Αγωνία για ειρήνη και... πετρέλαιο

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Σωστά.Ποιός θέλει να χάσει παιδιά και οικογένεια ολόκληρη;Γι'αυτό άλλωστε και 100.000 μετανάστες.Δεν είναι καθόλου ανούσιο,να αναφέρεσαι σ'αυτές τις χωρές σαν υπαίτιες(Ίσως όχι σαν την Αμερική).Αλλά τα γεγονότα είναι γεγονότα και δεν αλλάζουν.Δεν καταδικάζουμε τους λαούς αλλά τις κυβερνήσεις.Την απόφαση για επίθεση δεν την πήρε ο Dimitrov(π.χ.) ο αγρότης,αλλά ο Putin και o Medvedev.Κανένας δεν διαφωνεί με την νοοτροπία freedom for all και stop war.Κανένας δεν κέρδισε φανερά απ' αυτόν τον πόλεμο τίποτα.Γι'αυτό και κυριαρχεί παντού το stop war.


Κανείς δεν έριξε φταίξιμο σε κανέναν. Πιστεύω πως δεν φταίνε οι ΗΠΑ, το ΝΑΤΟ ή η ΕΕ για τη παρούσα κατάσταση μεταξύ Ρωσίας-Γεωργίας (as far as I know). Αυτό που έχει σημασία είναι η αποκατάσταση της ειρήνης.

Peace


δεν ειπα οτι ειχατε τετοιους σκοπους...ουτε οτι διαφωνησατε με το freedom for all....
εκανα μια σημειωση για τις χωρες...φυσικα και φταινε..αλλα φταινε ηγετες πνευματικοι και πολιτικοι...δεν φταιει ο καθε πολιτης...(αγροτης οπως αναφερεις)..
στην τελικη δεν φταινε χωρες, φταινε ανθρωποι(ζωα) αυτο εννοω...που ανηκουν σε εκαστοτε χωρες και εξυπηρετουν συγκεκριμενα συμφεροντα οικονομικης και πολιτικης φυσεως...
δεν διαφωνουμε...απλα ειδα καπου "η Ρωσια λεει αυτο, η Γεωργια εκανε εκεινο..." λες και ολοι οι πολιτες της Γεωργιας ή της Ρωσιας ειναι συμφωνοι με τις κινησεις των πολιτικων ας πουμε...αυτο λεω...ειναι λαθος η εκφραση και η διατυπωση, οχι η γνωμη...δεν εκανα ενσταση στη γνωμη σας ..στο πως την λετε..
φιλικα παντα


In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μια χώρα λέει κάτι=οι άνθρωποι που οι πολίτες της χώρας αυτής επέλεξαν ως αντιπροσώπους τους λένε κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Μια χώρα λέει κάτι=οι άνθρωποι που οι πολίτες της χώρας αυτής επέλεξαν ως αντιπροσώπους τους λένε κάτι

τεραστιο μα τεραστιο λαθος...κανεις μεγαλο λαθος...διαφωνω πληρως...
ξερεις ποσοι φιλειρηνιστες και αντεξουσιαστες υπαρχουν ειδικα στην Ρωσια??και στην Αμερικη βεβαια...
ασχετως με το οτι επιλεγει η πλειοψηφια καποιον πολιτικο "αντιπροσωπο" του λαου, υπαρχει μια τεραστια μειοψηφια που ειναι κατα των κινησεων και του προγραμματος αυτου του πολιτικου...
το να εισαι απολυτος και να μιλας για ολους, ειναι πολυ μεγαλο λαθος...
και στην τελικη αμα θελησει ο υπουργος εξωτερικων και ο προεδρος της Ρωσιας να "βιασει" την Γεωργια...νομιζεις οτι οι πολιτες ειναι συμφωνοι να πανε να σκοτωθουν για τα πετρελαια?δεν θα το λεγα...υπαρχουν συνειδητοποιημενοι ανθρωποι και δεν ειναι λιγοι...μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο σακι...
η εκφραση η Ρωσια εκανε εκεινο...ειναι εντελως λαθος..δεν ειναι ολοι οι πολιτες συμφωνοι με τις τακτικες των πολιτικων τους...δεν ψηφιζουν ολοι τους ιδιους...πουθενα δεν εχει αναφερθει 100% ποσοστο σε εκλογες...και ουτε προκειται να γινει...


