Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Παιδιά έχω θεματάκι... :redface:

Κάτι έχει συμβεί και ο (μισός?) σκληρός μου δίσκος είναι φουλ. Το περίεργο είναι ότι εγώ δεν κάνω τίποτα- ό,τι καινούριο έρχεται το βάζω στο D αλλά ο άλλος συνεχώς είναι γεμάτος. :worry:
Είδα σε κάποια φάση ότι είχε γίνει βλακεία και κάτι αρχεία είχαν αποθηκευθεί δύο φορές (μία στο C μία στο D) και τα έσβησα, αλλά περαν αυτού δεν έχω κάνει κάτι άλλο- το ορκίζομαι!!

Μήπως ξέρει κάποιος να βοηθήσει (είμαι και άσχετη... αλλά αυτό το καταλάβατε :P)
Τι χωρητικοτητες εχουν οι σκληροι σου? Δοκιμασε την εκκαθαριση δισκου, για να σβηστουν τυχον temporary files...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Η οθονη μου εχειπροσαρμοστει στα δυο τριτα της οθονης το αλλο τριτο δε3ια ειναι μαυρο αλλα οχι καμενο.κατω απο τη μπαρα εναρ3ης υπαρχει ενα μειγμα χρωματων τι να κανω πλζζζ
το μειγμα παιρνει το χρωμα αποοτι εχει αποπανω.
ΠΛΖΠΛΖΠΛΖΠΛΖΠΛΖΠΛΖΖ[ΖΖΖΖ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Hmmm... Δοκίμασες να πας... Δεξί κλικ->Εξατομίκευση->Ρυθμίσεις οθόνης ?
Εκεί κάνε Default όλες τις επιλογές...
-----------------------------------------
Να επαναφέρεις τις ρυθμίσεις εννοώ. πηγαίνωντας στο "Για προχωρημένους" ΠΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Hmmm... Δοκίμασες να πας... Δεξί κλικ->Εξατομίκευση->Ρυθμίσεις οθόνης ?
Εκεί κάνε Default όλες τις επιλογές...
-----------------------------------------
Να επαναφέρεις τις ρυθμίσεις εννοώ. πηγαίνωντας στο "Για προχωρημένους" ΠΧ
στα xp?thx παντως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Eπισης παταμε και κανα space bar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το παλιο μου pc τα εχει φτησει εντελος και διστιχος δεν προλαβα να περασω ολα τα αρχεια που ηθελα σε dvd η στο laptop πρωτου παραδωσει πνευμα... Ετσι θελω να παρω εξωτερικη θηκη για να συνδεσω τους δυο σκληρους, και να μην χασω και το πλεωνεκτιμα του χωρου που μου χαριζουν ( ο ενας ειναι 80 gb και ο αλλος 200) Ομως μπηκα σε ενα γνωστο ηλεκτρονικο καταστιμα για να τσεκαρω τι παιζει, και πραγματικα χαθηκα.. Τι να ψαξω; Τι να προσεξω; Εχετε κατι να μου προτινετε; Κατι οσο πιο φτηνο γινετε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
εχω ενα λαπτοπ.
θελω να γορασω ντεσκτοπ για να παιζω φουλ παιχνιδια σε καλα γραφικα και πολυ μνημη επισης θελω μαλλον κουαντ επε3εργαστη 3ερετε καποια προταση που να περιλαμβανει οθονη με τιμη 500-850ευρω?ευχαριστω παντως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Με οθόνη και τα χαρακτηριστικά που θέλεις,θα ξεφύγεις πολύ από τα 850 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και απ΄ό,τι είδα στο άλλο topic, θες να παίξεις και crysis... Eδώ φίλε εγώ που για το μηχάνημα έχω δώσει πάνω από 1500 και δεν μπορώ να το παίξω. Αν θες gaming pc, ανεβάζεις το budget.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Με οθόνη και τα χαρακτηριστικά που θέλεις,θα ξεφύγεις πολύ από τα 850 ευρώ
εχω βρει με κουαντ ακομα και στο πλαισο με 760 ευρω αλλα και κορε2 ντουο δν με χαλαει πολυ...
αρκει να παιζει μανατζερ 09 σαν τρενο οπως και φιφα, να παιζει κραισις οχι απαραιτητα με χαι γκραφικς αλλα και να παιζει καινουρια παιχνιδια για 2-3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Συνήθως,τέτοια συστήματα υστερούν στη μητρική κάρτα,κάρτα γραφικών,ταχύτητα δίσκων,ταχύτητα και συχνότητα μνήμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Και απ΄ό,τι είδα στο άλλο topic, θες να παίξεις και crysis... Eδώ φίλε εγώ που για το μηχάνημα έχω δώσει πάνω από 1500 και δεν μπορώ να το παίξω. Αν θες gaming pc, ανεβάζεις το budget.
ενας φιλος παιζει κραισις μς 590 ευρω απο το χασλερ ανντ μιλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, όταν λέω δεν μπορώ, εννοώ ικανοποιητικά. Αλλιώς με delay το παίζω κι εγώ. Εν πάσει περιπτώσει, εγώ θα σου προτείνω απλά να μην πάρεις έτοιμο μηχάνημα αλλά να το στήσεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ναι, όταν λέω δεν μπορώ, εννοώ ικανοποιητικά. Αλλιώς με delay το παίζω κι εγώ. Εν πάσει περιπτώσει, εγώ θα σου προτείνω απλά να μην πάρεις έτοιμο μηχάνημα αλλά να το στήσεις εσύ.[/qu
αυτο κοστιζει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι,αλλά αξίζει;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δε γίνεται αυτό που λες, με desktop των 800 κάτι γίνεται, λάπτοπ με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Δε γίνεται αυτό που λες, με desktop των 800 κάτι γίνεται, λάπτοπ με τίποτα.
δεν λεω λαπτοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Οκ, δικό μου λάθος, διάβασα βιαστικά το πρώτο ποστ :D

Πάντως για ντεσκτοπ, μπορεις να βρεις ικανοποιητικό, όχι για τρελά πράματα, με 800 γιούροζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top