ΜP3 & MP4 players

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εχω ενα mp3 player και μου λεει οτι θελει format.Εκανα τα παντα αλλα τιποτα.Μηπως ξερει κανενας τιποτα περι mp3 players?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Στο λέει το λογισμικό του mp3 (δηλαδή σου εμφανίζεται στην οθόνη του mp3 ότι χρειάζεται να πραγματοποιηθεί format) ή τα Windows στον υπολογιστή όταν τον συνδέεις με το mp3;




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
λεει στο mp3 οτι θελει format.Βασικα ειχα κανει απεγκατασταση το προγραμμα του και μετα ξανα το εγκατεστησα αλλα παλι βγαζει στην οθονη του mp3 incorrect format και δεν ξερω τι να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
λεει στο mp3 οτι θελει format.Βασικα ειχα κανει απεγκατασταση το προγραμμα του και μετα ξανα το εγκατεστησα αλλα παλι βγαζει στην οθονη του mp3 incorrect format και δεν ξερω τι να κανω
Αν εμφανίζει το μήνυμα "Incorrect format", μπορεί να μη σημαίνει απαραίτητα ότι θέλει Format η μνήμη του mp3 αλλά ότι έχεις βάλει αρχείο μη συμβατό με το mp3. (π.χ. μπορεί να μπερδεύτηκες και να έβαλες αρχεία *wma αντι mp3).

Αν δεν έχεις πάντως σημαντικά αρχεία στο mp3, δοκίμασε να του κάνεις Format μέσω των Windows (FAT). Επίσης συμβουλέψου και τις οδηγίες χρήσης του. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Παιζουν και wma σχεδον ολα. Ισως ειναι καποιο κλειδωμενο αρχειο (κατεβασμα απο χρεωσιμες ιστοσελιδες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εαν το παω σε καποιον που ασχολειται με computers υπάρχει περίπτωση να μου το φτιάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προφανως ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Άμα έχεις βάλει πολλά τραγουδάκια μέσα του, δοκίμασε να πας στο επόμενο απ' αυτό που είναι και πες μας τι λέει. Το incorect format σημαίνει ότι είναι λάθος τύπος αρχείου, που δεν τον υποστηρίζει, όπως προείπε και ο @Petros. Μπορεί να έβαλες μέσα κάποιο κείμενο από σημειωματάριο ή κάποιο video. Γενικά, κάτι που δεν το υποστηρίζει. Δοκίμασε αυτό που σου είπα και άμα δεν γίνει τίποτα, ξανά postαρε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εκτός από αυτό που μου βγάζει(incorrect format) οταν το βαζω στη θύρα USB και κανω ανοιγμα του φακελου για την προβολη των αρχειων τοτε δεν μου ανοιγει το φακελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δοκιμασε μια αλλη θυρα usb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Επίσης δοκίμασε να επαναεγκαταστήσεις τους drivers. Ακόμη μπορεί να είχε γίνει εσφαλμένη μεταφορά που σπάνια συμβαίνει και έτσι το αρχείο να είναι corrupted. Αν δεν έχεις τίποτα σημαντικό μέσα πάτα Δεξί κλικ (Right click) --> Διαμόρφωση (Format).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμένα το mp3 μου θέλει για να το διαβάσει ένα πρόγραμμα που λέει πως βρίσκεται στο cd που ήταν μέσα. Αλλά αυτό το πρόγραμα δεν υπάρχει. Μου το ξεκίνησε να το ζητάει πριν από 2 μέρες και όχι από την πρώτη φορά που το σύνδεσα. Τι μπορώ να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πηγαινε στην ιστοσελιδα του κατασκευαστη, ψαξε για drivers/software στην κατηγορια support, βαλε το μοντελο εκει που σου ζητησει και κατεβασε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειχα για 3 χρονια το ιδιο mp3/cd player και λειτουργουσε αρκετα καλα,εστω κι αν εφτανε στα τελευταια του:'(πριν ανοιξω τα φτερα μου και πεταξω για γερμaniα εφτιαξα ενα cd για να παρω μαζι μου και μεσα σε αυτο εβαλα 2 τραγουδια που κολλαγαν(το ενα απο την αρχη και το αλλο μετα τη μεση).δεν το ηξερα.αρχικα επαιζε οκ,αλλα μετα τη μια δεν αναγνωριζε το cd,την αλλη ελεγε error και τετοια.αρχικα ειπα ενταξει,ειναι στα τελευταια του,ηρθε η ωρα να αποχωριστει τις μπαταριες του:P:'(.αυτο ηταν μαρκα sony.
για να καλυψω το συναισθηματικο κενο που μου προκαλεσε,αγορασα ενα αλλο,μαρκα iQ(:lol:),που λειτουργουσε αψογα.εβαλα μεσα το cd που ειχα φτιαξει και λειτουργουσε μια χαρα:no1:
μετα απο λιγο ομως....:'(:'(:'(:'(:'(αρχισε να κανει αυτα που εκανε και το παλιο μου...αρχικα ελεγε αραια και που error,σπανια.τωρα πια ομως δεν αναγνωριζει κανενα cd,λεει no disc και δεν ξερω τι να κανω!!!!!!!ξερετε αν φτιαχνεται??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αξίζει να φτιαχτεί κάτι τέτοιο, πιο φτηνό είναι να πάρεις καινούριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:'(ναι,ε?σιγουρα?γιατι τα κανει αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμενα το mp3 μου λειτουργει κανονικα μονο που η οθονη του ειναι ενα μπλε πραμα κ δεν εχει εικονα κ δε λειτουργει το ραδιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
K εγω πιστευω πως ειναι καλυτερα να παρεις αλλο παρα να τ φτιαξεις... Πιο φθηνα θα σ κοστισει τ καινουριο...!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ζαλίστηκα......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αφου εκανα το θεμα,μετα απο λιγο(αφου το παλεψα για 15')δουλεψε κανονικα!!!μαλλον θα παρω κανα mp3...κριμα,τον ιουλιο το πηραααααααα:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top