Γιατί να είναι κατακριτέο;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω με τον epote στο "σεξουαλικη γυναικα".
Πιστευω πως οταν μια κοπελα ειναι κατασταλαγμενη,ωριμη και και ξερει τι ζηταει, δεν εχει κανενα προβλημα να δειξει οτι βλεπει τον αλλο ερωτικα (και να προχωρησει) μολις της δοθει η ευκαιρια.
Φυσικα μιλαμε για περιπτωσεις οπου τον αλλο τον θελει και τον βλεπει ερωτικα ε!
Απο την αλλη δυστυχως υπαρχουν πολλες κοπελες ακομα που για τον "α-β" λογο οδηγουνται σε "καθοπρεπισμους" και υπεκφυγες.
Μια οτι υπαρχει ακομα αυτο το ηλιθιο ταμπου "τι θα πει ο κοσμος", μια οτι εχει φοβηθει το ματι τους λογο οτι υπαρχουν πολλοι τυποι που μπορει να τις θελουν μονο γι' αυτο και μετα να την κανουν (εχοντας δειξει αλλη εικονα πριν ε!Γιατι και το one night stand δεν ειναι καταριτεο.)...
Γι' αυτο λεω οτι πρεπει να ειναι ωριμη και κατασταλαγμενη.Γιατι και καλυτερα και γρηγοροτερα ψυχολογει τον αλλο, και δεν δινει σημασια σε προκαταληψεις το 1700 και πριν και ξερουν τι ζητουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ενώ παλιότερα το σεξ για μένα δεν ήταν τίποτα περισσότερο από κάποιες στιγμές (χμ.... ώρες!!!) ευχαρίστησης, σήμερα όντας 29 ετών, δεν μου είναι αρκετό. Εννοώ, ότι η ανταλλαγή σωματικών υγρών είναι μια υπέροχη εμπειρία, αλλά γίνεται ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ όταν εκτός απ'τα υγρά σου ανταλλάζεις και τα συναισθήματά σου.
Οπότε, για μένα, πλέον, το επόμενο βήμα χρειάζεται περισσότερο χρόνο απ'ότι παλιότερα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι καταδικάζω ή κατακρίνω τις κοπέλες που αναζητούν το σεξ από το πρώτο ραντεβού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν μιλαμε αναγκαστικα να το επιζητας απο το πρωτο ραντεβου.
Μιλαμε στο να υπαρχει τετοια διαθεση,τετοιος ερωτισμος και τετοια χημεια μεταξυ των δυο που να ερθει σαν φυσικο ακολουθο.;)
Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις.Αυτο που προσωπικα δεν μου αρεσει ειναι το να υπαρχουν ολα τα παραπανω και τελικα να μην ερθει η κορυφωση λογο "ταμπου" ή δεν ξερω τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι πολλές φορές αγόρια μου έχουν πει ότι δεν θα έβλεπαν ποτέ σοβαρά μια κοπέλα που θα κάνει σεξ μαζί τους στο πρώτο ραντεβού. Ναι, τελείως ηλίθια άποψη, συμφωνώ!:mad:

Αλλά αν το αγόρι είναι υπέροχο κατά τ'άλλα, σου αρέσει πολύ, θες να τον κερδίσεις, τον καψουρεύεσαι ρε παιδί μου κι ας λέει και μερικές μ@λ@**ς, δεν θα δώσεις ένα περίμενε στην σεξουαλικότητά σου; Αν δεν είσαι σίγουρη πώς το βλέπει, για ποιό λόγο να ρισκάρεις και να κάνεις σεξ κατευθείαν μαζί του; Και μετά από ένα ωραίο βράδυ να εξαφανιστεί, χοντρή ήττα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι πολλές φορές αγόρια μου έχουν πει ότι δεν θα έβλεπαν ποτέ σοβαρά μια κοπέλα που θα κάνει σεξ μαζί τους στο πρώτο ραντεβού. Ναι, τελείως ηλίθια άποψη, συμφωνώ!:mad:

Αλλά αν το αγόρι είναι υπέροχο κατά τ'άλλα, σου αρέσει πολύ, θες να τον κερδίσεις, τον καψουρεύεσαι ρε παιδί μου κι ας λέει και μερικές μ@λ@**ς, δεν θα δώσεις ένα περίμενε στην σεξουαλικότητά σου; Αν δεν είσαι σίγουρη πώς το βλέπει, για ποιό λόγο να ρισκάρεις και να κάνεις σεξ κατευθείαν μαζί του; Και μετά από ένα ωραίο βράδυ να εξαφανιστεί, χοντρή ήττα.:|


