Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Συγγνωμη, αλλα ο τιτλος λεει αντιβιωτικο και οχι αντιικο! Οι παρερμηνειες πρεπει να συγχωρουνται! Να διορθωθει παραυτα ο τιτλος παρακαλω :P

Όπως είχα πει και εγώ πριν μερικές σελίδες :xixi: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πανο δοκιμασε το eset ειναι πολυ καλο!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
κανένα antivirus δεν προσφέρει απόλυτη προστασία, το καλύτερο antivirus είναι ο προσεχτικός και ενημερωμένος χρήστης....
Κι εγω τωρα ειδα το post σου και συμφωνω απολυτα! Εχω καταστρεψει 2 υπολογιστες οταν ημουν μικροτερος απο τους ιους. Εμπαινα στο internet απερισκεπτα χωρις να σκεφτομαι οτι υπαρχει τετοια πιθανοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eγώ έχω το ΜcAfee...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
kasperky :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Παίρνω τα ίδια αντιβιωτικά με τη γιαγιά μου... Αυτή ασφαλώς παίρνει περισσότερα φάρμακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
τρεεεεεεελοοοοοοοοοοοοοο λολ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω εχω το nod32 αλλα παλια ειχα το norton!!!!!το νορτον ειναι μαλακια!!!το nod κορυφη!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
οντως, μεγαλη μ@λ@κι@ το νορτον!!! ασε που δε φευγει με τιποτα!!!

Πανο δοκιμασε το eset ειναι πολυ καλο!
εννοεις το nod32? αν ναι, το εχω στο φορητο... πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εννοεις το nod32? αν ναι, το εχω στο φορητο... πολυ καλο...

δεν ειμαι σιγουρη.εγω το ξερω eset.τωρα αν λεγετε nod32 δν εχω ιδεα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
το καλύτερο antivirus ειναι το Kaspersky αλλα παντα σε αυτους που δεν πλειρώνουν ειναι μπλακ-λιστιντ κει ....στα Vista εχω nod32 (ανγκαστικά) κι στο Linux δεν εχω δεν χρειάζετε...virus-free που λέμε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Eset NOD32 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Eset Smart Security...

Βασικά , είχα δει αυτό τον πίνακα πριν το εγκαταστήσω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eset Smart Security...

Βασικά , είχα δει αυτό τον πίνακα πριν το εγκαταστήσω...


μπραβο αυτο το eset λεω!(αν και δν ξερω τι εικονα ειναι αυτη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Είναι η συνολική βαθμολογία των anti-virus που δοκιμάστηκαν στα test Virus Bulletin....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Είναι η συνολική βαθμολογία των anti-virus που δοκιμάστηκαν στα test Virus Bulletin....

μαλιστα!τα καταλαβα ολα!δηλαδη δν εχω καμια απορια!καμια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
ΑΑΑ .... Στο πινακάκι αναγράφεται πιο anti-virus είναι το καλύτερο....

:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
μαλιστα!τωρα καταλαβα!απλα βαριομουν να δω τν εικονα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
το avast κι εγω....καλο, πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
το καλύτερο antivirus ειναι το Kaspersky αλλα παντα σε αυτους που δεν πλειρώνουν ειναι μπλακ-λιστιντ κει ....στα Vista εχω nod32 (ανγκαστικά) κι στο Linux δεν εχω δεν χρειάζετε...virus-free που λέμε...:no1:

οπως τα λες... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top