Πόσο μας αρέσουν τα αυτοκίνητα;

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ετσι ρε φιλε τορα νιωθω υπερηφανος που βρικα καποιον που να ξερει το αυτοκινητο που εχει γραψει τη δικη του ιστορια στους ΔΡΟΜΟΥΣ και στις πιστες παρε ενα λινκ για να δεις το απολοιτο λιωσιμο https://turbinas-sierra.blogspot.com/2007/05/ford-sierra-cosworth.html

Δικο σου το blog?? Γ.Α.Μ.Α.Ε.Ι !!! Την ιδια τρελα που εχεις με το Sierra την εχω με το ΜΑΝΤΑ!!! Εχω γεμισει το Pc μου με φωτο του...οταν το βλεπω στον δρομο ανατριχιάζω...Αλλα δν καταλαβα το πρωτο...πολυς κόσμος το ξέρει...Λιγος ομως ξερει και το εκτιμαει...:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Σου εγγυώμαι ότι δεν προκειται να ξεκολλήσεις!!:D


Μου θύμισες την 599gtb που βαφτηκε ολοκληρη σε νικελ...



Η ζαντα είναι 15αρα αλλαγμένη. Σκέφτομαι επισης για μπαρες θολων...
α μην το λες εχω ξεκολησει λιγο.το πηγα 3 ωρες την ημερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
δειτε αυτα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μου φαίνεται καποιος είχε ορεξη για παιχνίδι με τα 3d και αρχισε τα βιολια...


Αυτο είναι υπαρκτό project που ονομαζεται Ferrucio απο τον Ferrucio Lamborghini τον ιδρυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θέλει και καμία τρελή κουβέντα.
Λατρεύω Maybach.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Οοοοο γεια σας παιδια κι εγω ειμαι αλλος ενας λιωμενος με τα αυτοκινητα!!! Το αυτοκινητο για εμενα που φαινεται και απο το ονομα μου ειναι το Sierra RS Cosworth 4x4!!!αλλα και το πισωκιντο!!!


Αυτό?
-----------------------------------------
δειτε αυτα
Ουαου!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ενταξει υπαρχουν μαρκες buggatti ferrari maybach tvr hummer:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια ειναι αρρωστια και την εχω κολλησει και δεν γινομαι καλα με τιποτα.ΟΞΕΙΑ SIERRITIΔΑ.Αυτο το αμαξει εχει γραψει την δικη του ιστορια στους ΔΡΟΜΟΥΣ και πιστες.Γιατι παρολο που κοντεβει να παει στρατο (σε 2 χρονακια κλινει τα 18)ακομα κανει κιδιες στις κοντρες.Για οποιον ξερει απο το sierra του Κολιζα (προην Καταραμενου) 998 ηππους.:lol::jumpy::jumpy::jumpy:Οσο για τα παιδια που εχουν κολλημα με τις ferari και τις bugati, ωραια ειναι (καπος) ακριβουτσικα.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
η buggatti κοστιζει 1.250.000:lol::lol::lol:λιγο ακριβουτσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
γουσταρω πολυ pagkani:yeah::yeah::rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
zonda????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλά είναι όλα αυτά τα ακριβά.Εμένα όμως μέσα στην καρδιά μου είναι το leon,το 106 το rallye,το saxo VTS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
σου πεφτουν πλακωμα τα υπολοιπα:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Οχχχχχχχχχχχχ.:jumpy::nono:Φιλε μου δεν λεω το LEON ειναι πολυ καλο αμαξι στην κατηγορια του και γρηγορο και δυνατο και ολα..Αλλα τωρα τα rally και τα saxo καλιτερα να τα αφυσεις γιατι για κανενα φαναρι και πολυ ειναι...Στεις στροφες και γενικα σε δισκολες καταστασεις με αυτα εισαι τελιωμενος...Γι' αυτο σου λεω αστα καλυτερα γιατι ειναι ΣΚΟΤΩΣΤΡΕΣ...:nono::nono::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Super_Marios

Νεοφερμένος

Ο Super_Marios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Έρωτας μεγάλος, πορτοφόλι μικρό αλλά αυτά εχει η ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ηλιακό? Ενδιαφέρον...Αυτη η παπαδιά πισω ομως χαλαει την φωτογραφία...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Παρτε ακόμη εναν θρύλο...Την απολυτη...

