Τι δεν δέχεστε στους φίλους σας;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που δεν μπορείτε με τίποτα να δεχτείτε να έχει ένας φίλος σας, ή ακόμα που αντιτίθενται με το σύστημα αξιών σας όσο κι αν για άλλους πιθανώς δεν είναι τόσο τρομερά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αυτό που δεν θα άντεχα με τίποτα είναι να με λιβανίζει ο άλλος για να του κάνω κάποια χάρη. Είναι το χειρότερο που μπορεί να μου κάνει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1. Φανατικός θρήσκος
2. Πουριτανός-συντηρητικός-ρατσιστής-σεξιστής, κοινώς στενόμυαλος.
3. Μίζερος
4. Ζηλιάρης-να φθονεί-να ψάχνει αφορμή να σε υποτιμήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ την έλλειψη καλοσύνης(δεν εννοώ κακία), την ζήλια, την χαζομάρα και συγκεκριμένα για κοπέλες φίλες την λεγόμενη "χαζογκομενιά'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
1. Φανατικός θρήσκος
Αυτό είναι το μόνο που δεν μπορώ να αντέξω και όχι μόνο σε φίλο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelia

Νεοφερμένος

Η evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
την ανταγωνιστικοτητα.ενταξει...εισαι καλυτερος.Ησυχασε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λοιπον αρχιζουμε...διπροσωπια,ψεμματα,εκμεταλευσει,ζηλια,μιζερια
ζηταω πολλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Την μιζέρια και την αργοπορία

Τρελλαίνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Υποθέτω ότι ρατάτε τι αν έχει δεν γίνεται φίλος ή τι αν αποκτήσει σταματά να είναι φίλος

1)Να μην σέβεται το είναι μου συμφωνεί δεν συμφωνεί και κατεπέκταση να μην με κρίνει και να μου επιβάλεται
2)Να μου δίνει την αίσθηση ότι υπάρχει ενδοιαφέρον μονομερώς. Για οποιοδήποτε λόγω. Αν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα και θα χαθεί να μου το πει.

Και επειδή θέλω να με αντιμετωπίζουν όπως εγώ αυτούς, προσωπικές επιλογές τους που δεν με επηρεάζουν με την μορφή της επιβολής έμεσης ή άμεσης στην ζωή μου δεν με αφορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Την υπερβολική αυτοπεποίθηση (πιθανόν επειδή δεν έχω εγώ αρκετή) και την ασυνέπεια :mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αδιακρισια και ψευτια..αραγε να υπαρχει τιποτα χειροτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καλομοίρα

Νεοφερμένος

Η Καλομοίρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν μπορώ οχι μόνο στους Φίλους μου ...αλλά γενικά την καχυποψία και την μιζέρια.
Εκτιμώ πολύ τους ανθρώπους που έχουν χιούμορ που είναι ετοιμόλογοι και γενικά αυτούς που έχουν κάτι να δώσουν στην σχέση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν μπορώ το να μην είναι εκεί όταν τους θες....Και δυστυχώς καμια φορά αυτό είναι θέμα του γενικότερου χαρακτήρα του καθενός....Και όχι θέμα του πόσο καλή είναι η φιλία. . . :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tην αργοπορία, την συνεχή ειρωνεία και το να είναι αγύριστο κεφάλι κι επίμονος πως εκείνος μόνο ξέρει ποιο είναι το σωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να με κρινουν με ασχημο τροπο για οοοοοοοο,τι κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το να με μειώνει για να νιώθει ο ίδιος καλύτερα με τον εαυτό του:( , το να προσπαθήσει να με εκμεταλλευτεί(οικονομικά, συναισθηματικά,κτλ.) και όταν τον χρειαστώ να μην είναι εκεί. Βέβαια, όλα αυτά καλά είναι στην θεωρία. Στην πραγματικότητα όμως πρέπει δυστυχώς να ομολογήσω ότι τα έχω λουστεί όλα απο πρώην φίλους:/: . Τι να κάνουμε, όσο ζούμε μαθαίνουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν αντέχω τη μιζέρια...:mad:
:mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ενα ποιο καλο θεμα ειναι ποιο ειναι αυτο το χαρακτηριστικο που εχουν φιλοι σας και δε σας αρεσει..και πως τους το λετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ φοβάμαι ότι η δική μου λίστα είναι κάπως μεγάλη....
για αυτό θα αρκεστώ να πω ότι έχω μόνο δύο φίλες οι οποίες έχουν και οι δυο ένα κοινό χαρακτηριστικό....
Με αγαπουν για αυτό ακριβώς που είμαι ΠΑΝΤΑ και κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
πολύ φοβάμαι ότι η δική μου λίστα είναι κάπως μεγάλη....
για αυτό θα αρκεστώ να πω ότι έχω μόνο δύο φίλες οι οποίες έχουν και οι δυο ένα κοινό χαρακτηριστικό....
Με αγαπουν για αυτό ακριβώς που είμαι ΠΑΝΤΑ και κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες... ;)

Kαι έτσι πρέπει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top