Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Σε γενικές γραμμές συμφωνώ μαζί σου....
Ναι πρέπει το διαδικτυακό να συμπληρώνει την πραγματική επαφή και όχι αντίστροφα!
έχω κάποιες ενστάσεις αλλά δεν είναι της παρούσης... θα τα πούμε αναλυτικότερα όταν δωθεί η ευκαιρία από κοντά ;)
Hold a grudge I will.:) Όποτε θες!


Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
όσο για την τελευταία σου παράγραφο.. μα ναι.. φυσικά!
Μπορεί του χρόνου να μην έχω καμία... πέρισυ είχα 3 φίλες.... φέτος έχω 2... του χρόνου ποιός ξέρει! Μπορεί 5... μπορεί και καμία!
Έγραψα ότι έχω δύο φίλες γιατί έφτασα στα 35 μου για να πω έχω δύο φίλες.. εκ των οποίων η μία είναι η ΑΔΕΡΦΗ μου!
Δεν το είπα διαφωνόντας ή κάτι παραπλήσιο! Απλά χρησιμοποιήσα την έκφραση σου σαν βάση ότι τα πάντα είναι ρευστά! Πάντως εμένα η αδερφή μου μάλλον σταματά να είναι φίλη μου σιγά σιγά δυστυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το διαδυκτιακό chat είναι πολύ πιο έυκολο για έμενα. Εδώ απλά αν κάποιος ''δεν σε πάει" σταματά ασχολείται μαζί σου.Στην ζωή τα πράγματα είναι διαφορετικά.Εάν δεν είσαι ενα ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟ των άλλων δεν θα σταματούν να ασχολούνται μαζί σου μέχρι να γίνεται όλοι ένα.Το ξέρω οτι αυτό δεν είναι σωστό αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι για να το αλλάξω.Η μόνη διέξοδος για εμένα είναι το chat & τα forums, οπου υπάρχουν κάποιοι κανόνες και δεν σε λιθοβολούν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Φίλε κάνεις λάθος! Ίσως είναι η ηλικία!
Οι καλύτεροι μου φίλοι δεν έχουν καμιά σχέση με μένα! Απλά δεν με κρίνουν στο τουλάχιστο!
Και το πιο αγαπημένα ζευγάρια που ξέρω δεν έχουν κοινά στοιχεία! Σεβασμός το λιγότερο και τα υπόλοιπα είναι θέμα χημείας οργανική,πνευματική και συγκηριακή! Και το λέω και για σχέσεις και για φίλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει να μένω μόνη και να τα ''λέω'' με τον εαυτό μου:|Ειδικά το βράδυ την ώρα που προσπαθώ να κοιμηθώ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ειναι καλο να περνας ώρες με τον εαυτο σου.Να ηρεμησεις να κανεις κατι για τον εαυτο σου,κατι που θα σε παει μπροστα,ενα βιβλιο,μια εφημεριδα,ενα καλο dvd.
Γενικα τα ατομα που νοιωθουν οτι χανονται οταν τελειωνει μια σχεση,που γινονται πιεστικα και δεν καταφέρνουν να φύγουν με αξιοπρέπεια ειναι τα άτομα που δεν έχουν μάθει να τα πήγαινουν καλά με τον έαυτο τους και χρειάζονται κάποιον να ακουμπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Aπο τότε που θύμαμαι τον εαυτό μου, ακόμη και στις ποιό "κονωνικές" φάσεις της ζωής μου επιδιώκα ΠΑΝΤΑ να έχω κάποιες στιγμές μοναξιάς που απολάμβανα ιδιαίτερα. Πιστεύω ότι το άσχημο είναι να μην έχεις την ενναλακτική του να μην μένεις μόνος σου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Γενικα τα ατομα που νοιωθουν οτι χανονται οταν τελειωνει μια σχεση,που γινονται πιεστικα και δεν καταφέρνουν να φύγουν με αξιοπρέπεια ειναι τα άτομα που δεν έχουν μάθει να τα πήγαινουν καλά με τον έαυτο τους και χρειάζονται κάποιον να ακουμπάνε.
Βασικά είναι ανασφάλεια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν αναφέρεται σε αυτό το μόνος το θέμα! Νομίζω αναφέρεται στο ελεύθερο χρόνο σκοπιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι περνάω καλά και μόνη μου, τα βράδυα λόγο έλυψης ύπνου, μένω μόνη και ο άντρας κοιμάτε, είμαι μια χαρούλα στον καναπέ μου, βλέπω ότι θέλω, πίνω το ποτάκι μου, κάνω το τσιγαράκι μου και παίζω με το τηλεκοντερόλ μια χαρά με την ησυχία μου, άλλες φορές χαλαρώνω με κεριά και μουσική, αλλα γενικά είμαι χαλαρή ξεκούραστη και κάνω ότι θέλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε θα πω πως δεν εχω αναγκη να μεινω καποιες στιγμες παρεουλα με τον εαυτο μου...
....αλλα η αληθεια ειναι οτι απολαμβανω περισσοτερο την παρεα ενος φιλου/-ης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;
Ποιον απόλους ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Φυσικά.
Αλίμονο αν συνέβαινε το αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πες και εσυ για ολους!!:whistle:
εκει κολλησες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ποιον απόλους ;

Γτ? Πόσους έχεις? :hmm:

Αν έχει πολλαπλή προσωπικότητα κατά μέσο όρο έχει 15 διαφορετικούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν έχει πολλαπλή προσωπικότητα κατά μέσο όρο έχει 15 διαφορετικούς :P

και δεν εχει ακομα πεσει απο κανεναν οροφο?!!!!!!:P
δεν παιζει!
:whistle::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πες και εσυ για ολους!!:whistle:
εκει κολλησες?!:P
Ειναι πολλοι μωρε :D

Γτ? Πόσους έχεις? :hmm:
Δεν εχω μονο εγω. Εχουν κι αυτοι ! Ολοκληρο σοι !

Αν έχει πολλαπλή προσωπικότητα κατά μέσο όρο έχει 15 διαφορετικούς :P
Ανεβα ανεβα ! :P

Παντως ολοι χρειαζονται στιγμες μονοι τους. Απλα καποιοι δε μπορουν και πολλη ωρα. Προσωπικα εχω περασει πολλες ωρες και το εχω συνηθισει. Και μεταξυ κακης παρεας και solo, προτιμω solo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και μεταξυ κακης παρεας και solo, προτιμω solo.

Αυτο εξυπακουεται...
Αλλα ειναι στο χερι μας να εχουμε "καλη" παρεα.....ορ γουατ?!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Και στο χέρι μας είναι, και στο πόδι μας είναι, και κάπου αλλού είναι...
Παντού είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αλλα ειναι στο χερι μας να εχουμε "καλη" παρεα.....ορ γουατ?!

Ειναι ; Παντα ; Και κατα ποσο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
και δεν εχει ακομα πεσει απο κανεναν οροφο?!!!!!!:P
δεν παιζει!
:whistle::P:D

[ειδικός mode on]στις πολλαπλές δεν παίζει αυτοκτονία καρντιά μου :P [ειδικός mode off]

Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Ανεβα ανεβα ! :P

50...Να τ'αφήσω; :P

Και σοβαρά τώρα... Θεωρώ απαραίτητο να έχω χρόνο για τον εαυτό μου, για εμένα και για τις σκέψεις μου αλλά δεν μπορώ να μείνω και πολύ μόνη μου... Βασικά έχω περισσότερη ανάγκη να είμαι με άλλους ανθρώπους από ότι μόνη μου... Ευτυχώς έχω καταφέρει και διατηρώ την ισορροπία που μου χρειάζεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top