In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μπορεί. Αλλά έτσι λειτουργεί η δημοκρατία. Εννοώ, ότι όλοι οι άνθρωποι το βλέπουν από διαφορετική οπτική γωνία και έχουν διαφορετική γνώμη. Δεν γίνεται να κάνουμε κάτι και ΟΛΟΙ να είναι σύμφωνοι με αυτό που κάναμε. Για το λόγο αυτόν υπάρχουν οι εκλογές. Ώστε να επιλέξουν οι πολίτες μιας χώρας έναν πολιτικό αρχηγό ο οποίος θα προσπαθήσει να κάνει το καλύτερο για τη χώρα του. Αλλά ποτέ δεν γίνεται να είναι ΟΛΟΙ ευχααριστημένοι.

Peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
φιλε μου φυσικα και ετσι λειτουργει η δημοκρατια...ειμαι πολυ μικρος για να επινοησω κατι καλυτερο απο το ιδανικο πολιτευμα...
δυστυχως σημερα η δημοκρατια, στην Ελλαδα , δεν εφαρμοζεται ετσι οπως την ορισαν οι αρχαιοι Ελληνες...(αλλα αυτο ειναι off)...εγω θα προτεινα μια κατασταση, οχι ακριβως δημοκρατια, αλλα θα το συζητησουμε σε αλλο θεμα...
στο θεμα...δεν διαφωνησαμε ποτε σε κατι, εγω δεν πηρα πολιτικη θεση, δεν διαφωνουμε στα περι δημοκρατιας...
απλα θελω να πω, οτι δεν σκεφτονται ΟΛΟΙ οι πολιτες οπως οι πολιτικοι ηγετες...εγω σταθηκα στην εκφραση, οχι σε αυτο που λες...
τα λεγομενα σου ειναι γνωμη σου και δικαιωμα σου να την εκθεσεις και δεκτη να την συζητησουμε...δεν διαφωνω...
απλα δεν ειναι σωστο να ειμαστε απολυτοι και να προεξοφλουμε ολους τους ανθρωπους μιας χωρας κρινοντας μονο την σταση των πολιτικων ηγετων..

:)

In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αναφορά γίνεται αυτονόητα στην κυβέρνηση.Αλλά αν θες όποτε μιλάμε,να λέμε η κυβέρνηση της Ρωσίας,ή του ενός ή του άλλου,δεν έχω πρόβλημα.Αλλά έχουν εκλεγεί υπεύθυνα,από την πλειοψηφία των πολίτων,συγκεκριμένα άτομα τα οποία εκπροσωπούν την άποψη της πλειοψηφίας,χωρίς να λέμε ότι δεν υπάρχουν πολλοί αντίθετοι στις απόψης της τάδε κυβέρνησης.Δεν κατηγορούμε τον Dimitrov τον αγρότη(αυτός ο Dimitrov:P...)αλλά τον Putin,Medvedev κ.λπ.Αλλά ως εδώ γιατί ξεφεύγουμε απ'το θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Δεν κατηγορούμε τον Dimitrov τον αγρότη(αυτός ο Dimitrov:P...)αλλά τον Putin,Medvedev κ.λπ.Αλλά ως εδώ γιατί ξεφεύγουμε απ'το θέμα:P
Διόρθωση: Δεν κατηγορούμε ΚΑΝΕΝΑΝ γιατί δεν είμαστε οι αρμόδιοι! Αυτό που θέλουμε είναι να επικρατήσει η ειρήνη!

Peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ πολεμανε στα τα ζωα ολοι τους....και κοκορευομαστε για μορφωση και παιδεια....ενω αυτοι που αρχιζουν πολεμους ειναι πιο μορφωμενοι υποτιθεται....εμπιστευομαστε το μελλον μας σε ανθρωπους συμφεροντολογους....που παμε!που βαδιζουμε σε αυτον τον κοσμο!φωτια θα πεσεις να τους καψει αυτους που αντεχουν να βλεπουν ολοκληρες οικογενειες να εξαφανιζονται...ολοκληρα εθνη να καταστεφονται υποκλινομενοι στον ενα και μοναδικο θεο τους το χρημα.....
να βρασω και το πετρελαιο και τους αγωγους...τετοια υποκρισια απο ολους...τοση ψευτια....τοση μα τοση ελλειψη ανθρωπιας....εχουν τον πολεμο για ψωμοτυρι....και ειμαστε στο 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
SoZi μου, στον κόσμο επικρατεί ο νόμος της ζούγκλας, ο ισχυρότερος κάνει ότι θέλει στον αδύναμο (είτε μιλάμε σε επίπεδο κοινωνίας είτε μιλάμε σε επίπεδο κρατών)...

