[Apple] iPhone

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οχι νταξ μου λυθηκαν οι αποριες απο εναν φιλο...
κοιτα ειναι ενα κινητο που το θελα παρα πολυ κ για να το παρω μαζευα απο παρα πολυ καιρο χρηματα...τσπα
την 1η βδομαδα ειναι αρκετα δυσκολο και λογικο ειναι...αλλα τωρα αρχιζω και το παιζω στα δαχτυλα. ειναι πολυ ευκολο και βολικο....
thanx παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
το αν το iphone ειναι η δεν ειναι καλο ειναι μεγαλη ιστορια...κατα τη γνώμη μου ειναι το καλύτερο κινητο που κυκλοφορει αυτή τη στιγμή στην αγορα...

οσο για τις αποριες φιλε iLiaC μπες στο www.iphonehellas.gr και θα μαθεις πολλα!
αν θες κατι αλλο ρωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
το αν το iphone ειναι η δεν ειναι καλο ειναι μεγαλη ιστορια...κατα τη γνώμη μου ειναι το καλύτερο κινητο που κυκλοφορει αυτή τη στιγμή στην αγορα...

οσο για τις αποριες φιλε iLiaC μπες στο www.iphonehellas.gr και θα μαθεις πολλα!
αν θες κατι αλλο ρωτα!

Πες μου πως κι εσύ έχεις, ή έστω πες μου πως έκανες λάθος στην ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Πες μου πως κι εσύ έχεις, ή έστω πες μου πως έκανες λάθος στην ηλικία.
τι σημασια εχει η ηλικα?? το iphone το εχει ο πατερας μου (εγω εχω ενα htc με WM)και το εχω χρησιμοποιησει πολλες ωρες...
το interface του ειναι οτι πιο προχωρημενο εχω δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
τι σημασια εχει η ηλικα?? το iphone το εχει ο πατερας μου (εγω εχω ενα htc με WM)και το εχω χρησιμοποιησει πολλες ωρες...
το interface του ειναι οτι πιο προχωρημενο εχω δει...

Ah δεν έχει σημασία. Τις ίδιες ανάγκες που έχει ο πατέρας σου έχεις κι εσύ, αυτό μου λες.

Πήγαινε ξαναδιάβασε το μήνυμα του zedblue.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
το συγκεκριμενο κινητο εχει πολυ διευρυμένο target group. απευθυνεται και στον επαγγελματια που θελει να εχει παντου προσβαση στο ιντερνετ για τα μαιλ του κλπ,αλλα και την ιδια στιγμη απευθυνεται και σε εναν εφηβο που θελει να ειναι συνεχως στο φεισμπουκ και να ακουει την αγαπημενεη του μουσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ναι, σαφώς και κάποιος χρειάζεται i7 για να τρέχει πασιέντζα και msword.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
διαφωνω σε αυτο. ο εφηβος δεν εχει αναγκη το facebook. ετσι και αλλιως τη μουσικη μπορεις να τις εχεις σε ενα μικρο mp3 player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ναι, σαφώς και κάποιος χρειάζεται i7 για να τρέχει πασιέντζα και msword.

δεν λέω αυτο..
εννοω οτι οποιος μπορει να αγοράσει κινητο των 500ευρω(ειτε ειναι businessman ειτε εφηβος)θα πρεπει να στραφει στο iphone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ναρκαλιευτη; που ειναι;
και το spider solitaire;
-----------------------------------------
λεω καλυτερα να στραφει σε πιο φτηνες λυσεις γιατι η πραγματικη του αξια δε νομιζω να ειναι τα 500 ευρω( τοσο κανει μια καλη desktop μοναδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
το συγκεκριμενο κινητο εχει πολυ διευρυμένο target group. απευθυνεται και στον επαγγελματια που θελει να εχει παντου προσβαση στο ιντερνετ για τα μαιλ του κλπ,αλλα και την ιδια στιγμη απευθυνεται και σε εναν εφηβο που θελει να ειναι συνεχως στο φεισμπουκ και να ακουει την αγαπημενεη του μουσικη

Γιατί μου φαίνεται πως ακούω fanboy αυτή τη στιγμή; Κρίνοντας και από την υπογραφή, νομίζω μέσα είμαι.

