Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Pομαντικες εκπληξεις μου αρεσει να κανω οσο το δυνατον πιο συχνα...
Το θεωρω σαν ενα πολυ μικρο τροπο για να δειξω στην κοπελα μου ποσο πραγματικα σημαντικη ειναι για εμενα...
Πριν χρονια που ημουν με μια κοπελα, εγω Αργος και προετοιμαζζομουν να ξανα-φυγω για Ιταλια και αυτη δουλευε Αθηνα.Γυρνουσε το Σαβατο και την κυριακη κλειναμε 1χρονο δεσμου...
Ετσαι πηγαμε στην καφετερεια που δουλευα μπαρα (οχι εκεινη την μερα δεν δουλευα) και ακριβως στις 12.01 το βραδυ σκανε κατι πολυ περιεργοι φωτισμοι στο μαγαζι, μια τεραστια τουρτα 7+κιλων σε σχημα καρδιας που εγραφε "Σ'ευχαρισω που υπαρχεις" την οποια ειχα παραγγειλει για να κερασω ολο το μαγαζι και ,μουσικη υποκρουση το "Κλεισαμε μαζι ενα χρονο"...Φυσικα κι ενα δωρο που της ειχα παρει...:redface:
εμεινε καγκελο γιατι δεν το περιμενε με τιποτα και γιατι ολο το μαγαζι γνωστοι και αγνωστοι μας ευχονταν...:P
Μια αλλη φορα υποτιθεται οτι κατι της ειχα στειλει απο Ιταλια και επρεπε να παει στο σπιτι μου να της το δωσει η μητερα μου, γιαιτ δεν εμπιστευομουν να το στειλω με ταχυδρομειο και το εστειλα με κατι λεωφορεια που κανουν Ιταλια-Ελλαδα.
Οταν ηρθε ανοιξε η πορτα και εσκασα μυτη εγω με κατι δωρακια...εμεινε αφωνη γιατι εκενα 20ωρες ταξιδι για να την δω για πολυ λιγο...:redface:
Κι αλλα διαφορα...μου αρεσει πολυ οπως προειπα να κανω την καλη μου να αισθανεται ξεχωριστη...Γιατι ξερω πως ειναι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής μου συνέβει το ΣΚ που μας πέρασε....Μετά από αρκετές μέρες που είμασταν χώρια με τον σύντροφό μου, αποφάσισα να πάω μια εκδρομή να κάνω ένα μπανάκι με τις φίλες μου...πήγαμε στο 1ο πόδι Χαλκιδικής σε μια ομορφη αλλά πολυσύχναστη παραλία....Οι φίλες μου εν'τω μεταξύ με πρήζανε για το διήμερο από τα μέσα της βδομάδας, όπου και τελικά δέχτηκα....στην διάρκεια της μέρας(Σαββάτου), παρατήρησα πως ήταν κάπως ανήσυχες και είχαν πολλά "μυστικά" από μένα και μυστήρια μνμ στα κινητά κλπ....δεν έδωσα όμως σημασία γιατί το μυαλό μου ήταν εντελώς "αλλού"....Αργά το απόγευμα ξεκινήσαμε για το σπίτι (εξοχικό) όπου και θα διανυκτερεύαμε....με το που φτάσαμε με "ξεφορτώσανε", λέγωντας μου απλά πως θα πηγαίνανε να πάρουν κανένα ποτό για το βράδυ και πως θα επιστρέφανε μέχρι να κάνω ντουζ και όλα τα σχετικά....και πάλι δεν έδωσα σημασία....Με το που άνοιξα την πόρτα του σπιτιού έμεινα άφωνη (!) είδα το τραπέζι στρωμένο, κεριά αναμένα και πάνω ένα μικρό κουτάκι ανοιχτό με ένα υπέροχο δαχτυλίδι και ένα σημείωμα ακριβώς δίπλα....το σημείωμα έγραφε " Συγνώμη για όλα! Αν αποφασίσεις να το βάλεις στο χέρι σου να είσαι σίγουρη γιατί δεν θα ξαναβγεί! Αν το βάλεις θα με δείς, αν όχι και πάλι θα με δείς γιατί .... από κάπου θα πρέπει να φύγω!!!!"....
Η μόνη λέξη που έβγαινε από το στόμα μου ήταν "είσαι τρελός, είσαι τρελός...." και τότε εμφανίστηκε ο καλός μου λέγωντάς μου πως είναι τρελός μόνο για μένα!!!!
Το τί ακολούθησε περιττό να σας πω....Εμφανίστηκαν οι φίλες μ0ου (μουσίτσες) με τους καλούς τους και περάσαμε ένα απίστευτο βράδυ όλοι μαζί....
Ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής μου και συγχρόνως και η πιο σημαντική για μένα....:)

