[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αντεργουοτερ, πολυ ομοιοτητα βλεπω λεμε και τρομαζω :D

Είμαι η χαμένη σου αδερφή!:P

XRZ, το μπολερό είναι σαν ζακετάκι αλλά πολύ κοντό, φτάνει κάτω από τους ώμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Νομιζω (ας με διορθωσει καποιος αν λεω βλακειες) οτι επειδη υπαρχουν πολλοι αδενες κοντα στην επιφανεια, τραβωντας τις τριχες απο τη ριζα υπαρχει κινδυνος να τραυματιστει καποιος η κατι τετοιο. Να δημιουργηθουν κυστες και τα σχετικα. Γιαυτο λενε οχι σε οποιαδηποτε μεθοδο τραβαει τις τριχες απο τη ριζα.
αυτο το εχω ακουσει και εγω απο αισθητικους και δερματολογους! ειναι επικινδυνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
οταν σου κάνουνε πεντικιούρ σου κάνουνε και μασάζ στα πόδια ή μπα? :/:
αναλογα που πας να κανεις και ποσο πληρωνεις. εγω που κανω σπιτι χερια ποδια 25 ευρο δεν μου κανει. η αδελφη μου που κανει σε κομμωτηριο στο μαρουσι τησ κανουν ,35ευρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εμενα η δική μου μου κάνει ...
μου ΄κάνει και στα χερια! εκει να με δεις...
ειναι η στιγμή που δεν επιτεπω να μου αποσπαει τπτ την προσοχη! τπτ και κανενας! ;)
, ποσο πληρωνεις χερια-ποδια? τηλεφ? α ειναι αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αναλογα που πας να κανεις και ποσο πληρωνεις. εγω που κανω σπιτι χερια ποδια 25 ευρο δεν μου κανει. η αδελφη μου που κανει σε κομμωτηριο στο μαρουσι τησ κανουν ,35ευρο
εμένα πάντως στο σπίτι με επίσης 25 χέρια- πόδια, μου κάνει και μου παρακάνει!
αν δεν μου κάνει θα την τουφεκίσω και θα την πετάξω απ τον δεύτερο και μετά θα της βάλω βραστα αυγά στις μασχάλες! (οκ το πιασατε το νόημα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι Αθηνα (βασικά είναι Β.Π.) ειναι... και όπως είπα 25 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
@ka-li : Το υργό σαπούνι που είχε η φίλη μου είναι της Roc...είναι πολύ καλό και σου το συνηστά και η ίδια!:)
@kleftra : Τα μαλλιά μου έγιναν σούπερ!!!!! το έκανα 2 φορές γιατί την πρώτη δεν είδα και τόσο βελτίωση...σήμερα είναι τέλειΑ!!!!:clapup:

Τώρα κορίτσια όσον αφορά της κρέμες κατά της κυτταριτιδας, είναι κάτι το οποίο δεν θα το συνιστούσα....ο λόγος είναι απλός....αν ξεκινήσει κάποιος την εφαρμογή μιας τέτοιας κρέμας θα πρέπει η εφαρμογή να συνεχίζεται για πάντα....αν την εφαρμόσει μόνο για κάποιο χρονικό διάστημα και έπειτα την σταματήσει τότε η κυτταρίτιδα θα επανεμφανιστεί με πολύ χειρότερη μορφη και έκταση.....Γι' αυτό να είστε πολύ πολύ προσεκτικές.....

