Η μεγαλύτερη "στραβή", "πισώπλατη μαχαιριά" που σας έχουν κάνει!

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Σας πρόδωσε φίλος με τον χειρότερο τρόπο? Σας φέρθηκε με τον χειρότερο τρόπο ο/η συντροφός σας? Σας μαχαίρωσε συνάδελφος-συμμάθητής- συμφοιτητής πισώπλατα???
Εδώ μπορείτε να μοιραστείτε με τους υπόλοιπους του φόρουμ περιστατικά και εμπειρίες σας που σας έκαναν να αμφισβητήσετε την εμπιστοσύνη στους συνανθρώπους σας! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και σε μικρή ηλικία μπορώ να πω οτι με έχει σημαδέψει αρκετα...
Όταν ήμουν στο δημοτικό είχα μια φίλη που ήμασταν αυτό που λέμε κολλητές. Ε είχε καταφέρει πίσω απο την πλάτη μου να στρέψει όλα τα παιδια εναντίον μου, να μην με κάνει παρέα κανενα αλλο και έκανα 6 χρόνια να την ανακαλύψω...
Ακόμα και τώρα όταν αναφερθει το όνομα μου μαθαίνω οτι θάβει παρ'οτι έχω να τη δω χρόνια.
Τελικά ποτέ δεν θα καταλάβω τι της ειχα κάνει και με μισει τοσο και για τόσα χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν κι εγώ την έχω πατήσει πολλές φορές(ευτυχώς απο άτομα που θεωρούσα γνωστούς μου κι όχι φίλους)ως μεγαλύτερη στραβή θεωρώ κάτι που έθιξε έμμεσα κι όχι άμεσα εμένα.Είναι η μεγαλύτερη πουτ*νιά που μου έτυχε κι ελπίζω να μην μου ξανασυμβεί παρόμοια :mad:Πριν 5 χρόνια,είχα μια συνάδελφο συνομήλικη,δεν είχαμε πολλά πάρε-δώσε,κάνα καφέ ή ποτάκι μετά την δουλειά.Τεσπα χωρίζει με τον δικό της(ήταν πολλά χρόνια μαζί)κι επειδή πέρα απο τις δικές του παρέες δεν είχε άλλες την φέρνω στη δική μου παρέα,προσπαθούμε με τις κοπέλες της παρέας να την κάνουμε να ξεχάσει κ.τ.λ.Στην παρέα μου υπήρχε κι ένα παντρεμένο ζευγάρι με ένα παιδάκι που δεν τα πήγαινε καλά όμως.Για περίπου έξι μήνες την έπαιρνα παντού μαζί μου όπου με καλούσαν,μπαινόβγαινε στα σπίτια των γνωστών μου,μέχρι κι πάρτυ-έκπληξη της κάναμε για τα γενέθλια της.Το ζευγάρι εκείνο χώρισε γιατί ο άντρας είχε ερωμενη κι η σύζυγος το ανακάλυψε.Πηγαίναμε στο σπίτι της κοπέλας για να την παρηγορήσουμε,μαζί μας κι αυτή γιατί πλέον είχε αναπτύξει κι η ίδια "φιλία"με την χωρισμένη.Ένα μήνα μετά αποκαλύπτεται(και τους είδα εγώ)ότι τελικά αυτή ήταν η ερωμένη.Κι είχε το θράσσος να συμπαραστέκεται και να συμπονάει την άλλη :whatever:.Η μεγαλύτερη τσ**λα που έχω γνωρίσει,φυσικά αφού την ξέχ*σα δεν της ξαναμίλησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Αν και σε μικρή ηλικία μπορώ να πω οτι με έχει σημαδέψει αρκετα...
Όταν ήμουν στο δημοτικό είχα μια φίλη που ήμασταν αυτό που λέμε κολλητές. Ε είχε καταφέρει πίσω απο την πλάτη μου να στρέψει όλα τα παιδια εναντίον μου, να μην με κάνει παρέα κανενα αλλο και έκανα 6 χρόνια να την ανακαλύψω...
Ακόμα και τώρα όταν αναφερθει το όνομα μου μαθαίνω οτι θάβει παρ'οτι έχω να τη δω χρόνια.
Τελικά ποτέ δεν θα καταλάβω τι της ειχα κάνει και με μισει τοσο και για τόσα χρονια...
Δεν νομίζω ότι σε μισεί μάλλον σε ζηλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Δεν νομίζω ότι σε μισεί μάλλον σε ζηλεύει.

