Πόσο μας αρέσουν τα αυτοκίνητα;

Super_Marios

Νεοφερμένος

Ο Super_Marios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τα lancia δεν είναι αξιόπιστα....
Είναι από τα αυτοκίνητα που παρουσιάζουν τις περισσότερες βλάβες σύμφωνα με το autotriti.gr

https://www.autotriti.gr/blabes/apotelesmata/blab_markadata.asp?

Το autotriti.gr δεν είναι αξιόπιστο....
Είναι από τα περιοδικά που κάνουν κρα ότι είναι τουλάχιστον κατευθυνόμενα και ανεύθυνα, σύμφωνα με τα στατιστικά και τα σοβαρά περιοδικά αυτοκινήτου.

Αν και γενικά είναι αποδεκτό ότι τα lancia και γενικότερα τα ιταλικά δεν είναι αξιόπιστα. Εγώ απλώς προσπάθησα να σε κατατοπίσω λίγο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε δεν το λέει μόνο το autotriti. Όσο αφορά την αξιοπιστία σε πολλά site των πιο αξιόπιστων αυτοκινήτων η μάρκα που ανέφερες-και δεν επαναλαμβάνω-δεν υπάρχει ούτε στην 20άδα των αξιόπιστων.
Ρίξε μία ματιά και εδώ:
https://www.inout.gr/showthread.php?t=22026
Τώρα όσο γι' αυτό που είπες ότι θα με κατατοπίσεις μάλλον δεν χρειάζεται γιατί απλά θα χαρακτήριζα τον εαυτό μου ''σχετικό'' με το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Super_Marios

Νεοφερμένος

Ο Super_Marios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν σε είπα άσχετο φίλε, άλλωστε δεν έχω κανένα λόγο και αν δεις το σχόλιό μου παραπάνω παραδέχτηκα ότι τα Lancia είναι όντως αναξιόπιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hot Chic

Νεοφερμένος

Η Hot Chic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αχχχ....αμαν αυτα τ αγορια μ τ αυτοκινητα!!!...καλε υπαρχουν κ πιο ενδιαφερον πραγματα πανω στν γη...!λολ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αχχχ....αμαν αυτα τ αγορια μ τ αυτοκινητα!!!...καλε υπαρχουν κ πιο ενδιαφερον πραγματα πανω στν γη...!λολ :D
Να σου πω κάτι μικρή μου;
Πρώτα πάει το κορίτσι μας και μετά το αυτοκίνητό μας....
Πληροφοριακά στο λέω....
Και τα δύο θέλουν την κατάλληλη φροντίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Έχω καταλήξει ότι το αυτοκίνητο χρειάζεται περισσότερη φροντίδα και περισσότερα ΕΕΕ. ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Οι Λαντσια μπορεί ν είναι αναξιόπιστες αλλα πιστεψε με αξίζει τον κοπο η φροντίδα και τα λεφτα που θα ριξεις πανω τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Φανταζομαι θα είμαστε αρκετοί...Αντε να μαζευομαστε!!:D


clubford να υποθέσω φίλε PROFESSORE?

Oι Lancia ήταν αυτοκίνητα φινετσατα! Βεβαια, και τώρα ειναι, αν εξαιρεσουμε τα προβλήματα στα ηλεκτρονικά , οπου οι ιταλοι κερδίζουν με το σπαθι τους την πρώτη θέση εκει.....

Θα συμφωνήσω με τον djohn..καλύτερα να παρεις "μαμα" ενα μοτέρ φτιαγμένο ή έστω πουσαρισμένο ( οχι τα Tsi, Fsi, της Vag,που ειναι 1400αρια και σε καθε σερβις αν δεις λαδια, φιλτρα, μπουζι, τριβεις τα ματια σου... όπως και τον δεικτη της βενζίνης μετα τα 130).

