Προσέγγιση του άλλου φύλου

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παντως θα συμφωνησω με τον Βλαντερ(χωρις να σημαινει οτι ξανανοιγω το θεμα σας) και να πω οτι πλεον το αρθρο που παρεθεσες μπηκε ως wallpaper στο desktop μου!
(ΥΓ: Ειμαι παθων αυτου του κυματος που αναφερεται στο αρθρο,απλα δεν μασησα να "πουστρεψω",ισως γι'αυτο με εχει φαει η αγαμια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
26 χρονών γαιδαρα (που λεει και η μαμα μου) εχω πλησιασει αντρες και με εχουν πλησιασει αρκετες φορες... Την τελευταια φορα που με πλησιασε καποιος με επιτυχία ήταν οταν το μωρο μου, ενω καναμε απλα παρεα και ειχαμε βγει για καφε και μα το Θεο σου λεω δεν ειχα σκεφτει να κανω κατι μαζι του. Οταν μετα απο ενα ποτακι στην Πλακα μου είπε να παμε βολτα στην Ερμου με τα ποδια, με κρατουσε αγκαλια ολη την ωρα και λιγο πριν με αφησει στο αμαξι μου εσκυψε και πρωτα ετριψε την μυτη του στην δικη μου και μετα μου εδωσε ενα καταπληκτικο φιλι με πολυ παθος... :inlove: :inlove: :inlove: δεν υπηρχε περιπτωση να του αντισταθω! τη επομενη φορα που με πηρε τηλεφωνο απλα τα ειχαμε! δεν χρειαστικε ποτε να το συζητησουμε...σε μερικα πραγματα τα λογια περιτευουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Respect gilie... Εμένα μια φίλη μου μου είπε πως ο καλύτερος τρόπος προσέγγισης γιαυτήν είναι να την φιλήσει κάποιος στο ξαφνικό, αλλα εγώ δεν την προτιμώ αυτή τη μέθοδο γιατί άμα δεν πετύχει η μπούφλα θα είναι αξέχαστη... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Αυτά είναι! Ααααχ! :inlove: :inlove: :inlove:

(Να μου ζήσει το παλικάρι! Έτσι θέλετε. Τη γουστάρεις; Απ το μαλλί και στο σπίτι! Τα λόγια περριτεύουν όπως είπε και η τζίλι :tongue:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Μή με δείρετε, απλά προσπαθώ να καταλήξω σε ένα λιγότερο χαοτικό μοντέλο για το πώς σκέυτονται οι γυναίκες (δεν εχει κακή έννοια, we're from mars, you're from venus).
εσκυψε και πρωτα ετριψε την μυτη του στην δικη μου και μετα μου εδωσε ενα καταπληκτικο φιλι με πολυ παθος...
Δεν θεώρησες αγένεια το γεγονός οτι υπέθεσε πως μπορεί να σε φιλήσει; Αυτό που λέει ο YoMa είναι σωστό, είναι λόγος για μπούφλα κάτι τέτοιο, αλλά προφνώς η μπούφλα στη συγκεκριμένη περίπτωση δέν είναι προς απόρριψη του ατόμου αλλά του τρόπου προσέγγυσης. Για εσένα είναι αποδεκτός αυτός ο τρόπος προσέγγυσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έπεξε και κέρδισε μαγκιά του να πάρει το ρίσκο. Τελικά του βγήκε σε καλό άλλωστε θα είχε δει και ότι και η gilie τον γουστάρει πριν το κάνει αυτό δεν νομίζω να το έκανε στο άσχετο. Πάντως όπως και να έχει καλή κίνηση θέλει κότσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Εγω όταν το χα προσπαθήσει σε μια, απλά έκανε πίσω. :(Έπρεπε να παίξω κεφαλοκλείδωμα να μη μπορούσε να κινηθεί :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Γιατι πρωσπαθειτε να καταλαβετε της γυνεκες; Για να τρωτε την ωρα σας; Εγω μεγαλωσα μεσα σε ενα σπιτι που για 3-4 ωρες ημουν με τον πατερα μου και την υπολιποι μερα με 2 γυνεκες... και αργοτερα για ενα εξαμινο μονο με γυνεκες... Πιστεψτε με, δεν προκειτε να της καταλαβουμε ποτε...

