Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

fishler

Νεοφερμένος

Η fishler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κρασάκι κόκκινο γλυκό....θεικό πιοτό :thumbsup:
αλλά επειδή τώρα τελευταία έπαθα ανοσία(χρειάζομε κιλό και πάνω για να φτιαχτώ.........!!!)δείχνω και μια προτίμηση στο μαρτίνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
OYZO.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Ursus, η βότκα των φλώρων.

Μάλλον έχεις δίκιο. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ursus, η βότκα των φλώρων.
Εχει μέσα χυμό απο ισλανδικά μουρα,προφανώς δεν είναι βοτκα, εχει βοτκα. Είναι ίσως το ποτό με βοτκα των φλώρων αν και πάλι πρέπει να μου εξηγήσετε γιατί την ξεχωρίζετε απο το ice, το mule ή το blade που είναι επίσης αλκοολούχα χαμηλής περιεκτικότητας σε βότκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Γιατί ο φλώρος δεν αντέχει ούτε το ανθρακικό και θέλει το ribbena του με το ίχνος οινοπνεύματος..

Και εγώ πίνω Ursus καμία φορά ρε παιδιά..

Embrace the floria..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εχω πιει σφινακι κανει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
εχω πιει σφινακι κανει???
Tι ενοης με το "κανει;". Και εγω εχω πιει αλλα δεν αξιζει να το αναφερουμε, εδω μηλαμε για το τι πινου συνιθος, δεν νομιζω να πινεις συνεχια σφινακια... εγω 2 φορες ειπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σαμπούκα λευκή με στιμμένο λεμόνι συνήθως...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Σαμπούκα λευκή με στιμμένο λεμόνι συνήθως...:|

Και δεν σε πιάνει κόψιμο; Μια φορά δοκιμασα να βάλω λεμόνι στη σαμπούκα και έτρεχα!!!

Εγώ πίνω μπυρίτσα (μαύρη κατά προτίμιση) ή captain morgan σκέτο.

Και σφηνάκια εννοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Και δεν σε πιάνει κόψιμο; Μια φορά δοκιμασα να βάλω λεμόνι στη σαμπούκα και έτρεχα!!!

Μπα,δεν μου έχει τύχει ποτέ!Οταν δούλευα νύχτα έπινα 3 κάθε βράδυ!!:DΓενικότερα πίνω τα πάντα εκτός από ουίσκυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Γενικότερα πίνω τα πάντα εκτός από ουίσκυ.
Μοιάζουμε! Εγώ τα πάντα εκτός από τεκίλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μπύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Το standar ποτάκι που θα πιώ είναι κίτρινη tequila σκέτη, μόνο με μισή φετούλα πορτοκαλάκι μεσα, αλλα να σας πώ την αλήθεια αν μπορούσα θα έβαζα και τις 9 επιλογές, είπα όμως να πούμε καλύτερα το αγαπημένο μας :tongue: :bleh:

ps. Μόλις δοκίμασα ενα νεο shot! SUPER!!!
Καλή η τεκίλα αλλα όχι σκέτη, ίσως τεκίλα σάνραις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και εγώ σαμπούκα θέλω, αν βέβαια κάτσει και η φάση καλή είναι και η "φλωρο" ούρσους. Επειδή το διάβασα λίγο πιο κάτω ξέχασά ότι ο ανδρισμός ενός ατόμου κρίνεται στο ποτό που πίνει. Είναι μεγάλη μαγκια να πίνεις ουίσκι, αμάν ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ένα πολύ σοβαρό δυνατό ανδρικό ποτό είναι η βότκα που έχει και πιο ωραία γεύση απο το ουίσκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Άντρες σιγά με τα "αντρικά" ποτά γιατί εσείς μεθάτε ευκολότερα, το ξέρατε;

Άσχετο αν εμείς το παίζουμε μεθυσμένες για να ψήσουμε κατάσταση:P :P :P :thumbsup:

Εμένα μου αρέσει το Bailey's (κι άμα δεν ακούσει καλά ο μπάρμαν αρχίζω τα καραγκιοζιλίκια όπως στη διαφήμιση - πλάκα κάνω :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Άσχετο αν εμείς το παίζουμε μεθυσμένες για να ψήσουμε κατάσταση:P :P :P :thumbsup:

Θύμισέ μου να σου φέρω δώρο ενα μπουκάλι μαύρο ρούμι STROH 80% για να σιγουρέψεις το καρβούνιασμα του υποψήφιου :P Υποθέτω πως θα πήρες χαμπάρι τι σημαίνει 80% ε; :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Τι μαγειρεύεις απόψε; :P

ΥΓ2: Εγω πλέον πίνω μόνο ουίσκυ όταν βγαίνω! Α ρε Τζόνιιιιιι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εκτος απο αιμα που πινω σινεχια επειδη δαγκαω την γλωσσα μου πινω πολυ coca

Εγώ το αίμα το έχω βαρεθεί σκέτο οπότε πίνω vodka-blood πως λέμε vodka-πορτοκάλι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ το αίμα το έχω βαρεθεί σκέτο οπότε πίνω vodka-blood πως λέμε vodka-πορτοκάλι ; :P
Σιγά τα αίματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Σωστό αυτό μου φένεται πως έχω αλεργία τελικά στα ερυθρά αιμοσφαίρια οπότε προτιμώ το αίμα μετά από φυγοκέντριση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top