Κι εγώ συγκινήθηκα! :'(
Να ζήσετε βρε παιδιά, πάντα τέτοια! :D
Και πάντα να έχεις τόσο καλές φίλες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσον αφορά το θέμα, έχω κάνει και έχει κάνει κάμποσες μικρές εκπλήξεις αν και η μνήμη μου είναι άθλια ως γνωστόν και μόνο μία που έκανα μπορώ να θυμηθώ, επειδή τελικά μου χάλασε :(

Που λέτε ήταν να πάω κυριακή (σχέση απο απόσταση γάρ) αλλά υπήρχε και ένα ενδεχόμενο να μην τα καταφέρω αν κάτι πήγαινε στραβά. Οπότε του είπα οτι τελικά αυτό πήγε στραβά και θα έρθω τη δευτέρα. Εγώ κανονικότατα όμως (μιας και τελικά δεν είχε πάει στραβά) πήρα τη βαλι****** μου και ξεκίνησα με το ΚΤΕΛ. Ο σκοπός μου ήταν να του κάνω έκπληξη και να βρω μια δικαιολογία για να κατέβει στην είσοδο της πολυκατοικίας (πχ κάποιο δέμα) και να με δεί και να μείνει! :D
Έλα όμως που ως κλασική γκαντέμω, ο οδηγός ήταν γέρος (και καθόλου γερός) και έπαθε κάτι κάπου 2 ώρες πριν το Αγρίνιο, σταμάτησε το λεωφορείο, βγήκε έξω και λιποθύμησε... Απο αυτά που άκουγα κατάλαβα οτι θα καθυστερούσαμε πολλές ώρες (ε δεν μπορούσα να πάω και στις 4 τα ξημερώματα!) οπότε τον πήρα τηλέφωνο και του τα είπα όλα :( Στην αρχή δεν με πίστευε και νόμιζε οτι του έκανα πλάκα! Μετά όμως χάρηκε πολύ που τελικά θα με έβλεπε νωρίτερα, κι ας χάλασε το μεγαλύτερο μέρος της έκπληξης. Τουλάχιστον ήταν ακόμα έκπληξη!

ΥΓ: Τελικά βλακεία μου που τον πήρα γιατί σε καμιά ωρίτσα ήρθε άλλος οδηγός και φύγαμε... Τσάμπα χάλασα την έκπληξη :(

Μια που μου είχε κάνει αυτός και μου ήρθε τώρα. Αν και δεν φαίνεται σημαντική εγώ πηδούσα απο τη χαρά μου!
Ήταν που λέτε η μέρα που θα έφευγα απο Αγρίνιο. Χάλια ψυχολογικά εγώ και αυτός. Εκείνος επειδή αυτή την ώρα έγραφε διαγώνισμα στο φροντιστήριο, δεν μπορούσε να έρθει, κάτι που με έκανε ακόμα πιο χάλια. Που λέτε πάω εγώ στα ΚΤΕΛ, βγάζω κανονικά εισητήριο και τον βλέπω εκεί να με ψάχνει!! Η χαρά μου που θα τον έβλεπα έστω και 20 λεπτά περισσότερο δεν περιγράφεται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Νομίζω πως η καλύτερη έκπληξη που έχω κάνει είναι στην πρώην μου...
Μετά από ένα γερό καβγαδάκι (εγώ έφταιγα, που έφυγα εκδρομή με Ολυμπιακό και περίμενε να βγούμε το βράδυ...) μου κράταγε μούτρα από την Κυριακή μέχρι την Παρασκευή που επιτέλους σήκωσε το τηλέφωνο...