Γιατί καλή μου, αν το παλικάρι σκέφτεται κατ αυτόν τον τρόπο....
Τότε στο καλό να πάει και να μην ξαναγυρίσει....
ίσα ίσα που θα το καταλάβεις και μια ώρα αρχίτερα τι στοκος είναι!!!
Ενα αγόρι που σκεφτεται έτσι και πράτει έτσι... στην πραγματικοτητα μόνο υπέροχο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιατί καλή μου, αν το παλικάρι σκέφτεται κατ αυτόν τον τρόπο....
Τότε στο καλό να πάει και να μην ξαναγυρίσει....
ίσα ίσα που θα το καταλάβεις και μια ώρα αρχίτερα τι στοκος είναι!!!
Ενα αγόρι που σκεφτεται έτσι και πράτει έτσι... στην πραγματικοτητα μόνο υπέροχο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! :P

Βρε ΚΕ μου,

ο έρωτας παίζει περίεργα παιχνίδια. Εμένα με θεωρώ πολύ ικανή να παρέβλεπα κάτι τέτοιο αν με είχε βαρέσει κατακούτελα ένα τοξάκι από ένα φτερωτό παιδάκι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βρε ΚΕ μου,

ο έρωτας παίζει περίεργα παιχνίδια. Εμένα με θεωρώ πολύ ικανή να παρέβλεπα κάτι τέτοιο αν με είχε βαρέσει κατακούτελα ένα τοξάκι από ένα φτερωτό παιδάκι.:redface:


Δε διαφωνω βρε καλομ... όλα συμβαινουν....
Το θέμα όμως ειναι ότι αυτό που σου έγραψα ομως εξακολουθεί να ειναι η αλήθεια....
Οτι ακόμα κι αν το παρέβλεπες... ένας τέτοιος τύπος θα είχε κι άλλα τέτοιου είδους χαρακτηριστικά (αποκλειεται να ήταν το μονο) όπου τελικώς στο τέλος θα σε ξενερώσει μόλις περάσουν τα πρωτα βέλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Γιατί καλή μου, αν το παλικάρι σκέφτεται κατ αυτόν τον τρόπο....
Τότε στο καλό να πάει και να μην ξαναγυρίσει....
ίσα ίσα που θα το καταλάβεις και μια ώρα αρχίτερα τι στοκος είναι!!!
Ενα αγόρι που σκεφτεται έτσι και πράτει έτσι... στην πραγματικοτητα μόνο υπέροχο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! :P

Θέτωστάνταρντ στις σχέσεις μου = είμαι στόκος.
Πολύ ωραία άποψη,αλλά αυτές οι συζητήσεις συνήθως είναι της κατηγορίας "ελάτε όσοι συμφωνούμε με το Χ,Ψ,Ζ να πούμε για το πόσο λάθος είναι το Χ΄,Ψ΄,Ζ΄ μπάς και αισθανθούμε καλύτερα", για εξομολόγηση όμως στον παπά της ενορίας όχι στα φόρουμ.Εγώ π.χ. ανήκω στην κατηγορία που στην νύξη για συνεύρεση στα πρώτα ραντεβού θα έπαιρνα το καπελάκι μου και θα έφευγα με ελαφρά, και όχι δεν θα το έκανα πρώτα και μετά θα έφευγα όπως μερικα σκουλίκια, απλώς δεν γουστάρω,τι κρίμα που κατατάσομαι στους στόκους .Ούτε θρήσκος είμαι,ούτε κολλημένος,αλλά θεωρώ ότι αντικειμενοποιείται ο άλλος με αυτό τον τρόπο,ανεξαρτήτως φύλου,τι συναισθήματα να έχεις για κάποιον σε 1,2,3 εβδομάδες(και πολύ λέω);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προφανώς δεν έγινα σαφής....

δεν κατατάσεσαι στους στόκους γενικώς... αλλά στους στόκους για την συγκεκριμένη γυναίκα ....
Με την ίδια άνεση που εσύ παίρνεις το καπελάκι σου φεύγεις γιατί "κατηγοριοποιείς" την κοπέλα που θα κάνει νύξη για σεξ απ τα πρωτα ραντεβου, με την ίδια άνεση και γω "κατηγοριοποιω"
Το θέμα λοιπόν, δεν είναι η κατηγορία που κατατασεται ο καθένας μας αλλά η ουσια του πραγματος...
οτι εσυ κι εγώ (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ) δεν θα κάναμε χωριο, γιατί εχουμε άλλες αρχες (όποιες κι αν ειναι αυτες) σκεφτομαστε ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ για το συγκεκριμένο θέμα κι άρα... καλυτερα εκ των προταιρων....

