Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

qwerr

Νεοφερμένος

Ο qwerr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
AVG Free
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alecs327

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω ειχα και kaspersky και avg και norton και το Panda.......αλλα το καλυτερο κατα τη γνωμη μου ειναι το avast professional.........το οποιο χρησιμοποιω και τωρα.......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carl

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου δωσει link για download avast ,please???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
https://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

κατω στη σελιδα εχει να διαλεξεις γλωσσα... διαλεξε ελληνικη, μην ξεχαστεις...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Βάλε ένα unix-like λειτουργικό όπως linux ή mac os να μην χρειαστείς τίποτα από αυτές τις μπούρδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Βάλε ένα unix-like λειτουργικό όπως linux ή mac os να μην χρειαστείς τίποτα από αυτές τις μπούρδες

δυσκολα μαθαινει καποιος τετοια περιβαλλοντα (unix-like) καλυτερα θα ειναι αμα δεν εχει καποιον για να τον βοηθησει να μαθει windows και μετα να παει σε linux για να εχει ηδη καποιες γνωσεις ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HALOS

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κανενα δεν ειναι καλο για τον απλο λογο πως το καθενα φτοιαχνει ιους που μονο αυτο μπορει να αντιμετωπισει ωστε να σε αναγκαζουν να τα αγοραζεις....οσο για τα free δεν μπορεις να ξερεις αν ειναι καλο γιατι να μην βγαζει warnings για ιους και διαφορες απειλες δεν σημαινει πως δεν υπαρχουν και ειστε τελιως ασφαλης...αυτο ισχυει και για τα μη free απλα για τα free ειναι πιο λογικο γιατι παντα πρεπει να υπαρχει κατι απο πισω αλλιως γιατι να ειναι free???δεν θελουν λεφτα αυτοι που το εφτοιαξαν και αυτοι που το προηθησαν?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου δωσει link για download avast ,please???

https://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

κατω στη σελιδα εχει να διαλεξεις γλωσσα... διαλεξε ελληνικη, μην ξεχαστεις...

:)

Και το registration μη ξεχάσεις (e-mail, επιβεβαίωση κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ναι, εννοειται μην το ξεχασεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειναι καλο αυτο το avast?εγω με avira ικανοποιημενη ειμαι, ειναι ομως καλο γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
nod32 απο μένα. Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και τελκά κατέλιξα σε αυτό κανά 2 χρόνια τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
nod32 απο μένα. Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και τελκά κατέλιξα σε αυτό κανά 2 χρόνια τώρα...

εεεεεεεεετσι!!!!!!!!!!ελα να γινομαστε περισσοτεροι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
++ για nod32
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
μπραβο παιδι μ θα πας μπροστα εσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ειναι καλο αυτο το avast?εγω με avira ικανοποιημενη ειμαι, ειναι ομως καλο γενικα?

ειναι το καλυτερο δωρεαν αντιβιωτικο, ετσι πιστευω εγω. αλλα βεβαια κανενα δεν ειναι τελειο. εχει καποια κενα, οπως ολα τα antivirus αλλωστε...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
ειναι καλο αυτο το avast?εγω με avira ικανοποιημενη ειμαι, ειναι ομως καλο γενικα?

Εγώ ικανοποιημένος είμαι. Από όταν κόλλησα ένα Worm Sality, ή κάτι τέτοιο, και έβαλα avast, το καθάρισε και δεν έχω, καιρό τώρα, κανένα πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Avg Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Eset Nod32 2.70.39
αλλα και το 3.xx.xxx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
+++++++NOD32, αλλά αν θέλετε επιπλέον Firewall και Spam Filter και δεν είστε ικανοποιημένοι από το Windows Firewall και το αντίστοιχο φίλτρο του e-mailer σας, προτίνω ESET Smart Security 3.xx.xxx χωρίς δεύτερη σκέψη. Τέλεια προστασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
AVG free και είμαι ευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top