8/2/81 Αδέρφια για πάντα στις καρδιές μας

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ στα φίλαθλα νιάτα της Θύρας 7 που έχασαν την ζωη τους κατα διάρκεια του αγωνα Ολυμπιακού-ΑΕΚ 8/2/81. Η σκέψη μας θα είναι κοντά σας. Δεν χρειάζεται πιστευω να αναφέρω τα γεγονοτα εκείνης της αποφράδας ημέρας καθως ειναι γνωστά αλλά παραθέτω τα παρακάτω videos. Εχω ενα επετειακό βιβλιαρακι με τις μαρτυρίες επιζόντων αλλα δυστηχώς δεν έχω scanner. Έβαλα το θεμα στο ειδησεις και επικαιροτητα γιατί αυτη η τραγωδια είναι παντα επικαιρη(πιστευω).

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7EhbCQl-nVA&feature=related[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hp0i0csCg3c&feature=related[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2feIE2jmW38&feature=related[/ame]

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ.ΑΔΕΡΦΙΑ ZEITE EΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ
ΟΛΟΙ στο μνυμόσυνη της ΘΥΡΑΣ 7 που θα τελεστει 8/2/09 12:00. 28 χρονια μετά η καρδιά μας δεν μπορεί να το ξεπεράσει.
Αιωνία η μνήμη των παιδιών της θύρας 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω τι εγινε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα ζώα δεν άνοιξαν τη θύρα να βγει ο κόσμος και καθώς σπρώχνανε οι από πίσω να βγούνε (δε βλέπανε ότι ήταν κλειστή η πύλη) οι μπροστά έγιναν χαλκομανίες πάνω στην πόρτα. Ε, μετά πανικοβλήθηκε ο κόσμος και τους τσαλαπάτησαν κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Γι αυτο έβαλα τα videos.Αλλά αν δεν κατάλαβες

Πέρασαν 28 χρόνια από την ημέρα που το στάδιο Καραϊσκάκη γέμισε με αίμα, πόνο και δάκρια

Ήταν Κυριακή 8 Φεβρουαρίου του 1981 και στο «Γ. Καραϊσκάκης» διεξαγόταν το ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού-ΑΕΚ. Το γήπεδο ήταν κατάμεστο από 35.000 φιλάθλους και των δύο ομάδων. Το ματς εξελίχθηκε σε θρίαμβο για την ομάδα του Ολυμπιακού και το τελικό 6-0 έκανε τους οπαδούς των γηπεδούχων να θέλουν να αποθεώσουν τους «ερυθρόλευκους» ποδοσφαιριστές.

Ένα μεγάλο μέρος των φιλάθλων που βρίσκονταν στη θύρα 7 θέλησε να αποχωρήσει και να κινηθεί εξωτερικά του γηπέδου προς τη θύρα 1 -απ' όπου θα έβγαιναν οι ποδοσφαιριστές.

Κάτι τέτοιο όμως δεν έγινε ποτέ και τα γέλια μετατράπηκαν σιγά-σιγά σε φωνές και αργότερα σε κλάματα. Ένας από τους οπαδούς που βρισκόταν μπροστά γλίστρησε και βρέθηκε στο έδαφος. Εκείνη την ώρα η πόρτα της θύρας ήταν κλειστή -ή μισάνοιχτη σύμφωνα με τους αυτόπτες μάρτυρες- με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένα χάος καθώς ο ένας έπεφτε πάνω στον άλλο. Λίγα λεπτά αργότερα, κάποιοι αστυνομικοί καταφέρνουν να ξηλώσουν ένα από τα τουρνικέ της θύρας και να απεγκλωβίσουν αρκετό κόσμο.

Οι πρώτοι νεκροί και τραυματίες μεταφέρονται στο Τζάνειο νοσοκομείο με περιπολικά, ασθενοφόρα και Ι.Χ., ενώ η τηλεόραση κάνει έκκληση σε γιατρούς ζητώντας τους να βοηθήσουν για την αντιμετώπιση των τραυματιών.

Το κλίμα εκείνες τις ώρες στο νοσοκομείο ήταν τραγικό. Χιλιάδες κόσμου έσπευσε εκεί, με την ελπίδα να μην είναι κάποιος δικός του άνθρωπος στη λίστα με τους τραυματίες ή τους νεκρούς, που τελικά έφτασαν τους 21.

Το βράδυ εκείνης της ημέρας, περίπου 300 φίλοι του Ολυμπιακού προσπάθησαν να εισέλθουν στο στάδιο Καραϊσκάκη προκειμένου να βρουν τους υπευθύνους και να τους ζητήσουν το λόγο για το συμβάν αλλά μια διμοιρία των ΜΑΤ τους απώθησε.

