Τι όνειρο είδατε χθες;

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγω χθες ειδα οτι μετραγα λεφτα(που τετοια τυχη εννοειται!)
Και κατα καιρους βλεπω φωσκολικα ονειρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Καλέ,εγώ κοιμήθηκα τώρα,το μεσημέρι λιγάκι και είδα τη misslittledevil στον ύπνο μου :eek: !!! Και ούτε που την έχω δει την κοπέλα :redface: Αν είναι δυνατόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλέ,εγώ κοιμήθηκα τώρα,το μεσημέρι λιγάκι και είδα τη misslittledevil στον ύπνο μου :eek: !!! Και ούτε που την έχω δει την κοπέλα :redface: Αν είναι δυνατόν!

Ηταν καλο τουλαχιστον? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Απ' όσο θυμάμαι.........ναι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ότι ήμουν φαντάρος.. :blink: ό,τι να'ναι...:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
σημερα ειδα οτι ενα πολυ αγαπημενο μου προσωπο με βρηκε σε μια παραλια και μου πεταξε για πλακα μια μικρη σακουλα που ειχε μεσα κρυο νερο και πολλα παγακια...τι να ναι αυτο παλι....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειδα οτι ειμουνα σε ενα σπιτι που μεναμε παλια(το οπιο το εχουμε πουλισει, ασχετο) και ητανε στην κατασταση που το ειχαμε μεχρι να το πουλισοιυμε, δλδ δεν ειχε επιπλα κλπ μεσα παραμονων κατι λιγα που δεν μας χρειαζονταν και τα ειχαμε εκει γιατι δεν ξεραμε που να τα εχουμε. Ειμουνα λοιπον στο δωματιο μου και μου την δινει και ανοιγω την ντουλαπα οπου ανακαλυπτω οτι εχει ενα πεταλακι, μια πεταλιερα και ενα σορο LP, τα οπια φυσικα μαζευω για να τα παρω σπιτι.
Εχω καει με την κιθαρα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ θέλω κόσμοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madvil

Νεοφερμένος

Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ δεν θα γράψω τι όνειρο είδα γιατί σε όσους το έχω πεί μέχρι στιγμής με κοροϊδευαν :( Αλλά τελικά βγήκε :o
Κάτι σχέτικο με msn ήταν πάντως (έχω καεί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ότι προσπαθούσα να πετάξω και δεν μπορούσα και τελικά έπεφτα,έπεφτα...


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ότι ήμουν φυλακισμένη σε ένα δωμάτιο μέρες και με είχαν χωρίς μπάνιο κλπ και βρώμαγα.... μέχρι που ήρθε κάποιος και με έλουσε και ένιωσα τόσο μα τόσο πολύ χαρούμενη που άρχισα να χορεύω τρελά... :/:

(δε μου άρεσε αυτό το όνειρο καθόλου :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θέλω και εγώ να βλέπω όνειρα...λολ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ότι είχα ξεφύγει πάλι... Και ήθελα να πάω και πιο μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Από ποιόν ξέφυγες??

Είδα και εγώ ένα όνειρο πριν λίγες μέρες αλλα δεν θέλω να το γράψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Θέλω και εγώ να βλέπω όνειρα...λολ:(
Και ρε παιδί. Μόνο όταν έχω 39άρες βλέπω ή πρόκειται να αποκτήσω 39άρες έχω συναίσθηση ότι ονειρευόμουν και εκεί πέφτει πολύ κάψιμο. Μήπως να αρρωσταίνω πιο συχνά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι με το lost έβλεπα :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ εχθές είδα έναν αγνωστο που όμως κατι μου θυμιζε δεν θυμάμαι όμως τι και ήταν μέσα σε ένα δωμάτιο και ξαφνικά μπήκαν καποιοί μέσα και άρχισάν να τον δέρνουν και μετά αυτός νευρίασε και αρχισέ να τους σκοτώνει όλους και μετά καπου εκεί με ξύπνησε το ξυπνητήρι μου...Μπορεί πάντως το όνειρο να ήταν ότι να 'ναι ομώς εγώ ήμουν πολύ τρομαγμενή όταν το έβλεπα...:redface:...Τι βλακείες είναι αυτά που βλέπω ώρες ώρες?? :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω έβλεπα "περίεργα" όνειρα το βραδυ :redface:
Ας μην γράψω πολλές λεπτομέριες, πάντος ήταν
δεν ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειδα οτι περπαταγα με την κοπελα μου (κυριακη βραδυ υποτιθετε οτι ητανε) και περασα μπροστα απο το σχολειο μου και ειχε ενα σορο παιδια (δεν ειχα ξαναδει κανεναν απο αυτους). Σταματισα και ρωτισα το ενα παιδι τι κανουν ολοι μαζεμενει εκει και μου ειπε οτι ετοιμαζανε καταληψη, εγω παραξενευτικα που ειχανε μαζευτει απο τοσο νωρις αφου Δευτερα δεν ειχαμε σχολειο, οποτε τανε απο δυο μερες πριν αυτοι στο σχολειο. Αλλα οπως και να εχει χαρικα. Συνεχισαμε να περπαταμε, πηγανε σε ενα ζαχαροπλαστιο που ειναι διπλα στο σχολειο μου και πειραμε να φαμε και μετα με ξυπνισε ο μπαμπας μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πριν φύγει η αστυνομία κάνανε κατάληψη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top