Ιnternet και ζήλεια

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν βλέπατε τον/την καλο/καλη σας να κανει chat με καποιον/α (αλλο φιλο) στο νετ και μαλιστα με καμερα θα σας πειραζε? και αν ναι θα το λεγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αναλογα με πιον/πια και σε τι στυλ. Αμα καταλαβενω πως κατι παει προς την πλευρα που δεν μου αρεσει θα με πειραζε και θα της το ελεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εμένα θα με πείραζε και να μιλάει στο τηλέφωνο με έναν τύπο αν δεν ήξερα πρώτα τι γίνεται με τον συγκεκριμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμενα το αγόρι μου άπειρες φορές ξέρει οτι κάνω τσατ και ορισμένες με κάμερα και σπάνια ζηλευει γιατι ξέρει οτι οτι κάνω το κάνω φιλικά (ασχετως πως το βλεπει ο άλλος) και οτι δεν κάνω ποτέ cyber κλπ. Μόνο μια φορά ειχε τσαντιστει με έναν και όπως αποδειχτηκε μετά ειχε δίκιο γιατι ο τύπος μάλλον ειχε κ***λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον yiannis. Είτε τηλέφωνο είτε chat αν δε γνώριζα ποιος είναι θα ψιλοζήλευα.. Εντάξει όχι και να γίνει φασαρία αλλά θα έπεφτε "ανάκριση".. Δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης βέβαια αλλά απλά... ζήλιας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ουτε εγώ μιλάω για φασαρία, αρκει να ήξερα ότι ο τύπος δεν την κοιτάζει διαφορετικά (δηλαδή να είναι gay) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ουτε εγώ μιλάω για φασαρία, αρκει να ήξερα ότι ο τύπος δεν την κοιτάζει διαφορετικά (δηλαδή να είναι gay) :)

Α δηλαδή όποιος δεν είναι γκευ γουστάρει την κοπέλα σου? Κανε λίγο κράτει βρε Γιάννη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εννοήτε ότι ... κάνω πλάκα !!!! Δεν έχω τέτοια προβλήματα αρκεί να ξέρω τον τύπο (και που θα τον βρώ. Πάλι πλακα κάνω) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αν και γενικά ζηλεύω αρκετά :redface:.... έλεος όχι και από ίντερνετ...
αν με πείραζε φυσικά και θα το έλεγα καθώς είναι κάτι σημαντικό να λέει ο ένας στον άλλον τι τον πειράζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx :
αν και γενικά ζηλεύω αρκετά :redface:.... έλεος όχι και από ίντερνετ...
αν με πείραζε φυσικά και θα το έλεγα καθώς είναι κάτι σημαντικό να λέει ο ένας στον άλλον τι τον πειράζει...

Όχι, όχι, δε ζηλεύω, είμαι άνθρωπος ανώτερος! :whistle:
Πέρα από την πλάκα, όντως το Internet είναι το πιο ακίνδυνο γιατί λείπει εντελώς η προσωπική επαφή. Πάντως, αν με πείραζε κάτι ή είχα την εντύπωση ότι μια κατάσταση στο Διαδίκτυο είχε ξεπεράσει κάποια όρια, φυσικά και θα το έλεγα γιατί αυτός είναι ο μόνος τρόπος να λύσεις οποιοδήποτε πρόβλημα και να είσαι κοντά στο σύντροφό σου. :inlove: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μια γνωστή μου (κάτω των 30 ετών) δε μπορει να μπει πλέον στο internet γιατί μου μίλαγε και ζήλευε ο συζυγός της :/

Μου τη σπάει, τώρα μιλάμε μόνο όταν είναι στη δουλειά με άλλο account (για msn πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εγω δεν εχω καμία ανθρωπίνως φυσιολογική αντίδραση. Και δεν κάνω πλάκα. Ούτε ζήλεια, ούτε απάθεια ούτε πλάκωσα κανέναν. Το πως τελικά αντιδρώ σας το αφήνω ως άσκηση για το σπίτι. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εγω ζηλευω και ισως να το εκανα και θεμα, ισως και να ξεκατινιαζομουνα δεν ξερω

αυ το που ξερω παντως ειναι οτι ουτε σε εκεινον αρεσει να κανω εγω chat και οχι μονο δεν τον δικαιολογω αλλα θυγομαι κιολας τρομαρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Κοίτα ρε τζίλι, καλά να μπείς στο τσάτ να μιλήσεις με την bunny ή με κανα φίλο σου, θα μουρμουρήσω,θα φάω τα νύχια μου αλλά εντάξει το κατανοώ..... αλλά αμα μιλάς με άτομα πχ στο #sex με το ανάλογο ύφος "κερνάει τσίπουρα το μαγαζί απόψε :rofl: :hehe: :rofl:)ή με αυτόν που σου κανε καμάκι πριν απο 15 μέρες, τότε όχι μόνο είσαι για να ακούσεις όλους τους αγίους με τη σειρά (όχι εσυ, ξέρεις πως το λεω :P) αλλά δε ξέρω κι εγω για τι άλλο. Εγω εχω αντιδράσει παλαιότερα έτσι και τελικά είχα δίκιο.

