Προβλημα με ηχεία μετά από format

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδιά sos. το μεσημέρι έκανα format κι εκεί που όλα πήγαν καλά να σου το πρόβλημα με τα ηχεία. δεν παιζανε οπότε πήγα κι εγώ πινακας ελέγχου>επιδόσεις και συντήρηση>σύστημα>διαχείρηση συσκευών και είδα ότι μου είχε κάτι κίτρινα ερωτηματικά δίπλα στο ελεγκτης raid και στο c-media AC97 audio device. το χε ξαναπάθει και στο προηγούμενο format αλλά μόλις πάταγα κατάργηση και μετά ανίχνευση για αλλαγές υλικού μου το εγκαθιστούσε ξανά. αλλά τώρα μου λέει πως δεν βρίσκει οδηγό λογισμικού:what::what:αλλά έχω την εντύπωση πως τα ηχεία μου (logitech) δεν χρειάζονται κάτι τέτοιο. τι να κάνω?:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Περασες τα drivers της μητρικης/καρτα ηχου κλπ ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
λες να τα θέλει ε? τα ξέχασα η μελαχρινή!!!! (και μετα λένε για τις ξανθιες) θα το κάνω και θα ενημερώσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
λες να τα θέλει ε? τα ξέχασα η μελαχρινή!!!! (και μετα λένε για τις ξανθιες) θα το κάνω και θα ενημερώσω!!!

Μα φυσικα και πρεπει να τους περασεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αυτό ηθελε τελικά...:zilia::zilia::zilia::thanks::thanks:ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top