Νεκρός ο 16χρονος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
"Ξέμεινε από... δακρυγόνα η Αστυνομία. Οι εξαήμερες συγκρούσεις με τους διαδηλωτές «στέγνωσαν» τις αποθήκες της ΕΛ.ΑΣ., ενώ συνολικά υπολογίζεται πως χρησιμοποιήθηκαν από το βράδυ του Σαββάτου μέχρι και το βράδυ της Πέμπτης 4 τόνοι δακρυγόνων και λοιπών χημικών που βρισκόταν στο «οπλοστάσιό» της."

https://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4491792

Για να ξέρουμε τι θα ακολουθήσει σε λίγο καιρό..

Α ναι ρε τα καημένα τα παιδάκια.... είδες τι κακοί είναι αυτοί οι αστυνομικοί??.... Έλεος, μόνο αυτό έχω να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Α ναι ρε τα καημένα τα παιδάκια.... είδες τι κακοί είναι αυτοί οι αστυνομικοί??.... Έλεος, μόνο αυτό έχω να πω...

Αμα εγραφες αμεσα την αποψη σου με αιτιολογηση κι οχι με μια αοριστη ειρωνεια θα ταν καλυτερα.Για να γινει και συζητηση οχι τιποτα αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αμα εγραφες αμεσα την αποψη σου με αιτιολογηση κι οχι με μια ειρωνικη αοριστια θα ταν καλυτερα.Για να γινει και συζητηση οχι τιποτα αλλο..

Την άποψή μου φίλε Pantera την έχω εκφράσει επανειλημμένως. Τώρα βέβαια θα μου πεις πως το ήξερες εσύ και οι υπόλοιποι. Σωστός. Αυτό λοιπόν που εννοούσα είναι πως αυτό το ηλίθιο (ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός) στατιστικό, αναφέρομαι στους 4 τόνους, δε μου λέει τίποτα. Με την ίδια λογική έρχομαι κι εγώ και στέλνω το εξής:

363.000 οι άνεργοι μετά την καταστροφική δράση των βανδάλων στην Αθήνα και σε άλλες ελληνικές πόλεις.

Όχι για να ξέρουμε τι θα ακολουθήσει.


Δε νομίζω πως θα βοηθούσα με το παραπάνω post. Μην τα βλέπουμε μονόπλευρα τα πράγματα. Γι' αυτό λοιπόν και το ειρωνικό μου ύφος, το οποίο ομολογουμένως και δεν το συνηθίζω. Τώρα, οκ συζητάμε. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Να πω για άλλη μια φορά ότι οι πολιτικές συζητήσεις απαγορεύονται και το θέμα πρέπει να περιοριστεί δυστυχώς στην καθαυτή εξέλιξη του ζητήματος, που είναι ο άδικος θάνατος ενός 16χρονου.
Κάθε θέμα λίγο ή πολύ μπορεί να συζητηθεί από πολιτικής σκοπιάς (ευθύνες, κόμματα κ.α.) όπως και να 'χει.

Αν έχετε παράπονο σχετικά με κάτι, παρακαλώ στείλτε ΠΜ.

:thanks:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να πω για άλλη μια φορά ότι οι πολιτικές συζητήσεις απαγορεύονται και το θέμα πρέπει να περιοριστεί δυστυχώς στην καθαυτή εξέλιξη του ζητήματος, που είναι ο άδικος θάνατος ενός 16χρονου.
Κάθε θέμα λίγο ή πολύ μπορεί να συζητηθεί από πολιτικής σκοπιάς (ευθύνες, κόμματα κ.α.)

Αν έχετε παράπονο σχετικά με κάτι, παρακαλώ στείλτε ΠΜ.