Όλοι αυτό μου λέγανε και μου λένε ακόμα αλλά δεν ξέρω... Μου φαίνεται λίγο παράξενο να με ζηλευει τόσα χρόνια μετά, ειδικα απο τη στιγμη που με τα δικά της κριτήρια αυτή είναι πιο πετυχήμενη (δικα της κριτήρια=πλήθος γκόμενων) παρ'οτι χοντρούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Πολλές,τις οποίες θέλω να αφήσω πίσω και να ξεχάσω.

Αρκετές από αυτές με πόνεσαν ιδιαίτερα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Όλοι αυτό μου λέγανε και μου λένε ακόμα αλλά δεν ξέρω... Μου φαίνεται λίγο παράξενο να με ζηλευει τόσα χρόνια μετά, ειδικα απο τη στιγμη που με τα δικά της κριτήρια αυτή είναι πιο πετυχήμενη (δικα της κριτήρια=πλήθος γκόμενων) παρ'οτι χοντρούλα...
Κάποιοι άνθρωποι έχουν τόσοι μεγάλη ανασφάλεια που ζηλεύουν για πράγματα που σε άλλους (τους νορμάλ δλδ)φαίνονται ανόητα.Το κόμπλεξ δεν αμβλύνεται με τον καιρό,ειδικά αν εσύ δεν δίνεις σημασία την εξοργίζεις περισσότερο.Υ.Γ.Όντως δεν φαίνεσαι 19. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Υ.Γ.Όντως δεν φαίνεσαι 19. :)

Τώρα αυτό καλο είναι υποτίθεται? :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Τώρα αυτό καλο είναι υποτίθεται? :( :P
Εσύ τι λες;Είναι άσχημο να μικροδείχνεις;Αν τώρα σε ενοχλεί σε 10 χρόνια θα σε κάνει χαρούμενη :bleh:(Λες για αυτό να σε ζηλεύει η άλλη,προκαταβολικά; :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μάλλον ανήκω στους τυχερούς ανθρώπους, γιατί δεν έχω κάτι τρανταχτό να θυμηθώ. Μικροκαβγαδάκια με φίλους και φίλες, είναι μέσα στο πρόγραμμα, αλλά δεν θυμάμαι να μου έχει συμβεί κάτι τόσο δυνατό :hmm: :hmm:.
Αν μου είχε συμβεί, θα το θυμόμουν άλλωστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πισώπλατη μαχαιριά ήταν η αιτία που χώρισα με την προ-πρωην μου... με ένα παιδί απο την παρέα της έτυχε να γνωριζόμαστε (κοινούς γνωστούς, γήπεδο κτλ...) με βάση λοιπόν αυτή τη γνωριμία και την φιλική σχέση του με αυτήν άρχισε και τις έλεγε πίπες για εμένα με σκοπό να μας χωρίσει επειδή την γούσταρε... της έλεγε λοιπον οτι γυρνάω και βγένω με άλλες και ότι του έχω εκμυστηρευτεί οτι την έχω μόνο για να περνάω την ώρα μου και άλλα τέτοια... η αντίδρασή μου όταν τα έμαθα έφτασε κοντά στα όριά μου (ίσως τα ξεπέρασε και λίγο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Τι λέτε ρε; Η Michelle μικροδείχνει; Έτυχε σε αυτή τη φώτο... Σε μια άλλη που έχω δει είναι σαν 60άρα στο νερό ( :D ).

ΜΗ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΡΙΑ ΜΙΧΑΛΩ, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!

