Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ πάω γυμναστήριο!Δεν έχει βέβαια πολύ καίρο που ξεκίνησα.Αν και βαριέμαι πολύ να πηγαίνω...άλλα εντάξει ως γνωστον η γυμναστικη κάνει καλό!:strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γυμναστήριο βαριέμαι πάρα πολύ να πηγαίνω είτε μόνη είτε με παρέα. Ξεκίνησα όμως πριν κάτι μήνες να κάνω στο σπίτι power yoga με τη βοήθεια DVD και ενθουσιάστηκα. Σφίγγεις σχετικά εύκολα (ανάλογα με τη φυσική κατάσταση του καθενός ) και αν το συνδυάσεις με σωστή διατροφή χάνεις και βάρος. Οι ασκήσεις είναι πρωτότυπες και καθόλου βαρετές όπως αυτές που έκανα σε μάθημα aerobic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ούτε απ' έξω δεν περνάω :D ευτιχώς που ρίχνω πολύ περπάτημα και δεν είμαι lord of σκουριά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aυριο ξεκιναω παλι μετα απο 2+μηνες κρεπαλης μεχρι αηδιας....:|
Αχ...απο τωρα ποναν' τα νεφραμ'.....:whistle: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ βαρέθηκα να πηγαίνω μαλλον θα σταματήσω...είναι πολύ κουραστικό και δεν έχω και χρόνο να πηγαίνω....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Εγώ βαρέθηκα να πηγαίνω μαλλον θα σταματήσω...είναι πολύ κουραστικό και δεν έχω και χρόνο να πηγαίνω....

κουραστικο? γυμναστηριο ειναι υποτιθεται οτι πρεπει να ειναι κουραστικο:p

κοιτα το θεμα ειναι το εξις, η ασκηση ειναι οσο απαραιτητη οσο το πλυσιμο των δοντιων, μιση με μια ωρα γυμναστικη 4 φορες τη βδομαδα ειναι απαραιτητο να κανεις για την υγεια σου, αν δεν κανεις το χρονο που γλιτωνεις τωρα θα τον χασεις οταν στα 45 σου εχεις τα κοκαλα γυναικας με οστεοποροση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
προσπαθω να πηγαινω τουλαχιστον 3 φορες την εβδομαδα αν και δεν μπορω να πω οτι τα καταφερνω παντα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
σχεδόν καθε μερα τους τελευταίους 2 μήνες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ! :P

Οκ τα έκανα όλα κεφαλαία όπως αρμόζει σε κάθε επίσημη αγγελία αλλά μικρυνα το μέγεθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καντο Αιγαλεω και ΠΑΙΖΕΙ να ξεκουνηθω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θέτεις σοβαρή υποψηφιότητα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω παω Joe Weider. Εχω ασημενια καρτα οποτε παω σε οποιοδηποτε. Αναλογως αν εχω χρονο μετα την σχολη την δουλεια ή απο το σπίτι.Οποιος θελει δεν με χαλαει η παρεα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λετε να κανουμε καμια ιδρωμενη συναντηση στους διαδρομους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λετε να κανουμε καμια ιδρωμενη συναντηση στους διαδρομους; :P


Στους διαδρομους διαδρομους ή στους διαδρομους για τ' αποδυτηρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Eγώ τελικά σταμάτησα να πηγαίνω γυμναστήριο γιατί δεν έχω με ποιόν να πηγαίνω...:( και δεν ξερω αλλα δεν μπορώ με τπτ να πηγαίνω μόνη μου!!!Καποια στιγμή ομως θα ξαναγραφτώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αφήστε.... καποτε πήγαινα σχεδόν καθε μέρα..... λιγότερο αγχος καλύτερη φυσική κατάσταση... με το που πάτησα στη σχολή ..τέρμα.... κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω οταν πηγαινω, πηγαινω πολυ συστηματικα. Αλλα καθε χρονο το κοβω καποια στιγμη για 2-3 μηνες, το χω παρατηρησει αυτο. Τωρα ειμαι στη φαση "επανενταξης", σταματησα τα οργανα τον Αυγουστο και ξεκινησα πριν απο μια βδομαδα Kung Fu.
(Χαρη στο Γιδακι :thumbsup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εγω οταν πηγαινω, πηγαινω πολυ συστηματικα. Αλλα καθε χρονο το κοβω καποια στιγμη για 2-3 μηνες, το χω παρατηρησει αυτο. Τωρα ειμαι στη φαση "επανενταξης", σταματησα τα οργανα τον Αυγουστο και ξεκινησα πριν απο μια βδομαδα Kung Fu.
(Χαρη στο Γιδακι :thumbsup: )

Και να υποθέσω ότι ξαναπαίρνεις τα κιλά που είχες χάσει με τόσο κόπο?
Και γω είμαι στην φάση επανένταξης αυτές τις μέρες και έχω ξενερώσει τη ζωή μου που χαράμισα τόσο κόπο,που δεν πρόσεξα και τα ξαναπήρα πίσω τα κιλά...:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl1936

Νεοφερμένος

Η candygirl1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λατρευω το γυμναστηριο και φυσικα ακολουθω προγραμμα προπονησης και διατροφης εδω και πολλα χρονια...............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'σαι καλά, Hacuna μου!!!

Εγώ αυτό να πω.. .κι εγώ όποτε κάνω απλά γυμναστήριο, βρε όργανα είναι, βρε αερόμπικ είναι, πάντα βαριέμαι... πάααντα!
Αν δε βρεις ένα άθλημα, που να σε συναρπάζει και πνευματικά... και ειδικά αν μπορείς να το μοιράζεσαι... Δεν κολλάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top