:thanks:


-petros

Το αναφέρεις γενικά ή για εμάς? Πού είναι η πολιτική συζήτηση? :what:


Οκ κατάλαβα. Ξεφύγαμε. Εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Την άποψή μου φίλε Pantera την έχω εκφράσει επανειλημμένως. Τώρα βέβαια θα μου πεις πως το ήξερες εσύ και οι υπόλοιποι. Σωστός. Αυτό λοιπόν που εννοούσα είναι πως αυτό το ηλίθιο (ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός) στατιστικό, αναφέρομαι στους 4 τόνους, δε μου λέει τίποτα. Με την ίδια λογική έρχομαι κι εγώ και στέλνω το εξής:

363.000 οι άνεργοι μετά την καταστροφική δράση των βανδάλων στην Αθήνα και σε άλλες ελληνικές πόλεις.

Όχι για να ξέρουμε τι θα ακολουθήσει.


Δε νομίζω πως θα βοηθούσα με το παραπάνω post. Μην τα βλέπουμε μονόπλευρα τα πράγματα. Γι' αυτό λοιπόν και το ειρωνικό μου ύφος, το οποίο ομολογουμένως και δεν το συνηθίζω. Τώρα, οκ συζητάμε. :bye:

Ναι αλλα συγκρινεις πραξεις καποιων περιθωριακων ομαδων με πραξεις οργανων του κρατους...Λογικο ειναι να εξοργιζει περισσοτερο το δευτερο.

Δεν εχω απαιτησεις απο 1000 θολωμενους μακακες,βαλτους και λοιπους,εχω ομως απαιτησεις απο αυτους που πληρωνω και υποτιθεται πως με υπηρετουν..

Στη τελικη ακομα και για την υπαρξη αυτων των περιθωριακων ομαδων αλλα και για το γεγονος οτι συνεχιζουν να υπαρχουν ποιος ευθυνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Το αναφέρεις γενικά ή για εμάς? Που είναι η πολιτική συζήτηση? :what:
Όχι, απλά κάποια μηνύματα έχουν διαγραφεί προκειμένου να μην κλειδωθεί αφού ομολογουμένως είναι επίκαιρο και αξίζει συζήτηση πάνω στις εξελίξεις. :iagree:

edit:
Όχι, ό,τι βλέπεις δεν είναι μηνύματα που έχουν ξεφύγει! :D

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
"Ξέμεινε από... δακρυγόνα η Αστυνομία. Οι εξαήμερες συγκρούσεις με τους διαδηλωτές «στέγνωσαν» τις αποθήκες της ΕΛ.ΑΣ., ενώ συνολικά υπολογίζεται πως χρησιμοποιήθηκαν από το βράδυ του Σαββάτου μέχρι και το βράδυ της Πέμπτης 4 τόνοι δακρυγόνων και λοιπών χημικών που βρισκόταν στο «οπλοστάσιό» της."

https://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4491792

Για να ξέρουμε τι θα ακολουθήσει σε λίγο καιρό..

Έχουν ρίξει τόσους...τόνους χημικά και κανείς δεν ξέρει την επικινδυνότητα τους. Απλά ρίχνουν. Και ο πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Αστυνομικών Υπαλλήλων Γιώργος Φωτόπουλος δηλώνει στα "Νεα" ότι δεν έχουν πάρει ακόμα την έκθεση του χημείου του κράτους για τις βλάβες που επιφέρουν στην υγεία.
Επιβαρυντικές, όμως, είναι οι απόψεις για τα δακρυγόνα τύπου CΝ και CS, τα οποία χρησιμοποιεί κατά κόρον η Ελληνική Αστυνομία και μεγάλες ποσότητές τους ετοιμάζεται να παραγγείλει άμεσα το υπουργείο Εσωτερικών. Ο κ. Νίκος Κατσαρός, πρώην πρόεδρος της Ένωσης Ελλήνων Χημικών, επισημαίνει πως η έκθεση στα συγκεκριμένα δακρυγόνα επιφέρει σοβαρή βλάβη στους πνεύμονες, που μπορεί να καταλήξουν σε πνευμονικό οίδημα, σοβαρά αναπνευστικά προβλήματα, σοβαρές βλάβες στα μάτια και στο δέρμα, ενώ επιδεινώνουν καταστάσεις χρόνιας βρογχίτιδας και άσθματος. Και να φανταστείτε ότι ρίχνουν ληγμένα από το 1978!