Τις είπα ορθά κοφτά... «Πρέπει να μιλήσουμε πολύ σοβαρά, σε μια ώρα θα περάσω να σε πάρω από το σπίτι να πάμε κάπου ήσυχα»
Εντωμεταξύ την εβδομάδα που πέρασε είχα κανονίσει τα πάντα! Εισιτήρια για 2, για Βερολίνο και 3 διανυκτερεύσεις... Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή!

Όταν πέρασα και την πήρα, το ταξί είχε προορισμό το Ελ. Βενιζέλος και μετά από περίπου 4-5 ώρες βρισκόμασταν στο Βερολίνο! Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να επιστρέψουμε αφού την φώτισε ο θεός και είχε μαζί της την ταυτότητά της!!!

Περάσαμε ένα κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ό Σαββατοκύριακο!!! Τι μου θυμίσατε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής μου συνέβει το ΣΚ που μας πέρασε....Μετά από αρκετές μέρες που είμασταν χώρια με τον σύντροφό μου, αποφάσισα να πάω μια εκδρομή να κάνω ένα μπανάκι με τις φίλες μου...πήγαμε στο 1ο πόδι Χαλκιδικής σε μια ομορφη αλλά πολυσύχναστη παραλία....Οι φίλες μου εν'τω μεταξύ με πρήζανε για το διήμερο από τα μέσα της βδομάδας, όπου και τελικά δέχτηκα....στην διάρκεια της μέρας(Σαββάτου), παρατήρησα πως ήταν κάπως ανήσυχες και είχαν πολλά "μυστικά" από μένα και μυστήρια μνμ στα κινητά κλπ....δεν έδωσα όμως σημασία γιατί το μυαλό μου ήταν εντελώς "αλλού"....Αργά το απόγευμα ξεκινήσαμε για το σπίτι (εξοχικό) όπου και θα διανυκτερεύαμε....με το που φτάσαμε με "ξεφορτώσανε", λέγωντας μου απλά πως θα πηγαίνανε να πάρουν κανένα ποτό για το βράδυ και πως θα επιστρέφανε μέχρι να κάνω ντουζ και όλα τα σχετικά....και πάλι δεν έδωσα σημασία....Με το που άνοιξα την πόρτα του σπιτιού έμεινα άφωνη (!) είδα το τραπέζι στρωμένο, κεριά αναμένα και πάνω ένα μικρό κουτάκι ανοιχτό με ένα υπέροχο δαχτυλίδι και ένα σημείωμα ακριβώς δίπλα....το σημείωμα έγραφε " Συγνώμη για όλα! Αν αποφασίσεις να το βάλεις στο χέρι σου να είσαι σίγουρη γιατί δεν θα ξαναβγεί! Αν το βάλεις θα με δείς, αν όχι και πάλι θα με δείς γιατί .... από κάπου θα πρέπει να φύγω!!!!"....
Η μόνη λέξη που έβγαινε από το στόμα μου ήταν "είσαι τρελός, είσαι τρελός...." και τότε εμφανίστηκε ο καλός μου λέγωντάς μου πως είναι τρελός μόνο για μένα!!!!
Το τί ακολούθησε περιττό να σας πω....Εμφανίστηκαν οι φίλες μ0ου (μουσίτσες) με τους καλούς τους και περάσαμε ένα απίστευτο βράδυ όλοι μαζί....
Ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής μου και συγχρόνως και η πιο σημαντική για μένα....:)

σνιφ. so sweet... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απιστευτο erodia!! Να'στε ευτυχισμενοι :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos -S-

