Διακοπή σύνδεσης internet

recpect

Νεοφερμένος

Η recpect αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...;)Επειδη εχω κανει μια συνδεση ιντερνετ(conx) αλλα θελω ν την κοψω μηπως ξερει καποιος ποια ειναι η διαδικασια...??δηλαδη αν ειναι δυσκολο και τι πρεπει ν κανω...??Yπαρχουν καποιοι περιορισμοι.....??:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πας στον ΟΤΕ λες θέλω να διακόψω την σύνδεση και νομίζω κάνεις μια αίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
υπαρχουν ενδεχομενως και συμβολαια που σε δεσμευουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Άμα έχεις κάνει την σύνδεση εδώ και πάνω από ένα χρόνο είσαι οκ.
Άμα έχεις κάνει τη σύνδεση εδώ και λιγότερο από ένα χρόνο και την κόβεις λόγω μετακόμισης είσαι οκ.
Άμα έχεις κάνει τη σύνδεση εδώ και λιγότερο από ένα χρόνο και την κόβεις για άλλους λόγους πληρώνεις 50-70 ευρώ τέλη σύνδεσης σαν πρόστιμο (κάπου τόσο πρέπει να είναι).

Ελπίζω να σε κάλυψα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως στην 3η περίπτωση του Μιχάλη,πληρώνεις τα πάγια που σου αναλογούν μέχρι τη συμπλήρωση του 1 χρόνου.Δηλαδή το 50-70 ευρώ είναι πολύ γενικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
134.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

recpect

Νεοφερμένος

Η recpect αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες παιδια.....δεν ειχα ιδεα οτι αν κανεισ διακοπη σε λιγοτερο απο 12 μηνες πληρωνεις τα παγια;)....οποτε αν ξεκινησω διαδικασια διακοπης αναγκαστικα θα τα πληρωσω γιατι την συνδεση λιγους μηνες την εχω...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Να ρωτήσω αν επιτρέπεται... Για ποιον λόγο θες να την κόψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top