Εξέταση DNA θα κάνει ο 13χρονος πατέρας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Την απόφαση να κάνει εξέταση DNA πήρε ο 13χρονος Άλφι Πάτεν από τη Μ. Βρετανία, που την προηγούμενη εβδομάδα σόκαρε την κοινή γνώμη, όταν έγινε γνωστό πως η 15χρονη κοπέλα του γέννησε.
Μέσα στο Σαββατοκύριακο, εμφανίστηκαν και άλλοι έφηβοι, ισχυριζόμενοι στα Μέσα ότι αυτοί είναι οι πατεράδες της μικρής Μέισι.




πηγη:
zougla.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω παντως διαβασα σε φορουμ οτι η 15χρονη εχει σεξουαλικες σχεσεις με αλλους 7, εκ των οποιων οι 3 ζητουν κι αυτοι DNA test.

Επισης ο πατερας του 13χρονου τους παρατησε(γυναικα+9 παιδια) για μια φιλη της 20χρονης κορης του.

Δηλαδη πραγματικα Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγω παντως διαβασα σε φορουμ οτι η 15χρονη εχει σεξουαλικες σχεσεις με αλλους 7, εκ των οποιων οι 3 ζητουν κι αυτοι DNA test.

Επισης ο πατερας του 13χρονου τους παρατησε(γυναικα+9 παιδια) για μια φιλη της 20χρονης κορης του.

Δηλαδη πραγματικα Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.
και εγω το ειδα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ελεος!τι αλλο θα ακουσουμε?μα καλα,ποσο θρασος μπορει να εχει αυτη η 15χρονη?και ο 13χρονος ειναι πολυ μικρος για να γινει πατερας!μπορει μονο 13 χρονων παιδι να αναλαβει τις ευθυνες και τα καθηκοντα που αναλαμβανει ενας γονιος?μην τρελαθουμε κιολας......:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ελεος!τι αλλο θα ακουσουμε?μα καλα,ποσο θρασος μπορει να εχει αυτη η 15χρονη?και ο 13χρονος ειναι πολυ μικρος για να γινει πατερας!μπορει μονο 13 χρονων παιδι να αναλαβει τις ευθυνες και τα καθηκοντα που αναλαμβανει ενας γονιος?μην τρελαθουμε κιολας......:nono:
συμφωνω αλλα και ο 13χρονος δν ειναι αμοιρος ευθυνων..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Την απόφαση να κάνει εξέταση DNA πήρε ο 13χρονος Άλφι Πάτεν από τη Μ. Βρετανία, που την προηγούμενη εβδομάδα σόκαρε την κοινή γνώμη, όταν έγινε γνωστό πως η 15χρονη κοπέλα του γέννησε.
Μέσα στο Σαββατοκύριακο, εμφανίστηκαν και άλλοι έφηβοι, ισχυριζόμενοι στα Μέσα ότι αυτοί είναι οι πατεράδες της μικρής Μέισι.




πηγη:
zougla.gr

:papas::papas::papas::papas::papas::papas::papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ είμαι ο πατέρας... Εγώ είμαι ο μπλε power ranger. Hell wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κατά 90% αυτή πήγε και τη γκάστρωσε κανας μεγάλος και βάζει το παιδάκι για να τον καλύψει, δεν τίθεται θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να ξέρω αν είναι ή όχι αλήθεια αυτό το γεγονός (αν και δεν το θεωρώ και απίθανο) αλλά ή αλήθεια είναι πως κάποια στιγμή σίγουρα εδώ θα φτάσουμε... Ξέρω όμως ότι στην Αγγλία όπως και σε πολλές άλλες νεοφιλελεύθερες χώρες που δέν έχουν τα δικά μας "ταμπού" (όπως θα έλεγαν πολλοί...) η έναρξη της σεξουαλικής ζωής από τέτοιες ηλικίες ίσως και μικρότερες είναι συνηθισμένο φαινόμενο.
Άντε και στα δικά μας βρε... (και στην χώρα μας...) για να χαρούν επιτέλουν οι "μη συντηρητικοί..." ότι και η Ελλάδα, ώς χώρα του 21ου αιώνα, έχει πλέον προοδεύσει και δεν έχει ακόμα τα "ταμπού" άλλων εποχών...
Υ.Γ. Να μην αρχίσουν πάλι οι "γνωστοί-άγνωστοι" (ονόματα δεν λέμε...) να επιτίθενται εναντίον μου, απλά ας εκφράσουν την άποψη τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ημαρτον!!!!!!!!!τι αλλο ακομα μπορει να συμβει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Κατά 90% αυτή πήγε και τη γκάστρωσε κανας μεγάλος και βάζει το παιδάκι για να τον καλύψει, δεν τίθεται θέμα.