Νεοφερμένος

Ο Nikos -S- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πολλες κ μικρες εκπληξουλες να δειχνεις οτι εισαι εκει παρων οτι δεν εισαι μονο στη σκεψη!πχ πηγαινα το βραδυ αργα μετα τη δουλεια κ της αφηνα ενα δωρακι στο παραθυρο της κ το πρωι οταν ξυπνουσε το εβρισκε κ ηξερε οτι ημουν εκει.. κατι απλο οπως ενα χαρτακι "καλημερα" η ενα λουλουδι κα (την λεγαν Κατερινα καλη ωρα χεχεχε:wall: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βασικά δεν ξέρω αν έχει γραφτεί κάτι παρόμοιο αλλά what the hell? Είχα κανονίσει με το φίλο μου να τον βρω στο σπίτι που μένουμε τα σκ μετά την δουλειά του λέγοντας ότι κάτι προέκυψε στην κολλητή μου και μόλις ξεμπερδέψω θα πάρω ταξί και θα'ρθω....Απλά να με πάρει τηλ πότε ξεκινάει για Ρίο για να υπολογίσω κι εγώ την ώρα....Έχοντας τα κλειδιά του σπιτιού - γιατί χωρίς κλειδιά πως να μπεις; :P - είχα φτιάξει διάδρομο με κεράκια που οδηγούσαν στο μπάνιο - η βλακεία είναι ότι δεν ξέρω γμτ να ανάβω το τζάκι :hmm: θα ταίριαζε τέλεια στο σκηνικό...τέσπα :P -...Εκεί είχα ετοιμάσει ένα αφρόλουτρο για δύο....Ε...μετά από τόσες ώρες δουλειάς του χρειαζόνταν!Περιττό να πω πόσο του άρεσε και πόσο υπέροχα περάσαμε....Μάλλον εκείνο το βράδυ πρέπει να με ερωτεύθηκε τρελά 8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής μου συνέβει το ΣΚ που μας πέρασε....Μετά από αρκετές μέρες που είμασταν χώρια με τον σύντροφό μου, αποφάσισα να πάω μια εκδρομή να κάνω ένα μπανάκι με τις φίλες μου...πήγαμε στο 1ο πόδι Χαλκιδικής σε μια ομορφη αλλά πολυσύχναστη παραλία....Οι φίλες μου εν'τω μεταξύ με πρήζανε για το διήμερο από τα μέσα της βδομάδας, όπου και τελικά δέχτηκα....στην διάρκεια της μέρας(Σαββάτου), παρατήρησα πως ήταν κάπως ανήσυχες και είχαν πολλά "μυστικά" από μένα και μυστήρια μνμ στα κινητά κλπ....δεν έδωσα όμως σημασία γιατί το μυαλό μου ήταν εντελώς "αλλού"....Αργά το απόγευμα ξεκινήσαμε για το σπίτι (εξοχικό) όπου και θα διανυκτερεύαμε....με το που φτάσαμε με "ξεφορτώσανε", λέγωντας μου απλά πως θα πηγαίνανε να πάρουν κανένα ποτό για το βράδυ και πως θα επιστρέφανε μέχρι να κάνω ντουζ και όλα τα σχετικά....και πάλι δεν έδωσα σημασία....Με το που άνοιξα την πόρτα του σπιτιού έμεινα άφωνη (!) είδα το τραπέζι στρωμένο, κεριά αναμένα και πάνω ένα μικρό κουτάκι ανοιχτό με ένα υπέροχο δαχτυλίδι και ένα σημείωμα ακριβώς δίπλα....το σημείωμα έγραφε " Συγνώμη για όλα! Αν αποφασίσεις να το βάλεις στο χέρι σου να είσαι σίγουρη γιατί δεν θα ξαναβγεί! Αν το βάλεις θα με δείς, αν όχι και πάλι θα με δείς γιατί .... από κάπου θα πρέπει να φύγω!!!!"....
Η μόνη λέξη που έβγαινε από το στόμα μου ήταν "είσαι τρελός, είσαι τρελός...." και τότε εμφανίστηκε ο καλός μου λέγωντάς μου πως είναι τρελός μόνο για μένα!!!!
Το τί ακολούθησε περιττό να σας πω....Εμφανίστηκαν οι φίλες μ0ου (μουσίτσες) με τους καλούς τους και περάσαμε ένα απίστευτο βράδυ όλοι μαζί....
Ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής μου και συγχρόνως και η πιο σημαντική για μένα....:)

