Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τελειαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α ναι, ξέχασα την Αίγινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
λεσβος
συρος
τηνος
κρητη
ευβοια
..αυτα νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κέρκυρα...μονο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κρητη,Παρος,Σαλαμινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πάρο.!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
λευκαδα, τηνος, ανδρος, μυκονος, δηλος, κερκυρα, ευβοια, σκιαθος, κρητη, αιγινα και σκοπελος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Σκόπελο, θέλω να πάω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Σάμος (ε, εκεί μένω:D Πολύ όμορφη, να την επισκεφτείτεε!)
Πάτμος (δε μου πολυάρεσε)
Πάρος-Αντίπαρος (πολύ ωραία νησιά)
Λέσβος (τη λατρεύω!)
Κως (αρκετά καλή)

Δε μου'ρχεται τώρα κάποιο άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
λευκαδα,κρητη,σιφνος,λεσβος,κεφαλλονια(ισως ξεχναω μερικα..)!!!...ειδικα η σιφνος ειναι αλλο πραγμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κρήτη μόνο! Είχα πάει στην 7ήμερη στην β'γυμνασιου στα Χανιά, μια βδομάδα στα Χανιά το περασμένο Πασχα και τώρα μένω Ηρακλειο! Δε δίνει την αίσθηση νησιού βέβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Λευκάδα, Ιθάκη, Κέρκυρα, Κεφαλλονιά, Ζάκυνθο, Μήλο, Κύθηρα, Ύδρα, Πάρο, Σύρο, Σαντορίνη, Μυτιλήνη, Ρόδο, Σαμοθράκη, Νίσυρο, Κρήτη. Το καθένα με τη δική του μαγεία και ομορφιά, μόνο η Πάρος και η Ύδρα δεν μ' άρεσαν, ίσως είναι επειδή πήγα σε περιόδο μεγάλου τουρισμού, μου έδωσαν μια αίσθηση απόλυτα ρημαγμένου νησιού απ' τις γνωστές αιτίες...

Αγαπημένο πάντα η Σαμοθράκη :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Μυτιλήνη, Κέρκυρα, Θάσο, Σαμοθράκη (όταν ήμουν μικρή κια δε θυμάμαι τίποτα).Αλλά και Χαλκιδική και Εύβοια...που δε θεωρούνται νησιά (Όλα αυτά με τη φιλαρμονική του Δήμου και μάλιστα δωρεάν)...Μάλλον του χόνου θα πάω Ρέθυμνο σε μια φίιλη μου και φέτος οικογενειακώς μάλλον ξανά Κέρκυρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πάρο,
αντίπαρο,
σκόπελο,
σκιάθο,
αλόνησο,
θάσο,
κύπρο(αν πιάνεται:D)
κεφαλλονιά
Ζάκυνθο
νάξο
Ηρακλειά
Κουφονήσια
Και συνεχίζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
μόνο η Πάρος και η Ύδρα δεν μ' άρεσαν, ίσως είναι επειδή πήγα σε περιόδο μεγάλου τουρισμού, μου έδωσαν μια αίσθηση απόλυτα ρημαγμένου νησιού απ' τις γνωστές αιτίες...
Για την Παρο που ξερω, εχω να σου πω οτι το χειμωνα δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση μ' αυτο που γινεται το καλοκαιρι. Βεβαια ουτε μπανιο μπορεις να κανεις αλλα τελος παντων... Και πριν το '85-'90 δεν θεωρουνταν καν τουριστικο μερος. Μονο "ψαγμενοι" ξενοι πηγαιναν κατα κυριο λογο εκει για διακοπες...
κύπρο(αν πιάνεται:D)
πιανεται, πως δεν πιανεται... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Επτανησα:Κερκυρα
Αργοσαρωνικο:Αιγινα-Πορο-Υδρα-Σπετσες
Σποραδες:Σκιαθο-Σκοπελο-Αλονησο-Σκυρο
Κυκλαδες:Κυθνο-Παρο-Μυκονο-Συρο-Τηνο-Σαντορινη-Κεα
Δωδεκανησα:Πατμο-Λερο-Μυτιληνη-Σαμο-Ροδος
Κρητη:Εχω κανει το γυρο της
Αυτα:DΔιακοπες κανω ομως σταθερα Λογγο-Σελιανιτικα Αιγιου

Πολλα απο αυτα ειναι βεβαια μονοημερες-εκδρομες:)

Ξεχωριζω Ροδο(Μακραν)-Σαντορινη και την Κερκυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εγώ έχω παει Κέρκυρα οπου πήγα φέτος
Σκοπελος....Θάσος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
δεν μου αρεσουν τα ταξιδια μονο στην Μανη θελω να πηγενω αλλα παρολα αυτα εχω παει στην Σαντορινη,Αιγινα,Κερκηρα,Αμοργο,Ανδρο,Παρο και αλλα που δεν μου ερχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
λοιπον εγω εχω παει Θασο(3 φορες:jumpy:..ειναι γνωστο πως οταν πας μια φορα..δεν υπαρχει περιπτωση να μην ξαναπας:xixi:),Λημνο(ετσι κι ετσι:P) Λευκαδα(τελειαααα..μαγικα μοναδικα:D),Ζακυνθο(πολυ τελειες παραλιες:no1:),Κεφαλλονια(τα σπαει ομως:))..αυτα τα λιγα:(...γενικα παντως τα Ιονια νησια ειναι μοναδικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiveli

Νεοφερμένος

Η kiveli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ έχω πάει στην Κρήτη !!
Είναι φ-ο-β-ε-ρ-ή!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top