρρεάζει (ναι γίνεται κι αυτό απο φίλες), όσο σπαγγοραμμένη να είναι, ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ! Πες ότι σου βγει εκείνη την ώρα, πες αλήθειες, πες όσα νιώθεις... :inlove:

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ: Πηγαίνετε για καφέ και άρχισε με κάτι κουλό, πχ τα μαθήματα για να της το φέρεις λάου λάου....

(Μετά θα σου πω παρόμοια φάση με εμένα)

Εγω: Και ναι μπλα μπλα και τα παιδιά στην τάξη είναι συμπαθέστατα και μπλα μπλα
Εκείνη: Ναι όντως αν και δεν εχω επαφές κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα

Εγω: Αυτο δε νομίζω να είναι τραγικό. θα βρείς παρέες. Ηδη έμαθα έχεις συμπάθειες
Εκείνη: Απο ποιούς;

Εγω: Να ενα αγορι που τυχαίνει να είναι καλός μου φίλος και να τα λέμε όλα μου ειπε οτι νιώθει έτσι κι ετσι κι ετσι για σένα
Εκείνη: Γιατί δεν έρχεται να μου τα πει στα ίσα;

Εγω: Αυτό κάνει τώρα! :hehe: (κάφρος)

Η κοπέλα κόκκαλο..... :devil:


ες να της πω τπτ τετιο κουλο; Δεν μπορω να την ψυχολογισω (σαν εμενα ειναι και αφτη...) οποτε μπορει και να ειναι ενας τροπος να την πλισειασω. Σημερα παρολοπου βγεικαμε δεν εγινε τπτ, κολοσα... Κατελιξα να παιζω μπιλιαρδο με τον φιλο μου και αυτη με την φιλη της να παιζουν στοιχιματα για το πιος θα κερδισει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Σημαντικό: σε ποιον στοιχημάτισε ότι θα κερδίσει?!?!??!? Αστειέυομαι! :D
Αγαπήτε συν-κουμπάρε, καταρχήν ηρέμησε, ξε-αγχώσου, και προσπάθησε να της πιάσεις την συζήτηση. Προσπάθησε να δείξεις ότι έχεις χιούμορ (πιάνει-πιάνει!!) και όπου βρεις ευκαιρία πέτα καμιά σπόντα να δεις ανταπόκριση. Πχ: "αυτό τον καιρό είμαι μόνη..." "δεν νομίζω για πολύ ακόμα..." και στην ανάγκη χώσου με θάρρος όπως πρότεινε ο Valder. To να έχει αυτοπεποίθηση ο άντρας αρέσει. Ή ξεκίνήστε καμιά συζήτηση εξερευνητική, πχ για τις σχέσεις και τα άτομα του αντίθετου φύλου, ρώτα την τι της αρέσει σε ένα άντρα και αν αναφέρει κάποια και από τα δικά σου χαρακτηριστικά όρμα!
Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική, όποτε δεν υπάρχει κάποια συνταγή προσέγγισης. Αλλά με αυτοπεποίθηση και επιμονή θα τα καταφέρεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Ελα δω ρε, δε θέλω απογοήτευση! Λοιπόν καταρχήν θα σου πω ενα "κακό" χαρακτηριστικό μου. Εδω και αρκετά χρόνια με τις παρέες μου οι συζητήσεις είναι κατεξοχήν στα γκομενικά. Συμβουλεύω μιά ζωη τους φίλους μου και μια ζωη όλα τους πάνε καλά. :) Όταν έρχεται η ώρα να εφαρμόσω τις διδασκαλίες μου για μένα, ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν πιάνουν :redface: Είχα αρκετές και καλές σχέσεις και τις κέρδισα με εντελώς αυθόρμητη συμπεριφορά.... :wacko:

Αυτό ακριβώς παθαίνω και εγώ!! :inlove:

Πάντως θα πρότεινα να περιμένεις να σου δείξει κάποια σημάδια πρώτα και η κοπέλα. Τουλάχιστον συναισθήματα ενδιαφέροντος/συμπάθειας. Αν είναι ψυχρή καλύτερα να μην επιχειρήσεις τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Πάντως θα πρότεινα να περιμένεις να σου δείξει κάποια σημάδια πρώτα και η κοπέλα. Τουλάχιστον συναισθήματα ενδιαφέροντος/συμπάθειας. Αν είναι ψυχρή καλύτερα να μην επιχειρήσεις τπτ...
Κάλα όχι και πάντα... Έχω μια φίλη (πολύ όμορφη για να σας προλάβω!) που της την έπεσε ένας, και τι του είχε σύρει ήταν απίστευτο! "Χάλια είναι, γιατί δεν μ'αφήνει ήσυχη αφού δεν τον θέλω" κτλ... Τώρα είναι μαζί και πολύ ερωτευμένοι!!!
Μια άλλη φίλη μου, της την έπεφτε ένας, τον έφτυνε και τώρα (κάτι μήνες μετά) τον κυνηγάει αυτή!
Μια άλλη δεν είχε προσέξει ποτέ έναν, μέχρι που άρχισε να της δείχνει ποοοολλά δείγματα συμπάθειας! και τώρα είναι μαζί...
Είμαστε τρελές οι γυναίκες!!!!! και τώρα που το σκέφτομαι κάτι τρέχει και με τις φίλες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Οι γυναίκες θέλουν φτύσιμο.

Πλάκα πλάκα και εμένα 2-3 τις γούσταρα και όταν ξεκόλλησα μου την έπεσαν αυτές. Βέβαια έφαγαν χυλόπιτα... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Οι γυναίκες θέλουν φτύσιμο.

Πλάκα πλάκα και εμένα 2-3 τις γούσταρα και όταν ξεκόλλησα μου την έπεσαν αυτές. Βέβαια έφαγαν χυλόπιτα... :hehe:
Πάντα έτσι γίνεται!!!!!!! και εσύ κακέ γιατί τις έφτυσες?!?!? :'( μπορεί να κατάλαβαν το λάθος τους! κάλλιο αργά παρά ποτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Πάντα έτσι γίνεται!!!!!!! και εσύ κακέ γιατί τις έφτυσες?!?!? :'( μπορεί να κατάλαβαν το λάθος τους! κάλλιο αργά παρά ποτε!!

Εγώ την ευκαιρία τους την έδωσα... Μετά ήταν αργά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
åò íá ôçò ðù ôðô ôåôéï êïõëï; Äåí ìðïñù íá ôçí øõ÷ïëïãéóù (óáí åìåíá åéíáé êáé áöôç...) ïðïôå ìðïñåé êáé íá åéíáé åíáò ôñïðïò íá ôçí ðëéóåéáóù. Óçìåñá ðáñïëïðïõ âãåéêáìå äåí åãéíå ôðô, êïëïóá... Êáôåëéîá íá ðáéæù ìðéëéáñäï ìå ôïí öéëï ìïõ êáé áõôç ìå ôçí öéëç ôçò íá ðáéæïõí óôïé÷éìáôá ãéá ôï ðéïò èá êåñäéóåé...

Μια και έγω θες να γίνουν τα πράγματα, βγές και άλλες φορές και μίλα της, η αν βαριέσαι να περιμένεις πές της άμεσα να βγείτε οι δύο σας για καφέ. Θα το καταλάβει το υπονοούμενο και αν σου απαντήσει ναι τότε όλα θα πάνε καλά, αν όχι τότε δεν ενδιαφέρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ!!! Το είδα στο thmmy.gr! :thumbsup:

"Το πέρασμα της Νεοελληνίδας στον 21ο αιώνα"

Τελη δεκαετιας 90 ερχεται το φεμινιστικο κινημα της Βισσης Βανδογαρμπη με το μυνημα "Ειμαστε γυναικες,εμεις επιλεγουμε,ειμαστε το ανωτερο φυλο,χωρις εμας ειστε ενα τιποτα,για μας ζειτε,ειμαστε ανεβασμενες και οποιος μπορει ας ερθει να μας την πεσει..." κτλ κτλ.

Τα μεσα μαζικης εξημερωσης (TV και περιοδικα του τυπου "ετσι πρεπει να ζειτε,ετσι πρεπει να ειναι ο γκομενος σας" κτλ), φουσκωνουν τα θυληκα μυαλα που πλεον φτανουν σε οργασμο οταν χυλοπιτωνουν υποψηφιο καμακι που "δεν τηρουσε προδιαγραφες" του τυπου αμαξι,γυμναστηριο,φραγκα,δημοσιες σχεσεις,εμφανιση τοπ μοντελ...

Αμεσο αποτελεσμα ο νεοελληνας machoποιειται, ροδα, κουστουμι, γυαλι, γυμναστηριο, πουλ-μουρ*,κλαμπ,μπουζουκια και ας μην φτανουν τα φραγκα για καφε την επαυριο...και να απο πανω οι φυλλαδες πως κανει sex ο συγχρονος MEN,τα μυστικα της επιτυχιας για να ριξετε γκομενα και αλλα πολλα που στην τελικη μονο ψυχολογικα προβληματα φερνουν και οχι το... μυδι στο πιατο.

