Βιασμός 16χρονης στην Εύβοια κατα τη διάρκεια καταλήψεων

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίξω κανένας, καταλαβαίνετε πραγματικά τι σημαίνει βιάζω έναν άνθρωπο?
Δεν είναι μόνο μια δυσάρεστη σεξουαλική εμπειρία που έγινε και τελείωσε.
Είναι κάτι ΠΟΛΥ χειρότερο!

Αν τελικά η κοπέλα έχει πέσει όντως θύμα βιασμού;
Θα της πούμε "Συγνώμη λάθος" και όλα καλά?
Αν τελικά η κοπέλα έχει πέσει όντως θύμα βιασμού, καταλαβαίνεις Kronos, πως αυτή τη στιγμή η ανθρώπινη υπόστασή της βιάζεται ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ;
Καταλαβαίνεις πόσο ΣΟΒΑΡΟ είναι αυτό για μια γυναίκα? Για έναν άνθρωπο;

Δεν ξέρω τι θα έπρεπε να είχε κάνει το σχολείο. Πραγματικά δεν ξέρω.
Ξέρω όμως πως θα έπρεπε να έχει καταδικάσει με κάθε τρόπο το βιασμό σαν πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
χωρις να θελω να φανω ρατσιστης δικαιολογω(μαλλον μπορω να εξηγησω αυτον τον ρατσισμο απεναντι σε αλβανους ρωσοποντιους βουλγαρους) αρκετοι απο αυτους για διαφορους λογους εχουν μπει στην ελλαδα και εχουν δειξει εγκληματικη συμπεριφορα, οποτε εχει σχηματιστει μια κακη εικονα στο μυαλο των ελληνων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά, τόσο ότι να ναι γίναμε;;; Εδώ έχουμε υπόθεση βιασμού κι εσείς ασχολείστε με 5 ημέρες αποβολής που έγιναν λίγο πολύ για τα μάτια του κόσμου; Μη μου πείτε τώρα ότι αν παρθεί πίσω η αποβολή, η κοπελίτσα θα κάνει και πάρτυ! Ε; :confused:

Επιπλέον μου αρέσει που παίρνετε και μεριές και προσπαθείτε να το παίξετε υπέρμαχοι αντιρατσιστές, ξεχνώντας ότι έτσι γίνεστε ρατσιστές απέναντι στην αντικειμενική σκοπιά του θέματος... και η αντικειμενική σκοπιά του θέματος είναι "Δεν ξέρουμε!", διότι αν όλοι εδώ στο στέκι γνωρίζατε, αν η κοπέλα γούσταρε, αν τα αγόρια εκσπερμάτωσαν μέσα της, αν η γιαγιά από το δίπλα οίκημα πήρε κι αυτή την κοπέλα μαζί με τους άλλους πέντε....ε γιατί δεν φτιάχνετε ένα φάκελο ρε παλικάρια και κυρίες να τον καταθέσετε στον αρμόδιο εισαγγελέα μπας και λύσει την υπόθεση.

Λέει ο άλλος "αν 5 Αλβανοί είχαν πάρει μια Ελληνίδα". Για σιγά ρε μάστορα, γιατί το κάνεις πιό δραματικό, για να προσέξουμε πιό πολύ την υπόθεση ή το πόστ; Αφού την ξέρεις την απάντηση. Θα τους είχαν θάψει ζωντανούς. Και στο κάτω κάτω επειδή είναι Βουλγάρα, δεν είναι ήδη δραματικό, αν όντως βιάστηκε; (γιατί πολλά έχουν δεί τα μάτια μου σ' αυτό τον κόσμο, αν και για να καταγγείλει για πλάκα κάποια κοπέλα τέτοιο πράγμα πρέπει να παίζει μόνο πολύ χρήμα) Πρέπει να την κάνουμε και Ελληνίδα για να γίνει πιό ρομαντζέ ο βιασμός ή προσπαθείς να πείσεις ότι αρκετοί είναι ζώα και δεν καταλαβαίνουν τη βαρύτητα της υποθέσεως; Χαίρω πολύ! Ζώα πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν. Το θέμα είναι αν οι υπόλοιποι επιλέγουμε μέσω της ποιότητας να ξεχωρίσουμε ή να τους μοιάσουμε.;)