Πηγή: https://troktiko.blogspot.com/2008/12/blog-post_43.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι αλλα συγκρινεις πραξεις καποιων περιθωριακων ομαδων με πραξεις οργανων του κρατους...Λογικο ειναι να εξοργιζει περισσοτερο το δευτερο.

Δεν εχω απαιτησεις απο 1000 θολωμενους μακακες,βαλτους και λοιπους,εχω ομως απαιτησεις απο αυτους που πληρωνω και υποτιθεται πως με υπηρετουν..

Στη τελικη ακομα κι η υπαρξη αυτων των περιθωριακων ομαδων και για το οτι συνεχιζουν να υπαρχουν ποιος ευθυνεται?

Έχεις δίκιο. Αλλά, πρόσεξε, εγώ κατηγόρησα το post με το σχετικό στατιστικό για τα δακρυγόνα. Όταν δε διευκρινίζεται από το δημιουργό του μηνύματος υπό ποιές συνθήκες χρησιμοποιήθηκαν τα εν λόγω δακρυγόνα και χημικά, μπορώ εγώ πολύ εύκολα που είμαι άσχετος με το θέμα να υποθέσω πως ασκήθηκε υπερβολική πίεση στους αστυνομικούς οι οποίοι και αναγκάστηκαν να τα χρησιμοποιήσουν. Βασιζόμενος λοιπόν σε αυτή την υπόθεσή μου, σου λέω πως οι αστυνομικοί, τα όργανα του κράτους, έκαναν το καθήκον τους και αυτό που προβλέπει ο νόμος περί χρήση χημικών.
Επαναλαμβάνω πως έχεις δίκιο στο ότι η σύγκριση είναι ουτοπική, αλλά βασιζόμενοι στο post αυτό καθ' αυτό (που αυτός είναι και ο λόγος που συζητάμε), μπορούμε να πούμε εύκολα πως οι αστυνομικοί σοφά έπραξαν. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Όταν δε διευκρινίζεται από το δημιουργό του μηνύματος υπό ποιές συνθήκες χρησιμοποιήθηκαν τα εν λόγω δακρυγόνα και χημικά, μπορώ εγώ πολύ εύκολα που είμαι άσχετος με το θέμα να υποθέσω πως ασκήθηκε υπερβολική πίεση στους αστυνομικούς οι οποίοι και αναγκάστηκαν να τα χρησιμοποιήσουν. Βασιζόμενος λοιπόν σε αυτή την υπόθεσή μου, σου λέω πως οι αστυνομικοί, τα όργανα του κράτους, έκαναν το καθήκον τους και αυτό που προβλέπει ο νόμος περί χρήση χημικών.
Επαναλαμβάνω πως έχεις δίκιο στο ότι η σύγκριση είναι ουτοπική, αλλά βασιζόμενοι στο post αυτό καθ' αυτό (που αυτός είναι και ο λόγος που συζητάμε), μπορούμε να πούμε εύκολα πως οι αστυνομικοί σοφά έπραξαν. :bye:

Ωραια θα σου πω τις αιτιες για τις οποιες μας πεταξαν στη σημερινη πορεια δακρυγονα.Ειναι οι παρακατω:

-"Σπασιμο" της πορειας.
-
-
-
-

Αυτα.Δεν υπερβαλω,μακαρι να σουν σημερα για να το δεις με τα ματια σου γιατι σιγουρα θα με πεις υπερβολικο..Μη ψαχνεις να βρεις λογικη στις κινησεις τους.Οπως ξαναειπα πεταγανε τις κροτου-λαμψης μεσα στο κοσμο,το διαννοεισαι?(Θα ποσταρω μολις παρω την αδεια του φιλου μου,τις φωτο του φουτερ και του μπουφαν του.Και του εγκαυματος του αμα βγαλει φωτο.)Και δεν συμμετειχε στις ριψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ωραια θα σου πω τις αιτιες για τις οποιες μας πεταξαν στη σημερινη πορεια δακρυγονα.Ειναι οι παρακατω:

-"Σπασιμο" της πορειας.
-
-
-
-

Αυτα.Δεν υπερβαλω,μακαρι να σουν σημερα για να το δεις με τα ματια σου γιατι σιγουρα θα με πεις υπερβολικο..Μη ψαχνεις να βρεις λογικη στις κινησεις τους.Οπως ξαναειπα πεταγανε τις κροτου-λαμψης μεσα στο κοσμο,το διαννοεισαι?(Θα ποσταρω μολις παρω την αδεια του φιλου μου,τις φωτο του φουτερ και του μπουφαν του.Και του εγκαυματος του αμα βγαλει φωτο.)Και δεν συμμετειχε στις ριψεις..


Ok I see your point. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Αλλά, πρόσεξε, εγώ κατηγόρησα το post με το σχετικό στατιστικό για τα δακρυγόνα. Όταν δε διευκρινίζεται από το δημιουργό του μηνύματος υπό ποιές συνθήκες χρησιμοποιήθηκαν τα εν λόγω δακρυγόνα και χημικά, μπορώ εγώ πολύ εύκολα που είμαι άσχετος με το θέμα να υποθέσω πως ασκήθηκε υπερβολική πίεση στους αστυνομικούς οι οποίοι και αναγκάστηκαν να τα χρησιμοποιήσουν. Βασιζόμενος λοιπόν σε αυτή την υπόθεσή μου, σου λέω πως οι αστυνομικοί, τα όργανα του κράτους, έκαναν το καθήκον τους και αυτό που προβλέπει ο νόμος περί χρήση χημικών.
Επαναλαμβάνω πως έχεις δίκιο στο ότι η σύγκριση είναι ουτοπική, αλλά βασιζόμενοι στο post αυτό καθ' αυτό (που αυτός είναι και ο λόγος που συζητάμε), μπορούμε να πούμε εύκολα πως οι αστυνομικοί σοφά έπραξαν. :bye:

Οκ εχω πιασει το που το πας. Αλλα το θεμα ειναι οτι πετανε χωρις κανεναν ουσιαστικο λογο, δεν δεχονται καμια απειλη, απλα θελουν ολους αυτους που βγαινουν στους δρομους να πανε στα σπιτια τους!Το ειπε ο Παντερας πιο πριν, ενας φιλος δεχτηκε μια κροτου λαμψης που εσκασε στην κοιλια του, του εκανε μια τρυπα στο μπουφαν, μια τρυπα στο απο μεσα φουτερ, και εκανε και ζημια στην ακομα πιο μεσα κοντομανικη που φορουσε. Μην μιλησουμε και για εγκαυματα..
Φανταζεσαι να ηταν πιο ατυχος και να τον επαιρνε στο κεφαλι? Και απ'οτι μου ειπε ηταν με καθηγητες στην ακρη του δρομου, καμια συμμετοχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Διάβασα πριν μερικά λεπτά τις απολογίες των Κορκονέα-Σαραλιώτη ενώπιον του τακτικού ανακριτή. Παραθέτω δύο αποσπάσματα από την απολογία Κορκονέα:

Ερώτηση: Γιατί επιλέξατε να πυροβολήσετε και μετά να τρέξετε, αντί να τρέξετε εξ αρχής αποφεύγοντας τους πυροβολισμούς;
Απάντηση: Γιατί η ιδιοσυγκρασία μας και ο χαρακτήρας μας δεν μας επέτρεπε να το βάλουμε εξαρχής στα πόδια.

Ερώτηση: Τους ανθρώπους της διμοιρίας τους ενημερώσατε για τους πυροβολισμούς;
Απάντηση: Όχι.
Ερώτηση: Γιατί δεν τους ενημερώσατε;
Απάντηση: Δεν μπορώ να απαντήσω και να δώσω μια εξήγηση γιατί δεν το έκανα.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ερώτηση: Γιατί επιλέξατε να πυροβολήσετε και μετά να τρέξετε, αντί να τρέξετε εξ αρχής αποφεύγοντας τους πυροβολισμούς;
Απάντηση: Γιατί η ιδιοσυγκρασία μας και ο χαρακτήρας μας δεν μας επέτρεπε να το βάλουμε εξαρχής στα πόδια.