2) Σημερα,οπως ειχα πει, βγηκαμε. ΚΑτι παει να γινει (μαλλον)... Αλλα δεν ειμαι συγουρος για το αν γουσταρει... Παντος της πρωτηνα αυριο που ειναι Σαββατοβραδο να βγουμε μαζι και δεχτικε ( :thumbsup: :rofl: :jumpy: :yahoo: :smoke: ) Ελπιζω να γινει κατι αυριο που θα ειμαστε μονο εμεις οι δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Μή με δείρετε, απλά προσπαθώ να καταλήξω σε ένα λιγότερο χαοτικό μοντέλο για το πώς σκέυτονται οι γυναίκες (δεν εχει κακή έννοια, we're from mars, you're from venus). Δεν θεώρησες αγένεια το γεγονός οτι υπέθεσε πως μπορεί να σε φιλήσει; Αυτό που λέει ο  YoMa είναι σωστό, είναι λόγος για μπούφλα κάτι τέτοιο, αλλά προφνώς η μπούφλα στη συγκεκριμένη περίπτωση δέν είναι προς απόρριψη του ατόμου αλλά του τρόπου προσέγγυσης. Για εσένα είναι αποδεκτός αυτός ο τρόπος προσέγγυσης;
ίσως να είχε καταλαβει απο τις συζητισεις μας και απο τον χαρακτηρα μου οτι δε μάρεσουν τα ξενερωτα ;)
αλλωστε τι ειναι ενας αντρας αν δε μπορει να διαβασει τι θελει μια γυναικα? :P
σοβαρα τωρα φανταζομαι οτι ενα ποιο ντροπαλο ή μη μου απτου κοριτσι δε θα το προσεγγιζε με τον ιδιο τροπο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:redface: :redface: Ρε παιδιάαα εγώ που είμαι ντροπαλή να το πώ?εγωίστρια να το πώ?
ε δε ξέρω πως να το πω δεν δίχνω τα αισθήματα μου,ισα ισα δείχνω το τελίως αντίθετο,ότι δεν μου αρέσει.
Δεν πάω να προσεγγίσω κάποιο άτομο,αφήνω αυτούς να με προσεγγίσουν. :)(μία φορά προσέγγισα και τα έχω ακόμα μαζί του φταέι το όνειρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι τις περισσότερες φορές όταν μια γυναίκα προσεγγίζει ένα άντρα αυτό με την μία γίνετε παρεξηγίσημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το κακό είναι ότι τις περισσότερες φορές όταν μια γυναίκα προσεγγίζει ένα άντρα αυτό με την μία γίνετε παρεξηγίσημο.

ναι έχεις δίκιο σε αυτό αν και πιστεύω πως πλεον έχει αρχίσει να ξεπερνιέται αυτό.άλλο οτι εγώ δεν το κάνω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το κακό είναι ότι τις περισσότερες φορές όταν μια γυναίκα προσεγγίζει ένα άντρα αυτό με την μία γίνετε παρεξηγίσημο.
μα ρε παιδια η γυναικα δεν πρεπει να προσεγγισει πρεπει να προκαλεσει προσεγγιση απο τον αλλο! οπως λεει και το classic pop τραγουδακι: he can be a Romeo if you act like Juliet... first be a woman!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
αλλωστε τι ειναι ενας αντρας αν δε μπορει να διαβασει τι θελει μια γυναικα?

νορμάλ άνθρωπος ίσως; :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Εντάξει να την διαβάσει λίγο τη γυναίκα δεν είναι κακό αλλά μην καταλήγουμε σε φάσεις άγχους για το "τι εννοεί με το θα βγω με 6 άντρες μόνη για ποτό" , ή "ο κολλητός μου κι εγω είμαστε αχώριστοι και στον ύπνο τη νύχτα, μη ζηλεύεις αγάπη μου" ή "χτες κοιμήθηκα κάτω απ το μπαρ" (α ρε Χριστίνα πόσο σεμνή ήσουν :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:)

γιατι εκεί λεω εγω.....

ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ! :devil: :devil: :devil:

Οχι μια ζωη αυτές να μας παίζουνε μπαλάκι για να τις κατακτήσουμε και μετά να είναι "χύμα στο κύμα". Τώρα εχω γινει ΠΟΛΥ αυστηρός στις επιλογές μου. Δε θέλω να ξαναμπλέξω με "χύμα στο κύμα". Κορίτσι απο σπίτι κι ας κάνει κι ενα χρόνο να μου τον αγγίξει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγώ η πρώτη και η τελευταία φορά που προσέγγισα κάποιον άμεσα,ήταν μεσω...Ηλεκτρονικού ταχυδρομίου  :bleh: :bleh: :bleh: Τον είδα κάπου,μου άρεσε,δεν υπήρχε άλλος τρόπος να τον πλησιάσω,λόγω ακατάσχετης κωλοφαρδίας βρήκα το e-mail του τύπου...Ε έκανα τη βλακεία και έστειλα  :bleh: Και το πληρώνωωωωωωωω! Αχ τι θυμήθηκα πάλι  :redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
"μα ρε παιδια η γυναικα δεν πρεπει να προσεγγισει πρεπει να προκαλεσει προσεγγιση απο τον αλλο!"

Νταξ'..Λίγο έλεος δεν θα έβλαπτε σε αυτό το board..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
"μα ρε παιδια η γυναικα δεν πρεπει να προσεγγισει πρεπει να προκαλεσει προσεγγιση απο τον αλλο!"

Νταξ'..Λίγο έλεος δεν θα έβλαπτε σε αυτό το board..
γιατι ακριβως μου την λες συμπαθεστατε λευκε e-φιλε μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
η μπούφλα θα είναι αξέχαστη...

κολλητεεεεέ! welcome to the club!!! πραγματικά εχω φάει αξέχαστες μπούφλες!!! δεν με πειράζει τόσο αυτό, όσο το γεγονός οτι πρίν απο τις περισσότερες μπούφλες είχε προιγηθεί ενα πολύ παθιασμένο φιλί που με έκανε να πιστεύω οτι ΟΚ καλά πάμε... και μετά απο τα 2-3 λεπτά του φιλιού... ΠΛΑΤΣ!!! και μένω μαλάκς... είναι η στιγμή που λές... "Τι έγινε ρε παιδιά? Και αφού δεν γούσταρε γιατί φίλαγε τόση ώρα?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Εγω θα την ξαναφίλαγα αμέσως αν ήταν όντως παθιασμένο κι έτρωγα σφαλιάρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top