Εκει εισαι πιο σιγουρος , γιατι ξερεις...Τεχνικος "μαεστρος" στο σχεδιασε και στο έβαλε μεσα το εξαρτημα..οχι ο μπαρμπα μητσος της γειτονιας που έκανε την πατεντα πανω απο την πατεντα αφου προηγηθηκε άλλη πατεντα.....
στα λοιπά με καλυψες djohn :no1:

Y.Γ... ποσο χαιρομαι που τα πεζωραλα τα "τρώω" για πρωινο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtpuntakias

Νεοφερμένος

Ο grtpuntakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδες!!!fiat punto 4 ever!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ναι μεταξυ αλλων φορουμ και Clubford!!!
Πουντακια αν εννοείς gt-hgt-abarth-sporting και λοιπα κι εγω μαζι σου...Και απλο να εννοείς παλι μαζι σου!!! Μεγαλωσαν πολλες γενιες με αυτο το αυτοκίνητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι μεταξυ αλλων φορουμ και Clubford!!!
Πουντακια αν εννοείς gt-hgt-abarth-sporting και λοιπα κι εγω μαζι σου...Και απλο να εννοείς παλι μαζι σου!!! Μεγαλωσαν πολλες γενιες με αυτο το αυτοκίνητο...

Αααα....προσωπικά δεν μου πολυ αρέσουν... πές κατι οι κινητηρες, κάτι τα κρατηματα..ε...
Πλήν των Abarth... αυτα κάναν τη διαφορά..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtpuntakias

Νεοφερμένος

Ο grtpuntakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αααα....προσωπικά δεν μου πολυ αρέσουν... πές κατι οι κινητηρες, κάτι τα κρατηματα..ε...
Πλήν των Abarth... αυτα κάναν τη διαφορά..! :P
τι λες ρε φίλε????τα Gt.ta hgt.abarth.sporting δν έχουν κρατήματα-κινητηρα?????οοοχιιιι......διαφωνώ.ειναι πολύ καλα αυτοκίνητα(για την κατηγορία τους πάντα)και πολύ βελτιώσιμα....γενικά τα Punto και τα grande punto ειναι καλά(πιστεύω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
τι λες ρε φίλε????τα Gt.ta hgt.abarth.sporting δν έχουν κρατήματα-κινητηρα?????οοοχιιιι......διαφωνώ.ειναι πολύ καλα αυτοκίνητα(για την κατηγορία τους πάντα)και πολύ βελτιώσιμα....γενικά τα Punto και τα grande punto ειναι καλά(πιστεύω)
Εν μέρη ο MadMax S έχει δίκαιο.....από την άλλη όμως έχεις και 'σύ δίκαιο αφού όλα τα αυτοκίνητα στις μέρες μας είναι σύγχρονης τεχνολογίας (κρατήματα, ηλεκτρονικά συστήματα, δύναμη, χαμηλούς ρύπους) σε οποιαδήποτε μάρκα και άν ανήκουν.Δεν βάζουμε όλες τις μάρκες στο ίδιο τσουβάλι, από τις βασικές τεχνολογίες υπάρχουν και οι ποιότητες.Κυρίως όμως σε αυτοκίνητα που η τιμή τους είναι κοντά συγκριτικά, όλα είναι θέμα γούστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Eμ...σορρυ αλλα το Gt πως εγραψε ιστορια?


H απουτη αλητεία στην εποχή του...Μυθος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grtpuntakias

Νεοφερμένος

Ο grtpuntakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
όπως και το abarth τώρα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Οσο αφορα το Gpunto Abarth ειναι σε καλό δρόμο, ομως το περιοριεμένο δίκτυο διανομής και ο ιδιαίτερα ξεχωριστός χαρακτήρας του δεν το βοηθάει ιδιαίτερα να σταδιοδρομήσει εμπορικα οπως το Gt. Το 500 είναι πανακριβο. Κανει οσο το πούντο με το οποίο περνεις περισσότερο αυτοκίνητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Buggati και δεν είμαι καλά ρεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Κάνε μία βόλτα εσύ με Buggati στους κ***δρομους της Ελλάδας και πες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κάτσε να είχα μία bugatti και ας την έβαζα μόνο Α.Ο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
χαχαχα δεν είμαι από ελλάδα αλλά ΚΥΠΡΙΟΣ είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top