εσυ με τον τρόπο σου την λες πουτ@ν@ και αυτή στόκο...
δεν ειναι ΚΑΝ ισοτιμος ο χαρακτηρισμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ernesto_che

Νεοφερμένος

Ο ernesto_che αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά η άποψη μου είναι ότι αυτό το διάστημα μεταβάλετε από άτομο σε άτομο. Το παν είναι αυτά να είναι ξεκαθαρισμένα και το τι σημαίνει one night stand και το τι σημαίνει σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ερνέστο καλώς ήρθες
τα greeklish απαγορεύονται στο στεκι (καθώς και τα κεφαλαία σε όλο το ποστ)
παρακαλείσαι να τροποποιησεις το μήνυμα σου απ το κουμπακι που γραφει επεξεργασία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εννοώ, ότι η ανταλλαγή σωματικών υγρών είναι μια υπέροχη εμπειρία, αλλά γίνεται ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ όταν εκτός απ'τα υγρά σου ανταλλάζεις και τα συναισθήματά σου.


E όχι και ανταλλαγή συναισθήματα, μπλιαξ δηλαδή.



---------------------------

εκείνος ήθελε σεχς από το 2ο ραντεβού


λολ
αν εκείνος δεν ήθελε σεχς, δεν θα έβγαινε ούτε στο 1ο ραντεβού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θέτωστάνταρντ στις σχέσεις μου = είμαι στόκος.
Πολύ ωραία άποψη,αλλά αυτές οι συζητήσεις συνήθως είναι της κατηγορίας "ελάτε όσοι συμφωνούμε με το Χ,Ψ,Ζ να πούμε για το πόσο λάθος είναι το Χ΄,Ψ΄,Ζ΄ μπάς και αισθανθούμε καλύτερα", για εξομολόγηση όμως στον παπά της ενορίας όχι στα φόρουμ.Εγώ π.χ. ανήκω στην κατηγορία που στην νύξη για συνεύρεση στα πρώτα ραντεβού θα έπαιρνα το καπελάκι μου και θα έφευγα με ελαφρά, και όχι δεν θα το έκανα πρώτα και μετά θα έφευγα όπως μερικα σκουλίκια, απλώς δεν γουστάρω,τι κρίμα που κατατάσομαι στους στόκους .Ούτε θρήσκος είμαι,ούτε κολλημένος,αλλά θεωρώ ότι αντικειμενοποιείται ο άλλος με αυτό τον τρόπο,ανεξαρτήτως φύλου,τι συναισθήματα να έχεις για κάποιον σε 1,2,3 εβδομάδες(και πολύ λέω);

Εχμ... πολλά; :worry:
Έχω παρατηρήσει ότι μονίμως είμαστε στο περίμενε, όταν είναι να εκφράσουμε σε κάποιον τα συναισθήματα μας- "είναι πολύ νωρίς", "τι θα σκεφτεί", "μπορεί να τρομάξει" μπλα μπλα μπλα :S
Για να τον/τη σκέφτεσαι και να θες να περνάς χρόνο μαζί του/της και να επιζητάς τη συντροφιά του/της και να είναι ο πρώτος άνθρωπος που θες να πάρεις τηλ όταν βρεις ένα λεπτό ελεύθερο, προφανώς και έχεις συναισθήματα.
Δεν ξέρω γιατί αυτό είναι τόσο τρομερό και τρομακτικό, ενώ στην πραγματικότητα είναι πολύ πολύ απλό. Στις αρχές μιας σχέσης είναι που είσαι ερωτευμένος και δεν βλέπεις τίποτα μπροστά σου περα από εκείνον/εκείνη- κι ας μην το παραδέχεσαι σε κανέναν, περα από τον εαυτό σου.
Αυτός ο φόβος της έκφρασης και της απόρριψης είναι που μας έφαγε- αν το νιώθεις πες το βρε άνθρωπε, κι ας φας τα μούτρα σου! Θα είναι καλύτερα από το να μην το πεις ποτέ, επειδή φοβάσαι την αντίδραση του άλλου... Το οφείλεις στον εαυτό σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lime

