Αστείες ιστορίες απο ΜΜΜ

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μπα μην το λες. Σεξουαλική παρενόχληση σε τρένο/μετρό δεν μου έχει τύχει, μου έχουν τύχει άλλα ευτράπελα. Πχ γύφτος να ακούει μουσική απο ένα discman και να τραγουδάει, και σε κάποια φάση να σηκώνεται και να χορευει μέσα στο τρένο!! :lol:

Τώρα θυμήθηκα ένα σκηνικό στον ηλεκτρικό που ξαφνικά ένας τύπος έβαλε μια σακούλα στο κεφάλι του με τρύπες στην θέση των ματιών και μας κοίταζε καλά-καλά. Κόντεψα να κατουρηθώ από τα γέλια!:D

Πάντως και στον ηλεκτρικό την πέφτουν, το πιο πολιτισμένο είναι το μετρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πάντως και στον ηλεκτρικό την πέφτουν, το πιο πολιτισμένο είναι το μετρό.

Tο metro έχει κάμερες ασφαλείας και πολλούς security και όχι μόνο μέσα αλλα και στις εισόδους.
Τους τρελούς/ μεθησμένους κτλ τους πετάνε έξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Tο metro έχει κάμερες ασφαλείας και πολλούς security και όχι μόνο μέσα αλλα και στις εισόδους.
Τους τρελούς/ μεθησμένους κτλ τους πετάνε έξω

Μην είσαι και σίγουρος. Είχα μπει με δικό μου πρόσωπο και το έτερον ήμιση αυτού που ήταν τύφλα, κρατούσε και μια μπύρα στο χέρι! Πολύ ντροπή, αλλά κανείς δεν μας είπε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χρησιμοποιούσα καθημερινά από το 97 έως το καλοκαίρι του 2005 τρένο και λεωφορεία καθημερινά... Οι τρελές στιγμές που μου έχουν μείνει είναι 3...

1. όταν έπαιζε ο ΠΑΟ αγώνα στο ΟΑΚΑ και ξαφνικά στην ομόνοια γέμισε το τρένο βαζελους... και εγώ φόραγα ένα φούτερ με το σήμα του Ολυμπιακού!
Ευτυχώς είχα βάλει κάτι ντοσιέ μπροστά μου και τη γλίτωσα πολύ φτηνά...

2. όταν βρέθηκα στο ίδιο βαγόνι με τον ΣΑΚΗ του Πειραιά!!! Φ Ο Β Ε Ρ Ο show ο τυπάκος και απίστευτο γέλιο!!!

3η Και κορυφαία στιγμή μιας και δεν πίστευα στα μάτια μου... Σε κάποια στάση μπαίνουν μέσα δυο πολύ όμορφες κοπέλες... τόσο όμορφες που πραγματικά είχα χαζέψει... ΤΟ ΣΟΚ το έπαθα όταν απαθέστατα για τον χώρο που βρίσκονταν αλλά και τον κόσμο γύρω τους, άρχισαν τις ερωτικές περιπτύξεις με χουφτώματα κτλ κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μην είσαι και σίγουρος. Είχα μπει με δικό μου πρόσωπο και το έτερον ήμιση αυτού που ήταν τύφλα, κρατούσε και μια μπύρα στο χέρι! Πολύ ντροπή, αλλά κανείς δεν μας είπε τίποτα.

Μήπως η μπύρα ήταν χορηγός και το έκανες σε περιόδο Ολυμπιακών αγώνων?:P
Περιέργο καθώς απαγορεύονται ποτά αναψυκτικά φαγητά. Οι σεκιούριτι απλά δεν έκαναν καλά την δουλειά τους.
Αλλα σίγουρα είναι σε πολύ καλύτερη μοίρα απο το τρένο και τα λεωφορεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Περιέργο καθώς απαγορεύονται ποτά αναψυκτικά φαγητά. Οι σεκιούριτι

Kαλά άστο αυτό με τις απαγορεύσεις.... Μου έχει τύχει να είμαι χάλια [δεν είχα αμάξι και είχα σηκωθεί άρρωστη με τρελό πυρετό με τη βοήθεια φίλων-χωρίς αμάξι κανείς μας εξού και το μετρό] και 2 τύποι δίπλα μου [στις αποβάθρες περιμένοντας το μετρό] να καπνίζουν σα φουγάρα και να πίνουν [2 το μεσημέρι!!!!] και επειδή ενιωθα χάλια και ένιωθα να πνίγομαι από τη μυρωδιά[αλλιώς-αν και θα έπρεπε!-δεν θα λέγαμε τπτ] τους κάναν παρατήρηση οι φίλοι μου ότι δεν επιτρέπεται.

