Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Μιας και δε βλέπω τίποτα για Macintosh θα ρίξω εγώ μερικές ιδέες για τα αγαπημένα "μηλαράκια"

Όλα τα προγράμματα της Devon Technologies είναι καταπληκτικά!! Είναι τα μόνα που έχω αγοράσει ποτέ μέσω Διαδικτύου και μου έχουν λύσει κυριολεκτικά τα χέρια....

Α, και για τους χρήστες Windows ρίξτε μια ματιά στο iTunes για ν' ακούτε μουσική και να "καίτε" τα αγαπημένα σας δισκάκια και ξεχάστε για πάντα τον Media Player....είναι και δωρεάν :clapup:

για τα itunes...δεν ξερω αν τα δοκιμασες αλλα ειναι βαρια και δυσχρηστα..και ειδικα αν θες να μεταφερεις τραγουδια απο και προς το ipod
εκει γινεται μπουρδελ@! ο media player 9 ειναι μια χαρα! οσο για το ipod χρησιμοποιω το XPLAY με το οποιο κανεις drag n drop τα mp3(ειναι τοσο απλο οπως ο windows explorer)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μιας και δε βλέπω τίποτα για Macintosh θα ρίξω εγώ μερικές ιδέες για τα αγαπημένα "μηλαράκια"

Όλα τα προγράμματα της Devon Technologies είναι καταπληκτικά!! Είναι τα μόνα που έχω αγοράσει ποτέ μέσω Διαδικτύου και μου έχουν λύσει κυριολεκτικά τα χέρια....

Α, και για τους χρήστες Windows ρίξτε μια ματιά στο iTunes για ν' ακούτε μουσική και να "καίτε" τα αγαπημένα σας δισκάκια και ξεχάστε για πάντα τον Media Player....είναι και δωρεάν :clapup:
Λοιπον για εναλλακτικα λειτουργικα υπαρχει αντιστιχο θεμα... κοιτάξε εδώ

Υ.γ.: Δηλωνω οτι ειμαι θανατικος οπαδός του iTunes. Ευτυχως πήρα ipod (έτστω και το mini) και ανακαλυψα το itunes
εκει γινεται μπουρδελ@! ο media player 9 ειναι μια χαρα!
το wmp9 εχει απαισια library
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
το wmp9 εχει απαισια library

Του 9 δεν την θυμαμε, του 10 ομως ειναι η μονη που με εχει βολεψει (αν και σπανια την χρεισιμοποιω) κανενος αλλου προγραματος δεν με διευκολινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Του 9 δεν την θυμαμε, του 10 ομως ειναι η μονη που με εχει βολεψει (αν και σπανια την χρεισιμοποιω) κανενος αλλου προγραματος δεν με διευκολινει
εισαι σιγουρος; Το itunes το εχεις δοκιμασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εισαι σιγουρος; Το itunes το εχεις δοκιμασει;
Το itunes οχι, αλλα σε σχεση με διαφορα αλλα (οπως winamp πχ) με διευκολινει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Oποτε βρεις χρονο δοκιμασε το ... αξιζει με τα 1000 το library του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Nero Vision Express - πολυ καλο αλλα οχι το μονο, υπαρχουν πολλα αλλα που κανουν δουλεια. αλλα εγω ειμαι μια χαρα με αυτο
Τους υπότιτλους θα τους παίζει?Είναι .srt:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Μιας και δε βλέπω τίποτα για Macintosh θα ρίξω εγώ μερικές ιδέες για τα αγαπημένα "μηλαράκια":

Πως πως...ειμαστε και εμεις εδω με τα μηλαρακια.Itunes με χιλια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι εναλλακτικό του Nero που να κάνει εξίσου (ή καλύτερα) τη δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλύτερα από το Nero?:confused:
Δε νομίζω....
(τουλάχιστον όχι στα windows....)
Νομίζω ότι είναι ό,τι καλύτερο αυτή τη στιγμή...

Τι πρόβλημα έχεις με το Nero και θες να το αλλάξεις;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μπορεί να μην φταίει καν το Νero...απλά αναρωτιόμουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν σου έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα,
πες το μήπως μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε...

Γενικά πάντως το Nero εμένα δε μου έχει δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα!
(και το χρησιμοποιώ 5-6 χρόνια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι, είχα σκοπό να σας ρωτήσω, αλλά επειδή ξέρω πως για να με βοηθήσετε χρειάζονται specs έψαχνα να τα βρω :redface: μόλις θα είμαι έτοιμη θα ανοίξω θέμα.
Στα γρήγορα: Δεν μπορώ να γράψω από εξωτερικό δίσκο στο DVD-R μου.:mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Ξέρετε αν υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να ενσωματώνει τους υπότιτλους σε μία ταινία .avi??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αυτο που ρωταει ο jason μ'ενδιαφερει κι εμενα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι απο που το είχα κατεβάσει αλλά είναι αρκετά από στην χρήση του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • AVISubtitler.exe
    84 KB · Εμφανίσεις: 173

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συχνά όταν πάτε να σβήσετε ένα αρχείο, βλέπετε το παρακάτω μήνυμα
example.png

Το freeware πρόγραμμα που ακούει στο όνομα unlocker έρχεται να δώσει την λύση.

Περισσότερα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Panda Anti-rootkit

Όπως καταλάβατε και οι ίδιοι είναι ένα anti-rootkit. Μάλιστα είναι δωρεάν.

Τα rootkit είναι ο πιο επικίνδυνος τύπου ιου και αυτό γιατί δεν αφήνουν κανένα ίχνος ούτε εμφανίζονται στο task manager. Οι δυνατότητες τους είναι ισάξιες με τους συνηθισμένους ιους.

Μπορείτε να το κατεβάσετε και από εδώ -> View attachment Panda.exe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κανενα προγραματακι που να μετατρεπει m4a σε καπιο αλλο αρχειο ηχου, κατα προτιμιση mp3 η wav ξερουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
cool edit pro, αλλα δεν ειναι δωρεαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top