Αυτό το internet είναι πολύ προβληματικό!

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα να με βοηθησετε σε κατι!!!το ινετνετ μου μερικες φορες κολλαει και δεν μπορω να μπω γιαπολλη ωρα μπορει και καθολου μια μερα!!!τι να κανω??προτεινετε πιθανα προβληματα και πιθανες λυσεις!!!!please!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Re-start το modem
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μπορει να ειναι ο browser η πες μας τι συνδεση εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
forthnet!!!δεν ξερω τι να κανω ρε την τυχη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
και εγω φορθνετ εχω!καμια φορα κλεινε το ρουτερ για 20 λεπτα η παρε το 13831 της forthnet (δωρεαν)και ρωτησε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
forthnet!!!δεν ξερω τι να κανω ρε την τυχη μου...


Κ εγω ειχα forthnet αλλα δν ηταν καθολου καλη τωρα εχω βαλει ellas on line μια χαρα ειναι.. τζιτζι..:P Η forthnet ολο με εβγαζε.. σπαστικο τ μια να εχεις ιντερνετ κ την αλλη οχι...!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Κ εγω ειχα forthnet αλλα δν ηταν καθολου καλη τωρα εχω βαλει ellas on line μια χαρα ειναι.. τζιτζι..:P Η forthnet ολο με εβγαζε.. σπαστικο τ μια να εχεις ιντερνετ κ την αλλη οχι...!
:)

:hmm:αληθεια?εμενα μονο μια φορα μου το εχει κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
:hmm:αληθεια?εμενα μονο μια φορα μου το εχει κανει!

Δν ξερω εγω τν εχω αλλαξει εδω κατι μηνες δν ηταν καλη.. κ μ αυτη που εχω τωρα ειμαι ευχαριστημενη... τι να πω!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ έχω Conn-X και όταν πέρνουν τηλ ή πέρνουμε αποσυνδέεται! μερικές φορές γίνεται να ξαναμπείς ενώ μιλάς στο τηλ και άλλες όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
μου συμβαινει ακριβως αυτο που λεει η γεςργια!!!δεν ξερω μπορει και να αλλαξω!!αλλα εσεις συνεχιστε να γραφετε μπας και βρω ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παρε λεμε το 13831 (δωρεαν) ειναι τεχνικη υποστηριξη της forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μήπως να βάζατε φίλτρα πίσω από τα τηλέφωνα σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
μου συμβαινει ακριβως αυτο που λεει η γεςργια!!!δεν ξερω μπορει και να αλλαξω!!αλλα εσεις συνεχιστε να γραφετε μπας και βρω ακρη...

Εγω για να μ τ φτιαξουν ειχα γινει φιλη με τ τεχνικο τ μ λες τωρα...:P:P:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εγώ έχω Conn-X και όταν πέρνουν τηλ ή πέρνουμε αποσυνδέεται! μερικές φορές γίνεται να ξαναμπείς ενώ μιλάς στο τηλ και άλλες όχι
πηγαινεται στον οτε και ζητηστε ενα φιλτρο για τη γραμμη του τηλεφωνου. Βαλτε το φιλτρακι σε καθε γραμμη απου υπαρχει συσκευη συνδεδεμενη με το τηλεφωνο(π.χ. τηλεφ.συσκευη,φαξ). Και εμεις ειχαμε αυτο το προβλημα ωσπου βαλαμε το φιλτρακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
192.168.1.1 και βάζε connect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ έχω Conn-X και όταν πέρνουν τηλ ή πέρνουμε αποσυνδέεται! μερικές φορές γίνεται να ξαναμπείς ενώ μιλάς στο τηλ και άλλες όχι

Έλεγξε μήπως η σύνδεση του splitter σου είναι λάνθασμένη.

Εμένα χτες το Internet σερνόταν σαν τη δυσκοίλια...
-----------------------------------------
Υ.Γ.: Με πρόλαβαν άλλοι όσον αφορά το splitter...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εγώ Forthnet έχω, αλλά δεν έχω αντιμετωπίσει προβλήματα, μέχρι τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Και εγώ Forthnet έχω, αλλά δεν έχω αντιμετωπίσει προβλήματα, μέχρι τώρα...

me too!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Απλά για να το αναφέρω, για 2 ημέρες δεν είχα και εγώ καθόλου internet. Πήρα τηλέφωνο στη forthnet και μου είπανε ότι θα πάρει δύο ημέρες για να προωθηθεί το αίτημα και να ελεχτεί αν υπάρχει πρόβλημα, και δύο μέρες μετά(σήμερα) έχω και πάλι σύνδεση κανονικά.

Πάντως τσέκαρε πρώτα τα απαραίτητα από τη μεριά σου(router κλπ) και μετά πάρτους και τηλέφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Παιδιά δεν φταίνε πάντα οι πάροχοι... Στην περιοχή μου ας πούμε είχε γίνει μια διακοπή ρεύματος για πολλές ώρες και μετά δεν είχα Internet για δυο μέρες επειδή είχε τρελαθεί το modem (ένα δικό μου καλό) και έχανε-έπαιρνε σήμα κάθε 10 δευτερόλεπτα, ενώ με το modem του ΟΤΕ έμπαινα κανονικά. Οπότε τσεκάρετε τα και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top