Από εκεί και πέρα εγώ που είμαι πιο ισχυρός, έχω τα su-37 σε βομβαρδίζω και μετά άντε κλάσε μου, γιατί δεν μπορείς να μου κανεις και τίποτα (σόρυ κι όλας) (και επειδή έγραψα sukhoi δεν μιλάω αναγκαστικά για ρωσία-γεωργία, αναφέρομαι ταυτόχρονα και σε F117 - γιουκοσλαβία, F22, F35 - Ιρακ και πάει λέγοντας)

Εγώ όταν εξαπολύω MRBM είμαι ασφαλής στο γραφείο μαυ και στα @@@@ ο γεωργιανός, ιρακινός κτλ που θα τον φαει στην μάπα.

Γαματο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
SoZi μου, στον κόσμο επικρατεί ο νόμος της ζούγκλας, ο ισχυρότερος κάνει ότι θέλει στον αδύναμο (είτε μιλάμε σε επίπεδο κοινωνίας είτε μιλάμε σε επίπεδο κρατών)...

Από εκεί και πέρα εγώ που είμαι πιο ισχυρός, έχω τα su-37 σε βομβαρδίζω και μετά άντε κλάσε μου, γιατί δεν μπορείς να μου κανεις και τίποτα (σόρυ κι όλας) (και επειδή έγραψα sukhoi δεν μιλάω αναγκαστικά για ρωσία-γεωργία, αναφέρομαι ταυτόχρονα και σε F117 - γιουκοσλαβία, F22, F35 - Ιρακ και πάει λέγοντας)

Εγώ όταν εξαπολύω MRBM είμαι ασφαλής στο γραφείο μαυ και στα @@@@ ο γεωργιανός, ιρακινός κτλ που θα τον φαει στην μάπα.

Γαματο ε?


σωστο σε βρισκω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
εμαθα κιολας μια μερα πως ρωσικα αεροπλανα βομβαρδισαν μια περιοχη στην οποια ΓΝΩΡΙΖΑΝ οτι δεν υπηρχαν στρατευματα παρα μονο αμαχος πληθυσμος...τυφλη δηλαδη επιθεση ως επιδειξη υπεροχης ..για να τρομοκρατησουν τον κοσμο,να δειξουν ποιο ειναι το αφεντικο...

και αν μπορω ελαχιστα να δικαιολογησω επιθεσεις σε στρατιωτικες βασεις ως μερος της πολιτικης ενος πολεμου τετοιες κινησεις ειναι πραγματικα ...αντε μη πω !!!

μιλαμε για αρρωστημενα και ζωωδη μυαλα...αναρωτιεμαι ποιο ελεεινο ζωο (και το ζωο εδω τιμητικο ειναι..τα ζωα ειναι αγαθα πλασματα) εδωσε την εντολη για κατι τετοιο...

αλλα μετα αν αρχισουμε και εμεις να τους κραζουμε ειμαστε τα ανοητα παιδαρελια που δεν εχουμε ιδεα απο πολεμικη τακτικη..ε λοιπον απο τα γινουμε δουλοι ενος παχυρευστου υγρου εξαιτιας του οποιου θα ξεκληριζουμε ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ μας χιλιαδες αμαχους,ας ειμαστε ανοητα παιδαρελια...εμενα μου αρκει .

υγ: και για τα παραπανω σαφως και δεν κατηγορω μονο τις ρωσικες δυναμεις..αυτα δυστυχως συμβαινουν σε ολους τους πολεμους ... οποιον ασπαζεται τετοιες ανοητες λογικες,αυτον κατηγορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Φυσικά και δεν φταίνει μόνο αυτές.Και για τα υπόλοιπα που είπες::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Διόρθωση: Δεν κατηγορούμε ΚΑΝΕΝΑΝ γιατί δεν είμαστε οι αρμόδιοι! Αυτό που θέλουμε είναι να επικρατήσει η ειρήνη!