Αποτέλεσμα? Κάναν τσαμπουκά στους φίλους μου, ο securitas (σε απόσταση λίγων μέτρων) απλά κοίταζε, φυσικά δεν τα σβήσανε, και όταν ήρθε ο securitas (φώναξε μια κυρία) τους είπε να τα σβήσουν (μόνο συγγνώμη δεν τους ζήτησε!) και ενώ οι τύποι έχωναν μπινελίκια (προς εμάς) και ΔΕΝ τα έσβηναν, ήρθε το μετρό μπήκαμε και τα πέταξαν στο πάτωμα. Ο securitas ήταν δίπλα μας, τα έβλεπε, τα άκουγε και δεν έκανε τίποτα. Στο μετρό στη στάση Αμπελοκήπων πριν κάνα χρόνο όλα αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου ήρθε άλλο ένα σκηνικό. Ήταν το 1999 που είχα περάσει στα ΤΕΙ Πάτρας και είχα πάει να γραφτώ. Ήμουν με την κολλητή μου, γνωρίσαμε και ένα άλλο παιδί και αποφασίσαμε να πάρουμε το βραδυνό απλό τραίνο για να περάσουμε την μέρα μας στην πόλη.

Το πήραμε, ήμαστε και ΄Β θέση και ξαφνικά μπήκε μια οικογένεια τσιγγάνων, μαμά με (κωλό)παιδα. Στην αρχή ήταν χαλαρά, αλλά σε μια φάση, όπως ήταν και βράδυ και είχαμε γλαρώσει ακούμε φωνές. Είχαν αρχίσει να τσακώνονται τα παιδιά, να βρίζονται κι εγώ δεν ξέρω με τι λεξιλόγιο και το θεϊκό: ένα από αυτά (αγόρι) τράβαγε τα μαλλιά της μάνας του με απίστευτη δύναμη. Δεν ξέραμε τι να κάνουμε!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχαχαχαχα ακούστε εδώ:
Είμαι με έναν συμφοιτητή μου σε ένα τρόλεϊ και πάμε σπίτια μας. Το τρόλεϊ μισοάδειο και πριν το τέρμα μπαίνει μέσα ένας τύπος γύρω στα 60, με καμπούρα και ένα ραδιοφωνάκι που παίζει σκυλάδικα. Με το που μπαίνει λέει τη θεϊκή ατάκα "ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΑΣ" και πάει και κάθεται. Λιώσαμε στο γέλιο :D
----
Ααααα θυμήθηκα κι άλλο. Είμαι σε ένα λεωφορείο και πάω στη θεία μου στο Λυκαβητό. Το λεωφορείο τίγκα στον κόσμο (ήταν και μικρό) και ένα ζευγάρι γύρω στα 20-25 ο καθένας κάθονται μπροστά στην πόρτα. Κάποια στιγμή μια γυναίκα κοντά στα 50 πάει να κατέβει στη στάση και επειδή αυτό το ζυγάρι καθόταν ακριβώς μπροστά στην πόρτα τους αρχίζει μια μουρμούρα άλλο πράγμα. Και να τους λέει "άντε είστε όλο αγκαλιά και θέλετε να τα κάνετε όλα μέσα στο λεωφορείο δεν μπορείτε να περιμένετε να πάτε σπίτι σας. Άντε πια όλα στο λεωφορείο τα κάνετε" :D Γελούσαν όλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσοι χρησιμοποιούμε συχνά ΜΜΜ, έχουμε δει διάφορα εύτράπελα και διάφορους "περίεργους" τύπους. Ποιές είναι οι δικές σας εμπειρίες;

Δύο δικές μου:
1. Μια φορά στον ΗΣΑΠ, ένας γύφτος που άκουγε μουσική απο το discman του, είχε σηκωθεί και χόρευε ζειμπέκικο μέσα στο τρένο τραγουδώντας!
2. Χτες ένας μεθυσμένος μπήκε στο τρένο (μα εκεί συμβαίνουν όλα τα περιέργα; :P) με ένα άδειο κουτάκι μπύρας και ένα λούτρινο γαίδαρο. Βάζει το γάιδαρο στο πάτωμα, πατάει ένα κουμπάκι που είχε για να τον κάνει να χορεύει μετα μουσικής και αρχίζει (ο μεθυσμένος) να φωνάζει για την πολιτική κατάσταση της ελλάδας, το ΠΑΣΟΚ και τη ΝΔ και την ελλάδα που "έχει βγάλει ποτέ τίποτα τέτοιο η ελλάδα;" (δείχνοντας το γαίδαρο) :lol:

edit: Μόλις είδα οτι υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα :( (θενξ Γιώργο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θυμάμαι τη χρονιά, που ήταν πολύ της μοδός το σήριαλ "Ψίθυροι καρδιάς"... Και φυσικά ακουγόταν παντού το τραγούδι του, από τον Μπάση!