Το κάνoυν που το κάνουν τσοντοεμπόριο και σαπουνόπερα τα κανάλια και μας έχουν πρήξει όπως και με τον Άλεξ, μη το κάνουμε κι εμείς εδώ έτσι. Και όταν λέω πρήξει δεν εννοώ ότι δε θα έπρεπε να το δείχνουν. Σαφώς και πρέπει, αλλά όχι με τέτοιο τρόπο και μανία που είτε μονάχα τα βλακοζωώδη ένστικτα κάποιων (όχι όλων) δημοσιογράφων βγάζει στη φόρα, είτε περισσότερη τηλεθέαση για τους σταθμούς τους.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
χμ.... Διαβολάκο θα βγούμε off-topic, αλλά μήπως έχεις σκεφτεί τι σημαίνει γκετοποίηση σε μια κοινωνία, τους λόγους που οδηγούνται σε αυτή οι μειονότητες και τις συνέπειες που έχει;

Η εγκληματική συμπεριφορά ερευνάται και εξηγείται πάντοτε μέσα στο κοινωνικοπολιτικό πλαίσιο στο οποίο εκδηλώνεται, οπότε δύσκολα μπορούμε να βγάλουμε την ουρά μας απ'έξω.

Και φυσικά εγώ δεν δικαιολογώ καμία τέτοια αντίληψη των μειονοτήτων. Ίσως γιατί έχω πολλούς φίλους από μειονότητες και ξέρω τι τραβάνε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
παιδια επειδη σε καποιους φαινονται απιστευτα δε σημαινει οτι δε γινονται.προσωπικα εχω δει τετοια βιντεακια που εδειχναν κοπελες οτι το ευχαριστιοντουσαν και διπλα συμαθητες τους τραβουσαν βιντεο και σχολιαζαν.ενα αυτο.δευτερο συμμαθητες της ηταν οχι εξωσχολικοι που τους ηξερε και αυτη και το υπολοιπο σχολειο.λιγο δυσκολο ετσι ξαφνικα να τρελαθηκαν να την αρπαξαν να τη βιασουν.αυτη να μη φωναζει και μαλιστα να υπαρχει και κοινο που τραβαει βιντεο αποτελουμενο και απο κοριτσια που τραβαγαν.στα καναλια τους φενεται απιστευτο ολο αυτο αλλα μονο και μονο για να γινεται ντορος.το τραβανε το θεμα ως εκει που δε παει.δε μου καθεται εμενα καλα προσωπικα για βιασμος..αποψη μου..

δυστυχως συμφωνω μαζι σου. πλεον κοριτσια γυμνασιου εχουν κανει πραγματα που δεν πιστευα οτι τα κανουν σε αυτην την ηλικια. η φιλη της ξαδελφης μου ειχε ερωτικες επαφες απο την 2 γυμνασιου. πλεον τα κοριτσια εχουν ''ανοιχτει'' με πολλους τροπους. ασε που πολλα κοριτσια ειναι λιγο ξεκ#λα και τις προκαλουν κατι τετοιες πραξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Μοναχε, δεν μιλησα για γκετοποιηση και μειονοτητα, ειπα απλα οτι επειδη ενα μεγαλο ποσοστο απο αυτους που εχουν ερθει στην ελλαδα εχουν στραφει στην παρανομια(ισως οχι αδικα καμια φορα λογω συνθηκων) και επειδη ειναι μεγαλο το ποσοστο αυτο, εχει δημιουργηθει αυτη η κακη εντυπωση.δεν θελω να το παω πουθενα αλλου το θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κατάλαβα τι εννοείς, απλά προσπαθώ να δώσω μια πιθανή εξήγηση του φαινομένου αυτού (αν ισχύει βέβαια και επίσημα).

Τεσπα... Συνεχίστε στο θέμα......... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@XRZ δεν συνενοουμαστε... Δεν ξερω αν εγω αλλα λεω και αλλα σκευτομαι η αν εσυ αλλα διαβαζεις και αλλα καταλαβενεις αλλα ουτοσ η αλλος η κουβεντα δεν βγαζει πουθενα, εχει και δικιο ο valder οποτε εγω αποχωρο απο την συζιτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ασε που πολλα κοριτσια ειναι λιγο ξεκ#λα και τις προκαλουν κατι τετοιες πραξεις.

