antivires 2009 [ιός]

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια..εκανα μια βλακεια και μου μπηκε ενας ιος...
λεγομενος ως antivires 2009..σου λεει και καλα πως ειναι για ιους...
και εκανα το λαθος και το πατησα... :'(
θα ηθελα αμα ξερει καποιος πως μπορω να τον εξολοθρευσω...
τα antivires που εχω δεν τον βλεπουν... αλλα δεν μπορω ουτε καν να μπω στο ιντερνετ...μ λεει πως ειναι block η σελιδα κτλ...


αμα ξερει καποιος σας παρακαλω θελω βοηθεια...:)

σας ευχαριστω προκαταβολικα...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να κατεβασω κατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κατέβασε αυτό, και κάνε scan για ιούς αφου το κάνεις πρώτα update

ποιό antivirus έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κατέβασε αυτό, και κάνε scan για ιούς αφου το κάνεις πρώτα update

ειναι σιγουρο??γιατι δεν θελω να εχω κ αλλα προβληματα...ηδη με εχει φαει γκαντεμια με τον υπολογιστη μου..και εχει φοβηθει το ματι μου......
εχω το NOD και AVG...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλό είναι να μη χρησιμοποιεί κανείς 2 προγράμματα antivirus ταυτόχρονα, έχει το καθένα τις δικές τους περίεργες μεθόδους να ψάχνει για ιούς και είναι πολύ πιθανό να γίνει μπάχαλο το σύστημα αν προσπαθούν και τα δυο ταυτόχρονα να σκανάρουν κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εμένα από αυτόν τον ιό με είχε σώσει το Windows Defender, παρόλο που δεν το έχω και σε πολύ εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε...ενταξει ολα οκ με τον ιο...ευχαριστω για την βοηθεια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να μην "κατεβάζουμε" ότι βρίσκουμε στο internet αλλά να ρωτάμε κάποιον ειδικό.Πάντως το Antivires 2009 είναι παρόμοιο με το Antivirus XP το οποίο είναι και αυτό ιός.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ρε παιδια..εκανα μια βλακεια και μου μπηκε ενας ιος...
λεγομενος ως antivires 2009..σου λεει και καλα πως ειναι για ιους...
και εκανα το λαθος και το πατησα...

Μην πατάτε οτιδήποτε στο internet...
Φαντάζομαι πάτησες σε καμιά ad του msn και το κατέβασες..έτσι την είχε πάθει η ξαδέρφη μου με το antivirus XP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
κυκλοφορει τωρα τελευταια, κατι αντιστοιχο, δεν θυμαμαι πώς λεγεται.τωρα ομως ξερουμε. εγω εξαιτιας του antivirus 2009 αναγκαστηκα να κανω φορματ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κακώς φυσικά που έχεις 2 antivirus μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
για μενα το λες αυτο, kotatsuneko;
αν το λες για μενα, εγω εχω το nod32. μια φορα ομως που ειχα κολλησει τον voondo ,μπηκα στο ιντερνετ και ειδα οτι και αλλοι που ειχαν κολλησει τον ιδιο προτειναν ενα antimalware, το κατέβασα και αυτο μου τον καθαρισε τον voondo, ενω το nod32 δεν τον ειχε βρει καν. το ιδιο εχει συμβει και αλλη φορα. εν ολιγοις, το nod32 ειναι απο τα καλυτερα αντιβαιρους, αλλα δεν τα πιανει ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Αν προσέχεις δεν χρειάζεσαι κανένα antivirus.Αλλά αν μπαίνεις στα torrent και κατεβάζεις αρχεία χωρίς να κοιτάς τα σχόλια ή την βαθμολογία τότε σίγουρα θα κατεβάσεις και κανέναν ιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top