Ποιο είναι το πιο περίεργο, συναρπαστικό, αστείο πράγμα που έχει κάνει για σας;

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
:loveangel (εν όψει του sir Αγίου Βαλεντίνου...) Ποιό έιναι το πιο περίεργο,συναρπαστικό,αστείο...που έχει κάνει ο/η σύντροφός σας για εσάς προκειμένου να σας εκφράσει τα συναισθήματά του?
(όχι απαραίτητα τη μέρα του Αγίου Βαλεντίνου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Άλλαξα τον τίτλο και τροποποίησα ανάλογα το μήνυμά σου για να είναι σαφές το θέμα συζήτησης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
στην επέτειο του 1ου χρόνου,ο πρώην φίλος μου,μου ζήτησε να περάσω πρώτα απ'το σπίτι του πριν βγούμε για ποτό -όπως είχαμε κανονίσει-,γιατί δεν είχε προλάβει να ετοιμαστεί..όταν έφτασα λοιπόν,βρήκα την πόρτα του διαμερίσματος μισάνοιχτη..όταν την άνοιξα,είδα παντού κεράκια και κάτω στο πάτωμα,ήταν ένα διαδρομάκι από κόκκινα ροδοπέταλα που οδηγούσαν στο δωμάτιό του..απ'το δωμάτιο όμως,είχε βγάλει το κρεβάτι του,και στη θέση του,είχε βάλει ένα τραπέζι..μου είχε μαγειρέψει -είχε φτιάξει και γλυκό παρακαλώ..!:P-..ήταν πάρα πολύ γλυκό και υπέροχο και πραγματικά,είναι η πιο όμορφη έκπληξη που μου έχουν κάνει μέχρι στιγμής.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ηταν το πρώτο φιλί που δώσαμε με τον άντρα μου!
Δουλεύαμε μαζί στο ίδιο μαγαζί. Μου τα΄ριχνε από την πρώτη μέρα αλλά είχε ενα στιλ μεταξύ σοβαρού κι αστείου απότε δεν ήξερα πως να το πάρω.:hmm: Μια μέρα μου έστειλε, ενώ καθόμασταν δίπλα δίπλα, ένα sms που έλεγε πως έχει πάθει την πλάκα του μαζί μου και πως έχω τέλεια χείλη που θα ήθελε να τα φιλάει για πολλές ώρες! Την επόμενη ενώ εγώ ακόμα δεν ήμουν σίγουρη αν σοβαρολογούσε, μου έστειλε ενα sms "θα δεις σε λίγο αν μιλάω σοβαρα". Ενώ το διάβαζα βγαίνοντας από ένα σπίτι που είχα πάει μια παραγγελία(δουλευα delivery σε μια πιτσαρία τότε), τον είδα απ'έξω να με περιμένει. Σάστησα!:eek: Πριν προλάβω να αντιδράσω με είχε αρπάξει και με φίλαγε:huglove: τόσο παθιασμένα που ζαλίστηκα!:wacko:
Και να΄μαστε τώρα τρελά ερωτευμένοι:inlove: :inlove:και παντρεμένοι και περιμένουμε και νινί!!!:baby: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Τι ερωτας!Ζηλευω torry...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:loveangel (εν όψει του sir Αγίου Βαλεντίνου...) Ποιό έιναι το πιο περίεργο,συναρπαστικό,αστείο...που έχει κάνει ο/η σύντροφός σας για εσάς προκειμένου να σας εκφράσει τα συναισθήματά του?
(όχι απαραίτητα τη μέρα του Αγίου Βαλεντίνου!)

Με παντρέυτηκε, ακόμα βαράει το κεφάλι του στον τοίχο ο κακόμοιρος:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ηρθε στην αλλη ακρη της ελλαδας για να με βρει... ενω ακομα δεν ειμασταν καν ζευγαρι.. :)


σε αλλη σχεση, πολυ αγαπημενη, ο τοτε φιλος μου εμενε κοντα στον αλιμο, εγω παγκρατι..
δουλευα καθημερινα καπου προς αγια παρασκευη και ηταν χειμωνας.. επιανα δουλεια νωρις το πρωι και ο καημενος ξυπναγε, ερχοταν να με παει στη δουλεια και επεστρεφε μετα απο 2.5 ωρες σπιτι του να συνεχισει τον υπνο του... αυτο το πραγμα ειναι απιστευτο, αδιανοητο και δεν θα το εκανε ο οποιοσδηποτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top