Νεοφερμένος

Η Lime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το κατακριτέο η μή υπάρχει μέσα μας. Αλοίμονο αν παίρναμε την έγκριση των γύρω για τις προσωπικές μας σχέσεις. Αν κάτι μου ταιριάζει, ταιριάζει και στον απέναντι μου και συναινούμε, ειμαστε ενήλικες και προχωράμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Nα θεσω το ερώτημα καπως αλλιώς:

Μετά απο πόσα ραντεβου κρίνεται σωστό / αποδεκτό / "φυσιολογικό" να διεκδικεί σέξ ο άνδρας κυριως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μα κι αυτό πρέπει να μπει σε καλούπι;
Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος στο πότε θα ξεκινήσουν οι σεξουαλικές επαφές ενός ζευγαριού.

Λάθος είναι η κοροϊδία και μόνον αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Oχι...δεν θελουμε να το καλουπώσουμε.

Απλα να δουμε "ατυπα",ποσο καιρο (ορισμένο σε ραντεβού) ειναι αποδεκτό /νορμαλ να περιμενει ο ανδρας πριν θεωρησει πως πρεπει η γυναικα την οποια προσεγγίζει θα πρεπει να του δοθεί.

Ενα τροπον τινα non paper!....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Λέμε λοιπόν ότι έστω στα 3 ραντεβού πρέπει η γυναίκα να μας κάτσει. Το καθαρογράφουμε, το πρωτοκολλούμε και γίνεται έκτοτε νόμος του κράτους. Σε περίπτωση διαφωνίας αρμόδια για την επίλυσή της ορίζονται τα δικαστήρια της περιοχής του τρίτου ραντεβού.

Συναντιόμαστε το μεσημεράκι για φαγητό (ραντεβού πρώτο).

Συναντιόμαστε το απόγευμα για καφέ (ραντεβού δεύτερο).

Συναντιόμαστε το βράδυ για ποτό (ραντεβού τρίτο).

"Λοιπόν αγαπητή μου, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι στις 00:00 ακριβώς λήγει η προθεσμία οικοιοθελούς καθίσματος επί της μυτερής θέσης. Σε περίπτωση μη συμμόρφωσης θα προβώ σε άμεσα ασφαλιστικά μέτρα και θα ζητήσω να σου φορέσουν ζώνη αγνότητας, μην τυχόν και το δώσεις μωρή σε κάποιον άλλον, ενώ έχω κατοχυρώσει ώριμα συνουσιακά δικαιώματα. Στη συνέχεια θα προβώ σε κατάσχεση του αντικειμένου του πόθου και θα ζητήσω μάλιστα αποζημίωση για διαφυγόντα σπέρματα λόγω καταφυγής εις χειρογλύκανον κατά τη διάρκεια της μη νόμιμης εκπλήρωσης των συμβατικών σου υποχρεώσεων. Το καλό που σου θέλω λοιπόν, να μου έχεις κάτσει μέχρι τότε. Η ώρα είναι 23:14, συνεπώς έχεις 46 λεπτά της ώρας ώστε ν' ανταποκριθείς οικειοθελώς στις νομίμως αναληφθείσες υποχρεώσεις σου. Αλήθεια, πώς είπαμε ότι σε λένε, ώστε να το συμπληρώσω στην αίτηση;"

Μα τι λέμε τώρα ρε παιδιά ολόκληροι μαντραχαλαίοι;;;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Value

Νεοφερμένος

Ο Value αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Έτσι, για να γελάσουμε λίγο...

https://www.youtube.com/watch?v=JEdBndu0YUM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Λέμε λοιπόν ότι έστω στα 3 ραντεβού πρέπει η γυναίκα να μας κάτσει. Το καθαρογράφουμε, το πρωτοκολλούμε και γίνεται έκτοτε νόμος του κράτους. Σε περίπτωση διαφωνίας αρμόδια για την επίλυσή της ορίζονται τα δικαστήρια της περιοχής του τρίτου ραντεβού.

Συναντιόμαστε το μεσημεράκι για φαγητό (ραντεβού πρώτο).

Συναντιόμαστε το απόγευμα για καφέ (ραντεβού δεύτερο).

Συναντιόμαστε το βράδυ για ποτό (ραντεβού τρίτο).