Από εκείνο το βράδυ του Φεβρουαρίου του '81 μέχρι και σήμερα, οι ευθύνες δεν έχουν αποδοθεί πουθενά: όπως συμβαίνει με όλα τα κακώς κείμενα του αθλητικού χώρου. Οι οικογένειες που έχασαν τα αγαπημένα τους πρόσωπα δεν έμαθαν ποτέ το γιατί, καθώς ορισμένοι ήθελαν να καλύψουν την απερισκεψία ή την αδιαφορία των υπευθύνων.

Τα ονόματα των φιλάθλων που έχασαν τη ζωή τους: Δημήτρης Αδαμόπουλος (40 ετών), Γεράσιμος Αμίτσης (18), Σπύρος Ανδριώτης (24), Γιάννης Διαλυνάς (20), Γιάννης Κανελλόπουλος (18), Κώστας Καρανικόλας (26), Αντώνης Κουρουπάκης (34), Μιχάλης Κωστόπουλος (21), Σπύρος Λεωνιδάκης (18), Ευστράτιος Λούπος (20), Μιχάλης Μάρκου (27), Βασίλης Μάχας (20), Κώστας Μπίλας (28), Ηλίας Παναγούλης (17), Αναστάσιος Πιτσόλης (30), Κώστας Σκλαβούνης (16), Γιάννης Σπηλιόπουλος (19), Παναγιώτης Τουμανίδης (14), Νίκος Φίλος (19), Χρήστος Χατζηγεωργίου (34) και Ζωγραφούλα Χαϊρατίδου (23).

Πηγή : Καθημερινή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πολύ άδικα έφυγαν τα παλικάρια ναι.Αλλά γιατί δόξα και τιμή;Έκαναν κάτι που τους τιμάει;Δεν τους κακολογώ αλλά ας προσέχουμε λίγο και τα πρότυπά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προσωπικά και να μου έλεγαν ότι ήταν ατύχημα, αν και ξέρω από παλιά την ιστορία, δεν έχω λόγο να μην το δεχτώ. Δεν έπεται ότι για τα πάντα υπάρχουν υπεύθυνοι. Προφανώς ήταν η κακιά η ώρα, δεν ήταν χούλιγκανς και διάφορα άλλα που συμβαίνουν σήμερα ούτε κανένας ήθελε αν σκοτώσει κόσμο, μην τρελαθούμε. Αν δεν κάνω λάθος, κρατούσαν και διάφορα αντικείμενα φιλάθλου, κασκόλ και τέτοια που μόλις έπεσαν κάτω ήταν χειρότερα κι από λάδι στα σκαλιά.
Τέλος πάντων, άδικος χαμός και χωρίς καμία αιτία για τόσα άτομα, αυτό είναι σίγουρο. Τιμή στη μνήμη τους, λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
τιμη στη μνημη οτυς r.i.p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πολύ άδικα έφυγαν τα παλικάρια ναι.Αλλά γιατί δόξα και τιμή;Έκαναν κάτι που τους τιμάει;Δεν τους κακολογώ αλλά ας προσέχουμε λίγο και τα πρότυπά μας.

Εδώ αποδίδεται τιμη σε προσωπα που χάθηκαν σε ραντεβου που είναι και κριμα να θρηνουμε ετσι ατομα. Αυτα τα θύματα ηταν απλοι φίλαθλοι. Όπως ειπε και o miv

Προσωπικά και να μου έλεγαν ότι ήταν ατύχημα, αν και ξέρω από παλιά την ιστορία, δεν έχω λόγο να μην το δεχτώ. Δεν έπεται ότι για τα πάντα υπάρχουν υπεύθυνοι. Προφανώς ήταν η κακιά η ώρα, δεν ήταν χούλιγκανς και διάφορα άλλα που συμβαίνουν σήμερα ούτε κανένας ήθελε αν σκοτώσει κόσμο, μην τρελαθούμε. Αν δεν κάνω λάθος, κρατούσαν και διάφορα αντικείμενα φιλάθλου, κασκόλ και τέτοια που μόλις έπεσαν κάτω ήταν χειρότερα κι από λάδι στα σκαλιά.
Τέλος πάντων, άδικος χαμός και χωρίς καμία αιτία για τόσα άτομα, αυτό είναι σίγουρο. Τιμή στη μνήμη τους, λοιπόν.