Ποσο πιο τραγικα γελοια απαντηση?Ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Διάβασα πριν μερικά λεπτά τις απολογίες των Κορκονέα-Σαραλιώτη ενώπιον του τακτικού ανακριτή. Παραθέτω δύο αποσπάσματα από την απολογία Κορκονέα:

Ερώτηση: Γιατί επιλέξατε να πυροβολήσετε και μετά να τρέξετε, αντί να τρέξετε εξ αρχής αποφεύγοντας τους πυροβολισμούς;
Απάντηση: Γιατί η ιδιοσυγκρασία μας και ο χαρακτήρας μας δεν μας επέτρεπε να το βάλουμε εξαρχής στα πόδια.

Ερώτηση: Τους ανθρώπους της διμοιρίας τους ενημερώσατε για τους πυροβολισμούς;
Απάντηση: Όχι.
Ερώτηση: Γιατί δεν τους ενημερώσατε;
Απάντηση: Δεν μπορώ να απαντήσω και να δώσω μια εξήγηση γιατί δεν το έκανα.

:hmm:

ΦΤΑΝΕΙ.
ΦΤΑ-ΝΕΙ.
Η μια απαντηση πιο τραγελαφικη απο την αλλη. Ποσο ηλιθιοι νομιζουν οτι ειμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ράνια, Panteras αν επιχειρήσετε να διαβάσετε ολόκληρη την απολογία θα πέσουν σίγουρα πολλές τούφες μαλλί. Να προσθέσω ότι σε κάποιο σημείο ο ανακριτής τους ρώτησε αν έχουν δεχθεί εκπαίδευση πάνω σε όπλα. Μιλάμε, εκεί "πέφτει" Η ακυρίιιιιιλα από πλευράς κατηγορουμένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι σε κάποιο σημείο ο ανακριτής τους ρώτησε αν έχουν δεχθεί εκπαίδευση πάνω σε όπλα. Μιλάμε, εκεί "πέφτει" Η ακυρίιιιιιλα από πλευράς κατηγορουμένων.

Δηλαδή?
"Έχουμε τερματίσει COD, MOH, Hitman, Mafia, GTA, F.E.A.R. στο hardest mode" ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δηλαδή?
"Έχουμε τερματίσει COD, MOH, Hitman, Mafia, GTA, F.E.A.R. στο hardest mode" ???

:lol: Μην το γελας. Τοσα εχουμε ακουσει..
Σταυρο εχει κυκλοφορησει στο νετ γραπτη μορφη της απολογιας? Δωσε λινκ αν εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:lol: Μην το γελας. Τοσα εχουμε ακουσει..
Σταυρο εχει κυκλοφορησει στο νετ γραπτη μορφη της απολογιας? Δωσε λινκ αν εχεις

Ρανια μου σε εφημερίδα την διάβασα. Δε γνωρίζω αν κυκλοφόρησε στο net. Κάνε κανένα search στο google μήπως την βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τζιφος. Μονο αυτο βρηκα


Στην απολογία του, ο κατηγορούμενος υποστηρίζει ότι είναι καλος οικογενειάρχης, αντίθετα με τον Αλέξη που παρουσιάζεται ως "κακό παιδί", το οποίο είχε αποβληθεί από τη Σχολή Μωραΐτη (η Σχολή Μωραΐτη το διέψευσε). Ο δράστης υποστηρίζει επίσης ότι πυροβόλησε στον αέρα, αλλά η σφαίρα εξοστρακίστηκε. Πέρα από το περιεχόμενο της απολογίας, το άλλο πρόβλημα είναι ότι ο κ. Κούγιας έδωσε στη δημοσιότητα την απολογία με τη διεύθυνση της κατοικίας του κατηγορούμενου.

Που πανω κατω ολοι τα ξερουμε/εχουμε ακουσει..
(στειλε πμ με τιτλο εφημεριδας, μην κανουμε και διαφημιση.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top