Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εγώ έχω πάει στην Κρήτη !!
Είναι φ-ο-β-ε-ρ-ή!!!!!:D

:thanks::thanks::thanks:
....το ξερουμε το ξερουμε....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ααα θυμήθηκα οτι εχω παει και Λευκαδα, απλα επειδη πηγαμε με αμαξι ξεχαστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σίφνο, Μήλο, Τήνο, Ανδρο, Μυτιλήνη, Ρόδο, Κω, Σάμο, Λευκάδα, Ιθάκη, Κεφαλλονιά, Ζάκυνθο, Αίγινα, Σαλαμίνα, Πόρο, Υδρα, Σπέτσες. Εκεί που δεν έχω πάει και θέλω να πάω είναι Κρήτη και Κέρκυρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγώ το έρμο έχω πάει μόνο σε 2.. :'(
Στη Λέσβο (ωραία είναι, δε θυμάμαι και πολλά, ήμουν μικρή. Πάντως πήρα ωραία σουβενίρ!!) :D
Και φέτος στη Σαντορίνη που είναι απλά Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η!!!!! :no1:
Από άποψη θέας, φαγητού, ανθρώπων.. απ' ό,τι άποψη θες!
(Για τις κοπέλες που σκέφτονται να πάνε: ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαγορεύονται τα ψηλοτάκουνα!!!) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Σάμος(το νησί μου:D),Χίος,Ρόδος,Κως,Μυτιλίνη,Πάρος,Σύρος,Τήνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω δεν εχω παει κ σε πολλα.. Αιγινα,Πορο,Υδρα και Τηνο...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σκιάθος, Σκόπελος και Αλόνησος: Τα πιο ωραία νησιά, ειδικά αν έχεις διάθεση για να περπατήσεις μέσα στην πόλη. Επίσης, το κέντρο ενημέρωσης για τη θαλάσσια χελώνα Caretta-Caretta και τη φώκια Monachus-Monachus αξίζει. Μία περιήγηση στη Σκιάθο θα σας θυμίσει όλα όσα έχετε διαβάσει στα βιβλία του Παπαδιαμάντη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Λευκάδα (πολύ ωραία ήταν)
Παξοί (κι εκεί ωραία)
Κέρκυρα (δεν θυμάμαι ήμουν μικρή)
....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mη με κράξετε.

Έχω πάει 2 φορές στη Μύκονο με τον θείο μου και αυτό μόνο και μόνο γιατί του δίνει η εταιρία με την οποία συνεργάζεται ένα δωρεάν 3μερο σε ξενοδοχείο 5 αστέρων:P'

Btw, είμαι πολύ τυχερός που δεν συνάντησα από τέτοιους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
λειψους,κως,ροδος,συρος,τινος,μυτηλινη,καλιμνος και αγαθονησι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Mη με κράξετε.

Έχω πάει 2 φορές στη Μύκονο με τον θείο μου και αυτό μόνο και μόνο γιατί του δίνει η εταιρία με την οποία συνεργάζεται ένα δωρεάν 3μερο σε ξενοδοχείο 5 αστέρων:P'

Btw, είμαι πολύ τυχερός που δεν συνάντησα από τέτοιους:D

Αχχχ Μυκονος...Θελω και εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αχχχ Μυκονος...Θελω και εγω!!!


Αρεσει τρελα στη κολλητη μ...! Απ'οτι εχω ακουσει κ εγω ειναι πολυ ωραια..!
:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ε ενταξει ειχα παει πριν κανα 3 χρονια και δεν τρελαθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω θελω πολυ ν παω Παροοο..!
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αρεσει τρελα στη κολλητη μ...! Απ'οτι εχω ακουσει κ εγω ειναι πολυ ωραια..!
:no1::D


Προσωπικά για την Μύκονο μπορώ να πω τα χειρότερα :D:P
Βασικά πολλοί πάνε γιατί εκεί πάνε οι διάσημοι....όλοι οι ωραίοι κτλ.. Σαν νησί δεν έχει τίποτα! Ένα ξερό νησί είναι και τίποτα άλλο... δεν έχει και τίποτα να δεις.. έχει πολύ κόσμο για το τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κερκυρα
Ροδος
Αιγινα
Μυκονος
Σαντορινι
Παρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αίγινα
Σκίαθος(τέλεια και πέρασα ωραία παρόλο που είμουν μόνο με τους γονείς μου
Αλόννησο(δεν μπορω να πω πως με ενθουσίασε σαν νησί αλλά όπου και αν πας έχωντας καλή παρέα χορίς γονείς περνας ωραία)Μέχρη τώρα έκανα διακοπές Λογγό αλλά απο τώρα Αλόννησο μέχρη να τσακωθώ με την κολλητή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

dimitr@!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ροδος,Κερκυρα,Λευκαδα(2 φορες),Τηνος(2 φορες),Κεφαλλονια,Ιθακη,Ζακυνθος,Συρος,Παρος-Αντιπαρος,Σαντορινη( 2 φορες, το ομορφοτερο νησι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν είναι ωραία η Μύκονος, ηρεμήστε. Βασικά από τα πιο άσχημα νησιά των Κυκλάδων μας είναι (συγκριτικά με τα υπόλοιπα, δε λέω ότι είναι άσχημη). Απλά είναι τουριστικά αξιοποιημένη όσο δεν παίρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top