Μεγαλος αριθμος νεων αρχιζει να κολαει με αυτη την συμπεριφορα των θυληκων,το ξεσαλωμα του προκαλει σοκ και δεος,επειτα απο Χ αριθμο χυλοπιτων (οπου χ κοντευει τριψηφιο νουμερο) αρχιζει τα "δε γαμ... οι καργιολες",την πεφτει μονο σε λιγοτερο ευπαρουσιαστες γυναικες (διοτι λιγοτερο καλη εμφανιση=λιγοτερες πιθανοτητες πιτας) και τρωει και τα κραξιματα των κολλητων του στυλ "γεια σου ηρωα".Αποτελεσμα τις αφηνουν να κουνανε τα καλη τους επι της μπαρας,το παιζουνε αδιαφοροι,και γ.....νε με τα ματια,ενω τα ξεκωλα χτυπιουνται και κοιτανε γυρω τους αν τις χαζευει πολυς κοσμος...

Η ελληνιδαρα μας ομως εχει αρχισει να φρικαρει με την ολη φαση διοτι "ναι μεν μας βλεπουν αλλα δεν μας την πεφτουν" και το χειροκινητο παει να γινει θεσμος... και δωσε να παιζουν με τα ματια ,να τραβανε το μινι μεχρι να γινει σουτιεν, δωστου στρινγκ,δωστου see through,να τατουαζ, παρε παπαγαλε ανταυγιες στο μαλλι,αποτελεσμα... γιοκ!

Αφου πλεον δεν εφτανε το ξεσαλωμα στις μπαρες για να επιβεβαιωθουν,αρχισανε να πετανε και γυμνες φωτο τους στο internet,με e-mail απο κατω για να στελνουν βαθμολογια τα "λιγουρια",και να τους φευγουν οι ανησυχιες του στυλ "μηπως δεν ειμαι ομορφη". Και αρχιζουν οι δηλωσεις τοσο απο τις ανωνυμες οσο και απο τις επωνυμες της TV και του κινηματος Βανδογαρμπη:

-Χαλασανε οι αντρες,και που να βρεις αντρα,ολοι φλωρεψανε,δεν εχουν αρχ....,μαμουχαλοι ολοι τους κτλ κτλ...

Σ.Σ -Μα εκει που τον φτασατε τον αμανε κυριες μου μονο ενα γερο χερι ξυλο με βρεγμενη σανιδα ειναι ικανο να σας επαναφερει στη γη,και δεν σκεφτηκατε ποτε οτι ισως δεν φταιει το αντρικο φυλο για την μουχλα που επικρατει αλλα εσεις,η συμπεριφορα σας, και τα media που σας φουσκωνουν τα μυαλα με φυκια και μεταξωτες κορδελες.... ( ναι ξερω τωρα θα με πειτε και μισογυνη,οτι μας συμφερει...)

Και βγαινει στις αρχες του 21ου αιωνα (ΝΑΙ! Τωρα και στην Ελλαδα!) το στυλ του Cool νεοελληνα το λεγομενο εν ολιγοις ΠΟΥΣΤΡΕ. Και να τα αγορακια με τα κολλητα μπλουζακια,το αδερφιστικο μαλλακι,αποτριχωμενα στηθη,φουστες,κοκκαλακια,και τα συναφη.Και γινεται μοδα,και βγαινει και ο ξεσκι-σακης κουβας,τα ντεμι-boy-group,ο τσουλικης με το αδερφιζε χαμογελο,και τρελαινονται τα ξεκωλα,να σου λενε το νεο ειδος αντρα,δεν εχει νταιλικι,ουτε πολυ τσαγανο,τον κανεις οτι θες,και αισθανεσαι και ασφαλεια...Σακηηηηηηηηηη... (Σ.Σ: ουστ γιου πουστ)

Το κακο ειναι οτι ο κλασικος ο μαλ.... ο ελληνας προσαρμοζεται σε οτι μαλ.... του πασαρουν αρκει να 'ναι στη μοδα...

Συμπερασμα: Για να συγκινηθει η νεοελληνιδα σημερα θελει φραγκα,γυαλισμενη ροδα,πουλ-μουρ,μποντι μπιλντινγκ,ψιλοπουστρε συμπεριφορα (οχι αντρικο νταιλικι αυτο παει) και ασ' τες να λενε τις γνωστες μαλ.... οτι "στον αντρα προσεχω τα πνευματικα χαρισματα,το χιουμορ,την τρυφεροτητα,θελω στοργη και προδερμ..."

