Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Eh. Πιο πάνω δεν έχει να δούμε ε; :P
Μα στίχοι pink για tattoo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Eh. Πιο πάνω δεν έχει να δούμε ε; :P
Μα στίχοι pink για tattoo;

E, αν την κοπελα την εκφραζουν που ειναι το προβλημα.
Θυμηθηκα τωρα μια περιοδο που ηθελα τατου twisted sister, "Love is For Suckers" αλλα προφανως I am a sucker myself, οποτε εγκατελειψα την ιδεα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι προφανώς όπως τη βρίσκει ο καθένας, μια απορία εξέφρασα απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Eh. Πιο πάνω δεν έχει να δούμε ε; :P
Μα στίχοι pink για tattoo;

πολλά θες...:Pβασικά οποιουδήποτε και να ήταν το τραγούδι θα τους έκανα τατού αυτούς τους στίχους...τους βρίσκω καταπληκτικούς και με εκφράζουν απόλυτα. Απλά συνέπεσε να είναι της πινκ το τραγούδι οπότε δε με χαλάει καθόλου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μ'αρεσουν αυτα που φευγουν σε 15 μερες.....μονιμο δεν θα ηθελα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
μ'αρεσουν αυτα που φευγουν σε 15 μερες.....μονιμο δεν θα ηθελα....:no1:
χεννα εννοεις:P αν και νομιζω δεν αξιζει..
τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....
γι αυτον ακριβως το λογο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

πολυ καλο! :no1:
το σημειο που το κανες (στα πλευρα δηλαδη) λενε οτι ειναι το χειροτερο απο πλευρας πονου! για πες...αντεχεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πολυ καλο! :no1:
το σημειο που το κανες (στα πλευρα δηλαδη) λενε οτι ειναι το χειροτερο απο πλευρας πονου! για πες...αντεχεται;

α ούτε το'ξερα...:P κοίτα η αλήθεια είναι πως πόνεσα αλλά αντέχεται άνετα...δεν είναι και για να βάλεις τα κλάμματα, συνηθίζεται...σαν να σε χαρακώνουνε είναι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ναι μωρε καθε μερα χαρακωνομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ναι μωρε καθε μερα χαρακωνομαστε

ωωωωωω τι κλαψιάρηδες που είστεεε...σας είπα αντέχεται ο πόνος...εκτός και αν εσείς ολόκληρα γομάρια πονάτε περισσότερο από ένα τόσο δα κοριτσάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω σκεπτομαι και την ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ του θεματος.
για ποιο λογο αραγε να θελω να πονεσω για κατι που ουτε καν μ αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Tattoo και στην γλώσσα
Τι να πω... Όπως την βρίσκει ο καθένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Αυτος με την μαυρη την γλωσσα δεν την παλευει με την καμια....
ελεος....
θα μου πειτε οι αλλοι την παλευουν...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εκανε ο αδερφος μου προχθες,,,,,,,,ΕΛΙΩΣΕ στο πονο...σκεφτομουν για ενα tatoo στον καρπο....μετα απ αυτο..ειναι σα να μη περασε ποτε απ το μυαλο μου..!!βγηκε για τσιγαρο μετα το περιγραμμα,κατασπρος κ να τρεμει ολοκληρος...του λεγα γαμα τη προκαταβολη κ παμε ν φυγουμε...δε μ ακουσε,,,,,,εφαγε αλλη 1 ωρα ετσι κ ηρεμησε!!(τουλαχιστον μου δωσε τo αμαξι του στo γυρισμο κ ενα 20αρι για τον κοπο μου!lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εγω σκεπτομαι και την ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ του θεματος.
για ποιο λογο αραγε να θελω να πονεσω για κατι που ουτε καν μ αρεσει

E εντάξει αυτό λέμε...Αν είσαι σίγουρος και αξίζει για εσένα το αποτέλεσμα τότε δεν σκέφτεσαι ούτε πόνο ούτε τίποτα. Πας το χτυπάς και τέλειωσε.
-----------------------------------------
εκανε ο αδερφος μου προχθες,,,,,,,,ΕΛΙΩΣΕ στο πονο...σκεφτομουν για ενα tatoo στον καρπο....μετα απ αυτο..ειναι σα να μη περασε ποτε απ το μυαλο μου..!!βγηκε για τσιγαρο μετα το περιγραμμα,κατασπρος κ να τρεμει ολοκληρος...του λεγα γαμα τη προκαταβολη κ παμε ν φυγουμε...δε μ ακουσε,,,,,,εφαγε αλλη 1 ωρα ετσι κ ηρεμησε!!(τουλαχιστον μου δωσε τo αμαξι του στo γυρισμο κ ενα 20αρι για τον κοπο μου!lol)

που το έκανε;Έδωσε προκαταβολή; :O
-----------------------------------------
Αυτος με την μαυρη την γλωσσα δεν την παλευει με την καμια....
ελεος....
θα μου πειτε οι αλλοι την παλευουν...?


Δεν μπορώ να καταλάβω εσάς τι σας νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι στο σώμα τους. Εφόσον δε σας αρέσει δεν είναι ανάγκη να μπαίνετε εδώ και να τους κατακρίνετε. Ουσιαστικά τώρα ρε κοπελιά είναι σαν να βρίζεις εμένα. Τι να σου πω. Ωραίοι τρόποι. Σέβομαι την άποψή σου, αλλά καλύτερα να μάθεις να την εκφράζεις ομορφότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εκανε ο αδερφος μου προχθες,,,,,,,,ΕΛΙΩΣΕ στο πονο...σκεφτομουν για ενα tatoo στον καρπο....μετα απ αυτο..ειναι σα να μη περασε ποτε απ το μυαλο μου..!!βγηκε για τσιγαρο μετα το περιγραμμα,κατασπρος κ να τρεμει ολοκληρος...του λεγα γαμα τη προκαταβολη κ παμε ν φυγουμε...δε μ ακουσε,,,,,,εφαγε αλλη 1 ωρα ετσι κ ηρεμησε!!(τουλαχιστον μου δωσε τo αμαξι του στo γυρισμο κ ενα 20αρι για τον κοπο μου!lol)
οντως ακουγεται πολυ ασχημο...παντως δεν γινεται σε ολους αυτο..ξερω ατομα που εχουν κανει τατουαζ αλλα δεν ειχαν τετοια εμπειρια..οπως αυτη που περιγραφεις,σε καμια περιπτωση....
Δεν μπορώ να καταλάβω εσάς τι σας νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι στο σώμα τους. Εφόσον δε σας αρέσει δεν είναι ανάγκη να μπαίνετε εδώ και να τους κατακρίνετε. Ουσιαστικά τώρα ρε κοπελιά είναι σαν να βρίζεις εμένα. Τι να σου πω. Ωραίοι τρόποι. Σέβομαι την άποψή σου, αλλά καλύτερα να μάθεις να την εκφράζεις ομορφότερα.
+1:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
που το έκανε;Έδωσε προκαταβολή; :O


βασικα στο ζενιο το εκανε(εδωσε 30 μπροστα..κ τα υπολοιπα 80,90 στο τελος)
η μαλακια ειναι οτι περιμενε πως θα του το κανε ο ιδος κ τλκ εβαλε τν πιτσιρικα (για πρακτικη:P)..κ αυτος τον γ@μησε ...αφου του το βγαλε καλο......(μιας που θα το χει και για ΠΑΝΤΑ μωρε...)......παλι καλα!οταν περασει φοτο στον υπολογιστη με το tatoo θα ανεβασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top