Ο/η φίλος/η σας σε στριπτιτζάδικο

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
ωχ, ωχ, βρήκατε ένα από τα ευαίσθητα σημεία μου.....
Προφανώς δεν θα μπορούσα να του απαγορεύσω να πάει, αλλά θα με πείραζε πάρα πολύ. :'(:'(:'(
Αυτό που θα με αποτέλειωνε, αν και δεν νομίζω να το μάθαινα, θα ήταν αν του έκαναν προσωπικό χορό. :mad:
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα? Υπό Κ.Σ. υπήρχε περίπτωση κάποια κοπέλα να δεχτεί να έχει το αγόρι της μια γυμνή στην αγκαλιά του? ΟΧΙ! (προφανώς ούτε το αντίστροφο). Γιατί λοιπόν να το δεχτώ με την επαγγελματία?:angry::angry::angry::kill::kill:
Αμερικανικεσ μουρδες ειναει ολα αυτα.Υποκουλτουρα ονομαζοντε.Δηλαδη φτανουμε στο σημειο του γαμου και σκεφτομαστε τετοιες μουρδες?ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Skulikaderoyli εγραψες...;)
Απλα...Respect!:)
Kαι να πω οτι συμφωνω και με την τελευταια σου φραση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λες και μετά το γάμο, δεν θα μπορεί πιά να πηγαίνει σε στριπτιζάδικα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω. Όλα αυτά κατά τη γνώμη μου δείχνουν πόσο πολύ έχουμε την ανάγκη στο να μιμούμαστε ακόμη ξένα κοινωνικά πρότυπα του κ**ου!
Το να πάει η κοπέλα μου στο στριπτιτζάδικο δεν με ενοχλεί όπως και δεν θα ήθελα να την ενοχλεί αν πάω εγώ. Έτσι και αλλιώς το να εμποδίζεις κάποιον να κάνει αυτό που θέλει, είναι σαν να τον προκαλείς να το κάνει. Άσε που στο στριπτιτζάδικο δεν πας για να αποκτήσεις γκόμενα τη χορεύτρια, πας για χαβαλέ. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ δε θα το συνιστούσα αυό στον κολλητό μου 1 μέρα πριν το γάμο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousitsa

Νεοφερμένος

Ο mousitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν θα με πηράξει καθόλου ....γιατί άλλωστε ... δεν σημαίνει όταν εχεις σοβαρή σχέση,είσαι παντρεμένος ότι τελείωσαν όλες οι δραστηριότητες που έκανες όταν είσουν ελεύθερος ...Και τέλος πάντων το οφθαλμόλουτρο δεν είναι και κακό ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οκ θα με επιανε υστερια.:mad17:
..επρεπε να πω και εγω οτι δεν θα με πειραζε να δειξω ανωτερωτητα κτλ αλλα η αληθεια ειναι οτι θα ΖΗΛΕΥΑ τοσο πολυ:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα ρε παιδιά δεν θα με πείραζε γιατί δεν έχει σκεφτεί να πάει με κάποια τέτοια και δεν ήθελε(και το ξέρω πολύ καλά αυτό γιατί πριν τα φτιάξουμε είμασταν αρκετά χρόνια φίλοι, τουλάχιστον απο την πλευρά μου)
κι εκτός αυτό αν θέλει να με απατήσει εκεί θα περίμενε να πάει για να το κάνει??θα με απατούσε οποιαδήποτε άλλη στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να πάει και να περάσει καλά 8)
Όχι δεν με πειράζει...Άλλωστε έχω πάει κι εγώ σε στριπτιτζάδικο ενώ είχα σχέση και είχα περάσει πολύ ωραία 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τις οποεις αποψεις μου για αυτο το θεμα θα τις ακουσετε στο meeting την πεμπτη, και πιστευω μετα θα εχετε αλλη αποψη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Άσε και το άλλο... Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
Ευχαριστω με καλυψες απολυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!

Κοίτα έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.Οποιαδήποτε να χορέψει πάνω σου ημίγυμνη θα φτιαχτείς,γενικότερα δεν μπορείς να ελέγξεις τις ορμές σου.Αλλά σόρρυ κιόλας δεν σημαίνει ότι σ αρέσει και το θέαμα, μην τα μπερδεύεις...

Τώρα αν αισθάνεσαι ανασφάλεια πιθανώς για τον άνθρωπό σου λογικό μου ακούγεται και εγώ θα ήμουν σε περίεργη φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κοίτα έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.Οποιαδήποτε να χορέψει πάνω σου ημίγυμνη θα φτιαχτείς,γενικότερα δεν μπορείς να ελέγξεις τις ορμές σου.Αλλά σόρρυ κιόλας δεν σημαίνει ότι σ αρέσει και το θέαμα, μην τα μπερδεύεις...

Τώρα αν αισθάνεσαι ανασφάλεια πιθανώς για τον άνθρωπό σου λογικό μου ακούγεται και εγώ θα ήμουν σε περίεργη φάση...
εσενα θα σου ερεσε να φτιαχνοταν η κοπελα σου με αλλον?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
εσενα θα σου ερεσε να φτιαχνοταν η κοπελα σου με αλλον?????

Φυσικά και όχι και το λέω άννωθεν...
Την φορά που επισκεύτηκα τέτοιο μέρος ήμουν ελέυθερος όπως και τώρα.Γενικά στις σχέσεις μου είμαι αψεγάδιαστος...Απλά το ότι φτιάχνεσαι δν σημαίνει ότι πρόκειται να κάνεις και κάτι that's all;)

//edit κοίτα τα μηνύματά σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DoLoReS

Νεοφερμένος

Η DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πάει.
Ούτε θα με πείραζε αν χόρευαν μπροστά του.
Είναι θέμα εμπιστοσύνης, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα σχετικα με την εμπιστοσυνη, Εντουτοις δεν θα τον αφηνα να παει σε καμμια περιπτωση. Δεν θα εκανε τιποτα βεβαια, αλλα και που "τερπει" το ματι ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για μπατσελορ και τετοια, αν και ειμαι αντιθετη σ'αυτες τις αμερικανιες, δε θα χαλουσα τη βραδια που ειχε κανονισει. Για να παει στο ασχετο, μια εξοδο να ξεσκασει το "παιδι" μαλλον θα ειχα βιδωθει ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν θα μου άρεσε να πάει και ούτε και θα πήγαινα και εγώ σε κάτι ανάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
έλα μωρέ, χαβαλές...
Και δε λέμε να πέσει πολύ γυμνό, αλλά τι να κάνεις, αν αυτό του ετοίμασαν...
Για να έχω φτάσει πριν το γάμο με αυτόν, δε θα τρέμω ένα πάρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εντάξει, αν είχαν κανονίσει τα μπακούρια φίλοι του να πάνε κι εγώ του απαγόρευα να πάει μαζί τους δεν θα ήμουν λίγο υπερβολική;:hmm:

Βασικά με αφήνει αρκετά αδιάφορη το θέμα. Εξάλλου για χαβαλέ πάνε οι περισσότεροι. Αν το έκανε σύστημα, εντάξει, όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά θα υπέθετα ότι κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη του!:P Αλλά αν μιλάμε για κάτι σπάνιο μου φαίνεται λίγο υστερικό να έκανα θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top