Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο Μυκονο εχω περασει με το καραβι αρκετες φορες (ηταν ενδιαμεσος σταθμος). Εντελως ξερονησι ειναι (οπως αρκετα κυκλαδονησια βεβαια). Προτιμω μακραν Σαντορινη που δεν εχω καν περασει, μονο σε φωτογραφιες την εχω δει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατι? επειδη θελω να παω στην Μυκονο?:D:P

Όχι πως σου πέρασε αυτό από το μυαλό:p

Πάντως αν πας μην πας στο Super Paradise, δεν έχω αηδιάσει πιο πολύ στη ζωή μου :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Αληθεια...και ελεγα να κλεισω απο τωρα ξαπλωστρα...ειναι και ακριβες...!!!:P
Τι σε εκανε να αηδιασεις?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αληθεια...και ελεγα να κλεισω απο τωρα ξαπλωστρα...ειναι και ακριβες...!!!:P
Τι σε εκανε να αηδιασεις?:xixi:


Βρομούσε αφόρητα..:sick:
Το μόνο που μου άρεσε ήταν ότι έβλεπα μεθυσμένους που χορεύανε πάνω στα βράχια να γλιστράνε και να πέφτουνε στη θάλασσα:lol::lol::P

Πάντως για ξαπλώστρα κοντά στη θάλασσα δεν το συνιστώ. Είναι που είναι πανάκριβες (200+)...να σου έρθει και κανα κύμα στη μάπα δεν θα είναι και ότι το καλύτερο..

Το μόνο που μου άρεσε στη Μύκονο ήταν τα νυχτοπερπατήματα και οι λουκουμάδες της κυρίας Αργυρώς με σοκολάτα :P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δηλαδη απο οτι καταλαβα εχεις παει μονο στη μυκονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
:DΤηνο,Μυκονο....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η σωστή σειρά είναι Μύκονος-Τήνος. Πρώτα κάνουμε τα αίσχη και μετά περνάμε απ΄τη Μεγαλόχαρη για τη συγχώρεση. Αντίστροφα δεν έχει νόημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λοιπον εχεις δικιο...αρχικα πηγα Μυκονο(οπου εχω συγγενεις)και μετα(για μια μερα)πεταχτηκα Τηνο με σκοπο να επισκεφτω τη Μεγαλοχαρη....αισχη παντως δεν εγιναν!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
δηλαδη απο οτι καταλαβα εχεις παει μονο στη μυκονο.

Mπράβο, είσαι πολύ έξυπνος:p

Η σωστή σειρά είναι Μύκονος-Τήνος. Πρώτα κάνουμε τα αίσχη και μετά περνάμε απ΄τη Μεγαλόχαρη για τη συγχώρεση. Αντίστροφα δεν έχει νόημα. :P


Ε-Λ-Ε-Ο-Σ :P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ε-Λ-Ε-Ο-Σ :P:lol::lol::lol:[/quote]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Βρομούσε αφόρητα..:sick:
Το μόνο που μου άρεσε ήταν ότι έβλεπα μεθυσμένους που χορεύανε πάνω στα βράχια να γλιστράνε και να πέφτουνε στη θάλασσα:lol::lol::P

Πάντως για ξαπλώστρα κοντά στη θάλασσα δεν το συνιστώ. Είναι που είναι πανάκριβες (200+)...να σου έρθει και κανα κύμα στη μάπα δεν θα είναι και ότι το καλύτερο..

Το μόνο που μου άρεσε στη Μύκονο ήταν τα νυχτοπερπατήματα και οι λουκουμάδες της κυρίας Αργυρώς με σοκολάτα :P:P:D
αχαχαχα!αχ αυτα τα νυχτοπερπατηματα στη μυκονο αξεχαστα!:no1:
-----------------------------------------
Η σωστή σειρά είναι Μύκονος-Τήνος. Πρώτα κάνουμε τα αίσχη και μετά περνάμε απ΄τη Μεγαλόχαρη για τη συγχώρεση. Αντίστροφα δεν έχει νόημα. :P
ρε παιδια ενταξει μη το παρακανουμε δε λεω στη μυκονο γινονται πολλα...αλλα ειναι ωραιο νησι και τελοσπαντων δε πας για να δεις τα αισχη αλλα για να διασκεδασεις και να περασεις καλα κυριως.Εγω αυτο πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Λοιπόν....εγώ έχω πάει Εύβοια,Λευκάδα,Άνδρο,Τήνο,Σκόπελο,Αλλόνησο,Ιθάκη....σε κάποια απ'αυτά δεν έκατσα πολύ,αλλά δεν πειράζει:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ποιά ελληνικά νησιά έχετε επισκεφθεί? Εγώ έχω πάει στα ακόλουθα: Θάσο, Σκιάθο, Σκόπελο, Αλόννησο, Κέρκυρα, Παξούς, Λέσβο και Ρόδο. Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Θασο, Τηνο, Σύρο, Παρο, Μυκονο, Ναξο, Αντιπαρο, Κουφονησι, Αμοργο, Σαντορινη, και υπαρχουν αλλα απο τα οποια περασα με το πλοιο και ειδα μονο το λιμανι τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Κεφαλλονιά & Χίο, αμέτρητες φορές (πατρίδες γαρ). Ψαρά, Οινούσσες, Κέρκυρα, Κύθηρα, Λευκάδα (και τελείωσα με τα Επτάνησα, μου "λείπει" η Ζάκυνθος) , Άνδρο , Σύρο ,Τήνο , Μύκονο , Πάρο , Σάμο , Λέσβο & Κρήτη. Επίσης Σαλαμίνα, Αίγινα (& Αγκίστρι), Πόρο, Σπέτσες & κάποια μέρη στην Εύβοια (Χαλκίδα, Ερέτρια, Κάρυστο, Πευκί, κά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σπέτσες,Σίφνος,Κέρκυρα,Λευκάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Κεφαλονια, Κερκυρα, Σαντορινη (υπεροχα:inlove::inlove:), Κρητη, Ροδο, Τηνο, Συρο, Λεσβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λες να κανω κοτζαμ ριπορτ για αυτο;
Απλα εχει παραγινει το πραγμα.
Ελπιζω τουλαχιστον να βοηθησα κανα συντονιστη με το λινκ. Τι να πω, ειχα καλη προθεση:p

Δεν είπα ότι είχες κακή.Απλά με την αναφορά φτάνουν πιο γρήγορα στους συντονιστές από ότι να βάλεις ένα λίνκ:)Eλπίζω να βοήθησα να καταλάβεις:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οκ, καταλαβα. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top