Είχα διαβάσει την ιστορία σου στους πεθερόπληκτους και στεναχωρέθηκα πολύ αλλά δεν έγραψα μια και δεν έγραφα γενικά πολύ και μου φαινόταν λιγάκι αμήχανο... :redface:
Πάντως χάρηκα πάρα πολύ :clapup: (κατασυγκινήθηκα για την ακρίβεια, είμαι και λίγο κλαψιάρα παρα τρίχα δεν έγινα ρεζίλι και στη δουλειά :redface: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τελικώς απ ότι κατάλαβα... να μην ντρεπομαι που με πήραν τα ζουμια με την ιστορια της erodia ε? :P Προφανέστατα δεν ήμουν η μόνη ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
:redface:
Αχχχ....και μένα ακόμα σαν όνειρο μου φαίνεται βρε παιδιά....κοιτάζω το δαχτυλίδι και νομίζω πως βλέπω κάποιο όνειρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η ιστορια σου πραγματικα ηταν πολυ συγκινητικη! Μακαρι να ειστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
επειδη δε γιορταζω και γενικα ζηλευα που ολοι παιρνουν δυο δωρα, το ειχα αναφερει αυτο στον φιλο μου και το χρυσο μου μετα απο 3 μηνες ενημερωσε ολους τους φιλους μας για να μουν πουν χρονια πολλα (15/11/2006)τα ξημερωματα αυτης της μερας μου εκανε δωρο ενα κρεμαστο κολιε σβαροφσκι για 2 φορα , καθως το πρωτο το ειχα χασει.... και καθε φορα που το σκεφτομουν με επιαναν τα κλαμματα......
απο τοτε δεν ξανακλαψα το χαμενο μου κολιε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
εγω παλι στα γενεθλια της καλης μου της ειχα παρει το ipod που ζαχαρωνε πολυ καιρο.

ομως, το ειχα κρηψει μεσα σε ενα αθλιο (των 8 ευρω) ζευγαρι πα*****ια. Τα προηγουμενα γενεθλια της της ειχα παρει πα*****ια, οποτε της ειχα πριξει το συκωτι πως της εχω παρει ενα φανταστικο ζευγαρι κτλ.

οποτε στηνω, λουλουδια, κερια, τουλια και δεν σημαζευεται γυρω απο τα καρακιτς πα*****ια, τα οποια μεσα στη τρελη χαρα ανοιγει.

ετοιμος εγω να τη δω φρικαρισμενη απο την αθλιοτητα και να της πω "για κοιτα λιγο πιο καλα" γυρναει αυτη χωροπηδοντας και μου λεει τι φανταστικα πα*****ακια της πηρα.

μενω βλακας εγω...

της λεω, καλη μου αυτα τα παπ*****ια κανανε 8 ευρω και δεν μπορουσα να βρω χειροτερα...κοιτα μεσα στο κουτι τους ειναι το πραγματικο δωρο σου.

ε το βρηκε και εβαλε τα κλαματα το χαζο:p

Βρε Epote ώρες-ώρες σκέφτομαι αν έχεις διπλή προσωπικότητα!:P Πολύ υπέροχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
erodia μου να ζήσετε κ πάντα τέτοια...!

παιδιά κ η δική μου μνήμη με απατά και δεν θυμάμαι πολλά, παρόλο που έχω να το λέω ότι όλο με μικρές εκπληξούλες με έχει ο καλός μου...
το τελευταίο που έκανα εγώ και το θυμάμαι γιατί είναι πρόσφατό, ήταν όταν είμουν στην Ιταλία για 3 μήνες κ μετά θα πήγαινα Αμερική στο καπάκι, είχα κανονίσει να περάσω μια μέρα από εδω και να πάρω πτήση από Αθήνα, με αποτέλεσμα ο καλός μου να έχει μείνει κάγκελο όταν ήρθε σπίτι μου να δώσει κάποια γράμματα και μικροδωράκια στην μάνα μου για μένα και του άνοιξα την πόρτα. είχε εκπλαγεί τόσο πολύ που με κράταγε αγκαλιά για 15 λεπτά περίπου μέχρι να συνέλθει και να μου πει καλωσόρισες!!!