Τέλος πάντων, ούτε να σου αλλάξω γνώμη για το iphone ήρθα ούτε για να προπαγανδίσω την Apple. Επειδή τυγχάνει να ξέρω κι εγώ πέντε πράγματα πάνω στο θέμα, και επειδή φαίνεται πως κι εσύ είσαι ψαγμένος, ας σου υπενθυμίσω ποιό είναι το ευρύτερο target group της εταιρίας. Αν νομίζεις πως αξίζει να χρησιμοποιείς προϊόντα της Apple για facebook και για μουσική μόνο, ως έφηβος, τότε εντάξει υποθέτω πως βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ναρκαλιευτη; που ειναι;
και το spider solitaire;
-----------------------------------------
λεω καλυτερα να στραφει σε πιο φτηνες λυσεις γιατι η πραγματικη του αξια δε νομιζω να ειναι τα 500 ευρω( τοσο κανει μια καλη desktop μοναδα)

ε τοτε αυτος που θελει κινητο να παρει ενα desktop και να το φορτωσει στην πλατη:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ή να δωσει λιγοτερα χρηματα και να κανει επισης ανετα τη δουλεια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
αλλα και την ιδια στιγμη απευθυνεται και σε εναν εφηβο που θελει να ειναι συνεχως στο φεισμπουκ και να ακουει την αγαπημενη του μουσικη

Θες facebook συνεχώς? Άντε να το δεχτώ ότι δεν ζεις χωρίς το facebook και δεν σου φτάνει το pc. Το να μπεις στο face από ένα πιο φθηνό κινητό δεν είναι δυνατόν? Πρέπει να έχεις το στυλάτο δηλαδή?
Το να ακούς μουσική με άλλο κινητό δεν είναι εφικτό?

Δεν ξέρω, μπορεί να έχετε πολλά λεφτά και να σου παίρνει ο πατέρας σου κινητά των 600? για να μπαίνεις εσύ, 14 ετών στο facebοok από κινητό, (γιατί το να δούλεψες και να το πήρες με δικά σου το κόβω κομματάκι δύσκολο).
Μετά όμως μην αναρωτιέστε γιατί τα ελληνικά νοικοκυριά είναι υπερχρεωμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Γιατί μου φαίνεται πως ακούω fanboy αυτή τη στιγμή; Κρίνοντας και από την υπογραφή, νομίζω μέσα είμαι.

Τέλος πάντων, ούτε να σου αλλάξω γνώμη για το iphone ήρθα ούτε για να προπαγανδίσω την Apple. Επειδή τυγχάνει να ξέρω κι εγώ πέντε πράγματα πάνω στο θέμα, και επειδή φαίνεται πως κι εσύ είσαι ψαγμένος, ας σου υπενθυμίσω ποιό είναι το ευρύτερο target group της εταιρίας. Αν νομίζεις πως αξίζει να χρησιμοποιείς προϊόντα της Apple για facebook και για μουσική μόνο, ως έφηβος, τότε εντάξει υποθέτω πως βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. :)
εσυ διευρυνεις το θεμα απο το iphone σε ολη την apple...το fb και η μουσικη ηταν απλα παραδειγματα...
οσο για το fanboy, πες με και ετσι...εγω απλα λεω τη γνωμη μου για ενα προιον...τπτ παραπανω τπτ λιγοτερο
-----------------------------------------
Θες facebook συνεχώς? Άντε να το δεχτώ ότι δεν ζεις χωρίς το facebook και δεν σου φτάνει το pc. Το να μπεις στο face από ένα πιο φθηνό κινητό δεν είναι δυνατόν? Πρέπει να έχεις το στυλάτο δηλαδή?
Το να ακούς μουσική με άλλο κινητό δεν είναι εφικτό?

Δεν ξέρω, μπορεί να έχετε πολλά λεφτά και να σου παίρνει ο πατέρας σου κινητά των 600? για να μπαίνεις εσύ, 14 ετών στο facebοok από κινητό, (γιατί το να δούλεψες και να το πήρες με δικά σου το κόβω κομματάκι δύσκολο).
Μετά όμως μην αναρωτιέστε γιατί τα ελληνικά νοικοκυριά είναι υπερχρεωμένα.

