Ποσό καλά τα πάτε με τον σύντροφο σας;

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πόσο καλά τα πάτε με τον σύντροφο σας? Βγαίνεται έξω μαζί? πόσες ώρες περνάτε μαζί... τι κάνετε όταν είστε μαζί.... συζητάτε για θέματα που σας απασχολούν... σας ακούει όταν του μιλάτε...γενικά τι γίνετε...

Για πέστε γιατί θέλω να ξέρω αν περνάνε και άλλοι αυτά που περνάω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
προσωπικα συζω με τη κοπελια μου, δεν βγαινουμε σχεδον ποτε, δεν συμφωνουμε πρακτικα σε τιποτα εκτος απο ορισμενα πολυ προφανη πραγματα δηλαδη ειμαστε μια χαρα:p

οχι χωρις πλακα, εμενα μου αρεσει, ειναι ζεστη, μαλακια και μυριζει ωραια, τι αλλο μπορει να θες?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είμαστε δύο χρόνια μαζί, βλεπόμαστε 3 φορέσ την βδομάδα μπορεί και 2, δεν βγαίνουμε ποτέ μαζί, πολύ λίγα πράγματα κάνουμε μαζί και εμένα αυτό με ενοχλεί... Θέλω να μοιράζομαι τα πάντα μαζί του... ότι κάνω να το κάνω μαζί του... είμαι υπερβολική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Secretary...χωρίς να θέλω να σε πληγώσω...
Πόσο συχνά μιλάτε μέσω τηλεφώνου και τι λέτε?
Έχεις γνωρίσει τους φίλους του? [εάν ναι, πόσους?]
Ποιά είναι τα λίγα πράγματα που κάνετε μαζί? Όταν βρίσκεστε τι κάνετε?
Γιατί δεν του λες ότι δεν είσαι ικανοποιημένη απο την σχέση που έχετε?
Και κάτι τελευταίο...ήταν έτσι απο την αρχή ή τώρα τελευταία γίνεται αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ξέρω όλους τους φίλους του και όποτε τουσ βλε΄πω είναι όλοι πολύ εντάξει μαζί μου, πάντα ήταν έτσι αλλα θέλω να αλλάξει, το έχω συζητήσει αρκετές φορές το θέμα αλλά δεν γίνεται τίποτα. Σκέφτηκα αρκετές φορές να χωρίσω αλλά τον αγαπώ... έχει 2 χρόνια όμως και δεν άλλαξε καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
jesus μετα απο δυο χρονια βλεπεστε 2 φορες τη βδομαδα? Κοβω το χερι μου οτι "παιζει" και με αλλες, στειλτονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κατ'αρχάς ποιός είναι ο λόγος για τον οποίον δεν βλέπεστε πιο συχνα? Υπάρχει κάποιο κώλυμα λόγω δουλειάς ή άλλων υποχρεώσεων πχ? Ή απλά σου λέει οτι δεν μπορεί να βγείτε? Όταν είστε μαζί περνάτε καλά? Είναι καλός μαζί σου? Σου συμπεριφέρεται καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καταρχήν είμαι από Κύπρο, Εγώ μένω Λευκλωσία λόγω δουλειάς και εκείνος Λεμεσο, μιλάμε για απόσταση 1 ώρας. Μιλάμε συνέχεια από μυνήματα, όταν είμαστε μαζί είναι πολύ καλός, δείχνει να με αγαπάει, και δεν παίζει με άλλες όχι :) Θα μου πείτε που το ξέρεις ότι δεν το κάνει, το ξέρω...!