"Λοιπόν αγαπητή μου, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι στις 00:00 ακριβώς λήγει η προθεσμία οικοιοθελούς καθίσματος επί της μυτερής θέσης. Σε περίπτωση μη συμμόρφωσης θα προβώ σε άμεσα ασφαλιστικά μέτρα και θα ζητήσω να σου φορέσουν ζώνη αγνότητας, μην τυχόν και το δώσεις μωρή σε κάποιον άλλον, ενώ έχω κατοχυρώσει ώριμα συνουσιακά δικαιώματα. Στη συνέχεια θα προβώ σε κατάσχεση του αντικειμένου του πόθου και θα ζητήσω μάλιστα αποζημίωση για διαφυγόντα σπέρματα λόγω καταφυγής εις χειρογλύκανον κατά τη διάρκεια της μη νόμιμης εκπλήρωσης των συμβατικών σου υποχρεώσεων. Το καλό που σου θέλω λοιπόν, να μου έχεις κάτσει μέχρι τότε. Η ώρα είναι 23:14, συνεπώς έχεις 46 λεπτά της ώρας ώστε ν' ανταποκριθείς οικειοθελώς στις νομίμως αναληφθείσες υποχρεώσεις σου. Αλήθεια, πώς είπαμε ότι σε λένε, ώστε να το συμπληρώσω στην αίτηση;"

Μα τι λέμε τώρα ρε παιδιά ολόκληροι μαντραχαλαίοι;;;:blink:

Το απόλυτο non paper Οττο!!!:D:D

Να εξηγήσω λιγο καλύτερα τι εννοώ.

Αρχιζεις να βγαινεις με μια γυναίκα που σου αρεσει. Τσουλαει καλα,ολα ειναι εντάξει,αλλα γμτ το σεξ ....αργει καπως απο την πλευρα της γυναικας [δε μιλαμε για σεξ ήδη αποτην πρωτη συναντηση φυσικά] - για τον οποιο λόγο δυναται η γυναικα να επικαλεστεί (φανερα ή κρυφά)
: [α) να φρεναρεται,για να μη θεωρηθει εύκολη (η απαξιωτική ηθική που λεγαμε...),βου) να σε τεσταρει εξαντλητικά για να δει αν της κανεις και μετα να σου κατσει , γου) να φοβαται, να ειναι αναβλητική εκ φύσεως ή οτιδήποτε αλλο],παντα υπο την προϋποθεση πως δε σε βλεπει ως φιλαρακι...

Ως άνδρας τωρα,τι άτυπα όρια βαζεις σε σενα και σε εκεινη?

Πότε - μεσα σε καποια ατυπα πλαισια χρονου - θεωρεις πως η γυναικα πρεπει να εχει ξεπερασει οτι απο τα παραπανω εν γενει ισχύει για την ιδια και να (οφειλει να) σου κάτσει,γιατι η υπομονη εχει και τα όριά της βρε αδερφέ? :D

Ποσο περιμενεις - ποσο εισαι διατεθειμενος να περιμενεις - ως ανδρας? Γιατι,κακα τα ψεμματα,καποια στιγμή θα πρεπει να διεκδικήσεις σεξ (γιατι ουτε τις κουμπαρες θες να παιξετε,ουτε ψαχνεις εναν ακομη κολλητό...).
Πότε η υπομονή σου ως άνδρας θεωρείς πως πρεπει επιτελους να ανταμειφθεί όμορφα κι ωραια?

Ποτε περιπου θεωρεις φυσιολογικο να πιεσεις για σεξ? Μετα το 3ο,το 4ο,το10ο ραντεβου? Βασει ενος άτυπου μπουσουλα,πότε το κανεις θεμα,αν η αλλη πλευρά εξακολουθεί να ποιει την νήσσαν???
Πότε θεωρεις πως ειναι προσφορο να πιεσεις,για να ξερεις επιτελους που πατάς βρε αδερφε?:D

Πότε θεωρείς πως εχεις δωσει επιτυχως εξετασεις και πρεπει επιτελους να παρεις πτυχίο?Πότε θεωρεις ευλογο να εχει τελειώσει πια το
testing σου απο την αλλη πλευρα και να περασετε στα ενδότερα? :D

Γιατι αν αργει παρα πολύ ΚΑΙ η υπομονή σου εξαντλείται μα ολο και καποιο "προβλημα" μυρίζεσαι!:D

Ξερω...φανταζει φοβερά υπολογιστικό - και ειναι εν γενει ισως!:)
Ομως πιστευω πως κατι τετοιο παντα υπαρχει καπου στην ακρη του ανδρικού μυαλού...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top