Δεν έχω φάει ποτέ καμμια σοβαρή μαχαιριά.... Διαλέγω τους φίλους μου πολύ προσεκτικά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Αν κι εγώ την έχω πατήσει πολλές φορές(ευτυχώς απο άτομα που θεωρούσα γνωστούς μου κι όχι φίλους)ως μεγαλύτερη στραβή θεωρώ κάτι που έθιξε έμμεσα κι όχι άμεσα εμένα.Είναι η μεγαλύτερη πουτ*νιά που μου έτυχε κι ελπίζω να μην μου ξανασυμβεί παρόμοια :mad:Πριν 5 χρόνια,είχα μια συνάδελφο συνομήλικη,δεν είχαμε πολλά πάρε-δώσε,κάνα καφέ ή ποτάκι μετά την δουλειά.Τεσπα χωρίζει με τον δικό της(ήταν πολλά χρόνια μαζί)κι επειδή πέρα απο τις δικές του παρέες δεν είχε άλλες την φέρνω στη δική μου παρέα,προσπαθούμε με τις κοπέλες της παρέας να την κάνουμε να ξεχάσει κ.τ.λ.Στην παρέα μου υπήρχε κι ένα παντρεμένο ζευγάρι με ένα παιδάκι που δεν τα πήγαινε καλά όμως.Για περίπου έξι μήνες την έπαιρνα παντού μαζί μου όπου με καλούσαν,μπαινόβγαινε στα σπίτια των γνωστών μου,μέχρι κι πάρτυ-έκπληξη της κάναμε για τα γενέθλια της.Το ζευγάρι εκείνο χώρισε γιατί ο άντρας είχε ερωμενη κι η σύζυγος το ανακάλυψε.Πηγαίναμε στο σπίτι της κοπέλας για να την παρηγορήσουμε,μαζί μας κι αυτή γιατί πλέον είχε αναπτύξει κι η ίδια "φιλία"με την χωρισμένη.Ένα μήνα μετά αποκαλύπτεται(και τους είδα εγώ)ότι τελικά αυτή ήταν η ερωμένη.Κι είχε το θράσσος να συμπαραστέκεται και να συμπονάει την άλλη :whatever:.Η μεγαλύτερη τσ**λα που έχω γνωρίσει,φυσικά αφού την ξέχ*σα δεν της ξαναμίλησα.

Αυτή είναι για βραβείο!!! Όλα τα λεφτά. Κάτι άτομα δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο λες και δεν υπάρχουν άλλοι άντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Εσύ τι λες;Είναι άσχημο να μικροδείχνεις;Αν τώρα σε ενοχλεί σε 10 χρόνια θα σε κάνει χαρούμενη :bleh:(Λες για αυτό να σε ζηλεύει η άλλη,προκαταβολικά; :lol:)

Όντως το έχω σκεφτει αυτο, το βλέπω και στη μαμά μου που δειχνει και αυτή μικρότερη. Αλλα στην ηλικία που είμαι δεν ειναι κ ο,τι καλύτερο να σε περνάνε για 16χρονη. Αν και λόγω της σχέσης που έχω με βολευει πάρα πολυ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Αυτή είναι για βραβείο!!! Όλα τα λεφτά. Κάτι άτομα δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο λες και δεν υπάρχουν άλλοι άντρες
Kαι το χειρότερο είναι πως δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις,ένα απλό βρισίδι δεν αρκεί,όταν δεν έχεις ήθος κι αξιοπρέπεια οι προσβολές δεν σε αγγίζουν.Για την ιστορία το παράνομο ζευγάρι χώρισε μετά απο λίγο,η φίλη μου δεν τα ξαναβρήκε με τον άντρα της και της τσ**λας αγνοείται η τύχη.Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα το πληρώσει,τα πάντα είναι δανεικά.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Όντως το έχω σκεφτει αυτο, το βλέπω και στη μαμά μου που δειχνει και αυτή μικρότερη. Αλλα στην ηλικία που είμαι δεν ειναι κ ο,τι καλύτερο να σε περνάνε για 16χρονη. Αν και λόγω της σχέσης που έχω με βολευει πάρα πολυ! ;)
Είδες; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Kαι το χειρότερο είναι πως δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις,ένα απλό βρισίδι δεν αρκεί,όταν δεν έχεις ήθος κι αξιοπρέπεια οι προσβολές δεν σε αγγίζουν.Για την ιστορία το παράνομο ζευγάρι χώρισε μετά απο λίγο,η φίλη μου δεν τα ξαναβρήκε με τον άντρα της και της τσ**λας αγνοείται η τύχη.Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα το πληρώσει,τα πάντα είναι δανεικά. Είδες; ;)