Σαββατοκύριακα είμαι Λεμεσό οπόταν τον βλέπω, αλλά επιτρέπεται βράδυ Σαββάτου να μην βγαίνουμε μαζί? Εκείνος αλλού και εγώ αλλού? Ξέρετε τι με ενοχλεί? Μπορεί να μην κανονίσω τίποτα για το βράδυ για να κανονίσουμε μαζί κάτι, και να με ρωτίσει αν κανόνισα κάτι και να του πω όχι...και μετά πέφτει τηλεφώνημα από φίλο του για να βγουν και του λέει ο δικός μου ότι εγώ θα πάω σπίτι και γι'αυτό θα πάει μόνος του να τον βρει. Έλεος ρε παιδιά. Αποφάσισα όμως να του κάνω τα ίδια, θα πληγώνομαι περισσότερο το ξέρω αλλά τουλάχιστον έτσι θα καταλάβει πως νιώθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το έχετε συζητήσει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τώρα τελευταία όχι επειδή έχω βαρεθεί, παλιά όταν του το έλεγα μου έλεγε ότι δεν νιώθει άνετα όταν είναι μαζί μου και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο, κάνει πράγματα που όταν είμαι εκεί δεν μπορεί να κάνει... οκ δεν βγαίνει και πολύ αλλά όταν θα βγει θα είναι με φίλους του.
Και όποτε θα βγω μόνη μου με φίλες και του πω ότι με φλέρταρε κάποιος και ξερω'γώ ζηλεύει και νευριάζει... Πως θα τον κάνω να μην ξεκολλά αποό δίπλα μου? Αντρες πέστε κάτι, τι σας κάνουν και είστε κολλημένοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τώρα τελευταία όχι επειδή έχω βαρεθεί, παλιά όταν του το έλεγα μου έλεγε ότι δεν νιώθει άνετα όταν είναι μαζί μου και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο, κάνει πράγματα που όταν είμαι εκεί δεν μπορεί να κάνει... οκ δεν βγαίνει και πολύ αλλά όταν θα βγει θα είναι με φίλους του.
Και όποτε θα βγω μόνη μου με φίλες και του πω ότι με φλέρταρε κάποιος και ξερω'γώ ζηλεύει και νευριάζει... Πως θα τον κάνω να μην ξεκολλά αποό δίπλα μου? Αντρες πέστε κάτι, τι σας κάνουν και είστε κολλημένοι?

Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να σε καταλάβω...
Πρώτα λες οτι είσαι σίγουρη οτι δεν παίζει με άλλες και τώρα γράφεις οτι μου έλεγε ότι δεν νιώθει άνετα όταν είναι μαζί μου και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο, κάνει πράγματα που όταν είμαι εκεί δεν μπορεί να κάνει. Τι είναι δηλαδή αυτό που δεν μπορεί να κάνει όταν είσαι εσύ μπροστα? Και δε νιώθει άνετα μαζί σου μετά από τόσο καιρό που είστε μαζι?? Κάτι δεν μου πάει καλά εμένα τώρα...

Να σου πω μια πολύ λανθασμένη τακτική που έχουν οι γυναίκες για να κάνουν κάποιον να ενδιαφερθεί? :ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ.
Αν κάνεις τον άλλον να ζηλέψει, το πολύ πολύ να τσαντιστεί και να μην σε αφήσει να ξαναβγεις με τις φίλες σου.

Κατά τη γνώμη μου καλύτερα να ξεκαθαρίσεις μαζί του ποιός είναι ο βαθύτερος λόγος για τον οποίο δε θέλει να βγαίνετε κάποια βράδια μαζί ή τελοσπάντων που δεν βγαίνετε αρκετά συχνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ουφφ... θα δω τι θα κάνω...ευχαριστώ πολύ πάντως! Αν έχετε καμιά ιδέα ρίχτε την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα παντως αυτα λογικα δεν μου φαινονται! Δεν θελω να σε στενοχωρησω, αλλα (αν καταλαβα σωστα) το να πηγαινεις εσυ να τον βρεις σβκ και αυτος να σε στελνει σπιτι για να δει τους φιλους του ειναι απαραδεκτο! Για το οτι "διασκεδαζει περισσοτερο μαζι τους" εγω απο μονο του το θεωρω λογο χωρισμου. Αν δεν σε αποζηταει ο αλλος, δεν του λειπεις αλλα επιδιωκει κιολας να μην βγαινετε μαζι, τι σχεση εχετε?
Ελπιζω να μην παρεξηγησεις τα οσα σου λεω, αλλα τα λεω λιγο χυμα γιατι νομιζω οτι πρεπει να συνειδητοποιησεις την κατασταση και να κανεις κατι! Η συμβουλη μου ειναι να καθησεις και να του μιλησεις ειλικρινα, να του πεις οτι σε στενοχωρουν ολα αυτα και οτι νιωθεις παραμελημενη και δεν εισαι αυτυχισμενη μεσα στη σχεση. Αν σε αγαπαει θα σταματησει να σε πληγωνει!:)
Καλη επιτυχια σου ευχομαι οτι και αν αποφασισεις να κανεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
μου έλεγε ότι δεν νιώθει άνετα όταν είναι μαζί μου

και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο

και κάνει πράγματα που όταν είμαι εκεί δεν μπορεί να κάνει...