Έχω ένα μικρό προβληματάκι και θα ήθελα τα "φώτα"σας παρακαλώ!
Τί σαπούνι χρησιμοποιήτε για την ευαίσθητη περιοχή;
Το τελευταίο διάστημα χρησιμοποιώ το υγρο της carefree και παρατήρησα πως μου δημιουργεί ξηροδερμία και φυσικά μετά έχω φαγούρα....:(
Άκουσα για την vichi, πως έχει ένα καλό σαπούνι.....το δοκίμασε καμιά σας για να μου πεί;Ή έστω κάποιο άλλο που να είναι δοκιμασμένο;
χρησιμοποιω το αντιμπακτερ. καλο αλλα οχι για καθε μερα. δεν κανει καλο η συχνη χρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κατερινούλα και Underwater πολύ καλές οι συμβουλές σας και θα φροντίσω να τις εφαρμόσω το συντομότερο:) . Μια άλλη ερώτηση: Έχει έρθει και στην Ελλάδα η νέα μόδα με τα τζην σωλήνες που φτάνουν μέχρι τον αστράγαλο και από κάτω γόβα?????????:hmm: . Σε όσες κοπέλες το είδα δεν μου άρεσε:/: .
Γενικά το στυλ αυτό είναι πολύ διαδεδομένο εδώ και με άλλα παντελόνια:confused: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι kassie, ηρθε, αλιμονο! :p Η' τζην αρκετα στενο προς τα κατω, η τζην που ειναι εντελως κολαν..Νομιζω οτι δεν κολακευει καθολου, τις αδυνατες τις κανει να φαινονται ΠΟΛΥ αδυνατες, και για κοπελες με λιγο πιο πολυ μπουτι τις κανει να φαινονται πιο στρογγυλες..Δεν ξερω, μου φαινεται ασχημο, το προτιμω σε ισια γραμμη με γοβες η μποτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Χμμμ τώρα είμαι με τη βαφή στο κεφάλι και όπου να ναι πάω να λουστώ! Θα δείτε το αποτέλεσμα το απόγευμα! Ελπίζω να μην είμαι σαν να έχω κάνει αποτυχημένες αντάυγειες απο τις τούφες που θα χω παραλείψει! :P
Παραλειπόμενα: Δεν ξέρω πως τα κατάφερε, αλλά βάφτηκε και το αυτί του γάτου μου :blink: :blink: Να δω τι θα κάνω με δαυτον τώρα!
ωχ το καημενο..... ελπιζω να ξεβαψε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εμένα πάντως στο σπίτι με επίσης 25 χέρια- πόδια, μου κάνει και μου παρακάνει!
αν δεν μου κάνει θα την τουφεκίσω και θα την πετάξω απ τον δεύτερο και μετά θα της βάλω βραστα αυγά στις μασχάλες! (οκ το πιασατε το νόημα :P)
τυχερουλα.... λογικα θα πηγαινει συνορα ηρακλειου κ λυκοβρυσης?αν μπορεις στειλε τηλεφωνο..... ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ωχ το καημενο..... ελπιζω να ξεβαψε.....
Μπα, ακόμα δαμασκηνί είναι το αυτί του :P Πάντως πολύ αργά, έχει αρχίσει και φεύγει. Πολύ πλάκα έχει πάντως! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να πω και εγω την απορια μου? Αγορασα κατι φλατ γοβες κοκκινες, και θελω να τις φορεσω σημερα, αλλα δεν ξερω πως να τις συνδυασω ωστε να μην κανουν κιτς! Καμια ιδεα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τζηνακι, μπλουζα καθημερινη η πιο καλουλα αν το θες για πιο βραδινο, οχι πολλα κοσμηματα, γενικως ο,τι πιο απλο..λογω χρωματος θα ξεχωριζουν απ'ολο το ντυσιμο, κι αν το παραφορτωσεις με διαφορα θα φαινεται καπως κιτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα πρότεινα για πιο καλό, μαύρο ή γκρί ντύσιμο, με κόκκινες λεπτομέρειες (πχ κόκκινη τσάντα, κοσμήματα κλπ, κατα προτίμηση στην ίδια απόχρωση με τις γόβες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως έχω ένα κανόνα....
με κόκκινα παπούτσια, φοράω (σχεδόν) πάντα και κόκκινη ζώνη!
με μαύρα ρούχα κι ένα κόκκινο λεπτό δεμένο μαντήλι στο λαιμό, θυμίζει κάτι από παρτιζάνικη φιγούρα... εμένα μου αρέσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα πρότεινα για πιο καλό, μαύρο ή γκρί ντύσιμο, με κόκκινες λεπτομέρειες (πχ κόκκινη τσάντα, κοσμήματα κλπ, κατα προτίμηση στην ίδια απόχρωση με τις γόβες).
αχ βρε λια μου με την μανια σου για κατι πιο κυριλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κορίτσια ακούστε το πρόβλημα που μου ταλανίζει το μυαλό αυτές τις μέρες και δώστε καμιά λύση!:) Αποφάσισα να αγοράσω τζιν ύστερα από 7 χρόνια(από το σχολείο έχω να βάλω:redface: ). Το θέμα μου είναι σε τι γραμμή να είναι αυτό. Να είναι κολακευτικό. Να σας περιγράψω λίγο σώμα για να δείτε τι παίζει. Έχω καμπύλες που μου αρέσει να τονίζω με στενά ρούχα, αλλά να μην παχαίνουν! Ύψος μέτριο, 1.65. Επίσης δυνατό σημείο είναι ο κορμός και όχι τα πόδια μου τα οποία δεν έχουν κάτι ιδιαίτερα σούπερ. Με βάση αυτά τα δεδομένα τι μου προτείνετε; Επίσης θυμάμαι μου κάθονταν πολύ καλά τα Diesel. Άλλες μάρκες που προτείνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
diesel να παρεις ειναι πολυ καλα τζιν...κ βασικα εννοειτε οτι πρεπει να παρεις ενα χαμηλοκαβαλο...;) Γιατι δεν φορας τζιν?Εγω μονο τζιν φοραω.Οι φορμες δεν μ αρεσουν κ παντελονια κ φουστες φοραω σπανια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο δεν φοράω τζιν. Φοράω τζιν φούστες και βασικά σχεδόν πάντα φοράω φούστες και φορέματα. Αλλά τώρα μου την βάρεσε. Πάντως χαίρομαι που εγκρίνεις Diesel!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top