εγω ουτε iphone εχω,και το fb το εχω γραμμενο στα @@ μ...απλα εδωσα ενα παραδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το iPhone μία χαρά κινιτάκι είναι. Αλλά φυσικά ένας έφηβος δεν το έχει καθόλου ανάγκη. Και το κόστος του νομίζω ότι δεν είναι πολύ υπερβολικό. Γιατί η Apple έχει φοβερή ποιότητα. Εγώ έχω ένα ipod 2 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα. Σε αντίθεση με mp3 συμμαθητών μου που σε μισό χρόνο θέλουν λλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ειναι αλλο θεμα εαν το iphone ειναι καλο κινητο και αλλο εαν ενας εφηβος χρειαζεται ακριβο κινητο...τζαμπα εχουμε χαλασει το θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Γιατί η Apple έχει φοβερή ποιότητα. Εγώ έχω ένα ipod 2 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα. Σε αντίθεση με mp3 συμμαθητών μου που σε μισό χρόνο θέλουν λλαγή.
Και εμέα μου κάνανε δώρο ένα iPod,δεν λέω ωραίο mp3 player είναι.
Όσο όμως για την ποιότητα της Apple θα διαφωνήσω.Για να βάλεις απλά μουσικά κομμάτια στο iPod θες οπωσδήποτε τα iTunes λες και δεν μπορούσαν να βρουν πιο απλό τρόπο για να μεταφέρουμε δεδομένα στο iPod.
Λοιπόν έβαλα την καινούργια έκδοση των iTunes και απο την πρώτη στιγμή μου έβγαζαν προβλήματα.Πέρα ότι χρησιμοποιύσαν πάρα πολύ τους πόρους του υπολογιστή και κολούσε αυτό το πρόγραμμα αρκετά,μετά απο 8-9 χρήσεις για να μεταφέρω mp3's μου έλεγε "your iPod cannot be synced because one folder is missing" και γενικά έβγαζε πολά προβλήματα.
Αυτό είναι το πιο κακογραμμένο πρόγραμμα που έχω δει,απο εκεί να καταλάβεις την ποιότητα της Apple.
Όσο για το φίλο που άνοιξε το topic,δεν χρειάζεσαι ένα κινητό των 500-600 ευρώ για να κάνεις την δουλειά σου.Εμένα το κινητό μου τωρα θα κάνει τώρα 60- ευρώ αλλά κάνει την δουλειά του.Επίσης όπως είπε κάπιος παραπάνω,με 500 ευρώ παίρνεις ολόκληρο πύργο που φυσικά είναι πολύ καλύτερος απο το iPhone.Λογικά θα απευθύνεται σε επαγγελματίες και όχι σε εφήβους.
Πάντως πολύ ντόρος έχει γίνει για το iPhone και δεν καταλαβαίνω τον λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Και εμέα μου κάνανε δώρο ένα iPod,δεν λέω ωραίο mp3 player είναι.
Όσο όμως για την ποιότητα της Apple θα διαφωνήσω.Για να βάλεις απλά μουσικά κομμάτια στο iPod θες οπωσδήποτε τα iTunes λες και δεν μπορούσαν να βρουν πιο απλό τρόπο για να μεταφέρουμε δεδομένα στο iPod.
Λοιπόν έβαλα την καινούργια έκδοση των iTunes και απο την πρώτη στιγμή μου έβγαζαν προβλήματα.Πέρα ότι χρησιμοποιύσαν πάρα πολύ τους πόρους του υπολογιστή και κολούσε αυτό το πρόγραμμα αρκετά,μετά απο 8-9 χρήσεις για να μεταφέρω mp3's μου έλεγε "your iPod cannot be synced because one folder is missing" και γενικά έβγαζε πολά προβλήματα.
Αυτό είναι το πιο κακογραμμένο πρόγραμμα που έχω δει,απο εκεί να καταλάβεις την ποιότητα της Apple.

Αν και οφτόπικ,δεν μεταφέρεις τραγούδια στο ipod μόνο με το iTunes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
παιδια μην τσακωνεστε καλε...κατα τη γνωμη μ τι ιphone ειναι επαγγελματικο κινητο γτ το εχει ενας φιλος μου μεγαλος σε ηλικια..33 και κατι...και τον εχω ρωτησει..το ηθελα κι εγω αλλα αλλαξα οταν μου ειπε μην το παρεις δεν ειναι για σενα..ειναι επαγγελματικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top