Προσέγγιση του άλλου φύλου

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
κολλητεεεε και αυτό το έχω δοκιμάσει και απέκτησα 2 ωραιότατα κόκκινα μάγουλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ε μετά της πετάς και το θεικό: "Να ξέρω κάθε φορά που ξεχνάω το ρουζ μου στο σπίτι, να ρχομαι να σε φιλάω, μη με δει ο Μπάμπης άβαφτον και φαω χυλόπιτα" :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :devil: :devil: :devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑΧχααχαΧΧαΧαΧαχΑχαχαχαχαχαχαχαχααααχχΧΑΧΑΧΑχΑΧαχα!!!
αστα να πάνε... μετά το δεύτερο χαστούκι της έιπα... " ʼσε δεν προχωράω άλλο γιατί άν οπλοφορείς δεν το γλυτώνω το νοσοκομείο" και το άποτέλεσμα ήταν να παρεξηγηθεί που δεν της είπα καληνύχτα...

ps. Που παω και μπλέκω ρε πστ μου...????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τhe things went super duper υπερ καρα κατα wel του υπερ καρα κατα κερατα!!!!!!!!!

Μολις γυρισα, ολα οπως τα ηθελα!!!!!!! :thumbsup: :jumpy: 8) :yahoo: :thumbup: :thumbup: :hug:


Αντε να δουμε ποσο θα αντεξουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Μπράβο συν-κουμπάρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Θέλεις να μοιραστείς περισσότερες λεπτομέρειες μαζί μας που θα μας φάει η απορία???????????????? Είμαι λίγο περίεργη... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Well Done Junior!!!

+1 @ NV!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πο πο πο...
Ετσι θα εισαι μια ζωη; Κοιταχτε να δειτε αδιακτριτη συ-κουμπαρα που βρικα...
Πλακα κανω, απλα δεν εγραψα πριν επειδη ψιλοβιαζομουν να μπρολαβω το περιπτερο ανοιχτο...

Λοιπον, βρεθηκαμε και μετα την ρωτησα που ηθελε να παμε. Μου ειπε που και πηγαμε. Εκει βρηκα ενα τραπεζακι γωνιακο ψιλοαπομακρινσμενο και κατσαμε. Πιασαμε την κουβεντα, μια για το ενα μια για το αλλο μια για το παραλο... Βρε ετσι βρε αλλιως δεν καταφερα να καταλαβω αν γουσταρει... Της εφερα την συζιτησει στο θεμα περι σχεσεων... Με ποσους τα ειχε κτλ. Σε μια φαση της πεταω ενα : "Εισαι πολυ ομορφη" μου απανταει και αυτη "Εγω; Μηπος με περνας για καπια αλλη; Σε οφθαλμιατρο εχεις παει;" (κλασικη κοπελα με κλασικες ανασφαλιες :mad:) και απανταω και εγω " Οχι, αλιθια.Δεν σου το εχει πει κανεις αλλος;" και συνεχιζει η κουβεντα... Καπια στηγμη που βλεπω οτι εχει ψιλοαπογοητευτει επειδη δεν της λεει κανενας οτι την γουσταρει και εχει ανασφαλιες. Τοτε λοιπον της πεταω "Ξερω εναν που του αρεσεις και παραπολυ μαλιστα" μου λεει και αυτη " Ελα τωρα, για να με ανεβασεις μου το λες" λεω και εγω "Οχι, αλιθεια" και μου λεει "Πιος; Τον ξερω;" και χαριστηκη βολη "Ναι το ξερεις... μπροστα σου ειναι"! Να σε καλα ρε valder!! Πραγματικα Αρχοντας!!!! Σου τα φτιαχνω εγω μου τα φτιαχνεις και εσυ!!! ΔΕν ηθελε και πολυ, μου λεει "Αλιθεια σου αρεσω;" Και της λεω και εγω "Ναι, Θελεις να τα φτιαξουμε;" Την απαντισει την ξερετε οποτε δεν χριαζετε να γραφω. Μετα ακολουθισε κουβεντα ,χαδακια (φιλια και παραπερα οχι) κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3: :<3:
Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Πο πο πο...
Ετσι θα εισαι μια ζωη; Κοιταχτε να δειτε αδιακτριτη συ-κουμπαρα που βρικα...
Και μην νομίζεις ότι ξέχασα το παραπάνω σχόλιο!!!!! :tongue: :tongue: :tongue:
Έτσι και χειρότερη θα΄μαι!!!!!!!! :devil: :devil: χι-χι..... ʼσε που αποφάσισα να αποκαταστήσω όλο το φόρουμ :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ΕΤΣΙ!!!!!! Dark_Kronos R3SP3CT!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
ʼσε που αποφάσισα να αποκαταστήσω όλο το φόρουμ :wacko:
άμα σου πω την δική μου περίπτωση και τις μ...ες που έχω κάνει θα φτάσουμε 15αύγουστο... :whistle: lalalala

Dark_Kronos +1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ωραίος κρόνος :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ifrit[ ]
άμα σου πω την δική μου περίπτωση και τις μ...ες που έχω κάνει θα φτάσουμε 15αύγουστο... :whistle: lalalala

Dark_Kronos +1
ανοιξε ενα ποστ και να δεις που σε λιγο καιρό θα την βρούμε την λύση!! ;) Μην απελπίζεσαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Να σε καλα ρε valder!! Πραγματικα Αρχοντας!!!! Σου τα φτιαχνω εγω μου τα φτιαχνεις και εσυ!!!

Εμ γι αυτό στα είπα αγόρι μου, για να καταλήξεις δεσμευμένος 8)

Κοίτα να τα φτιάχνεις εσυ κι άσε με εμένα...εγω είμαι άλλου Θεου παιδί :wall: :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
well done kronos :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ τι ωραία ιστορία Dark_kronos!! Μου θυμισε την εποχή που πήγαινα σχολείο! Ρε παιδιά δεν ειναι πολύ γλυκια ιστορία?? Αααχ συγκινήθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπράβο πάλικάρι μου μας έκανες υπερήφανους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια, μηπος τελικα χαρικατε πιο πολυ απο εμενα :tongue: :devil:

Ευχαριστω παρα πολυ παιδια! Εισαστε κορυφη!!!!!!!!!!!

Γλυκια ιστορια; Δλδ εσυ δεν ζεις γλυκες ιστορις πια;

Οχι δεν σε αφηνω, εγω φτιαχτικα, ωρα να χωρεψεις τον χωρο του ισαια με τον παπα μπροστα μπροστα μετα εσενα και την Βικυ και εμενα και την nv να κραταμε τα στεφανα... μην ξεχνιομαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μεγια τη σχέση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top