Ελεος..
Αυτο δεν λεγεται ΚΑΝ σχεση.. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Δόξα το Θεό τα πάμε όλο και καλύτερα.:galliko: ΕΓώ φοβόμουν πως με την εγκυμωσύνη θα απομακρυνθούμε πολύ αλλά αντιθέτως έχουμε δεθεί ακόμα περισσότερο. Εχουμε ακόμα περισσότερες τρυφερές στιγμές:hug: αλλά και συζητήσεις. Κάνουμε όνειρα μαζί για'μας για το νινί:baby: μας και πολλά άλλα πράγματα. Εχουν πάψει οι πολλές εντάσεις μεταξύ μας αν και ακόμα αν και με την κοιλιά τούρλα με ζηλεύει το ίδιο(όχι αρωστημένα αλλά όσο χρειάζεται για να μένει αναμένη η φλόγα..) Τι άλλο; Από χρόνο δεν έχουμε και πάρα πολύ γιατί δουλεύει πολύ αλλά όσο χρόνο του μένει τον περνάμε μαζί ουσιαστικά(όχι απλά στον ίδιο χόρο δλδ). Ειλικρινά νιώθω πολύ τυχαιρή και πάρα μα πάρα πολύ ευτυχισμένη:clapup: και ερωτευμένη:inlove: με τον άντρα μου!!!!! :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
όταν είναι μαζί μου και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο

Θα στο πω σκληρα αλλα δεν εχει αλλων τροπο, πρεπει και να το συνιδιτοποιησεις αλλωστε

Αυτο σημενει οτι βαζει τους φιλους του πιο πανω απο σενα και οτι με εσενα δεν περναει και τοσο καλα. Με λιγα λογια απλα τον βολευει να εχετε αυτην την σχεση και δεν σε θελει πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Κοίτα, έχω την εντύπωση ότι σε βάζει τελείως σε δεύτερη μοίρα. Πρέπει να συζητήσεις μαζί του και να του δείξεις ότι δεν μπορείς να ανέχεσαι να σε «φτύνει» όλη την ώρα για τους φίλους του. Πρέπει να υπάρχει μια ισορροπία...Αν θέλει να είναι συνέχεια με τους φίλους του επειδή περνάει όπως λέει καλύτερα, τότε μάλλον δε θα πρέπει να έχει σχέση...!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμείς βλεπόμαστε κάθε μέρα, εκτός από Τρίτη που έχει πρόβα, και ίσως κάποια άλλη μέρα που θα κάνω κάτι με κάποια φίλη μου.\
Αλλά μοιραζόμαστε πολλά, ακόμα κι αν τύχει να χαθούμε...
Secretary, δε σου αξίζει αυτό... Και με το να τον πληρώνεις με το ίδιο νόμισμα, δε θα βοηθήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
μου έλεγε ότι δεν νιώθει άνετα όταν είναι μαζί μου και ότι με τους φίλους του διασκεδάζει περισσότερο, κάνει πράγματα που όταν είμαι εκεί δεν μπορεί να κάνει... οκ δεν βγαίνει και πολύ αλλά όταν θα βγει θα είναι με φίλους του.

Καλά και κάθεσαι ακόμα μαζί του;;; Μου φαίνεται τα θέλει ο κ***ράκος σου :P

Εγώ τον φίλο μου προσπαθώ να τον βλέπω όποτε έχουμε ελεύθερο χρόνο και ακόμα και αν είμαστε πτώματα από τη δουλειά (δλδ κάθε μέρα) προσπαθούμε να βλεπόμαστε. Τα Σαββατοκύριακα προσπαθούμε να είμαστε μαζί πολλές ώρες, π.χ. από νωρίς το απόγευμα (π.χ. 5) μέχρι αργά τη νύχτα ή να μένω σπίτι του το βράδυ ή να πηγαίνουμε ΣΚ εκδρομή. Είμαστε πολύ καλά και όταν π.χ. θέλει κάποιες φορές να πάει για μπάλα ή για καφέ με τον κολλητό του, δεν υπάρχει (πλέον) πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλημέρα! το Σαββατοκύριακο βρεθήκαμε για 2 ώρες.... του είπα κάτι που με ενόχλησε και αντί να καθήσει να το συζητήσει σαν άντρας πήγε στο δωμάτιο του και κάθησε στο pc. χθες μιλήσαμε για πολύ λίγο αλλά οκ ήμασταν καλά και αργά το βράδυ μου έστειλε μήνυμα κάποιος που γνώρισα την κυριακή κια μου είπε ότι του άρεσα:redface: , άρα οκ τώρα που έχω να ασχολούμε δεν θα με ενδιαφέρει να χωρίσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top