Νέο κολλητό φίλο αναζητεί η Πάρις Χίλτον μέσω τηλεοπτικού σόου

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Η Πάρις Χίλτον εγκαινιάζει μια τηλεοπτική εκπομπή με σκοπό την αναζήτηση νέου "κολλητού" φίλου, ο οποίος θα πρέπει να είναι γοητευτικός, πιστός και να έχει καλή σχέση με τους παπαράτσι. Η ίδια, μάλιστα, λέει ότι έχει βρει τον κατάλληλο υποψήφιο.
Η 27χρονη εκατομμυριούχος είπε ότι περίπου 300.000 αμερικανοί δήλωσαν συμμετοχή στο ριάλιτι σόου που θα ξεκινήσει να προβάλλεται από το MTV στις 30 Σεπτεμβρίου.
Ο τίτλος της εκπομπής θα είναι "Ο Νέος Κολλητός Φίλος της Πάρις Χίλτον".


:lol::lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά που δεν της άφησε τα ξενοδοχεία ο παππούς της. Μπουρδέλα, στριπτιτζάδικα και στούντιο θα τα είχε κάνει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Θα είμαστε "κολλητοί" δηλαδή;Sounds great,θα δηλώσω κι εγώ συμμετοχή :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
η βλακεία είναι ιάσιμη? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μαλιστα...και εις ανωτερα βλακωδη ριαλιτι/εκπομπες παρις..
μπορω να κλεισω τα ματια μου ησυχη τωρα που η παρις θα βρει νεο κολλητο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ουάου, εμεινα έκθαμβη.

Ως που φτάνει η ανθρώπινη βλακεία άραγε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
πορώθηκα τώρα. Για κολλητές λέει τίποτα;;
λολ...Εϊναι εντελώς ηλίθια η κοπελιά. Πάντως έχει φάση, το ρεάλιτι, στο άντι, που είναι αυτοί με την κολλητή της. Δεν χάνω επισόδειο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μα,δεν υπάρχουν λόγια...τι να πεις..κάποιοι κάθονται και ασχολούνται και δηλώνουν και συμμετοχή σε τέτοια ριάλιτι νομίζοντας πως θα έτσι και σταθούν δίπλα στην θεά, υπέροχη, φαντασμαγορική Παρις Χίλτον θα είναι οι πιο τυχεροί άνθρωποι στον κόσμο.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μπορεί και να δηλώσω. ¨οποτε έχω όρεξη να περνάω και από την Πάρις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Και είχα μια φαγούρα απ το πρωί... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
πορώθηκα τώρα. Για κολλητές λέει τίποτα;;
λολ...Εϊναι εντελώς ηλίθια η κοπελιά. Πάντως έχει φάση, το ρεάλιτι, στο άντι, που είναι αυτοί με την κολλητή της. Δεν χάνω επισόδειο:lol:
και εγω το βλεπω...σκαω στα γελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
και εγω το βλεπω...σκαω στα γελια
ναι ρε...και ένας φίλος μου το βλέπει, και έχει κολλήσει παρισίαση. Αφού κάθε φορά που λέει κάτι μια καθηγήτρια, πχ η γαλλική επανάσταση έγινε το 1789 αυτός πετάγεται και λέει "that's hot"
είμαι έτοιμη να τον πνίξω μου την δίνει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Παμε ολοι μαζι.Και ενα και δυο :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Παμε ολοι μαζι.Και ενα και δυο :whatever:

Όπως έλεγε και ο θρησκευτικός μου στο λύκειο, "Και με τα δύο χέρια παιδιά:whatever:" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Η Πάρις Χίλτον εγκαινιάζει μια τηλεοπτική εκπομπή με σκοπό την αναζήτηση νέου "κολλητού" φίλου, ο οποίος θα πρέπει να είναι γοητευτικός, πιστός και να έχει καλή σχέση με τους παπαράτσι. Η ίδια, μάλιστα, λέει ότι έχει βρει τον κατάλληλο υποψήφιο.
Η 27χρονη εκατομμυριούχος είπε ότι περίπου 300.000 αμερικανοί δήλωσαν συμμετοχή στο ριάλιτι σόου που θα ξεκινήσει να προβάλλεται από το MTV στις 30 Σεπτεμβρίου.
Ο τίτλος της εκπομπής θα είναι "Ο Νέος Κολλητός Φίλος της Πάρις Χίλτον".


:lol::lol::lol::D

Καλά δε της έφτανε η ηλίθια εκπομπή που τη βάζανε να μαζεύει σκουπίδια από το δρόμο;

Αυτή η ηλίθια Μπάρμπι μου τη δίνει στα νεύρα. Ας ήθελα να ξέρω ποιοι είναι οι ξεφτιλισμένοι που δήλωσαν συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εσένα τι σε πειράζει, σ' ανάγκασε κανένας να το δεις ή πειράζει κανέναν :P; Δεν το καταλαβαίνω αυτό το παθολογικό μίσος, εγώ τα βρίσκω όλα αυτά χαριτωμένα :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Η Πάρις Χίλτον εγκαινιάζει μια τηλεοπτική εκπομπή με σκοπό την αναζήτηση νέου "κολλητού" φίλου, ο οποίος θα πρέπει να είναι γοητευτικός, πιστός και να έχει καλή σχέση με τους παπαράτσι. Η ίδια, μάλιστα, λέει ότι έχει βρει τον κατάλληλο υποψήφιο.
Η 27χρονη εκατομμυριούχος είπε ότι περίπου 300.000 αμερικανοί δήλωσαν συμμετοχή στο ριάλιτι σόου που θα ξεκινήσει να προβάλλεται από το MTV στις 30 Σεπτεμβρίου.
Ο τίτλος της εκπομπής θα είναι "Ο Νέος Κολλητός Φίλος της Πάρις Χίλτον".


:lol::lol::lol::D
Ένα έχω να πω:Δεν ξέρει πώς να περάσει τον πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ ελεύθερο χρόνο της.Ποιός είναι ο λόγος ύπαρξης της σ' αυτόν τον κόσμο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αυτη δε χρειαζεται να δουλεψει οποτε βρισκει γελιουσ τροπουσνα περναει την ωρα της!!!Οπωσ καταλαβατε δε τη παω καθολου!!!:sick::s:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ούτε αυτή. Η διαφορά σας είναι ότι εσείς για κάποιο λόγο ασχολείστε μαζί της :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
πως μιλατε ετσι ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΟΛΑΠΤΟΜΕΝΗ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΩΝ ΗΝΩΜΕΝΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΩΝ,παλιοπαιδα?????????

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top