Κατέβαινα κέντρο με τον Ηλεκτρικό, και κάπου στα Πευκάκια μπαίνει ένα τσιγγανάκι, με ένα αρχαίο τρανζίστορ στον ώμο, η παλιά κασέτα έπαιζε το εν λόγω τραγούδι... κι ο μικρός "τραγουδούσε"!

Τι εννοώ... Αντί να σιγοντάρει ή να τραγουδάει, μουρμουρούσε ενδιάμεσα, και στο τέλος κάθε στίχου, γκάριζε (με μία πολύ έντονη φωνούλα) τον τελευταίο στίχο, ή άντε και τη λέξη!!

Άρα αντί για
"
καράβι το φεγγάρι στο σώμα κύλησε
Και άνομα πελάγη κρυφά μας μίλησε
Με μάτια αναμμένα με λόγια ανήμερα
Κατάργησα για σένα σταθμούς και σύνορα"

ακούγαμε
"κααμπι νο να νααναα, νο να να νύλησέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
να να να να πελάνα νανά να νάνασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
να να να να να νααα νΑΑΑΑ, να λόγια νάμεραααααααααα
μμμ ναααα μμμμμμμνα νααα να κεσύνονααααααααα"

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aquasonic

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γκρειντερ ειμαι και ξεθαβω...

Το ιδιο παιδακι το εχω δει και γω! :P Και μαλιστα με τον πατερα του... ελεος....

Οσο για αξιοπεριεργα στον προαστιακο, στα τρενα με προορισμο κορινθο η ερχομενα απο κορινθο η τηλεματικη δεν λειτουργει οποτε ο οδηγος αναγγελει τους σταθμους... Το γελιο ορισμενες φορες επιβαλλεται. Συγκεκριμενα το best of ητο. :

Ο οδηγος αναγγελει την σταση κιφισσιας. Με φωνη βαρυνταλκα-ναουμ νταξ ρε αδελφακι(Χαρρυ κλυν) αναγγελει σαν να βρισκοταν στην τουαλετα και "ξαλαφρωνε..."
Επομενος σταθμοοςςς... Κιφισσιαααααααααααααςςςςςς (σε συνδιασμο με ενα ααααααααααχχχχχχχχχ ικανοποιησης...) Εγω και το κολλητηρι οπως και ενα μεγαλο μεριδιο του τρενου (οσοι ειχαν κεφια δλδ) λιωσαμε πραγματικα στα γελια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γκρειντερ ειμαι και ξεθαβω...

Το ιδιο παιδακι το εχω δει και γω! :P Και μαλιστα με τον πατερα του... ελεος....

Οσο για αξιοπεριεργα στον προαστιακο, στα τρενα με προορισμο κορινθο η ερχομενα απο κορινθο η τηλεματικη δεν λειτουργει οποτε ο οδηγος αναγγελει τους σταθμους... Το γελιο ορισμενες φορες επιβαλλεται. Συγκεκριμενα το best of ητο. :

Ο οδηγος αναγγελει την σταση κιφισσιας. Με φωνη βαρυνταλκα-ναουμ νταξ ρε αδελφακι(Χαρρυ κλυν) αναγγελει σαν να βρισκοταν στην τουαλετα και "ξαλαφρωνε..."
Επομενος σταθμοοςςς... Κιφισσιαααααααααααααςςςςςς (σε συνδιασμο με ενα ααααααααααχχχχχχχχχ ικανοποιησης...) Εγω και το κολλητηρι οπως και ενα μεγαλο μεριδιο του τρενου (οσοι ειχαν κεφια δλδ) λιωσαμε πραγματικα στα γελια :D

ΛΟΟΛ Νίκο. :P

Αυτό το'χω κάνει κι εγώ, όταν είπε "Κηφισίαααααααααααααααςςςς" και είπα "έφτασεεεεεεεεεεεεεεε" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα ένα σκηνικό στον ηλεκτρικό που ξαφνικά ένας τύπος έβαλε μια σακούλα στο κεφάλι του με τρύπες στην θέση των ματιών και μας κοίταζε καλά-καλά. Κόντεψα να κατουρηθώ από τα γέλια!:D

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!! Καλά, φοβερο!!
:clapping::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aquasonic

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Underwater δινεις ιδεες... :p

Θυμηθηκα και ακομα ενα! πρεπει να ηταν πεμπτη και να γινοταν ενα συλλαλητριο μεσα στους τελευταιους 5 μηνες, η ειχε απεργια η ΕΘΕΛ. Ενιγουει το μετρο ηταν ΛΙΩΜΑ συρμοι ανα 1 λεπτο και στους σταθμους οι υπευθυνοι να σπρωχνουν μεσα τον κοσμακι να χωρεσουμε στην Ομονια. Εγω κατεβαινα συνταγμα.