Κοιτα miv εδω υπαρχουν ευθύνες γιατι τα τουρνικε επρεπε να είχαν βγει οπως ειχε γινει στις υπολοιπες θύρες. Αυτοί τώρα που δεν τα βγάλαν δεν πληρωσαν ποτέ. Αυτο ειδικα για τις οικογενειες των θυματων, που μετα μερικες ξεκληριστηκαν σαν να τους ειχε βαλει στο ματι ο Θεός, ειναι πολυ κριμα.Εμενα προσωπικά μου αρκει να ξέρω πως δεν θα γίνει ξανα τετοιο ατυχημά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
1o video: "Για εσάς που βρίζετε νεκρούς ελάτε να το πείτε σε εμάς τους ζωντανούς"

Nice.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, δεν πιστεύω να γίνει παρόμοιο ατύχημα μετά από 30 χρόνια. Έχουν αλλάξει πολλά στην κατασκευαστική γηπέδων από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω ειμαι ΑΕΚ και δεν με νοιαζει!:P
Πλακα κανω φυσικα αν και δεν θα επρεπε για κατι τοσο συμαντικο.Κριμα που εχασαν ετσι αδικα τις ζωες τους!Κριμα...Ελπιζω βεβαια να μην ξανασυμβει κατι τετοιο και ηταν ολοι τους νεα παιδια ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δοξα και τιμη στα παλικαρια!σας καταλαβαινω....και εμεις σαν Πναθηναικος και Θυρα 13 εχουμε χασει πολλα αδερφια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Γι αυτο έβαλα τα videos.Αλλά αν δεν κατάλαβες

Πέρασαν 28 χρόνια από την ημέρα που το στάδιο Καραϊσκάκη γέμισε με αίμα, πόνο και δάκρια

Ήταν Κυριακή 8 Φεβρουαρίου του 1981 και στο «Γ. Καραϊσκάκης» διεξαγόταν το ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού-ΑΕΚ. Το γήπεδο ήταν κατάμεστο από 35.000 φιλάθλους και των δύο ομάδων. Το ματς εξελίχθηκε σε θρίαμβο για την ομάδα του Ολυμπιακού και το τελικό 6-0 έκανε τους οπαδούς των γηπεδούχων να θέλουν να αποθεώσουν τους «ερυθρόλευκους» ποδοσφαιριστές.

Ένα μεγάλο μέρος των φιλάθλων που βρίσκονταν στη θύρα 7 θέλησε να αποχωρήσει και να κινηθεί εξωτερικά του γηπέδου προς τη θύρα 1 -απ' όπου θα έβγαιναν οι ποδοσφαιριστές.

Κάτι τέτοιο όμως δεν έγινε ποτέ και τα γέλια μετατράπηκαν σιγά-σιγά σε φωνές και αργότερα σε κλάματα. Ένας από τους οπαδούς που βρισκόταν μπροστά γλίστρησε και βρέθηκε στο έδαφος. Εκείνη την ώρα η πόρτα της θύρας ήταν κλειστή -ή μισάνοιχτη σύμφωνα με τους αυτόπτες μάρτυρες- με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένα χάος καθώς ο ένας έπεφτε πάνω στον άλλο. Λίγα λεπτά αργότερα, κάποιοι αστυνομικοί καταφέρνουν να ξηλώσουν ένα από τα τουρνικέ της θύρας και να απεγκλωβίσουν αρκετό κόσμο.

Οι πρώτοι νεκροί και τραυματίες μεταφέρονται στο Τζάνειο νοσοκομείο με περιπολικά, ασθενοφόρα και Ι.Χ., ενώ η τηλεόραση κάνει έκκληση σε γιατρούς ζητώντας τους να βοηθήσουν για την αντιμετώπιση των τραυματιών.

Το κλίμα εκείνες τις ώρες στο νοσοκομείο ήταν τραγικό. Χιλιάδες κόσμου έσπευσε εκεί, με την ελπίδα να μην είναι κάποιος δικός του άνθρωπος στη λίστα με τους τραυματίες ή τους νεκρούς, που τελικά έφτασαν τους 21.

Το βράδυ εκείνης της ημέρας, περίπου 300 φίλοι του Ολυμπιακού προσπάθησαν να εισέλθουν στο στάδιο Καραϊσκάκη προκειμένου να βρουν τους υπευθύνους και να τους ζητήσουν το λόγο για το συμβάν αλλά μια διμοιρία των ΜΑΤ τους απώθησε.

Από εκείνο το βράδυ του Φεβρουαρίου του '81 μέχρι και σήμερα, οι ευθύνες δεν έχουν αποδοθεί πουθενά: όπως συμβαίνει με όλα τα κακώς κείμενα του αθλητικού χώρου. Οι οικογένειες που έχασαν τα αγαπημένα τους πρόσωπα δεν έμαθαν ποτέ το γιατί, καθώς ορισμένοι ήθελαν να καλύψουν την απερισκεψία ή την αδιαφορία των υπευθύνων.

