Ποιον player προτιμάτε για να ακούτε μουσική;

Ποιον player προτιμάτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
  • Winamp

    Ψήφοι: 30 46.2%
  • MusicMatch Jukebox

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iTunes

    Ψήφοι: 11 16.9%
  • Windows Media Player 10

    Ψήφοι: 24 36.9%
  • Real Player

    Ψήφοι: 0 0.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πλέον τον windows media player 10….
Παλιά είχα τον Music Match jukebox αλλά με κούρασαν οι διαφημίσεις αλλά και ότι ήταν πολύ βαρείς ..... αλλά μου έχει λείψει πολύ το autodj Το Winamp το αντιπαθώ τελείως δεν έχει τπτ
Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Winamp γιατί το συνήθισα και το βρίσκω απλό και ελαφρύ (και μου αρέσει και το skin του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Winamp και από μένα 7 χρόνια τώρα.. Πολύ ελαφρύ, κάνει τα πάντα (με plugins) και είναι fast enough. (πατάω και ακούω μουσική σε χρόνο dt)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Winamp κι εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω τον windows media player 10, τελιως τρελος ε;
Οπως και ο exposed τον winamp τον αντιπαθω παραπολυ...
Αλλον ευκολο, πρακτικο και που να κανει ολα οσα θελω δεν βρισκω... η που εχουν πολλα η που δεν εχουν κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ media player 10... Με βολευει άρα δεν βρίσκω λόγο να αλλάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αυτό που με χάλαει από το winamp είναι ότι δεν έχει κάθολου κάλη database για τα τραγουδία ουτε search ούτε καλή ομοδαποιήση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
το iTunes , το βρίσκω πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από KoRaKi :
το iTunes , το βρίσκω πολύ καλό
Τον είχα ξεχάσει , μόλις τον πρόσθεσα (δλδ η Μιchelle για την ακριβεία ) στο poll
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Κι εγω winamp.
Ρε παιδιά είμαστε 4 άτομα που λένε winamp και στο poll βλέπω 2 ψήφους, άντε ψηφίστε και οι άλλοι δυο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στον winamp φιλε exposed αφτα ακριβος ειναι που μου την σπανε (πιο πολυ γιατι και αλλα μου την σπανε...). Ιδικα το οτι δεν εχει ομαδοποιηση. και ειναι δυσκολο να κανεις playlist... Ποσο μαλλον να βρεις ενα ραγουδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
αυτό που με χάλαει από το winamp είναι ότι δεν έχει κάθολου κάλη database για τα τραγουδία ουτε search ούτε καλή ομοδαποιήση
Ρε παιδιά το winamp έχει εδω και πολύ καιρό media library.
Προσωπικά βέβαια δέν τη χρησιμοποιώ γιατι δε με βολέυει. Ετσι τσαντίστηκα όταν πήγα να δουλέψω με το iTunes που δέν σε άφηνε να παίξεις αρχείο που δέν ήταν στο library.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Ρε παιδιά το winamp έχει εδω και πολύ καιρό media library.
χμμ τι να πώ ίσως όταν το δοκίμασα εγώ να μην είχε επειδή ήταν πριν 3-4 χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ winamp, αλλά η έκδαση 5.χχ μου φαίνεται αρκετά βαριά.
Πριν από μερικούς μήνες, απέκτησα ένα iPod οπότε άρχισα να δουλεύω και το iTunes το οποίο (αν έχεις τα τραγούδια σου οργανωμένα) είναι πολύ αξιόλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Winamp κ από μένα.
Δεν βρίσκω κάτι καλύτερο κ πιο γρήγορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
winamp κι εγώ :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ winamp, αλλά η έκδαση 5.χχ μου φαίνεται αρκετά βαριά.
Αν στην εγκατάσταση δεν μπεί το modern skin support (αλλά και το video support και γενικά κρατηθεί στα απαραίτητα) γίνεται αρκετά πιό ελαφρύ το winamp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ winamp τώρα τελευταία, αλλά να πω την αμαρτία μου προτιμάω τον windows media player 10 λόγω εμφάνισης και επειδή ανοίγει 3-4 φορές πιο γρήγορα από το winamp. Επιπλέον το winamp συνέχεια crashάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
XMMS.. Ψήφισα winamp επειδή είναι παρόμοια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas777

Νεοφερμένος

Ο andreas777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
windows media player 10...dagoto
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top