Χμμμ δηλαδη κοριτσια που ειναι "ξεκ*λα" τα θελουν και τα παθαινουν. Τι ακουω???
Ας το πιασουμε απο την αρχη: Αν καποιος σε αναγκασει να κανετε σεξ, ενω εχεις πει οχι, ειναι βιασμος. Δεν πα να'χεις το βυζι εξω η να φορας καυτο μινι, δεν κανει διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ δηλαδη κοριτσια που ειναι "ξεκ*λα" τα θελουν και τα παθαινουν. Τι ακουω???
Ας το πιασουμε απο την αρχη: Αν καποιος σε αναγκασει να κανετε σεξ, ενω εχεις πει οχι, ειναι βιασμος. Δεν πα να'χεις το βυζι εξω η να φορας καυτο μινι, δεν κανει διαφορα.

:clapup::clapup::clapup:

Μην παρασύρεστε από την αμηχανία που σας προκαλεί η (έστω αδικαιολόγητη) αυτοπεποίθηση μίας γυναίκας, ούτε από την "ορθότητα" της εμφάνισής της.
Και σε όλους να την πέφτει...

Εξακολουθεί να διατηρεί το δικαίωμα του θέλω της και της σωματικής της ακεραιότητας!!

Κανείς δε δικαιούται να φτάσει ως εκεί. Capito;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά ακόμα και ιερόδουλη να είναι η άλλη, και ΟΣΟ και να προκαλέσει, αν πει ΟΧΙ είναι βιασμός.

edit: Με πρόλαβε το Γιδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Επειδή καταλαβαίνω τι θέλει να πεί η Ζανίν αλλά και τι λένε τα κορίτσια ακριβώς πρίν από εμένα, θα πω το εξής:

Όταν μια γυναίκα, έχει πετάξει τα πάντα έξω, έχει ανοίξει και τα πόδια σε στυλάκι γυμναστική επι τάπητος και αρχίζει να μουγκρίζει σα μπουλντόζα Caterpillar, ΔΕΝ επιτρέπεται να τη βιάσεις!

Ακόμα και ταμπέλα "Ουζερί ο Μένιος - Τ' ανοίξαμε και σας περιμένουμε" να βάλει ΔΕΝ την βάζει για να την βιάσεις!

Προκαλεί; Πάσο!
Κάνει σα λυσσασμένη για σύντροφο/σεξ; Πάσο!
Αν την βιάσεις όμως, εσύ θα έχεις βγεί φάουλ!

Δεν προκαλεί τον βιασμό! Προκαλεί τους άντρες να την προσεγγίσουν! Έχει διαφορά!!! ΑΝ ο καμακιτής της αρέσει, θα τα στηλώσει επι τόπου και θα κάνουν έρωτα! Απλό!

Το ζήτημα είναι ότι πολλοί άντρες αδύναμοι ή και πεινασμένοι, δεν αντέχουν στο θέαμα και πέφτουν στην παγίδα σα τα ζώα και διαπράττουν αυτή την αποτρόπαια πράξη.

Αν και αυτές που επιδεικνύουν συνεχώς και υπέρ του δέοντος τα εξωτερικά προσόντα τους, μάλλον στερούνται άλλων προσόντων. Σ' αυτό τον κόσμο, αν είσαι σε τόσο μειονεκτική θέση, για να έχεις μια στις χίλιες ευκαιρίες μπροστά σου, πρέπει να επιδεικνύεις την πραμάτεια που κατέχεις και όχι αυτή που στερείσαι και πολλές φορές αδιαφορώντας -κακώς βέβαια- για το αν αυτό που κάνεις, πρέπει να το κάνεις ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πείτε τα βρε Michellina και Valderidion...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εδω αλλου ακουσαμε και το Θεικο οτι
"εφταιξε γιατι πηγε εκει να κανει διαφορα με το αγορι της και οταν αυτο της ειπε οτι "ξες τι μαζι με εμενα και τους αλλους 3", ε τοτε τα ηθελε και τα επαθε..."
και σε κατι τετοιες περιπτωσεις δεν ξερω αν με τρομαζει περισσοτερο η ιδιεα ενος βιασμου (γενικα μιας και προς το παρων περιμενουμε) ή τα υπολοιπα μυαλα που κυκλοφορουν ελευθερα.:|


Valder+1 στα προηγουμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Aντε να πω κι εγώ τη γνώμη μου. Τα ήθελε; Ουτε ξέρω ούτε με ενδιαφέρει. Αυτο που με ενδιαφέρει είναι ότι μιλάμε για ένα έγκλημα στο οποίο και ο θύτης δεν διώκεται (μάλλον βγαίνει και ... άντρακλας )

Αναψανε τα λαμπάκια μου με αυτο που ειπα... παω για τσιγάρο...