Κάποια άλλη ιστορία θα έχει ξεκινήσει τώρα και κάποιος θα την πληρώσει πάλι. Τελικά μάλλον ζηλευει την όλη ιδεά μπορεί να θέλει απλά να αποκτήσει αυτό που βλέπει και όταν γίνει αυτό μετά να μην της αρκει. Πάντως φταίει και ο άλλος θα μπορούσε να το είχε σταματήσει και να μην ενδώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Κάποια άλλη ιστορία θα έχει ξεκινήσει τώρα και κάποιος θα την πληρώσει πάλι. Τελικά μάλλον ζηλευει την όλη ιδεά μπορεί να θέλει απλά να αποκτήσει αυτό που βλέπει και όταν γίνει αυτό μετά να μην της αρκει. Πάντως φταίει και ο άλλος θα μπορούσε να το είχε σταματήσει και να μην ενδώσει
Σίγουρα φταίει κι αυτός.Απλώς εγώ την είδα πιο άσχημα μαζί της γιατί εγω την έφερα στην παρέα,τη λυπόμουν που δεν είχε φίλους(τώρα καταλαβαίνω το γιατί),στην αρχή επειδή δεν πολυμιλούσε οι υπόλοιποι δεν την ήθελαν κι εγώ συνεχώς την υπερασπιζόμουν και την "επέβαλλα"κάτα κάποιο τρόπο.Και το ευχαριστώ της ήταν αυτό.Βέβαια αν εγώ θίχτηκα μία είναι αδύνατο να σου περιγράψω πόσο θίχτηκε η σύζυγος που την είχε συμπαθήσει,την δεχόταν σπίτι της και αργότερα νόμιζε κι ότι την συμπονούσε.Τι να πεις;Κάποιοι άνθρωποι τελικά δεν έχουν ίχνος τσίπας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
@ kleftra
ασε ρε εγω ξερω ατομο που οχι μονο πηγαινε με τον αντρα της φιλης της αλλα της εδινε και το μωρο της για να το κραταει οση ωρα εκεινη π...ταν με τον αντρα της! Επιπλοεν ο τυπος ηταν ο κολλητος του αντρα της απο το δημοτικο (καλος μ...ας και αυτος) η ιστορια αυτη ειχε τραγικο τελος, χειροτερο απο Λαμψη κτλ, ο γκομενος ειναι νεκρος, η φιλη με ψυχοφαρμακα και ο αντρας της εκατσε στο νοσοκομειο 3 μηνες με καρδια και σε κατασταση σοκ! Γιατι δεν την χωρησε δεν ξερω, ξερω ομως οτι αυτη τωρα τα εχει με εναν παλιο συμμαθητη της!!! και εμπρος προς την δοξα τραβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
@ kleftra
ασε ρε εγω ξερω ατομο που οχι μονο πηγαινε με τον αντρα της φιλης της αλλα της εδινε και το μωρο της για να το κραταει οση ωρα εκεινη π...ταν με τον αντρα της! Επιπλοεν ο τυπος ηταν ο κολλητος του αντρα της απο το δημοτικο (καλος μ...ας και αυτος) η ιστορια αυτη ειχε τραγικο τελος, χειροτερο απο Λαμψη κτλ, ο γκομενος ειναι νεκρος, η φιλη με ψυχοφαρμακα και ο αντρας της εκατσε στο νοσοκομειο 3 μηνες με καρδια και σε κατασταση σοκ! Γιατι δεν την χωρησε δεν ξερω, ξερω ομως οτι αυτη τωρα τα εχει με εναν παλιο συμμαθητη της!!! και εμπρος προς την δοξα τραβα...
:wall:Τελικά η ζωή γράφει τα πιο απίθανα σενάρια!Πλέον δεν εκπλήσσομαι με τίποτα.....δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel236

Νεοφερμένος

Ο Angel236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θα συμφωνησω με κλεφτρα..εχω ζησει τρελες ιστοριες αλλα δεν με πτοησαν...η τελευταια ηταν περισυ οταν η "κολλητη" μου την επεσε στον τοτε φιλο μου...ειναι τοοοοσο εγωκεντρικη που ποτε δεν δεχτηκε οτι οταν τον γνωρισαμε προτιμησε εμενα κι οχι εκεινη...ηρθε και μου το πε ο ιδιος..δεν την εκανα περα γιατι εβαλα εναν αντρα πανω απο τη φιλια μας αλλα γιατι η υποκρισια της και η δηθεν χαρα της για την ωραια μου σχεση ηταν το κατι αλλο!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top