Mac OS X Leopard

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ξέρει κανείς να μου πει εάν μπορώ να βάλω το Mac OS X Leopard σε σταθερό υπολογιστή με Core 2 Duo που αυτή τη στιγμή τρέχει Vista;
Και φυσικά θέλω να μου πει από δικιά του εμπειρία αν όντως αξίζουν....ασυμβατότητες και όλα τα σχετικά....Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ότι και να κάνεις δεν θα γίνει ποτέ 100% native οπότε δεν θα καταλάβεις ποτέ την εμπειρία. Αν θες πήγαινε σε κάποιον reseller και δοκίμασε το. Και γενικά OS X χωρίς mac μηχάνημα δεν καταλαβαίνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εγω παντως ψηνομαι για imac 24" μετα τις πανελαδικες σε 2-3 χρονακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Σε 2-3 χρόνια ο imac θα είναι παρελθόν, κάποια στιγμή θα τελειώσει αυτή η σειρά και θα βγει άλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Αν ζει ο Jobs ακόμα και δεν καταλήξει η Apple να πουλάει αντιανεμικούς iΑναπτήρες με επιταχυνσιόμετρο.


Υ.Γ. Που θα πρέπει να τους στέλνεις στην Rainbow για να τους κάνουν Refill.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Χαχα, γελάσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top