Τι μάρκα αυτοκίνητο ή μηχανή έχετε;

Tι οδηγείτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
προσεχως bmw m3

Θα με αφησεις να το παω μια βολτα?
Υποσχομαι να ειμαι προσεχτικη :angel:




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
χι χι χι... ξαναρώτα με σε 24,3 μέρες... Θα σου πω Honda Civic 1.8!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Είσαι κακός:P
Σε 20 επιλογές τι να χωρέσω;Άφησα πολλά απέξω το ξέρω.
Ότι δεν υπάρχει μπορείτε να το γράφετε σαν μνμ μονοι σας, δεν θα μου διμιουργήσετε ψυχολογικά προβλήματα τώρα:P :P :D :D
Kαλα,καλα ηρεμησε..........
Εμεις εχουμε ενα lancia,ενα citroen κ ενα toyota...
Απο μηχανες ενα suzuki κ ενα modenass:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Mercedes E200 Elegance (όχι το καινούριο, το αμέσως προηγούμενο μοντέλο) ολόδικό μου αλλά δεν έχω ακόμα δίπλωμα οεο! Έτσι δε το ξεμυτίζω. Το χω καβαλήσει αλλά όχι σε δρόμο.:clapup:
:hmm:
Βγάλε δίπλωμα επειγόντως.:D


Εγώ μέχρι να πάνε καλύτερα οι δουλειές και να πάρω την F550 maranello, κυκλοφορώ με ένα corsa.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
mercedes sl500 και προσεχως bmw m3 και renault clio 1.4:P.κατα τη γνωμη μου τα bmw εχουν πολυ καλυτερη οδικη συμπεριφορα απο τα mercedes ειδικα αν καποιος ειναι οπαδος της σπορ οδηγησης.κανενας με porsche ferrari lamborghini jaguar aston martin δεν υπαρχει?:D

Diavolakos την επομενη φορα που σε ενα σου ποστ θα αναφερεις μαζι τις λεξεις sl500 και Μ3 η γενικα ταυτοχρονα αμαξια που βγαζουν ματι θα φας τριημερο μπαν!:P ;) :P
Δηλαδη ρε συ λυπησου μας κι εμας που εχουμε κι ενα ιστορικο καρδιοπαθειων στο σοι μας...Κριμα να πεθανουμε στα 25!
Ασε να φτασω τα πρωτα -αντα...:D
Παντως καλοριζικη και με το καλο η μπεμπα και φυσικα ξερεις καλα οτι αυτες οι παιχνιδιαρες θελουν προσοχη ε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
mercedes sl500 και προσεχως bmw m3 και renault clio 1.4:P.κατα τη γνωμη μου τα bmw εχουν πολυ καλυτερη οδικη συμπεριφορα απο τα mercedes ειδικα αν καποιος ειναι οπαδος της σπορ οδηγησης.κανενας με porsche ferrari lamborghini jaguar aston martin δεν υπαρχει?:D

Μέγα λάθος!:| Επειδή έχω συγκρίνει τη Merce με την 316 του αδερφού μου, οφείλω να σου πω ότι το μερσέντι γονατίζει τη μπέμπα για πλάκα σε οδική συμπεριφορά αλλά και σε όλα. Βάλε τη Merce και όποιο άλλο αμάξι επιθυμείς, απλά να στρίψει, σε όποια στροφή θέλεις. Δώσε βάση στην πατεντιά της Mercedes Benz στους τροχούς, θα σου φύγει το κρανίο.:clapup: Τώρα, για σπόρ καταστάσεις -για τους ελληνικούς δρόμους- παίρνεις ένα 206 που είναι απλά καταπληκτικό αμάξι και τσαμπιόνικο. Τη Μ-Χ-Ζ-Υ-Ω3 κλπ. και την 316 άμα τη βγάλεις έξω και πιάσεις τα 200, θα την κάνεις κομμάτια και αυτή αλλά και εσένα με τέτοιους δρόμους που έχουμε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τα τελευταία 6 χρόνια στο εξωτερικό έχω βολευτεί με τα ποδαράκια μου:D και τα λεωφορεία(και κάτι ταξί που έχω χρυσοπληρώσει:redface: ). Το καλοκαίρι όμως οδήγησα την Mercedes CLK200 cabrio της μητέρας μου και την ερωτεύτηκα:clapup: . Ελπίζω το 2007 να αποκτήσω ένα δικό μου αυτοκινητάκι, κατα προτίμηση ένα Smart, παρ' όλο που όλοι μου λένε ότι είναι πολύ ζημιάρικα:redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aρχοντα αλλο οι 316 μπεμπες!;)
Οι μπεμπες απο 318,320 αξιζουν για τσαλιμια.
Και μεταξυ μας η Μ3 στην οποια ειχα την ευτυχια να ειμαι συνοδηγος ειναι απο τα πιο παιχνιδιαρικα αμαξια στον δρομο γι' αυτο που γουσταρει σπορ,καθαροαιμη μαλλον σπορ οδηγηση.
Και υποψην οτι ειμαι Mersentakiaς αλλα ενταξει,οι μπεμπες ειναι πιο παιχνιδιαρες αν τις παρεις στα σωστα κυβικα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
θα το προσεξω αλλη φορα μαριο
!θα τα λεω ενα ενα να μη κανουμε καμια ζημια:D και οντως εξαρταται απο το προφιλ του οδηγου τι θα προτιμησει.εγω θελω τη μπεμπα γιατι ειμαι κα*λογκαζος και τσαχπινης:P διαβολινα μου μπορεις να κανεις οσες βολτες θες ! ετσι και αλλιως θα πουμε στο μπαμπα μας τον αρχιδιαβολο να μας παρει αλλη αμα τη στουκαρεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα Opel Corsa 1200 cc:D:D
To έχω 2 χρόνια τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω έχω ενα τζιλέρα 125:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λοιπον..
Εγω εχω ενα Suzuki Jimny, αλλα συντομα θα το αλλαξω με την μεγαλη μου λατρεια μου (BMW :inlove:).

Και ναι, το αλλαξα! :clapup:
BMW 320si :inlove: Ερωτας λεμε! Ερωτας! :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να προσθεσω το lifan lf50qgy μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμή είμαι Suzuki FAN... κυκλοφορώ λοιπόν με ενα νεο Swift και για ειδικές περιπτώσεις ενα WagonR+ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
fiat panda 750cc fire mod.1992,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και εγώ για την swiftara πήγενα αλλα στα ίδια λεφτά πήρα getz αυτόματο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Καλά τι γίνεται εδώ πέρα, το 85% του στεκοπληθυσμού κυκλοφορεί με αμαξάρες! Άντε να ομολογήσω τώρα εγώ ότι κυκλοφοράω με ένα κακόμοιρο Saxo των 63 γαιδουριών! Άτιμη κοινωνία! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Peugeot Deux.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top