Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα..

Εγώ δεν έχω φάει, δεν έχω ρίξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει επειδη δεν το εχω επιδιοξει ποτε (αυριο μπορει και να φαω) αλλα ριχνω 5 χρονια τωρα σε ενα καιμενο κοριτσακι... Το καιμενο με ξερει απο οταν γενιθηκε (ειναι ενα χρονο μικροτερη μου και οι γονεις μας γνωριζονταν χροοοοοοονια πριν γενιθουμε εγω και αυτη) και δεν ξερω πως αλλα με εχει ερωτευτει (το ονειροπαρμενο) και εγω δεν την θελω και τα εχει πεξει το κοριτσακι...

Και εχω και μια αλλη φαση που δεν ειναι τοσο χυλοπιτα, εχει ομως γελιο...

Στο νηπιαγωγιο (φανταστιτε σοβαριτιτα στην ολη φαση...) Ειχε ενα κοριτσακι που δεν το ηξερα σχεδον καθολου... και εγω κατι ελλεγα με του "φιλους" μου και λεω ενα "Εγω οταν μεγαλωσω δεν θα παντρεφτω" (πως μου ηρθε αυτο δεν ξερω...) Με το που το ακουσε αρχισε να κλαιει... Η δασκαλα εντομεταξυ να προσπαθει να καταλαβει γιατι κλαιει και να μην μπορει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν έχω φάει ποτέ (δυστυχώς) και όσες έχω ρίξει είναι διακριτικές (ευτυχώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Δεν έχω φάει ποτέ (δυστυχώς) και όσες έχω ρίξει είναι διακριτικές (ευτυχώς).


σώπα ρε Brad Pitt :thumbsup: :thumbsup: :jumpy: :fool: :wall: :knife: :yahoo: :whatever: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω φάει για προφανής λόγους 8) :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έχω φάει άπειρες χυλόπιτες.... και δεν έχω ρίξει καμία! (καληνυχτάκιας κι έτσι)

Αρκετές από αυτές ήταν αρκετά οδυνηρές, με αποκορύφωμα μια στο γυμνάσιο που με δημόσιο εξεφτελισμό κόντεψε να με διώξει από το σχολείο... It's a long long long and very old story... :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αλήθεια ρε dt008... Απλά όταν βλέπω πως κάτι δεν πάει καλά κάνω πίσω as soon as possible...

Ρε peofear σε λυπάμαι γμτ :'(

Δεν είναι τόσο ρομαντικές όσο νομίζες οι κοπέλες, ελπίζω να το κατάλαβες πια... Εκτός άμα βρεις την κοπέλα που θα πέσει με τις γατουλινιές σου, οπότε θα σε respectάρω... Είσαι πολύ ρομαντικός man και δε μπορώ να τις καταλάβω αλήθεια γιατί δεν τα γουστάρουν αυτά... Πάντως σου εύχομαι να βρεις μια κοπέλα πλασμένη για σένα και τα ερωτόλογά σου από καρδιάς :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η χειροτερη ηταν οταν την πατησα με τον κολλητο μου και εφαγα τα μουτρα μου
Η χειροτερη που εριξα ηταν σε ενα πολυ καλο παιδι που καναμε παρεα αλλα δεν μπορουσα να δω αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οποιος δεν εχει φαει χιλοπητα ειναι δειλος!

αν εχω φαει εγω? αμε τρελη χιλοπητα, τρελη ψεφτιλα! Ειμαστε με εναν φιλο μου θεο που γουσταρα τρελα (αλλα για να σε θελει ενας θεος πρεπει να σαι και συ θεα :hmm:) σε μια κουζηνα ενος ξενοδοχειου οπου δουλευαμε και οι δυο, ειναι βραδυ, ειμαστε μονοι μας και εχουμε ψιλοπιει... χαχαχα χουχουχου το ενα φερνει το αλλο, με ανεβαζει στον παγκο της κουζηνας, η καρδια μου παει να σπασει, εχει κολλησει το κεφαλι του στον λαιμο μου και τελευταια στιγμη συνηδιτοποιει τι κανει και μου λεει: συγνωμη δε μπορω να το κανω αυτο σε αγαπω πολυ αλλα σαν αδελφη μου! :wacko: ντοινγκ! φευγει τρεχοντας και μενω πανω στον παγκο να κοιταζω τις κατσαρολες (αν ημουν αντρας θα κολλουσε απολυτα, με το π...ι στο χερι! :D :hehe: )