https://www.italiaspeed.com/2004/cars/lancia/12/delta/1024_delta_hf_integrale_evoII_final_edition.jpg
https://culturegarage.com/wp-content/uploads/2008/04/1024_delta_hf_integrale_evo_club_italia.jpg
https://www.teammoomoo.com/images/Ben May08/Awesome Integrale.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
1) Η lancia τα σπάει... Respect. 210 hp ΤΟΤΕ μαμά και πολλά έβγαζε άνετα πολλλάααα παραπάνω... 400-500-ακόμα και 700 άλογα ΤΟΤΕ

2) Τα saxoralla (106 rally, saxo vts) στην ουσία είναι για φανάρια-400αρια/πίστα ΜΟΝΟ. Είναι αρκετά στριφτερά, (λίγο υπερστροφικά, αλλά αυτό είναι καλό), παρ όλα αυτά για κάποιον που δεν είναι έμπειρος είναι σκοτώστρες 1000%. Το καλό είναι ότι η πολύ ελαφριά γαλλική καρότσα μόνο με ΦΠΕ (φίλτρο-πρόγραμμα-εξάτμιση) θα δώσει το κάτι παραπάνω και θα κοντράρει στα ίσια αμάξια από μεγαλύτερες κατηγορίες. Και μιλάμε για αμάξι 15ετίας ε? Σε πιο hardocore φάσεις πάμε για εκκεντροφόρους/ τουρμπισμα, bucketies μπρος, αφαίρεση πίσω καθισμάτων κτλ.

3) Γενικά κατά την γνώμη μου δεν έχει σημασία να προσπαθείς να πλησιάσεις το 4ψήφιο στην ιπποδύναμη. Αυτό είναι μόνο για φανάρια/στημένες κόντρες/ dragster. Και σαφώς δεν βγαίνουν από όλα τα μοτόρια τρελά αλόγατα. Μοτερ από evo, sierra, και vtec απο honda είναι αυτά που βγάζουν τα μεγαλύτερα νούμερα (ας μην πάμε σε skyline/supra) που δεν έχουμε στην Ελλάδα, ούτε σε rx7 που είναι μεγάλη και πονεμένη ιστορία. Σημασία πιστεύω ότι έχει η βελτίωση σου να μην "μειώνει" (τουλάχιστον αισθητά) την αξιοπιστία.

4) Δεν είναι ΜΟΝΟ το θέμα "προσθέτω άλογα", αν ανέβεις ελάχιστα πάνω από τα εργοστασιακά τότε όλα οκ, αν ανέβεις παραπάνω τοτε υπάρχουν πολλά θέματα. a
α) Στην καλύτερη περίπτωση θες απλά άλλο δίσκο συμπλέκτη, στην χειρότερη ενισχυμένο σασμαν.
β) Νέες βάσεις μηχανής οπωσδήποτε.
γ) Αντλία βενζίνης μεγαλύτερης παροχής για να μην στεγνώσει ποτέ το μοτερ
δ) φυσικά φρένα/αναρτήσεις
και πολλές άλλες μικροπ@π@ρι3ς.... ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Η "βελτίωση" χάνει το νόημα της γιατι αλλάζεις τελείως το αυτοκίνητο..

Αυτά από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
1) Η lancia τα σπάει... Respect. 210 hp ΤΟΤΕ μαμά και πολλά έβγαζε άνετα πολλλάααα παραπάνω... 400-500-ακόμα και 700 άλογα ΤΟΤΕ
Aν δεν κανω λαθος 180-200 η απλή, 210 η Evoluzione II, 480 η αγωνιστική απο 1800αρι μοτερ μ τουρμποκομπρεσορα και πολλα ακόμη τερατα...
Μακαρι τωρα που ξαναβγαλαν την απλή να ξανασκεφτούνε και αυτο το προτζεκτ...Υπαρχει ομως θεμα με την τετρακίνηση...Τεσπα θα επρεπε να κερναει ανετα το S3 κατα την γνώμη μου και να κοντράρει Evo-Sti-335i ktl...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Τα lancia δεν είναι αξιόπιστα....
Είναι από τα αυτοκίνητα που παρουσιάζουν τις περισσότερες βλάβες σύμφωνα με το autotriti.gr

https://www.autotriti.gr/blabes/apotelesmata/blab_markadata.asp?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top