Μπαίνετε στο internet από το κινητό σας;

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όσο καιρό υπήρχε το WIND PLUS,ναι,έμπαινα.
Αφού καταργήθηκε όμως,δεν ξανατόλμισα μιας και έχω σύνδεση :p

Στις 20/10 καταργείται το απεριόριστο....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οχι, ειναι ακριβο, αργο και εχει μικρη οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειναι ακριβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
οχι, ειναι ακριβο, αργο και εχει μικρη οθονη.

Μπορεί να έχει μικρή οθόνη αλλά είναι ότι πρέπει για πρόσβαση στο internet ενώ βρίσκεσε διακοπές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
με το iphone 3g Mου απο οπου βρω wifi αλλα μεσα απο το δικτυο δεν μπαινω!Αν ομως ειχα προγραμμα μπορει και να εμπαινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πάντα είχα την απορία αυτή. Τι εννοείς όταν λες 'όπου βρεις wi-fi';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Όλα τα κινητά τηλέφωνα πλέον έχουν δικό τους browser για πρόσβαση στο internet. Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για να μπαίνετε στο internet;
Όχι, προτιμώ τον ηλεκτρονικό υπολογιστή μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπορεί να έχει μικρή οθόνη αλλά είναι ότι πρέπει για πρόσβαση στο internet ενώ βρίσκεσε διακοπές .


όχι, σιγά μην ξοδέψω χρόνο από τις διακοπές μου για να μπω στο ιντερνετ από το κινητό. Μπορώ να περιμένω να το κάνω μετά, θα είναι και πιο απολαυστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στις διακοπες μου παντως αντεξα περιπου 1 μηνα χωρις ιντερνετ και μαλιστα δεν μου ελειψε καθολου (παρολο που μπαινω καθημερινα και για πολλες ωρες :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν έχω κινητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μερικές φορές ναι, αλλά συνηθως όχι. Δεν μπορώ το πληκτρολόγιο του κινητού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
όχι, σιγά μην ξοδέψω χρόνο από τις διακοπές μου για να μπω στο ιντερνετ από το κινητό. Μπορώ να περιμένω να το κάνω μετά, θα είναι και πιο απολαυστικό.

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Έμπαινα παλιά, τώρα όμως όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Συνέχεια όπου βρίσκω ελεύθερο wi-fi....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Έχει ένα λογιστικό γραφείο WiFi απέναντι από το φροντιστήριο που πάω! Άμα βαριέμαι καμιά φορά στο μάθημα παίρνω το κινητάκι μου και σερφάρω λίγο! Κρατάω το κινητό πίσω απο το βιβλίο και μια χαρά βολεύομαι.. Κάθομαι και πίσω πίσω και είμαι άνετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγω μπαινω μπαινω και οταν ειμαι στο σχολειο γιατι εχουν ρουτερ και δεν εχουν κωδικο για το wifi ετσι σκοτωνω την ωρα μου στα διαλειματα και οχι μονο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όταν βρω wifi ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ναι , μεσω WiFi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ααα, εγω μπαινω με mb που αγοραζω πακετο απο την vodafone. Ολο το 2009 τα 30mb ηταν χωρις λεφτα, τωρα με το 2010 αναγκαστικα τα αγοραζω 30mb με 3,5Ε. Βλακεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αν εχεις cu βαζεις το 1200 λεπτα+1200 σμσ+30 mb με 7 ευρω. Εγω αυτο εχω και βαζω καρτα μια φορα το μηνα μονο.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top