Βέβαια όπως είπα πιο πάνω, πλέον προτιμώ ανορθόδοξους τρόπους αντιμετώπισης. Ούτε ξύλο θα ρίξω, ούτε θα το παίξω μ@λ@κας... Είναι θέμα συναίσθησης. Πόσο σέβεσαι αυτόν με τον οποίο έχεις σχέση. Δε μπορεί ο άλλος να κάθεται ήρεμος και να έχει μια χαρά εικόνα για σένα, κι εσυ απο πίσω να του το παίξεις "καμμένη παρτίδα".

Μακάρι να ήμασταν στην εποχή του Νεάντερταλ, να χαμε κι ενα ρόπαλο... (συγνώμμη ρε κοπελιές αλλά κάτι "γυναικείες υπερελευθερίες" βλέπω τη σήμερον ημέρα και μου ρχεται να.......... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:)

ΥΓ: Τα ίδια ισχύουν και για κάποια μοσχάρια άντρες...δεν πάμε πίσω αλλά δεν προηγούμαστε στο να προκαλούμε ζήλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
α ρε valder εισαι θεος...πανω απ'ολα με τρελανε η νεα σου υπογραφη...ο αντρας ο σωστος...σε παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
α ρε valder εισαι θεος...πανω απ'ολα με τρελανε η νεα σου υπογραφη...ο αντρας ο σωστος...σε παω
Τέτοια του λέτε και το έχει καβαλήσει!!!! δεν πειράζει όμως! Θα τον φτιάξει η κουμπάρα μου!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Το καλάμι ε! Δεν καβαλάω τίποτε άλλο! Ιδίως πράγματα που σαλεύουν! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

Δεν είναι θέμα καβαλήματος πάντως. Με αυτά που λεω αποκτώ πολλούς υποστηρικτές και πολλούς εχθρούς! Είναι ενα ρίσκο που πρέπει να πάρει κανείς όταν θέλει να είναι ειλικρινής και "αληθιστής" (ρεαλιστής στα βαρβαρικά) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κι εμένα δεν θα με πείραζε καθόλου να μιλάει με κάποια μέσω νετ βέβαια σε λογικά πλαίσια,φιλικά,έχω φίλους απο το νετ και μιλάμε και στο τηλ και δεν έχει πρόβλημα.

Αλλά ρε παιδιά αν αρχίζει ο άλλος να παίζει μέσω ιντερνετ ε τότε θα βιδωθω πολύ άγρια.
Μου έτυχε περιστατικό με κάποιον πρωην η πρώτη μεγάλη μου αγάπη(τώρα είμαι στην δεύτερη να φανταστείτε) ήμουν 3 χρόνια που βασανιζόμουν γι αυτόν και μπαίνω ένα βράδυ στο Ηellas και τον πετυχαίνω μέσα και αρχίσα να του μιλάω χωρίς να ξέρει πως είμαι εγώ και μου έστειλε γυμνες φωτό του,ε εκεί έπεσε τόσο πολύ στα μάτια μου που αναρωτήθηκα πως αγάπησα έναν τέτοιον άνθρωπο και το γελοίο είναι πως είχε σχέση εκείνο το διάστημα και εκτός απο αυτό μου έστελνε πως με αγαπάει,τέτοιοι αντρεσ είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Από την στιγμή που μιλάω σε chat (καλή ώρα στο δικό σας 8) ) δεν νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να του το απαγορέψω 'η να ζηλέψω...Αλλά και που να μην μίλαγα, πάλι δεν θα το είχα...τέσπα...Το θέμα είναι να υπάρχει εμπιστοσύνη...Ε...αν μου κάνει λαδιά μέσω net τι να πω; Όσο για την κάμερα....μμμμ....θα με πείραζε αλλά γκου χου γκου χου....Οπότε ξανά μούγκα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν η σχεση ειναι γερη, μου φαινεται παρανοϊκο να υπαρχει περιπτωση να γινει κατι με 'ιντερνετικο' ατομο.. Αν παρεις πρεφα οτι ο φιλος σου ψαχνεται και γι'αυτο μπαινει chat, ε τι να λεμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top