Paradise III: The Way Home

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Λοιπον, χθες ειδα ενα καταπληκτικο βιντεο στο youtube.

info: Το βιντεο ονομαζεται Paradise III: The Way Home και ειναι το τελευταιο μιας τριλογιας φτιαγμενης απο εναν απλο χρηστη.Αυτος συνεδεσε πολλα video games μαζι κατασκευαζοντας ετσι μια δικη του ιστορια.Το βιντεο μου εκανε τρομερη εντυπωση τοσο απο πλευρας δουλειας που ''επεσε'' για την κατασκευη του αλλα κυριως για το soundtrack που χρησιμοποιηθηκε.Ειναι πραγματικα το καλυτερο homemade βιντεο που εχω δει.Εγω το δημοσιευω κυριως για το soundtrack.Ελπιζω να σας αρεσει.

''σημειωση για τα κοριτσια του φορουμ : μη σας προβληματιζει το οτι ειναι απο video games.Θα σας αρεσει αν το δειτε.''

Και τελος, τυπικο μεν αλλα απαραιτητο δε να αναφερω πως ολα τα δικαιω-
τα κατεχει ο χρηστης που το εφτιαξε (Eclipsejp06).Εγω απλως το ειδα και
ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=b2f1-MusDVc[/ame]

Tο φαντασμαγορικο soundtrack που ακουγεται παρεχεται απο το χρηστη στο τελος του βιντεο.Αλλα γι'αυτους που βαριουνται, το τραγουδι ειναι
το soundtrack της ταινιας The Island και ονομαζεται : ''My name is Lincoln''.

Kaim
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guesita

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πολυ ωραιο (αν και περασε 1,5λεπτο μεχρι να ξεκινησει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πολύ καλό από πλευράς σκηνοθεσίας αλλά και από τη σκοπιά του μηνύματος... Αν και επιτρέψτε μου να το θεωρήσω κάπως ουτοπικό... Πάντως μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Φοβερό,και σωστός για το soundtrack που ήταν καταπληκτικό.Βέβαια το είχα ξανακούσει γιατί ήταν και στον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών(η έναρξη μόνο),αλλά δεν χορταίνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ο αρχοντας εχει φοβερο soundtrack,οσο για το βιντεακι ηταν καταπληκτικο,ασε που συγκυνηθηκα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πωπω τελειο εχει και απο το wow βιντεακι μεσα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ωραιο φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εμενα παλι μου αρεσε σαν ιδεα αλλα στην πραξη δεν με τρελανε. Δε μου φανηκε να εχει μια λογικη συνεχεια, τα παιχνιδια πλην 2-3 σκηνων τα ηξερα και καταλαβαινα οτι δεν κολλουσαν μεταξυ τους... Δε γινεται να δειχνεις Final fantasy 12 που εχει αεροσκαφη πχ και να κολλας διπλα το World of Warcraft...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Έλεoς συνδυάζει Hellgate London, Warcraft 3, WoW, Oblivion, Final Fantasy, Spartacus, Rise Of Legends, Starcraft. Να μας πει να το κάνουμε και εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σε ποιο σημειο εχει Oblivion?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Στην αρχή όπου η κάμερα δείχνει ένα καμένος δάσος. Μου θυμίζει ακριβώς την εικόνα που προκαλούνε οι Daedra Princes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λεει στο τελος ποια παιχνιδια εχει:

Armies of Exigo
Everquest II
FF XI: online
FF 12
Lineage II
Ninety-Nine Nights
Prince of Persia
Shadow of Rome
Spell Force
WC III
& WoW
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Α εγώ δεν είδα τίποτα. Μόνος μου έβγαλα τα συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top