Τι μάρκα αυτοκίνητο ή μηχανή έχετε;

Tι οδηγείτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Για να δούμε τι μάρκα μεταφορικού μέσου προτιμά ο καθένας.
Ακόμη κι αν δεν έχετε δικό σας γράψτε του μπαμπά σας,αδερφού, φίλου οποιουδήποτε αρκεί να το οδηγείτε:D
Κι αν ακόμη δεν οδηγείτε ψηφίστε αυτό που ονειρεύεστε βρε παιδί μου:P
Εβαλα και μηχανές για να μην παραπονιούνται οι φίλοι των 2 τροχών.
Σίγουρα κάποια θα τα έχω ξεχάσει οπότε μπορείτε να μου προτείνετε να τα προσθέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Mercedes E200 Elegance (όχι το καινούριο, το αμέσως προηγούμενο μοντέλο) ολόδικό μου αλλά δεν έχω ακόμα δίπλωμα οεο! Έτσι δε το ξεμυτίζω. Το χω καβαλήσει αλλά όχι σε δρόμο.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το πρωτο και καλυτερο που εχεις: corsaκι.... :clapup: όλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τα εβαλα ολα της οικογενειας. Αλλα το C3 ειναι η αδυναμια μου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον ο πατερας μου εχει ενα KIA Sportage 2.7 V6 και μια Kawasaki KLE500
Εγω συντομα θα αποκτισω ενα LIfan η ενα Jincheng.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
peugeot lover :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με τον αδερφό μου έχουμε από κοινού ένα corsa.Που να μας πλήρωναν, όχι απλά να μας το χάριζαν, δε θα ξαναπέρναμε corsa :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δυστυχώς η δημοσκόπηση μέχρι 20 επιλογές μου δίνει, οπότε είτε ξέχασα ειτε όχι δεν μπορώ να βάλω άλλα:redface:
Και όχι την Μercedes δεν την έβαλα παρόλο που είναι ο πιο ευσεβής μου πόθος.
Εξάλλου η Μercedes δεν έχει ανάγκη να συμμετάσχει σε καμμια σύγκριση αυτοκινήτων, υπάρχουν τα αυτοκίνητα υπάρχει και η Mercedes λένε οι Γερμανοί.
Προς το παρον θα συμβιβαστώ με ένα Αudi A4 που έχω βάλει στόχο για το 2007.
Πάντως όσο πάει την πλησιάζω:D

Θα δω μήπως μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση γιατί έτσι όπως την βλέπω δεν μου αρέσει:(
Επίσης έχω ξεχάσει και τα Μazda και ΜItsubishi, γμτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα VW Golf...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και μιας και δεν μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση:redface: ας απαντήσω κι εγω
Τώρα έχω fiesta και όπως έγραψα θέλω να πάρω Αudi.
Απο αμάξια γνωστών και φίλων που έχω οδηγήσει και μου άρεσαν είναι:
Υaris, Peugeot 206, Polo,Grand Vitara, Grand Jerokee(άλλη αίσθηση), Smart απο περιέργεια.
Το αμάξι που με απογοήτευσε ενώ δεν το περίμενα είναι το ολοκαίνουργιο Αugo που απο κάποια στιγμή και μετά δεν πάει και πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα σε ταχύτητα ή αιρκοντίσιον.Πολύ μικρό σε όλα του.:(
Επίσης έχω κάνει και 10 μέτρα με ένα ΧΤ600 αλλά δεν νομίζω αυτό να πιάνετε για οδήγηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τα lancia που πηγαν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
τα lancia που πηγαν??

Είσαι κακός:P
Σε 20 επιλογές τι να χωρέσω;Άφησα πολλά απέξω το ξέρω.
Ότι δεν υπάρχει μπορείτε να το γράφετε σαν μνμ μονοι σας, δεν θα μου διμιουργήσετε ψυχολογικά προβλήματα τώρα:P :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σαν βασικο (δικο μου) ειναι ενα SKODA OCTAVIA 1.8T...:) (πρωτης γενιας!)
Αλλα απο τοτε που ο θειος μου εχει παρει το Αstra το 1.4 εχω ψιλοκολλησει με αυτο και οποτε ειμαι Ελλαδα ειμαι συνηθως με αυτο.:P
Για Bari δεν το συζηταμε.Δεν ειμαι τρελος-μαμακας να φερω αυτοκινητο!!!!!:whistle: :help:
Η ψηφος παντως παει στο πρωτο το οποιο με την βοηθεια του brother και του Θεου ενδεχεται (ισως-μπορει) να το ανεβασουμε καμια 50αρια αλογακια!(και να του κανουμε κια αλλα.)

Το corsa καλο ειναι να αλλαξει και να γινει Opel!
Ειναι μοντελο και οχι εταιρεια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λοιπον..
Εγω εχω ενα Suzuki Jimny, αλλα συντομα θα το αλλαξω με την μεγαλη μου λατρεια μου (BMW :inlove:).
Που και που, οταν εχει κεφια ο μπαμπας με αφηνει να περνω το δικο του, Mercedes Ε200 (το προηγουμενο μοντελο). Καλα.. η διαφορα με το δικο μου δεν λεγεται..

Τα αλλα που εχω οδηγησει 1-2 φορες δεν μετρανε και τοσο, γιατι με μια βολτα δεν μπορεις να καταλαβεις και πολλα για ενα αυτοκινητο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ένα Citroen Xantia 1600cc του '94 και δεν το αλλάζω με τίποτα :P
Ε καλά όχι και με τίποτα, αλλά μου αρέσει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το corsa καλο ειναι να αλλαξει και να γινει Opel!
Ειναι μοντελο και οχι εταιρεια!;)

Καλέ ντε μην δαγκώνεις για να γράψω τις εταιρείες έφερνα κάποια αμάξια στο μυαλό μου, ε εδώ έγραψα κατευθείαν το μοντέλο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
mercedes sl500 και προσεχως bmw m3 και renault clio 1.4:P.κατα τη γνωμη μου τα bmw εχουν πολυ καλυτερη οδικη συμπεριφορα απο τα mercedes ειδικα αν καποιος ειναι οπαδος της σπορ οδηγησης.κανενας με porsche ferrari lamborghini jaguar aston martin δεν υπαρχει?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επισης το Megane ειναι μοντελο, και Renault η εταιρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλέ ντε μην δαγκώνεις για να γράψω τις εταιρείες έφερνα κάποια αμάξια στο μυαλό μου, ε εδώ έγραψα κατευθείαν το μοντέλο:)
Δεν δαγκωνω........





















συχνα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top