Τα ονόματα των φιλάθλων που έχασαν τη ζωή τους: Δημήτρης Αδαμόπουλος (40 ετών), Γεράσιμος Αμίτσης (18), Σπύρος Ανδριώτης (24), Γιάννης Διαλυνάς (20), Γιάννης Κανελλόπουλος (18), Κώστας Καρανικόλας (26), Αντώνης Κουρουπάκης (34), Μιχάλης Κωστόπουλος (21), Σπύρος Λεωνιδάκης (18), Ευστράτιος Λούπος (20), Μιχάλης Μάρκου (27), Βασίλης Μάχας (20), Κώστας Μπίλας (28), Ηλίας Παναγούλης (17), Αναστάσιος Πιτσόλης (30), Κώστας Σκλαβούνης (16), Γιάννης Σπηλιόπουλος (19), Παναγιώτης Τουμανίδης (14), Νίκος Φίλος (19), Χρήστος Χατζηγεωργίου (34) και Ζωγραφούλα Χαϊρατίδου (23).

Πηγή : Καθημερινή

Τί ζόρι τραβάνε τώρα οι ΜΑΤατζήδες;!

Όπως και να χει, κρίμα για τον χαμό των νέων παιδιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Βασικά γιατι πιστευω οτι αμα εβρισκαν αυτους που εφτεγαν θα ειχαν το ιδιο τελος με αυτους που δολοφόνησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πω, φανταστείτε κατάσταση...οι από πίσω να σπρώχνουν, η πόρτα κλειστή, λογικό είναι να γενεί το χάος...μόλις αυτές τις μέρες έμαθα κι εγώ για το περιστατικό. Κρίμα, ειδικά για τα νεότερα θύματα κάτω των 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Να το είχαν ρε φίλε!
Τα παλικάρια πήγαν να δουν έναν αγώνα και φύγαν με ασθενοφόρο νεκροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και να τους εβρισκαν την ιδια καταληξη θα ειχαν με αυτους που δολοφονησαν τον μιχαλη!κρατος δικαιου υποτιθεται..............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Να το είχαν ρε φίλε!
Τα παλικάρια πήγαν να δουν έναν αγώνα και φύγαν με ασθενοφόρο νεκροί.

Άλλα ίσως εχεις δικιο γιατι κι εγω ισως να μην υπαρχει φορα που να μην εχω σκεφτει την πορτα κλειστη και μετα αναβιώνει ο εφιαλτης μπροστα μου και σκεφτομαι να ημουν εγω στην θεση τους αλλα γενικα πιστευω οτι το δικιο θα ηταν να σαπισουν στη φυλακη...Και τελικα δεν πληρωσε κανεις!!!!

και να τους εβρισκαν την ιδια καταληξη θα ειχαν με αυτους που δολοφονησαν τον μιχαλη!κρατος δικαιου υποτιθεται..............................

Υπαρχει ενα θεμα για τη δολοφονια θα το βρω και θα το βάλω
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=&highlight=%EF%EB%F5%EC%F0%E9%E1%EA%EF%F2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τι να πουμε ρε αδερφε για την δολοφονια?αυτοι που επρεπε να μπουν μεσα(αν ασχολεισαι με θυρα 7 θα ξερεις)ειναι ελευθεροι.......και βαλανε μεσα εναν τοξικομανη που απο οτι ξερω ειναι αθωος!
οσο για το σκηνικο με τα παλικαρια ενας φιλος του πατερα μου ηταν μεσα στο γηπεδο την ωρα που εγιναν αυτα.....οταν τα περιγραφει νιωθω λυπη αλλα και οργη για αυτους που στην ουσια φταινε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τι να πουμε ρε αδερφε για την δολοφονια?αυτοι που επρεπε να μπουν μεσα(αν ασχολεισαι με θυρα 7 θα ξερεις)ειναι ελευθεροι.......και βαλανε μεσα εναν τοξικομανη που απο οτι ξερω ειναι αθωος!
οσο για το σκηνικο με τα παλικαρια ενας φιλος του πατερα μου ηταν μεσα στο γηπεδο την ωρα που εγιναν αυτα.....οταν τα περιγραφει νιωθω λυπη αλλα και οργη για αυτους που στην ουσια φταινε.....

ΑΣΕ το χα παρακολουθησει στενα και ειχα ξενερώσει την ζωη μου με ΤΟΣΗ βρωμιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top