Μεσα στον συρμο που ημουν (ειχα ξεκινησει απο Στ.Λαρισσης) ηταν ενας ανθρωπακος γυρο στα 25-30 (δεν ειμαι καλος στο να αναγνωριζω ηλικιες), ο οποιος φαινοταν καπως "αγαθουλης" και οτι απο καπου το συστημα εχανε λαδια. Μην τα πολυλογω, ειχε κατσει αναμεσα σε κατι καθισματα, που μιλουσαν 2 φιλες. Η μια ηταν ξανθια λιγο ποιο παχουλη απο το κανονικο, και η αλλη μια μελαχρινη που δν μπορουσα να την δω. Αυτος καθοταν πανω απο την ξανθια και την κοιταζε...

Σε καποια σταση (νομιζω παν/μιο) αυτη παει να φυγει (η ξανθια). Ο τυπας κανει ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ! και την χαιρετισε. Στην αρχη νομιζα πως την ηξερε, αλλα αυτη αρχισε να γελαει στην φιλη της και να κανει μορφασμους wtf mates? ενα πραμα. Φευγη αυτη και ο τυπας μας παει και λεει στην μελαχρινη.

Τυπ : Ξερετε μου αρεσε πολυ η φιλη σας.
Μελ : Α αληθεια?
Τυπ : Ναι ξερετε, μου αρεσουν πολυ οι (σηκωνει και τα χερια για να δειξει) φουσκωτουλες, οι παχουλες γυναικες με πιασιματα
Μελ : ... Ναι... κοιταξτε δεν νομιζω να ενδιαφερεται

(ξαφνικα πεταγεται ενας ασχετος "καθε χωριο πρεπει να χει και τον τρελλο του"...)

Τυπ : Πειτε της εσεις οτι μου αρεσε και αν θελει ας μου μιλησει να σας δωσω το κινιτο μου
Μελ : Σας ειπα δεν ενδιαφερεται
Τυπ : Καταλαβαινω αλλα ξερετε πως ειναι να πιανεις μια γυναικα και να την ικανοποιηεις ετσι φουσκωτουλα
Μελ : ΕΕΕΕ εδω πρεπει να κατεβω θα σας πω οτι ειναι και θα ενημερωσω. ΓΕΙΑ!
Τυπ : Γεια σας παρακαλω μην με ξεχασετε...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΛΟΟΟΛ!! Ο,τι να ναι!! :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σήμερα στο μετρό είχε τρομερό κόσμο. Οπότε λογικό ήταν πολλοί να μην είχαν κάποιο στήριγμα ή κάπου να πιαστούν. Οπότε, μόλις ξεκίνησε το μετρό έπεσε μια κοπέλα πάνω μου, εγώ έπεσα στην φίλη μου που ήταν από πίσω μου, η φίλη μου έπεσε στον από πίσω και πάει λέγοντας! Έγινε χαμός! Άλλοι έβριζαν, οι περισσότεροι γελούσαν.. Πολλή πλάκα είχε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όταν είμουν μικρή πάντα λόγο πολλύ κόσμου με έβαζε ο άνθρωπος μπροστά στην πόρτα για να είμαι μόνη μου μιας που τότε είμουν μισή μερίδα, σε κάποια φάση λοιπόν εκεί που πήγενε αυτός και εγώ είμουν καμαρωτή μπροστά φρενάρει απότομα και πετάγομαι με τα μούτρα πάνω στην τζαμαρία σταματάει ο άνθρωπος και προσπαθει να με σηνεφέρει, τότε βλέπω να με κοιτάνε όλοι και να μηλάνε μεταξύ τους, στην πρώτη στάση σταματάω και περιμένω το επόμενο, δεν μπορείτε να καταλάβετε τι ρόμπα ενοιωσα εκείνη την στιγμη, απο καμαρωτή έγινα αφήσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Μια φορά στο αστικό που είχα σηκωθεί να κατέβω, φρενάρισε απότομα ο οδηγός και πετάχτηκα(ημουν καπου 40 κιλά) πάνω στα πόδια ενός ηλικιωμένου, ο οποίος με κοιτούσε μετά αποσβολωμένος:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν έχει φάση να γίνεσε ρόμπα;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Ναι αμέ, τωρα που το λέω μετά από καπου 6 χρονια ναι
Τότε έγινα παντζάρι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top