Peace
Σωστά zip!:no1:

(Πώς μπορώ να τα ενώσω;Συγνώμη για το διπλό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μα scully, όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ μου... Επικρατεί ο νόμος της ζούγκλας... Ο δυνατός κάνει ότι θέλει τον αδύναμο...

(Και ο αδύναμος δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να αντιδράσει)

Σαφώς και πίσω από οποιονδήποτε πόλεμο/επ'ιθεση υπάρχουν πτυχές που δεν τις καταλαβαίνει ο οποιοσδήποτε...

Αν δεν το έχετε καταλάβει ζούμε σε εποχή Ψυχρού Πολέμου, ένα παιχνίδι δύναμης και υπεροχής από τις μεγάλες δυνάμεις.

Η Ρωσία κατάφερε σε 48 ώρες και κατέστρεψε πλήρως την στρατιωτική υποδομή της γεωργίας. ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΗΠΑ.

Τα άμαχα θύματα θεωρούνται απλά παράπλευρες απώλιες... Απλά ένα νούμερο... Το οποίο και η προπαγάνδα θα το μειώσει κι άλλο... Και έτσι ξεχνάμε ότι θύματα ήταν ο Γιάννης, ο Κώστας, η Μαρία, η Ελένη κτλ... ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΑΝ ΑΔΙΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
γνωριζω τι ισχυει απλως εγω δεν το επικροτω..για την ακριβεια το απεχθανομαι...
ας αναπαυτουν τα θυματα απο ολες τις πλευρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=927636&lngDtrID=245
Πράγματι.
Σεβαρντνάτζε(πρώην πρωθυπουργός της Γεωργίας):''Ο νέος ψυχρός πόλεμος μεταξύ Ρωσίας-ΗΠΑ είχε ήδη αρχίσει από την εποχή που οι ΗΠΑ προωθούσαν την εγκατάσταση της αντιπυραυλικής ασπίδας στην Ευρώπη''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αυτές οι αντιπυραυλικές ασπίδες που θέλουν να εγκαταστήσουν (ή έχουν ήδη εγκαταστήσει-δεν είμαι σίγουρος) οι ΗΠΑ σε χώρες όπως η Πολωνία έχουν κάνει τους Ρώσους έξαλους. Να δούμε τι θα γίνει και μ'αυτό.
Το Ηνωμένο Βασίλειο έχει ήδη αρχίσει να μειώνει τις διπλωματικές του σχέσεις με τη Ρωσία.

(Για να ξέρουμε για ποιό ακριβώς πράγμα μιλάμε, ας δώσει κάποιο έναν ΑΚΡΙΒΗ ορισμός του "Ψυχρού Πολέλου")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ευχαριστώ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αχ πολεμανε στα τα ζωα ολοι τους....και κοκορευομαστε για μορφωση και παιδεια....ενω αυτοι που αρχιζουν πολεμους ειναι πιο μορφωμενοι υποτιθεται....εμπιστευομαστε το μελλον μας σε ανθρωπους συμφεροντολογους....που παμε!που βαδιζουμε σε αυτον τον κοσμο!φωτια θα πεσεις να τους καψει αυτους που αντεχουν να βλεπουν ολοκληρες οικογενειες να εξαφανιζονται...ολοκληρα εθνη να καταστεφονται υποκλινομενοι στον ενα και μοναδικο θεο τους το χρημα.....
να βρασω και το πετρελαιο και τους αγωγους...τετοια υποκρισια απο ολους...τοση ψευτια....τοση μα τοση ελλειψη ανθρωπιας....εχουν τον πολεμο για ψωμοτυρι....και ειμαστε στο 2008

:no1:

Πραγματικά θλιβερά όλα τα γεγονότα που συμβαίνουν ειδικά άμα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά να κάτσεις αναπαυτικά στον καναπέ σου και να τα δεις στην τηλεόραση. Που μας καταντήσανε; Μια κοινωνία ολόκληρη μες στην παθητικότητα πλήρως υποχείρια αυτών που μας κυβερνάνε.... :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top