Καθαρισμός οθόνης

Κάθε πότε καθαρίζετε την οθόνη του υπολογιστή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ποτέ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μια φορά τον χρόνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 2-4 φορές τον χρόνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 1 φορά τον μήνα

    Ψήφοι: 2 100.0%
  • 2-4 φορές τον μήνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 2 φορές τη εβδομάδα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
σαν γνωστη "βαριεμαι που ζω" τυπισσα ειπα να κανω ενα θεμα στο ντουκου..:P

ειναι καλο να καθαριζεις συνεχεια την οθονη του υπολογιστη??:hmm:
αντε πειτε και κανα ψουτ ψουτ(:P) να καθαριζουμε τν οθονη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
1 φορά το μήνα γιατί βαριέμαι για περισσότερες. Και όσο για το ψουτ ψουτ (:P) η σκόνη είναι ενοχλητική ειδικά όταν βλέπεις ταινίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν την καθαρίζεις με κατάλληλο υγρό και πανάκι, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Υπάρχει αυτό για παράδειγμα: https://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?id=ANA.PEL5003
Εγώ την καθαρίζω όποτε χρειάζεται, μια φορά το εξάμηνο κατά μέσο όρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το swiffer κανει για τη σκονη στην οθονη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αν την καθαρίζεις με κατάλληλο υγρό και πανάκι, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Υπάρχει αυτό για παράδειγμα: https://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?id=ANA.PEL5003
Εγώ την καθαρίζω όποτε χρειάζεται, μια φορά το εξάμηνο κατά μέσο όρο.

Εγώ έχω ένα από το Πλαίσιο που είναι πολυκαθαριστικό για υπολογιστές και κάνει επίσης καλή δουλειά. (Ενημερωτικά πάντα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
το swiffer κανει για τη σκονη στην οθονη;
Πιστεύω πως ναι, μαλακό είναι.

Εγώ έχω ένα από το Πλαίσιο που είναι πολυκαθαριστικό για υπολογιστές και κάνει επίσης καλή δουλειά. (Ενημερωτικά πάντα :P)
Ναι υπάρχουν πάρα πολλά διαφορετικά, όλα την ίδια δουλειά κάνουν, παράδειγμα ήταν αυτό απο το eshop ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Πιστεύω πως ναι, μαλακό είναι.


Ναι υπάρχουν πάρα πολλά διαφορετικά, όλα την ίδια δουλειά κάνουν, παράδειγμα ήταν αυτό απο το eshop ;)
Άσε τα ψέμματα, το ξέρουμε οτι τα παιρνεις απ το eshop για να τ κάνεις διαφήμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ τα έχω πάρει από το Πλαίσιο:P. Διαφήμιση του κάνω;:P

Το ίδιο είναι... Περίπου 1 φορά το μήνα την καθαρίζω, μπορεί να πάει και μια φορά το δίμηνο, αναλόγως. Η μητέρα μου μια φορά την καθάρισε με χαρτί κουζίνας και με έβγαλε έξω φρενών:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Την καθαρίζω πολύ συχνά με ένα ειδικό υγρό και πανάκι.Στην αρχή δεν ήξερα πως πρέπει να τη καθαρίζω και την έπλενα με οινόπνευμα και μπαμπάκι.:PΑφού δεν την κατέστρεψα πάλι καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πήρα πρόσφατα ένα υγρό από το πλαίσιο και εγώ. Την καθαρίζω όποτε μου έρθει βασικά περίπου 2-3 φορές κάθε δύο εβδομάδες..φοβάμαι και μην την καταστρέψω με τα απαλά χεράκια μου και τις λεπτοκαμομένες κινήσεις μου..(:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Όλοι υγρό έχετε;:PΕγώ ρε παιδιά την καθαρίζω με ένα βραγμένο βετέξ,αφού το έχω στραγγίξει πολύ καλά.Λέτε να κάνω βλακεία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpo7

Νεοφερμένος

Ο kpo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μια φορα τον χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα σπρέι που το έχω πάρει από το Πλαίσιο.:p
Καθαρίζω την οθόνη 2-4 φορές το χρόνο, ανάλογα με τα κέφια...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophitian

Νεοφερμένος

Ο sophitian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το καλύτερο καθαριστικό που αγόρασα τελευταία είναι αυτό
https://www.letsbuy.gr/product_info.php?products_id=282

Βέβαια το έχω για την LCD TV κυρίως λόγω Playstation 3. Τον υπολογιστή 1 φορά το μήνα και αν. Πάντως ακουσα πως δεν πρέπει να βαζουμε AZAX σε LCD:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
2 φορές τον μήνα καθαρίζω την οθόνη γιατί της περισσότερες βαριέμαι όπως πάντα.Ο μήνας είναι συνηθισμένος ο Ιούλιος συνήθως που φεύγω 1 και πάω στην Μυτιλήνη και μετα πάλι ένα καθάρισμα στης 30 Ιουλίου που γυρνάω Πειραιά(Καμίνια).Μετά το Πάσχα.Μετα ξαναρίχνω όταν το θυμηθώ στα γενέθλια του (6 Ιουλίου):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Την καθαρίζω πολύ συχνά με ένα ειδικό υγρό και πανάκι.Στην αρχή δεν ήξερα πως πρέπει να τη καθαρίζω και την έπλενα με οινόπνευμα και μπαμπάκι.:PΑφού δεν την κατέστρεψα πάλι καλά.:P
Οινοπνευμα!!?? Παλι καλα που δεν αφησε θολουρα... Να ηταν CRT με τζαμι να πεις οκ δεν πειραζει, αλλα οι tft δεν θελουν τπτ παρα μονο πανακι βρεγμενο με λιγο νερο και μετα καθαρισμο με πανακι απο γυαλια. Τελος.

Οταν ειχα CRT μια φορα το χρονο την ανοιγα ολοκληρη και την καθαριζα και εσωτερικα, χαμος απο σκονη...

Απο την δημοσκοπηση λειπει η επιλογη "οποτε χρειαζεται"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν την καθαρίζω ρε παιδιά.Όταν γεμίσει σκόνη και χτυπάει ο ήλιος και με νευριάζει την καθαρίζω με τα χέρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top