Διαγραφή e-Mail από το in.gr

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να διαγραψω το ιμειλ μου στο in.gr???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ο λογαριασμός μέλους διαγράφεται αυτομάτως μετά την παρέλευση 6 μηνών μη χρήσης οποιασδήποτε υπηρεσίας. Δυστυχώς μόνο το συγκεκριμένο τρόπο εντόπισα για τη διακοπή της συνδρομή σας. Ελπίζω να σας βοήθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ατον τον τροπο τον ξερω αλλα θελω να το σβησω τωρα. Μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μόνο για το Hotmail ξέρω ότι έχει κατάργηση e-mail, δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι, εκτός αν ειδοποιήσεις έναν administrator να σου το διαγράψει. Αλλά γιατί θες τόσο πολύ να το διαγράψεις; Μπορείς απλά να μην ξαναμπείς ποτέ και θα διαγραφεί μόνο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Αγαπητή μου επειδή εχω παρακολουθήσει άλλα δύο 3 παρόμοια θέματα σε άλλα forum, αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι δν σβήνετε το mail σου με άλλο τρόπο, όποτε απλά διεγραψέτο απο την μνήμη σου και μην ξαναμπείς.Και μηνυμα να στήλεις στο membership@in.gr ως απάντηση θα σου έρθει κανένα κλασικό:

The original message was received at Fri, 12 Jan 2007 23:28:24 +0200
from mail2.internal.ramnet.gr [10.3.5.2]

----- The following addresses had permanent fatal errors -----
<membership@in.g>
(reason: 550 Host unknown)

----- Transcript of session follows -----
550 5.1.2 <membership@in.g>... Host unknown (Name server: in.g: host not found
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μπορεί πάντα να επικοινωνήσει με τους admins, ϊσως να θέλει την διαγραφή του Mail επειδή υπεκλάπη ο κωδικός της... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top