αν εχω ριξει? θυμαμαι πριν 1 περιπου χρονο ηταν ενας τυπος που μου εστελνε στην δουλεια λουλουδια κτλ και ενω του ελεγα οτι δε μπορει να γινει κατι και δεν το καταλαβαινε, του εξηγουσα οτι ειχα σοβαρη σχεση αλλα τπτ ο τυπος. Τελικα τον καλεσα στον αρραβωνα μου και το καταλαβε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω φάει
αλλά έχω ρίξει αρκετές πάντως σε 2 εκλαιγα μετά γιατί ήταν πολύ καλά παιδιά και στεναχωρήθηκα που τα πλήγωσα :'(
Τις πιο άσχημες τις έχω ρίξει σε άτομα που πιστεύουν πως είναι θεοί(και όντως να είναι)και όποια θέλουν μπορούν να την έχουν.
Αυτό με βιδώνει πολύ άγρια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Και έχω φάει και έχω ρίξει αλλά όχι τίποτα εξωφρενικό.. Φυσιολογικές καταστάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χυλόπιτα έχω φάει μία φόρα όταν ήμουν πολύ κολλημένη με κάποιον στο λύκειο και πήγα στο τέλος των εξετάσεων της 2ας λυκείουκαι του το είπα στα ισια!! (πρασίνισα κοκκινισα αλλα το είπα!) Ε το παιδι μου χτύπησε φιλικά τον ώμο (είχε μείνει κάγκελο) και μου λεει "θα δούμε Λία, θα δούμε" και μετά απο καμιά ωρίτσα μου στέλνει μήνυμα στο κινητό οτι ειναι "αλλού"... Τελικά στο τέλος της 3ης λυκείου μου έφαγε και τα 1000 ευρώ! (Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ. Ε αν δεν υπήρχε αυτός θα τα έπαιρνα αλλά ήταν αυτός πρώτος!) Α, ρε ʼγγελε τι μας έκανες! :(
Χύλοπιτες έχω ρίξει κι εγώ αρκετές, όπως σχεδόν κάθε γυναίκα αλλα προσπαθώ να είναι όσο μπορώ πιο ήπιες, δηλαδή να μην κάνω ότι δεν θέλω να μου κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έχω ρίξει κάποιες χυλόπιτες...Λίγες βέβαια.Αυτή που θυμάμαι πιο έντονα ήταν στη  τρίτη γυμνασίου,που παρολίγο να πέσει και ξύλο για χάρη μου :redface:

Τώρα για το τι έχω φάει...Αμεσα,καμία!Εμμεσα σαφώς και έχω φάει!Α,όχι,και σχεδον άμεσα έχω φάει,μεσω γράμματος,απο εναν νυν πολύ κολλητό μου :D :D :D Έμμεσα που λέτε...Ε,ναι ξέρετε,να μάθει ο άλλος ότι εγώ ενδιαφέρομαι και να πει σε μια φίλη μου οτι δεν ενδιαφέρεται αυτός...Χωρίς όμως να έχω επιδιώξει εγώ να το μάθει!Κάτι τέτοια έχω να θυμάμαι απο το γυμνάσιο  :bleh: Στο λύκειο ήμουν δεσμευμένη κοπέλα βλέπετε  :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ

τι στο καλό, εγώ γιατί δεν πήρα ούτε δεκάρα τσακιστή; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
(Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ. Ε αν δεν υπήρχε αυτός θα τα έπαιρνα αλλά ήταν αυτός πρώτος!)

[off topic]1500 ευρώ από τη Eurobank[/off topic]

@Weak and Powerless: Εσύ είσαι παλιοσειρά, δεν υπήρχε τότε η προσφορά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,862 μηνύματα.
Εγω το τι εχω φάει απο πίτες δε λέγεται :redface: Ει μη με δουλεύετε, σας βλέπω! :tongue:

Χυλόπιτα να σας πω την αλήθεια στο μπαμ μπαμ δε θυμάμαι να χω ρίξει πάνω απο μια φορά (κι αυτή σχετικά πρόσφατα). Ήτανε μια 30αρα γειτόνισσα και άρχιζε πολύ χοντρό μπάσιμο για να καταλήξει να με καλέσει και για ποτό σπίτι της. Φυσικά εμένα αφου δε μου άρεσε (άπαπαπαπαααααααααααααα :wacko:) της έριξα την εξης θεική πίτα. " Δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου. Με πιάνει κόψιμο και πρέπει να παω σπίτι" :hehe: :rofl: :hehe::rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