Κοιταζω και γω προς τα πανω και λεω: κατεβα να δεις καταντια... Αλλα αυτος εχει αλλα πραγματα να κανει... Με τα εγγονια της Ευας θα ασχολειται τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
Ως κοπέλα, θα έλεγα ότι η καλύτερη προσέγγιση είναι να κάνεις παρέα μαζί της και να της δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι να τη γνωρίσεις καλύτερα χωρίς να γίνεσαι υπερβολικός και "επιθετικός". Λάου λάου το πράγμα.. ;)
Οι γυναίκες εκτιμούν τους άντρες που ξέρουν να ακούνε, δεν το βρίσκεις και κάθε μέρα!
Μάλλον έτσι είναι τα πράγματα και τα δυο φύλα! Αγόρι είμαι και έτσι βλέπω να το θέλουν τα κορίτσια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αχαχαχαχα, καλό βάλντερ :rofl: :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ε μα δεν άντεξα! Ο τυπάς τα λέει ακριβώς όπως τα σκέφτομαι :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Ε μα δεν άντεξα! Ο τυπάς τα λέει ακριβώς όπως τα σκέφτομαι  :devil:

Δεν έχεις γνωρίσει εμένα ακόμα και πιστεύεις αυτά 8)
ʼσχετο αλλά όντως έχει γέλιο έτσι οπως τα παρουσιάζει...το έχω διαβάσει πιο πολλά..λίγο υπερβολικό όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Οι γυναίκες νομίζω καταρχάς πως τον άντρα τον θέλουν ΑΝΤΡΑ :Ρ

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Δεν έχεις γνωρίσει εμένα ακόμα και πιστεύεις αυτά 8)
Aσχετο αλλά όντως έχει γέλιο έτσι οπως τα παρουσιάζει...το έχω διαβάσει πιο πολλά..λίγο υπερβολικό όμως!

Καλά καλά, όλες τα ίδια λέτε όταν σας προσεγγίζουμε "είμαι ξεχωριστή, είμαι φανταστική, είμαι το λιμάνι που θ αράξεις κουλουπού κουλουπού (κλπ κλπ) "

Όταν έρχεται η ώρα να το αποδείξετε, το μόνο που κάνετε είναι να...., πως να το φέρω ευγενικά ρε γμτ....Α ναι! :whatever:


"Welcome to the club"


ʼντε και βλέπει κι ο Dark Kronos και θα τον απογοητεύσουμε τον άνθρωπο.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Καλά καλά, όλες τα ίδια λέτε όταν σας προσεγγίζουμε "είμαι ξεχωριστή, είμαι φανταστική, είμαι το λιμάνι που θ αράξεις κουλουπού κουλουπού (κλπ κλπ) "

Όταν έρχεται η ώρα να το αποδείξετε, το μόνο που κάνετε είναι να...., πως να το φέρω ευγενικά ρε γμτ....Α ναι!  :whatever:


"Welcome to the club"


ʼντε και βλέπει κι ο Dark Kronos και θα τον απογοητεύσουμε τον άνθρωπο.... :(

Το ίδιο μπορεί να πουν και οι γυναίκες για έναν άντρα....ότι κάνουν τα πάντα και λένε για να τις ρίξουν και να τις (εδώ πέφτει λογοκρισία) το θέμα όμως έχει να κάνει με το χαρακτήρα του άλλου!Τις γενικότητες να απέφευγες μια χαρά θα τα πηγαίναμε.....

Ε...δεν χρειάζεται να απογοητεύσουμε τον Dark Kronos 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Λοιπόν, το πόστ σου είναι άτοπο και δεν θα απαντήσω (οχι εδω έστω), θα τελειώσω εδω αυτή τη μικρή διαφωνία μας γιατί εκνευρίζομαι και όπως ξέρεις πάντα πρέπει κάποιος να ξέρει πότε να βάζει ενα όριο για να μην υπάρχουν καβγαδάκια. Το βάζω εγω, εδω και τώρα. Και μπορεί να αφορά άμεσα το φόρουμ γιατί είναι δυο απόψεις επι του θέματος, όμως καλό θα ήταν να συζητηθεί αλλού, ακριβώς γιατί έχει και προσωπικές προεκτάσεις...

Δε μας οφείλουν τίποτα οι άλλοι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top