Και συνεχίζω. Ενώ αντιθετα το θύμα βρίσκεται στο μέσο του κυκλώνα. Ούτε προοδευτικός το παίζω ούτε τίποτα. Ευτυχώς μόνο που δεν αποφασίζω εγώ σε τέτοια θέματα , γιατί θα είχε επαναφερθεί η θανατική ποινή για κάποιους και μάλιστα με αργό θάνατο. Το όχι ειναι όχι. Είτε είσαι στην αρχή , είτε στην "κρίσιμη στιγμή" είτε οπουδήποτε. ΤΟ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΡΕ ΖΩΟΝ. Τελος. Πως να το κανουμε.
Και ακόμα και αν δεχτώ ότι όλα έγιναν με τη συναίνεση της κοπελας, βιασμό και μάλιστα του χειρίστου είδους συνιστά και η δημοσίευση του βίντεο αυτου.

Δεν συνεχίζω γιατι θα πω βαριες κουβεντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Όταν μια γυναίκα, έχει πετάξει τα πάντα έξω, έχει ανοίξει και τα πόδια σε στυλάκι γυμναστική επι τάπητος και αρχίζει να μουγκρίζει σα μπουλντόζα Caterpillar, ΔΕΝ επιτρέπεται να τη βιάσεις!

ναι αλλα τοτε κανονικο σεξ πως κανεις?:p

θελω να πω, ο βιασμος ειναι *μη* συνεναιτικο σεξ, αν αυτη θελει τοτε πως οριζουμε το βιασμο? Η προκληση σωματικων βλαβων? Δηλαδη οχι, σοβαρα τωρα, δεν εχεις ριξει ποτε χαστουκια κτλ στο σεξ?:p

δεν υπαρχει βιασμος ΧΩΡΙΣ κακοσεις κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ σωστή την απόφαση των καθηγητών διότι δεν υπάρχουν πειστικές αποδείξεις ότι πράγματι υπήρξε βιασμός. Να ξεκαθαρήσω την θέση μου, δεν υποστηρίζω καμία από τις δύο πλευρές μέχρι να υπάρξουν πειστικές αποδείξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
ναι αλλα τοτε κανονικο σεξ πως κανεις?:p

θελω να πω, ο βιασμος ειναι *μη* συνεναιτικο σεξ, αν αυτη θελει τοτε πως οριζουμε το βιασμο? Η προκληση σωματικων βλαβων? Δηλαδη οχι, σοβαρα τωρα, δεν εχεις ριξει ποτε χαστουκια κτλ στο σεξ?:p

δεν υπαρχει βιασμος ΧΩΡΙΣ κακοσεις κτλ?

Ρε αγόρι, μην αποσυντονίζεσαι, το θέμα είναι απλό.

Αν η γυναίκα πει όχι, είναι βιασμός.
Αν σου πει "βγάλε το μποξεράκι και έλα μου για σεξ και κλωτσομπουνίδια" και στη μέση του σεξ αρχίσει και σκούζει ότι τη βιάζεις, είναι μουρλή!:clapup:

Δε θέλει και PhD για να το αντιληφθείς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ σωστή την απόφαση των καθηγητών διότι δεν υπάρχουν πειστικές αποδείξεις ότι πράγματι υπήρξε βιασμός. Να ξεκαθαρήσω την θέση μου, δεν υποστηρίζω καμία από τις δύο πλευρές μέχρι να υπάρξουν πειστικές αποδείξεις.

Μα αυτό που λέμε τόση ώρα, τόσα άτομα σε τόσα πόστς είναι οτι ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΔΕΤΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!! Είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να το καταλάβετε;;; Jesus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Epote αγόρι μου, πόσων ετών είσαι;
Γιατί θα έπρεπε να ξέρεις ότι σεξ κάνεις αφού πουν και οι δύο το ναι.
Βρωμόλογα λες αφού "δεις" ότι θέλει.
Χαστουκάκια θα ρίξεις (πέρα από τη δοκιμαστική φορά) αφού καταλάβεις ότι θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top