Ευγενικές αποφυγές έχω κάνει κάτι ψιλές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Κλασσικά, έχω φάει και έχω ρίξει. Καμιά ιδιαίτερη περίπτωση δεν θυμάμαι... Ξέρω όμως μια ιστορία γνωστής μου: μια κοπέλα στο λύκειο, σκασμένη που δεν της έδινε σημασία αυτός που γούσταρε, αποφασίζει να του τα ρίξει στα ίσα. Τον Βρίσκει, αρχίζει να του λέει τα σχετικά "σε γουστάρω κτλ.." και ενώ μίλαγε, αυτός δεν έλεγε τίποτα παρά μόνο κοίταζε τον ουρανό. Καποια στιγμή εκνευρισμένη τον ρωτάει: " Μα τι κοιτάς πια???". και τι απαντά αυτός? "Μια χυλόπιττα να πέφτει..."
:blink: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κλασσικά, έχω φάει και έχω ρίξει. Καμιά ιδιαίτερη περίπτωση δεν θυμάμαι... Ξέρω όμως μια ιστορία γνωστής μου: μια κοπέλα στο λύκειο, σκασμένη που δεν της έδινε σημασία αυτός που γούσταρε, αποφασίζει να του τα ρίξει στα ίσα. Τον Βρίσκει, αρχίζει να του λέει τα σχετικά "σε γουστάρω κτλ.." και ενώ μίλαγε, αυτός δεν έλεγε τίποτα παρά μόνο κοίταζε τον ουρανό. Καποια στιγμή εκνευρισμένη τον ρωτάει: " Μα τι κοιτάς πια???". και τι απαντά αυτός? "Μια χυλόπιττα να πέφτει..."
:blink: :wacko:

Μήπως αυτό έγινε στη Νέα Σμύρνη? Μήπως έχει καμια σχέση το αγόρι με Νέα Σμυρνη?? Γιατί παιζει να τον ξέρω!!! Ε ποσοι πια λένε αυτή την ατάκα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κλασσικά, έχω φάει και έχω ρίξει. Καμιά ιδιαίτερη περίπτωση δεν θυμάμαι... Ξέρω όμως μια ιστορία γνωστής μου: μια κοπέλα στο λύκειο, σκασμένη που δεν της έδινε σημασία αυτός που γούσταρε, αποφασίζει να του τα ρίξει στα ίσα. Τον Βρίσκει, αρχίζει να του λέει τα σχετικά "σε γουστάρω κτλ.." και ενώ μίλαγε, αυτός δεν έλεγε τίποτα παρά μόνο κοίταζε τον ουρανό. Καποια στιγμή εκνευρισμένη τον ρωτάει: " Μα τι κοιτάς πια???". και τι απαντά αυτός? "Μια χυλόπιττα να πέφτει..."
:blink: :wacko:

ΧαχαχαχαχΧΑχΑΧαχΧΑΑΧαχΑχΑΧΧαχΧαχΧΧχΑΧΑ!!! μεγάλο καθήκι ο τύπος έτσι???
εγώ έχω φάει πάρα πολλές και έχω ρίξει και αρκετές....... Τα σκηνικά που θυμήθήκα τώρα είναι για χυλόπιττα... όταν δούλεβα σε ένα μαγαζί ερχόταν πολύ συχνά μια παρείτσα απο κοπελιτσες ΑΑ όλες τους. Εεεε μου άρεσε μία απο αυτές... εκανα την γνωριμία, αλλάξαμε τηλ. βγήκαμε 2-3 φορές, σπαταλάγαμε ατελείωτες ώρες στο τηλ. κτλ... οκ έλεγα καλά πάμε... στο τελευταίο rendez vouz λοιπόν, στο τέλος της βραδιάς έξω απο το σπίτι της, κάνω το βήμα και την φιλάω... μιλάμε για τρελλό φιλί κάνα 10λεπτο, μόλις ξεκολλάμε λοιπόν πρίν προλάβω να κάνω οτιδοίποτε ακούω ένα ΠΛΑΤΣ! και αρχίζω να βλέπω αστράκια!!! έφυγε βιαστικά και στο τηλ. μετά απο λίγο μου έλεγε οτι δεν θέλει κτλ. κτλ.... (αφορά και άλλο τόπικ ;) ) εμεινα πολύ μλκς...
Για χυλόπιττα που έχω ρίξει... όταν γούσταρα υπερβολικά μια κοπελίτσα που το είχε πάρει πάνω της και έβγαζε βρώμες του στύλ, ότι θέλω τον κάνω κτλ κτλ... τα μαθένω αυτά... ξενερώνω απίστευτα τρώει μεγάλο γράψιμο... άρχισε λοιπόν να θέλει αυτή περισσότερο απο ότι εγώ αλλά.... με είδε ξαφνικά με μια άλλη αγκαλίτσα και............

ps. sorry για το μεγάλο ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Μήπως αυτό έγινε στη Νέα Σμύρνη? Μήπως έχει καμια σχέση το αγόρι με Νέα Σμυρνη?? Γιατί παιζει να τον ξέρω!!! Ε ποσοι πια λένε αυτή την ατάκα???
δεν θυμάμαι... :'( Μου το είχε πει μια κοπέλα πριν πολλά χρόνια, σε φάση μεγάλης παρέας... Ούτε πως ήταν, ούτε που ήταν, ούτε πως την ελέγαν θυμάμαι... Πάντως κάπου Αθήνα ήταν. Αυτός που λες πόσο είναι? Αλλά αυτή η ατάκα μου είχε κάνει τόσο εντύπωση, που ακόμα την θυμάμαι και ξεραίνομαι στα γέλια!!!!! :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top