Τελεία και παύλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, στη Βρετανία η σεξουαλική ζωή ξεκινάει στα 14 με 15. Δε μπορώ να πω ότι είναι παράλογη ηλικία, ούτε βέβαια πως η αντίστοιχη ελληνική (16-18) είναι παράλογη. Από την άλλη, το γεγονός ότι ένας δωδεκάχρονος με φάτσα επτάχρονου πάει με μια δεκαπεντάρα, είναι κάπως περίεργο. Αλλά είπα και παραπάνω τι πιστεύω ότι μπορεί να έχει συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Miv μην ανησυχείς σε λίγα χρόνια αν συνεχίσουμε με το ίδιο ρυθμό και με την λογική σου (που δυστυχώς είναι λογική πολλών...) θα ξεκινάει από τα 10 χρόνια και ακόμα λιγότερο... αλλά βέβαια θα χρησιμοποιούν προφυλάξεις... αφού θα είναι ενημερωμένοι... αν αυτό σε ικανοποιεί... Δεν ξέρω τι άλλο να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για μένα η ερωτική επαφή στα 15 είναι απολύτως νορμάλ. Από κει και πέρα η διαφοροποίηση έγκειται σε πολιτισμικές παραμέτρους που κι αυτές είναι νορμάλ, πχ. εδώ για τους χ λόγους το κάνουν πιο αργά, αλλού για τους y λόγους το κάνουν πιο νωρίς. Από τη στιγμή που παιδιά ας πούμε 13 ετών είναι ικανά να συστήσουν συμμορία και να δολοφονήσουν ένα παιδί δουλεύοντας ψιλό γαζί μια ολόκληρη χώρα επί 3 χρόνια, θεωρώ ότι είναι ικανά να κάνουν και σεξ. Ικανά με την έννοια ότι δεν είναι τόσο τραγικό. Ορισμένα πράγματα έχουν αλλάξει στις κοινωνικές δομές, προς το καλύτερο, προς το χειρότερο δεν ξέρω, αλλά έχουν αλλάξει. Τι να πω...Προσωπικά στα 13 δεν θεωρώ ότι ήμουν ώριμος να κάνω σεξ. Κι ούτε θεωρώ ότι οι περισσότεροι και οι περισσότερες είναι, αλλά στο κρεβάτι του καθενός δε μου πέφτει λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Στα 13 του, έκανε παιδί με 15χρονη; Τόση ανωριμότητα πια; Έλεος, τι άλλο θα δούμε... Και είδα σήμερα στις ειδήσεις του ANT1, ότι υπάρχουν πάρα πολλά τέτοια φαινόμενα στην Αγγλία...:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
αλλά στο κρεβάτι του καθενός δε μου πέφτει λόγος.

Μiv δεν ξέρω πως σκέφτεσαι εσύ και με πια λογική αλλά μιλάμε για παιδιά!!! τα οποία ίσως δεν έχουν μπει ακόμα καν στην εφηβεία...
Λογικό το ότι δεν σου πέφτει λόγος (σ.σ. δεν μιλάμε για ενήλικες...), αλλά στους γονείς σίγουρα θα έπρεπε και υποχρεούνται να τους πέφτει λόγος για το τι κάνει το παιδί σε αυτή την ηλικία και όχι μόνο στο θέμα αυτό... γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα να ονομάζονται γονείς... (αν δε προσέχουν το παιδί τους σε τέτοια ηλικία τι άλλο τους χρειάζεται ο τίτλος του γονέα?)
Και για να προλάβω κάποιους... ΟΧΙ!!! Δεν είναι ο ρόλος του γονέα να πει στο παιδί κάνε ότι θες απλά πάρε και τις προφυλάξεις σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και σου ξαναλέω ότι την περίπτωση που έθεσα εγώ δεν τη υπολόγισε κάποιος. Δε μπορείς να είσαι σίγουρος αν όλο αυτό είναι μούφα ή όχι, ακόμη και μετά το DNA. Έχω δει το μικρό σε φωτογραφίες, έχει εμφανέστατα καθυστηρημένη ανάπτυξη και αμφιβάλλω αν μπορεί ν'αφήσει έγκυο μια κοπέλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Aυτό σκέφτηκα κι εγώ μόλις τον είδα. Εγώ με την πρώτη ματιά δεν τον έκανα όχι 10, αλλά ούτε 8.
Δείτε στο [ame="https://www.youtube.com/watch?v=tzOakmhu8pM"]video[/ame] 2 πράματα: Toν τρόπο που γελάει όταν ο μπόμπιρας (ο μεγάλος - ΧΑΧΑ) λέει ότι δεν ξέρει τι είναι "τα οικονομικά" και τον τρόπο που "χαϊδεύει" το μωρό (το μικρό :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αυτα παθαινεις οταν βιαζεσαι να μεγαλωσεις

https://www.livenews.com.au/Articles...laim_they_fathered_13yearold_Alfies_daughter_

"16-year-old Richard Goodsell has come forward claiming he regularly slept with Chantelle for three months around the time she became pregnant - and wants a DNA test to prove he's the child's father."

"Another boy, 14-year-old Tyler Barker, is worried that he may also have fathered Maisie."

"NOTW also claimed Ms Steadman was sleeping with as many as eight teenagers at the time the child was conceived."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Θεά η κοπέλα, δεν το συζητω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top