Κάτι που θα μου μείνει επίσης αξέχαστο, είναι ένα απ΄γευμα που μου είχε πει να περάσω για έναν καφέ σπίτι του και όταν μπηκα ήρθα αντιμέτωπη με ενα σπίτι χαμηλού φωτισμού, τριαντάφυλλα παντού, κάθε δωμάτιο με διαφορετικό χρώμα φώτων και κεριά εδώ και κει. ο φίλος μου δεν φαινόταν πουθενά και εγώ έπρεπε να ακολουθήσω τις οδηγίες από τα χαρτάκια που έβρισκα. έτσι κατέληξα να κάνω αφρόλουτρο με μουσική όσο ο ίδιος μου έκανε μασαζ, να φάω υπο το φως των κεριών δικές του συνταγές και να αφεθώ στην περιποιηση του. Ηταν απλώς καταπληκτικα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
επειδη δε γιορταζω και γενικα ζηλευα που ολοι παιρνουν δυο δωρα, το ειχα αναφερει αυτο στον φιλο μου και το χρυσο μου μετα απο 3 μηνες ενημερωσε ολους τους φιλους μας για να μουν πουν χρονια πολλα (15/11/2006)τα ξημερωματα αυτης της μερας μου εκανε δωρο ενα κρεμαστο κολιε σβαροφσκι για 2 φορα , καθως το πρωτο το ειχα χασει.... και καθε φορα που το σκεφτομουν με επιαναν τα κλαμματα......
απο τοτε δεν ξανακλαψα το χαμενο μου κολιε:)

Άουτς και σε μένα είχε στείλει και το είδα μές τη νύστα μου οπότε το είχα ξεχάσει τελείως την άλλη μέρα!! :redface::redface::redface::redface:
Χίλια συγγνώμη Ζανούλα!! :(:(:(:(
Είμαι απαράδεκτη! :(:(:(
Χρόνια πολλά έστω και τόσο καθυστερημένα! :(
:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Άουτς και σε μένα είχε στείλει και το είδα μές τη νύστα μου οπότε το είχα ξεχάσει τελείως την άλλη μέρα!! :redface::redface::redface::redface:
Χίλια συγγνώμη Ζανούλα!! :(:(:(:(
Είμαι απαράδεκτη! :(:(:(
Χρόνια πολλά έστω και τόσο καθυστερημένα! :(
:redface::redface::redface:

ευχαριστώ λιάκι.... σιγα και εγώ την ίδια μέρα το έμαθα και δεν κρατάω κακία ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ευχαριστώ λιάκι.... σιγα και εγώ την ίδια μέρα το έμαθα και δεν κρατάω κακία ......
:hug:

ΥΓ: Ερ: Πως καταλαβαίνεις οτι έχεις παρακαεί;
Απ: Όταν ζητάς συγγνώμη απο την κολλητή σου σε φόρουμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
:hug:

ΥΓ: Ερ: Πως καταλαβαίνεις οτι έχεις παρακαεί;
Απ: Όταν ζητάς συγγνώμη απο την κολλητή σου σε φόρουμ :P
[/quote


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλα με επιασαν τα γελια!!!!!!!!!!!1:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapping::clapping::clapping::clapping::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωραιο τοπικ. Αφοτου τα διαβασα ολα και συγκινηθηκα με μερικα...μουρχεται η απορια :

Κι αν καποιος δε μπορει να εκφραστει ετσι ; Αν δε τουρχονται τετοιες ιδεες ; δυσκολευεται να μεταδωσει το τι αισθανεται ; Δε κινδυνευει να παρεξηγηθει ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top