Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σημερα μου ζητησε να κανω update ο messenger ... οφειλω να ομολογησω οτι μου αρεσε ακομη πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σημερα μου ζητησε να κανω update ο messenger ... οφειλω να ομολογησω οτι μου αρεσε ακομη πιο πολυ
Ακόμα σε Beta στάδιο είναι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ναι... αλλα ειναι αρκετα σταθερη ... δεν μου εχει κολλησει πανω απο 5 φορες συνολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγηκε η τελικη εκδοση.
Θα την βρειτε εδώ. 15 mb ειναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα το προτιμουσα στα Ελληνικα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Θα το προτιμουσα στα Ελληνικα.. :redface:

Καπια στιγμη θα βγει λογικα, μπορει να εχει βγει ειδι. Ψαξε στο site του msn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
48 ωρες μετα την κυκλοφορια της τελικης εκδοσης, εχουμε νεο build 8.0.0792
αγγλικη εκδοση εδω και Ελληνικη εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Καπια στιγμη θα βγει λογικα, μπορει να εχει βγει ειδι. Ψαξε στο site του msn

Ναι καλε, το κατεβασα ηδη απλα βαριομουν να ψαξω εκεινη την στιγμη.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Είναι πολύ στην «μόδα» τελευταία το Msn Plus! Το όποιο θα το έχουν οι περισσότεροι χρήστες του msn και τους αρέσει πάρα πολύ. Λοιπόν το Msn Plus έχει πολλές καινούργιες ικανότητες από το απλό Windows live messenger (όπως να αλλάζεις με διάφορα χρώματα το όνομα σου, να περνάς skins, scripts, και πολλά αλλά)… Αλλά πρέπει να προσέχετε με αυτό, γιατί την ώρα που το κάνεις εγκατάσταση περνάει και ένα Spyware. Με τον καιρό ο υπολογιστής αρχίζει να πηγαίνει ποιο αργά και να σας παρουσιάζει βλάβες… το λέω για να προσέχετε εσείς που το έχετε και να χρησιμοποιείται πάντα ένα καλό Anti-virus, αυτά από εμένα ^^.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μπορείς απλά να μην το εγκαταστήσεις,ξετικάροντας την επιλογή κατά την διάρκεια του MSN Plus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μπορείς απλά να μην το εγκαταστήσεις,ξετικάροντας την επιλογή κατά την διάρκεια του MSN Plus!

Ποιο να εγκαταστήσεις;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μου είχε φανεί χρήσιμο όταν ήθελα να κλειδώνω το msn :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Παιδιά μην μου πείτε ότι υπάρχουν άτομα που βάλαν το sponsor; Απαπα :p
Επίσης στο Beta του MSN 9 δεν παίζει το Plus οπότε καλύτερα να περιμένετε λίγο πριν κατεβάσετε το νέο Msn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ενδιαφερον ακουγεται!οποιος γνωριζει καποια διευθυνση ή κατι σχετικο ας μου στειλει πμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδιά μην μου πείτε ότι υπάρχουν άτομα που βάλαν το sponsor; Απαπα :p
Επίσης στο Beta του MSN 9 δεν παίζει το Plus οπότε καλύτερα να περιμένετε λίγο πριν κατεβάσετε το νέο Msn...


υπάρχει μια beta του messenger discovery που είναι παρόμοιο με το plus. Εμένα δουλευει οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Μαλακία το msn plus.


Για κάποιον που δεν το έχει φαίνονται τα nicks κάπως έτσι [c=2008]ασδφασφ[/c] και φτύσ' τα μπούτια σου και κάν' τα τσουλήθρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο, δεν μπορείς να φανταστείς πως δείχνει η λίστα μου. Και καλά σε πρώτη ανάγνωση είναι ενοχλητικό, but then it hits you: ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΝΙΚΣ ΤΟΥΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο, δεν μπορείς να φανταστείς πως δείχνει η λίστα μου. Και καλά σε πρώτη ανάγνωση είναι ενοχλητικό, but then it hits you: ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΝΙΚΣ ΤΟΥΣ;


Pidgin rules φίλε μου. Welcome to the UNIX world.


Θές ένα screenshot ? Δεν είναι και τόσοι πολλοί. Χεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
πως θα καταλαβω αν το εχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top