Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
δεν θυμάμαι... :'( Μου το είχε πει μια κοπέλα πριν πολλά χρόνια, σε φάση μεγάλης παρέας... Ούτε πως ήταν, ούτε που ήταν, ούτε πως την ελέγαν θυμάμαι... Πάντως κάπου Αθήνα ήταν. Αυτός που λες πόσο είναι? Αλλά αυτή η ατάκα μου είχε κάνει τόσο εντύπωση, που ακόμα την θυμάμαι και ξεραίνομαι στα γέλια!!!!! :rofl: :rofl:

Αυτος τώρα ειναι 18...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Αυτος τώρα ειναι 18...
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??! :'(

Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ωραίες ιδέες.. να που μαθαίνουμε και κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?

Σε κάποιο στη Νέα Σμύρνη, δεν ξέρω ποιο ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο. :hmm:

Μπα όχι με τίποτα δεν ήταν η Λεόντειος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ένας ακόμα urban legend καταρρίπτεται.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Εγω το τι εχω φάει απο πίτες δε λέγεται :redface: Ει μη με δουλεύετε, σας βλέπω! :tongue:

Χυλόπιτα να σας πω την αλήθεια στο μπαμ μπαμ δε θυμάμαι να χω ρίξει πάνω απο μια φορά (κι αυτή σχετικά πρόσφατα). Ήτανε μια 30αρα γειτόνισσα και άρχιζε πολύ χοντρό μπάσιμο για να καταλήξει να με καλέσει και για ποτό σπίτι της. Φυσικά εμένα αφου δε μου άρεσε (άπαπαπαπαααααααααααααα  :wacko:) της έριξα την εξης θεική πίτα. " Δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου. Με πιάνει κόψιμο και πρέπει να παω σπίτι" :hehe: :rofl:  :hehe::rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

Ευγενικές αποφυγές έχω κάνει κάτι ψιλές. :)


Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου :bleh:

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου :bleh:

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου :rofl:
E! βρε κουνελακι... Τι να την έκανε την τριανταρα γειτονισσά? :wacko: Αλλοι στην θέση του θα την ειχαν.. :whistle:. και μην τους είδατε!! Είναι σωστός τελικά! :hmm:
Ασε που αν δεν έχει την κουμπάρα κορώνα στο κεφάλι του θα έχει να κάνει με όλο το φόρουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
χμμμμ... συνειδητοποίσα πριν λιγο ότι μαλλον έχω ρίξει καταλάθος μια "χυλοπιτα"... :hmm: Μου κόλαγε ένας για κάμποσο καιρό που ήθελα, αλλα είχε κοπέλα. Του είχα ξεκαθαρίσει ότι όσο υπάρχει άλλη δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι μεταξύ μας. Βγαίνουμε λοιπόν ένα βράδυ, κάνει κίνηση να με φιλήσει και τον σταματώ:" μήπως έχεις ξεχασει κάτι?? την κοπέλα σου ίσως????". "Χώρισα" απάντα! Χαρά εγώ, τον φιλάω... Ολα καλά ως εδώ... Επείδή όμως είχαμε πλέον και μια πιο φιλική σχέση, την επόμενη μέρα του στέλνω μήνυμα:" επειδή σε είδα χθες κάπως στεναχωρημένο, μήπως να τα ξαναβρεις με την κοπέλα σου??" :blink: :blink:
Η πλάκα ήταν ότι τον γούσταρα, απλά τον νοιαζόμουν αρκετά και όντως το είπα από ενδιαφέρον... :wacko: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κώλος του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! :'( :'( :'( :'( Προβλέπεται μεγάλη ήττα :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! :'( :'( :'( :'( Προβλέπεται μεγάλη ήττα :'( :'( :'( :'(
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ifrit[ ]
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...

Έτσι. Σωστός. Αυτοπεποίθηση ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Από τα smileys και μόνο κάνεις μπαμ :/
όλοι φοβούνται την απόρριψη αλλά εσύ το παράκανες...
χαλάρωσε κ όλο κ κάτι καλό θα γίνει κ για σένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κ***ς του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!

Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...
ούτε και εγω βρισκώ λογική πλέον... Τοτε μου είχε φανει φυσιολογικότατο... :hmm:
Τώρα.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top